Перейти до змісту

Наші сни


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Не знаю з чим це пов"язано, але мені дуже часто сняться чудернацькі і неординарні сни... Типу як попугайчики навесні із землі викопуються і т д :)

Пропоную в цій темі писати всілякі сни, що нам сняться.

Почну з того що наснилося сьогодні.

Снилося що я з групою туристів мав відвідати якийсь військовий бункер. Я прийшов на місце - нікого немає. Вирішив сам подивитися що там і як. Поки зібралася група, то я вже й сам весь бункер облазив і сам став туристам проводити екскурсію. Повернувши в один з проходів ми вийшли до якоїсь бухти, де стояв човен, і люди підозрілого вигляду вантажили у нього ящики. Побачивши нас, вони дістали автомати і почали стріляти. Я теж дістав невідомо звідки гвинтівку і почав відстрілюватися.. І тут мене розбудила сусідова автівка з прогорівшим глушником :)

Потім як ще трішки до "пора вставати" дрімав, то снився персонаж типу якогось крилатого рогатого демона... але сюжет того сна не запам"ятався :)

Хто наступний?;)

Після 9 травня скільки фільмів про війну переглянув? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жодного.. крім теорії великого вибуху, хауза, і руйнівників міфів відео ніякого і не дивлюся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом сни взагалі пригадати не можу, дуже рідко попаде яскравий який на ранок можна пригадати.

А за минулу перспективу виділив би свій ТОП самий яскравих снів:

1. Усвідомити в сні що це сон. Коли якимось образом тебе озаряє що спиш, і починати події сну повертати за власним бажанням. Правда чомусь після того швидко просинався, не вдавалось намоделювати собі пригодницьких блокбастерів. (Матриця розуміла що програма виполнила недопустиму операцію і закривала )

2. Додивитись продовження сну: коли від якогось стороннько звуку/шуму просинаєшся на якомусь дуже цікавому сні, одразу намагаєшся заснути і додивитись продовження. І головне що кілька разів таке вдавалось.

3. Неопісуємий ужас: Коли сниться якась потвора/монстр/ісчадіє ада, ти з трєпєтом зі сторони за цим наблюдаєш, воно ніби одразу відчуває твій погляд і просто блискавично починає на тебе бігти, ти "непочєлавєчєскі" ачкуєш зриваєшся тікати... і відчуваєш що ноги не слухаються, не можеш зробити й кроку, і ачкуєш ще більше. (видно одіяло стримує ноги і сниться що буксуєш)

Цікаво, що є людини, які настільки відшлівували техніку усвідомлених сновидінь( коли уві сні починаєш ясно усвідомлювати, що ти спиш і впливати на перебіг сну та образів- що входять в один і той же сон цілою групою. Вони бачать один сон і його моделюють, спілкуючись уві сні.

Цікаво, що можливості там колосальні.Люди можуть подорожувати по своєму вибору, змінювати своє тіло, переворюватись з величезного до мікроскопічного, роздробити себе уві сні на багато особин, все на що здатна уява.

Один знайомий настільки це відшліфував, що може входити в чужі сни, потім їх розповідати.

Ці всі речі здаються неймовірними, але це факт.

До речі, ці техніки широко використовувались в різних культурах.

Це досить ясно описано в книжках Карлоса Кастанеди( особливо Искусство сновидения"

В ней - полное учение дона Хуана о методе открытия мира духа при помощи силы снов, превращенных в осознанно контролируемые и управляемые сновидения).

А в тибетському буддизмі Йога сновидінь - один з найшвидших і ефективних методів досягнення просвітлення та проникнення в природу реальності.

Ось цікаві книги на цю тему.

http://www.theosophy...ib/yoga-sna.htm (Чогьял Намкай Норбу "ЙОГА СНОВИДЕНИЙ и практика естественного света"

http://bon.newz.ru/dream_yoga.htm ТИБЕТСКАЯ ЙОГА СНА И СНОВИДЕНИЙ Тендзин Вангьял Ринпоче

Є ще і даоські техніки по роботі з усвідомленними сновидіннями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менi от цiкаво, звiдки мозок черпає сам сюжет для сну? Адже мені інколи такі речі сняться, які я навіть і не чув/бачів, доречі! Мені одному сниться музика?

