Перейти до змісту

Наші сни


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Не знаю з чим це пов"язано, але мені дуже часто сняться чудернацькі і неординарні сни... Типу як попугайчики навесні із землі викопуються і т д :)

Пропоную в цій темі писати всілякі сни, що нам сняться.

Почну з того що наснилося сьогодні.

Снилося що я з групою туристів мав відвідати якийсь військовий бункер. Я прийшов на місце - нікого немає. Вирішив сам подивитися що там і як. Поки зібралася група, то я вже й сам весь бункер облазив і сам став туристам проводити екскурсію. Повернувши в один з проходів ми вийшли до якоїсь бухти, де стояв човен, і люди підозрілого вигляду вантажили у нього ящики. Побачивши нас, вони дістали автомати і почали стріляти. Я теж дістав невідомо звідки гвинтівку і почав відстрілюватися.. І тут мене розбудила сусідова автівка з прогорівшим глушником :)

Потім як ще трішки до "пора вставати" дрімав, то снився персонаж типу якогось крилатого рогатого демона... але сюжет того сна не запам"ятався :)

Хто наступний?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich та тобі книги писати. :smile-zachot:

муза кожен день приходить.

Роулинг, Джоан - відпочиває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich та тобі книги писати. :smile-zachot:

муза кожен день (нічь) приходить.

Роулинг, Джоан - відпочиває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукав.. чесно-чесно. бо теж таке ніби пам"яталося. але не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. Здається в філософії і релігії було колись чи може я помиляюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сны надолго в памяти не задерживаются-минут 10 после пробуждения и прощайте бобры-мутанты и гномофеи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю з чим це пов"язано, але мені дуже часто сняться чудернацькі і неординарні сни... Типу як попугайчики навесні із землі викопуються і т д :)

Пропоную в цій темі писати всілякі сни, що нам сняться.

Почну з того що наснилося сьогодні.

Снилося що я з групою туристів мав відвідати якийсь військовий бункер. Я прийшов на місце - нікого немає. Вирішив сам подивитися що там і як. Поки зібралася група, то я вже й сам весь бункер облазив і сам став туристам проводити екскурсію. Повернувши в один з проходів ми вийшли до якоїсь бухти, де стояв човен, і люди підозрілого вигляду вантажили у нього ящики. Побачивши нас, вони дістали автомати і почали стріляти. Я теж дістав невідомо звідки гвинтівку і почав відстрілюватися.. І тут мене розбудила сусідова автівка з прогорівшим глушником :)

Потім як ще трішки до "пора вставати" дрімав, то снився персонаж типу якогось крилатого рогатого демона... але сюжет того сна не запам"ятався :)

Хто наступний?;)

УААУ..... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сны надолго в памяти не задерживаются-минут 10 после пробуждения и прощайте бобры-мутанты и гномофеи

От тільки не треба про бобрів-мутантів, я тоді дійсно злякався і до сих пір пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені доречі останнім часом теж сни цікаві почали снитись.

пам'ятаю як бігав біля школи з дівчиною якоюсь на плечах і чужих відстрілював з мисливської рушниці.

а ще часто сниться що підстрибуєш і бльо натурально летиш майже без гравітації, тільки за верхівки дерев тримаєшся.

інколи сон як кіно - довгий, з ефектами\погонями\стріляниною\сіськамє, а зранку згадати нереально.

а буває що буквально декілька різних епізодів в пам'яті на день-два лишаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут давав цікаву силку...

Почёл Сцилко на вікі буду пробовать.

Тема нехай живе, доречі, по снах можна сказати дещо по людині, наприклад її інтереси і т.д.

Ввечері як буду з ПК то можливо напишу як уві сні втікав спочатку від тролейбуса а потім від водія тролейбуса, за те що переходив дорогу не в відведеному місці і чють не переїхала та рогата худоба, потім коли показав середній палець водієві і почав втікати Гг. усп вже написав :D

З.І. Сни не обов'язково запам'ятовувати, їх треба просто записувати на листочку як тільки прокинувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Сни не обов'язково запам'ятовувати, їх треба просто записувати на листочку як тільки прокинувся.

