Перейти до змісту

Домашній одяг


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли дружина хоче шкандалю в хаті - кидає в пралку мої спортивні штани з прорваними карманами і прямим доступом до "більярду" :blush:.

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Varvara, бідна курочка :_11:

Треба було ще через тире замість коми написати :D :D :D

Може не обов'язково в кожній темі натякати на вегетаріанство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз валяюся у ліжку з ноутбуком. Одягнена в прямі джинси та туніку вільного покриву H&M МАМА -лінія. Ні, ні в мене нема гарбуза в подолі і не планується на найближчі десять років, просто дуже люблю ту блузку совати повсякден. Але частіше буває, що по хаті хожу в пенюарчиках та шовкових халатах, благо чоловіків вдома нема і так само не планується, як і гарбуз.

через 10 років буш стара з обвісшими ...

Коротше стара буш)

Хоча тут і свої + туніку всеодно зможеш носити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от. Нагрянула якось до мене подруга у неділю зранку і прочитала мені лекцію стосовно мого домашнього гардеробу. І ніякі відмовки типу: «Я тільки встала», «Я гостей не чекала», «Я ж удома сама»...

А як тра? Шо пОдружка каже?

Бо я от прийшла замахана з роботи і вагаюсь шо вбрати: чи вечірню сукенку чи брУчний костюм з балєро :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо дам то це як в кого, хтось буде вибирати одяг спеціально для дому а хто в улюблених футболках чоловіка відчуває себе непогано варячи варення)
Варячи варення, коли температура навколишнього середовища зашкалює, скидаю з себе і футболку і все,що під нею... Чоловікові при цьому буває важко зконцентруватися на закручуванні банок... :D

а шо, фоток не буде???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нє, це прадалженіє Варвари- індючок, опядь же. А нада сіські і варєньє

ет ти прав

3E20fDEE.jpg

і з чайком чи кофійком

528484.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб розбавти коктель

1305885036_1.jpg

+ бонус для наполегливих... http://thatif.ru/devushki-na-kuxne-25-fotografij/

на нічку глядя :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не обов'язково в кожній темі натякати на вегетаріанство?

Не правда. Я не в кожній темі про це пишу )

Это не курочка, а индюк. Где вы таких кур видели то, а? о_О

Индюк - это таже курица, только по больше да по красивей. Красивая птица, а ёе общипали и... (

через 10 років буш стара з обвісшими ...

Коротше стара буш)

Хоча тут і свої + туніку всеодно зможеш носити biggrin.gif

Дім, пластичну операцію ніхто не відміняв та не заперечує.

І ти що, ясновидячий. що знаєш, якою я буду через десяток років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вроде уже все высказались как они дома ходят голяка, и сосиськой машут соседям напротив :smile3: теперь я позанудствую. лично для меня выбор одежды для дома состоит на 90% из комфорта (температура и род занятий на ближайшее время) и на 10% из приличия (если звонят в дверь, то встречать гостя в трусах я не буду, разумеется). верх, как правило, старая разношенная футболка с минимумом надписей. низ - дышащие спортивные штаны хорошего качества, например беговые адики. или шорты. на ногах вязаные чуни (микроклимат ног - большая составляющая комфорта). если что-то из перечисленного мне начинает мешать, я эту вещь просто снимаю. вот так, легко и просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати да, вязаные чуни. У нас прохладный пол, ноги мерзнут, я постоянно их кутаю)))

Индюк - это таже курица, только по больше да по красивей. Красивая птица, а ёе общипали и... (

Дорогая, не епи мозг. Не надо после каждого поста писать мне чтото. Я могу нагрубить:)) Мне глубоко плевать что ты кушаешь и какие у тебя взгляды. Может и тебе надоест лезть ко всем с веганством? Мы с мужем тоже практически не едим мяса но мы же не лезем во вс темы и к каждому юзеру на борде. Правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от. Нагрянула якось до мене подруга у неділю зранку і прочитала мені лекцію стосовно мого домашнього гардеробу. І ніякі відмовки типу: «Я тільки встала», «Я гостей не чекала», «Я ж удома сама» не подіяли. Ну згідна я, що навіть домашній одяг має бути чистий і охайний, але ж інколи можна дозволити собі походити вдома в улюбленій футболці з чудернацьким написом на 2-3 розміри більшій, і байдуже, як це виглядає зі сторони. Завжди є якісь комфортні і зручні речі, які ми любим: старий, теплий, зв’язаний власноруч светер, потерті джинси, вицвіла футболка з логотипом улюбленого сайту і т.д, які шкода викинути.

А в чому ви ходите вдома? Чи ділите одяг на домашній, повсякденний, робочий тощо? Чи легко позбуваєтесь улюблених речей?

Вдома вранці зазвичай ходжу а атласній нічній сорочці і такому ж халатику, потім переодягаюсь в щось більш зручне, наприклад в спортивні штани і футболку, якщо холодно то натягую на себе улюблену чоловікову теплу сорочку (якщо його немає вдома) :blush:. Притримуюсь звички бути завжди з макіяжем, неважливо чи піду я кудись чи цілий день проведу вдома, але якщо комусь комфортно без нього, то навіщо себе пересилювати. Маю подруг, які, приходячи додому, зразу ж змивають макіяж з обличчя - їм так комфортніше. Щодо поділу одягу, то як не крути, а він є у всіх, бо в кожного є речі, які одягаються лише вдома чи на роботу. На прогулянку ми одягаємо джинси, на роботу - костюм, в ресторан - вечірнє плаття, вдома - халат. Улюблені речі зазвичай зношую повністю, і навіть коли вони вже взагалі не мають вигляду - розлучатися з ними не хочеться, хоча й приходиться. :( А взагалі квартира чи будинок це наша зона комфорту і одягатися повинні так як нам зручно, ніколи нікого не засуджувала за зовнішній вигляд вдома, кожен одягається так, як йому хочеться, і нехай ідуть лісом :g16: такі подруги, що будуть мене вчити в чому ходити вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...