Коли спати лягаєш, навушники з вух витягай ;)

да вони самі зпадають :D

на рахунок, сни - наші мрії, а як що до віщих снів? Причьому є люди яким вони сняться не раз чи два, а постійно...

Кажуть, що 80 відсотків віщих снів сниться під ранок, перед пробудженням, коли вже мозок переварив враження останнього дня, і на поверхню може випливсти щось з більш глибоких пластів.

І на ті сни , які сняться декілька разів - варто звертати увагу - там явно якась прихована інформація.

Або на ті сни, в яких сниться місце, де ви зараз знаходитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи снилися вам сни, які запам'яталися на все життя?

Мені до сих пір у вигляді певних образів пам*ятається страшний сон, який наснився мені років з 20 назад. Та й деякі інші сни пам*ятаю вже по пару років, але те все знову ж таки у вигляді образів і не більше.

Ну і переважна більшість моїх снів - це пункт №1 зі списку IncvizitoR'а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит помнится мне-Летим мы как то с крокодилом в теплые края-на Антарктиду,а он мне и говорит "Суслик одолжи червонец,до зарплаты никак не дотяну",а я ему "Какой театр, не был я в никаком цирке",а он обиженно "Сам такой" и пошел на посадку.И вот плыву я один,а тут откуда не возьмись-гаишник на экскаваторе.Останавливает и спрашивает "Что у нас козырь?",ну я и в ответ "Мне 2 билета пожалуйста".Он побледнел,сел в свою скорую и уехал тушить пожар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІncvizitoR описав вточку типи більшості снів, які нам сняться.

А чи снилися вам сни, які запам'яталися на все життя?

пам'ятаю, що мені в дитинстві, коли я захворівав, і мав температуру, снився декілька разів такий сон: все довкола чорне, ніби пустота, і летять звідусіль на мене чорні автомобільні скати. у мене в руках здоровенна голка, я їх нею проколюю і вони зникають. і таке тривало уві сні досить довго.

після того на ранок просинався здоровим.

оце запам'яталось на все життя.

а так мені сняться і без того віщі сни - то зуб наснився без крові - на наступний день родичку (не кровну) збила автівка.

то ще інші, довго розказувати. я вже звик, просто намагаюсь знайти їм нормальну інтерпретацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жодного.. крім теорії великого вибуху, хауза, і руйнівників міфів відео ніякого і не дивлюся :)

Сам факт може полягати у тому, що у вас є певні асоціації з цим календарним числом (9 травня) чи ви підсвідомо десь отримали інформацію про його. А далі пішло-поїхало: думаю усі бачили військові фільми, ППШ, "За РОДІНУ!!" і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво кажуть що людям можуть снитись одинакові сни, і у кожної людини своя роль, як таке можливо? блютуз? вайфай? Міф легенда чи правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з Фрейдом людині сниться лише те, про що вона думала В ДЕНЬ ПЕРЕД СНОМ, СВІДОМО,ЧИ НЕСВІДОМО,

Зазвичай з точки зору підсвідомого цієї людини.

Достатньо добре пригадати свої дії та думки і бажання в день перед сном- і все складеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені часто сняться всякі армагедони,що аж криші літають і земля колиться.

я вже навіть звик до цього.Як бачу ачєрєдной,то зразу усвідомлюю,що це сон і можу ходити і робити,що хочу....прям як в фільмі Начало :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно традиції тибетського буддизму- є різні види снів.