колись так і робив... тримав зошит під диваном, і прокинувшись достатньо було накидати кілька ключових слів типу "гори човен пташка", щоб потім без проблем пригадати сон

зараз і так ніби досить часто сни запам"ятовуються. Можливо через те що надо дивні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом сни взагалі пригадати не можу, дуже рідко попаде яскравий який на ранок можна пригадати.

А за минулу перспективу виділив би свій ТОП самий яскравих снів:

1. Усвідомити в сні що це сон. Коли якимось образом тебе озаряє що спиш, і починати події сну повертати за власним бажанням. Правда чомусь після того швидко просинався, не вдавалось намоделювати собі пригодницьких блокбастерів. (Матриця розуміла що програма виполнила недопустиму операцію і закривала )

2. Додивитись продовження сну: коли від якогось стороннько звуку/шуму просинаєшся на якомусь дуже цікавому сні, одразу намагаєшся заснути і додивитись продовження. І головне що кілька разів таке вдавалось.

3. Неопісуємий ужас: Коли сниться якась потвора/монстр/ісчадіє ада, ти з трєпєтом зі сторони за цим наблюдаєш, воно ніби одразу відчуває твій погляд і просто блискавично починає на тебе бігти, ти "непочєлавєчєскі" ачкуєш зриваєшся тікати... і відчуваєш що ноги не слухаються, не можеш зробити й кроку, і ачкуєш ще більше. (видно одіяло стримує ноги і сниться що буксуєш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІncvizitoR описав вточку типи більшості снів, які нам сняться.

А чи снилися вам сни, які запам'яталися на все життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІncvizitoR описав вточку типи більшості снів, які нам сняться.

А чи снилися вам сни, які запам'яталися на все життя?

Це мабуть повинні бути віщі сни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть повинні бути віщі сни...

Не факт.

Свого часу дуже багато пояснила в моїх майбутніх снах прочитана "Психологія сновидінь" Фройда. Суперова книжка, але тоді (років 10 назад) була важкувата для мене. Тим не менше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я її тільки трохи прочитав, наскільки я зрозумів, то вся суть в тому, що сни - втіленя наших мрій !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менi от цiкаво, звiдки мозок черпає сам сюжет для сну? Адже мені інколи такі речі сняться, які я навіть і не чув/бачів, доречі! Мені одному сниться музика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менi от цiкаво, звiдки мозок черпає сам сюжет для сну? Адже мені інколи такі речі сняться, які я навіть і не чув/бачів, доречі! Мені одному сниться музика?

Коли спати лягаєш, навушники з вух витягай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менi от цiкаво, звiдки мозок черпає сам сюжет для сну? Адже мені інколи такі речі сняться, які я навіть і не чув/бачів, доречі! Мені одному сниться музика?

Коли спати лягаєш, навушники з вух витягай ;)

да вони самі зпадають :D

на рахунок, сни - наші мрії, а як що до віщих снів? Причьому є люди яким вони сняться не раз чи два, а постійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сни - втіленя наших мрій

про між іншим і для вдоволення свого его:

прикольно англійською виходить - "dreams - the embodiment of our dreams".

:)

В першу чергу, по Фройду, сон - втілення пережитого за останній день/два. Не буду писати результати власного аналізу власних снів - багато таких прикладів є у Фройда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднішній сон попсовіший - скоріше наслідок того, що вчора трішки довелося побавитися в фотошопі.

Снилося що на лугу, густо порослим різною травою і бур"янами мені потрібно назбирати рослин певного виду. А вони лиш де-не-де поодинко ростуть, і за іншою рослинністю їх майже і не видно. І у ві сні мені прийшла ідея "а якщо просто повідключати слої з іншими травами, а лишити видимим лише один слой, саме з потрібними мені рослинами?

"відключив".. Побачив перед собою текстурку квадратиками, якою зазвичай в фотошопі прозорість показують, на місцями були потрібні мені рослини. пішов збирати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...