Перейти до змісту

Штрафування підлеглих


Vadimm

  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Власне сабж прийшов в голову при спілкуванні з "начальнічком" в сусідній темі.

Особливо хотів би побачити відповіді керівників, які мають повноваження штрафувати своїх підлеглих.

Також цікавлять думки щодо зняття премій, зміни умов оплати праці перед тим як давати ЗП і так далі, чи можливо з цим боротись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну тоді, з власного досвіду підлеглого, обираю три перші пункти, і ще раз третій, як керівник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді, з власного досвіду підлеглого, обираю три перші пункти, і ще раз третій, як керівник.

Згадується підпис одного бордівчанина - "Точка зрения определяется местом сидения" з авторством Л. Кучми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з власного досвіду підлеглого, обираю три перші пункти, і ще раз третій, як керівник.

"Точка зрения определяется местом сидения" з авторством Л. Кучми

+100

Не знала, як це гарно написати. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадується підпис одного бордівчанина - "Точка зрения определяется местом сидения" з авторством Л. Кучми

Знав же що не повірять, але написав. Ех ви... :D

Навіть не знаю які навести аргументи на свою користь, але, *ля буду, ні копійки з накладених штрафів собі не взяв. Ну а про другий пункт дійсно можна судити залежно від місця сидіння. Особисто мене совість не мучить, хоча я троха совісний. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знав же що не повірять, але написав. Ех ви... :D

Чого не повірять? Також маю досвід одного і другого.

Відповіла б точнісінько так)))

Причина та ж

"Точка зрения определяется местом сидения" з авторством Л. Кучми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1301176101' post='1052339811']

поки був найманим працівником, навскидку згадую два випадки, коли налякали оштрафувати.

хоча ці два випадки були на різних підприємствах, насправді не штрафували.

досі переконаний, оштрафували б - написав би заяву б того ж дня.

Одне діло, коли системи штрафів не існує, а тебе лякають чи тим більше штрафують, і зовсім друге, коли ти з самого початку знаєш за що тобі платять, а за що платиш ти. Відношення тоді зовсім інше, я згодний платити штраф за порушення, якщо це все виписано в посадовій інструкції і я її явно порушив. Але штраф має бути пропорційний ЗП, щоб не получилось, що місяць проробив, а один раз сачканув і остався винен роботодавцю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, будемо вважати що коли ти когось і штрафував - то робив це за діло і по совісті, з виховною метою. Хоча таке виховання трохи не для нашої ментальності і розміру зарплат. Трошки процитую себе:

Вони "надягають" західноєвропейську модель керування на нашу ментальність, яка не готова до такого як зі сторони керівника, так і зі сторони підлеглого.

P.S. Цікаво, тебе не гризла совість мол, твій підлеглий недокупив пачку соку своїй дитині)))

Самого мене не штрафували, хоча на попередньму місці роботи не раз погрожувати. Системи штрафів і премій там не було. Проти штрафу особливо не протестував за умови що крім нього буде і система премій. А на премію я заслуговував як один з найбільш продуктивних працівників відділу. Можливо мене і було за що штрафувати, але з врахуванням того що працював я в 1,5 рази продуктивніше інших, помилок допускав теж в 1,5 рази більше. Ну і варто зазначити що моїм керівником була людина з Любешівщини, ще й мого віку, а в мене до них особлива "любов"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Цікаво, тебе не гризла совість мол, твій підлеглий недокупив пачку соку своїй дитині)))

Ні, бо я майже не штрафував і взагалі більше захищав своїх пдлеглих від вищого керівництва, чим сильно не влаштовував свою дирекцію. За час мого "правління" не виявив бажання звільнитися жодний працівник з мого відділу, при реальній "тєкучці" у іншому відділі. Більше того: вдалося відстояти свого підлеглого, якого хотіло звільнити вище керівництво. Коли настала криза, прийшов прямий наказ звільнити частину праціників - пішов сам, всі мої підлеглі залишись працювати і далі.