Переважна більшість - сни пов"язані з певними тривогами, напруженнями, переживаннями, бажаннями останніх трьох днів. Але часом можуть підійматись глибші пласти, і нам сняться епізоди нашого дитинства чи юності. Або ще глибше - тоді сняться фантастичні сни, коли ми перебуваємо в дивних ,зовсім невідомих місцях - це пов"язане з кармічними напруженнями минулих життів.

І є ще особливий вид - сни без сновидінь, або так звані сно Ясного світла. Але це зовсім особлива тема.

Кожна життєва ситуація, яка оставила в нашій свідомості слід- чи то приємні переживаня, чи неприємні , створює в певний згусток енергетичного напруження. І психіка сама викидає його в сновидіння.

Згідно тієї ж традиції - в навколишньому середовищі присутні певні енергетичні сутності - назвемо їх духами.. На диво, класифікація різновидів цих духів на диво подібна у різних давніх народів, як в сибірських народів та індіанців Америки, так і в слов"ян чи аборигенів.Наприклад духи, пов"язані з водою, болотом, лісом, горою і т. д, які контролюють певну місцевість.

І в давнину , дуже багато хвороб пов"язували з впливом чи провокацією духів, і успішно ці хвороби лікували, знявши вплив цих істот.

І ці духи можуть втручатись і впливати на перебіг сновидіння, особливо в проміжку після опівночі до 4-ьох ранку.

Люблю ходити в походи і сплави, і сам час від часу це відчуваю , коли десь ночуємо в наметі в глухих місцях.

Ось один з характерних епізодів.

Якось ночували удвох в самому серці Цуманської пущі, в досить глухих місцях, поряд з Чортовим болотом з поганою репутацією. В середині ночі почали снитись в"язкі , тягучі кошмари, я ніяк не міг прокинутись.Потім приснилось, що поряд з нашим наметом стоїть темний згусток-тінь, і я чомусь знаю , що це Мара. І вона нам зовсім не рада. І розумію , що нам треба збирати речі і звідси тікати.

Прокинувся , поглянув на мобілку - 3 год. ночі.В тмяному світлі мобілки побачив, що дружина лежить з відкритими очима. Каже , що їй страшно. Я запитав, що їй снилось. Каже: "Я не скажу, розповім зранку". Я теж подумав, що не варто розповідати свій сон...

Удвох ще довго лежали серед пронизливої тиші, аж у вухах дзвеніло.Думав, хоч би сова ухнула, чи ще якийсь звір .

Зранку розповіла, щро приснилось, ніби наш намет повністю в болото засмоктало, зверху лише верхівка. І вона думає уві сні - а як же ми виберемося, якщо проріжемо верх, нас затопить.

Характерно, що у двох снах події розгортались на тому ж місці, де ми були в реальності.

Зранку ми все ж зібрали рюкзаки і пішли на Чортове болото. Місця моторошні...

Та і люди зникають, і всяка чортівня буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти і розказав....ух аж читати стрьомно!

мені в дитинстві постійно снився один сон.ну просто дуже часто.

ніби я пішки підіймаюсь до свого 7 поверху, і з 6 поверху відразу на 8.спускаюсь вниз а там знов 6.і так довго ходив не міг знайти свій 7.

від цього потім панічно боявся свого під'їзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ватсон, про що вам говорить це прекрасне зоряне небо?

Ну напевно ,Холмс , що завтра буде чудова погода.

А мені ,Ватсон про те , що в нас вкрали намет......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу ми сплавлялись удвох на байдарці по річці Случ( Житомирська-Рівненська обл). Пливли 3 дні, пройшли біле 70 км.

Красоти неймовірні. Ці місця називаються Надслучанська Швейцарія. Там на поверхню виходить кристалічний щит.Тобто - кам"яні пороги, перекати, русло в"ється серед 20-метрових гранітних скель, безліч перешкод, застрягали на порогах, чуть не перекинулись. ( І це Полісся, зверніть увагу), Губківський замок, Соколині гори.Річка шириною до 60 м, чиста вода, піщане дно.

Ночували на прекрасних піщаних пляжах, в безлюдних місцях.

Мене це так вразило, так відклалось на підкорку, що вночі почались фокуси.

Я прокидаюсь , але не до кінця, якщо так можна сказати. Розумію, що темно, ми пливемо в байдарці. Блискавкою думка :" Чому вночі? де ми?" Відчуваю стіну під рукою, і подумав, що нас прибило до кам"яного берега. Трясу-бужу дружину:" де рюкзаки??? там ліхтарики!!"

Потім прокидаюсь остаточно, було над чим задуматись. І так було три ночі підряд :)

Жінка сміялась і крутила біля виска пальцем зранку.

Ну , думаю, це вже повний караул, доплавались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А друга подібна історія була після походу в Горгани.

Ми удвох вирішили пройтись по Довбушанським Горганам( маршрут досить складний, Горгани - це скелясті гори Карпат, дуже безлюдні місця).

І так сталось, що на полонині перед вершиною ми сподівались поповнити запас води питної, там мало бути джерело. Воно пересохло, на нашу радість. А води 100г, а йшли по крутим підйомам майже цілий день.

Ближче до вершини почались непрохідні зарослі альпійської сосни( жерепу). Стежки немає, швидкість пересування - 300 метрів за годину.

Без води при сильній нагрузці почалось обезвожування, це викликало сильну втому. Знайшли шматочок поверхні серед жерепу майже перед вершиною, де можна поставити намет.

Там і переночували. Шквальний вітер намагався зірвати намет. Спати не могли, бо очі закриєш - то річки маряться, то кружка чаю. Весь час треба виходити - дивитись стан колишків, адже закріпили їх на мохові. Поряд темний силует ДовбушанкиЮ адесь внизу, за декілька десятків км горять вогні Буковеля.

На ранок ледве під вітром зібрали намет і вирішили вернутись. Коли дійшли до води через годин п"ять, івипили по 100 г і нас почало тошнити. Довго ми ще лежали біля тієї річки...

Перша ніч після походу - знову я прокидаюсь-непрокидаючись. Через двері просочувалось світло з іншої кімнати. Перша думка проскочила, ми вночі лежимо без намету. Де спальник, знову мацаю стіну - каміння. "Ми в Горганах, без намета, без спальника, вночі!!! Треба дістати ліхтарик! Він в рюкзаку. Де рюкзаки!?!" Знову бужу-трясу дружину.

Зранку вона знову крутила біля виска і сміялась. Я теж. :D

До того і після того походів-сплавів було багато, але таких фокусів вночі в не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Мені сьогодні снилось таке:

В ночі виглядаю я з вікна милуюсь повним місяцем і тут я замічаю, що місяць розколюється на три частини

c7d7fafb3efd3e097110db812c7bea23.png

ще думка з'являється така, от і всьо, другою думкою було, треба фотіка взяти і сфоткати, і на борді запостити...

І тут швидко починає світлішати начебто швидка перемотка і знову ніч але вже без місяця...

далі прокинувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно приснилось сонячне затемнення, але неповне. Тобто, місяць закрив сонце, але стало не зовсім темно, а ніби як присутеніло. І видно якісь спалахи навколо сонячного диску.

Зранку, прокинувшись, заглянув в календар - виявляється, в цей день було неповне сонячне затемнення! А потім слухаю новини - великі збурення,сонячні магнітні бурі. От тобі і спалахи навколо сонячного диску...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Мені от наснився землетрус. Не знаю чи буде, і коли буде, якщо буде, але навсяк випадок хочу попередити форумчан. Однак надіюся, що всього навсього видумки моєї фантазії :)

Побачу, на Паску буде видно. Останній землетрус, який більш-менш був відчутний на Волині, якщо не помиляюся був 1977 року в Бухаресті, тоді загинули 15 тис. чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми, чому придав уваги цьому сну - тому що один вже справдився (Стир розлився, я був неабияк подивований, коли побачив те, що бачив увісні і сприйняв як якусь брєдятину).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...