Чому мене терпів директор? Тому, що коли приїзжала зовнішня перевірка з центрального офісу, мій відділ мав найменші штрафи або взагалі обходився без них. Коли немає до чого дої*ацця, то вижити з роботи троха проблематично.

Я накладав штраф тільки після прямої вказівки свого керівника (це могло бути з перших трьох причин), або коли вперто, нагло, постійно ігнорували мої вказівки (збігати за пивом серед них не було), тобто третій пункт. Мої підлеглі могли трактувати мій третій пункт, як другий, тому що деяких розумників треба було ламати психологічно, але причини завжди були об'єктивні. Коли давав вказівку і її не виконували, за визначений термін, а на моє зауваження виправляли при мені - штрафу не було ніколи, але коли замість того, щоб виправити, починали їздити по вухах, то штраф було гарантовано.

Тому повторюся, совість не мучила, спав і сплю спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, будемо вважати що коли ти когось і штрафував - то робив це за діло і по совісті, з виховною метою

Цікаво, тебе не гризла совість мол, твій підлеглий недокупив пачку соку своїй дитині)))

А на премію я заслуговував як один з найбільш продуктивних працівників відділу

на попередньму місці роботи не раз погрожувати

Вадім, роблю висновок - ти жертва утисків і репресій клятих роботодавців. В тебе є такі варіанти: організувати спілку типу "Діти війни з Колчаком", "Ліквідатори аварії на Кримській АЕС", "Свідки заснування Колківської республіки" чи "внуки генерала Ковпака". Пиши в ООН самому Кофі Анану - там допоможуть. Або напиши дисертацію на тему "Вплив розміру штрафів на робітників на об'єм продажів соку у роздрібних мережах Волині" чи "Засилля вихідців з любешівщини, як основний чинник застою в розвитку "самородків" Луцька". Проробивши всю цю титанічну працю ти застережеш інших від помилок і заставиш роботодавців забути про методи дядька Гімлера і цілуватись з робітниками взасос зранку, в обід та ввечері.

А по суті питання, якщо серйозно, - вважаю (і тримаю за правило) завжди треба бути насамперед людиною, в будь-якій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафування на мою думку повинно бути, але без фанатизму.

Дуже багато начальників і таких собі начальничків таке враження працюють для того щоб знайти помилку працівника і покарати (як і наші ДАІшники, ДПУшники і т.д), хоча логічніше було б попередити неправильні дії.

Людина не скотина і не повинна працювати з-під палки, хоча навіть для скотини є палка і торба з вівсом.

Якщо є штрафи то мають бути й індивідуальні премії, типу за бездоганну роботу, хоча б з фонду тих самих штрафів, а більшість керівників ці штрафи кладе собі в карман, ой вибачте економить, і це на мою думку просто огидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, роблю висновок - ти жертва утисків і репресій клятих роботодавців. В тебе є такі варіанти: організувати спілку типу "Діти війни з Колчаком", "Ліквідатори аварії на Кримській АЕС", "Свідки заснування Колківської республіки" чи "внуки генерала Ковпака". Пиши в ООН самому Кофі Анану - там допоможуть. Або напиши дисертацію на тему "Вплив розміру штрафів на робітників на об'єм продажів соку у роздрібних мережах Волині" чи "Засилля вихідців з любешівщини, як основний чинник застою в розвитку "самородків" Луцька". Проробивши всю цю титанічну працю ти застережеш інших від помилок і заставиш роботодавців забути про методи дядька Гімлера і цілуватись з робітниками взасос зранку, в обід та ввечері.

А по суті питання, якщо серйозно, - вважаю (і тримаю за правило) завжди треба бути насамперед людиною, в будь-якій ситуації.

Насправді ні, жертвою себе не вважаю.

По-перше, звільнився я не через начальніка-любешовця (оскільки пропрацював під його началом 2 роки), а від того, що виробництво було шкідливе і я для себе встановив планку в 5 років, а по-друге, після мого звільнення мені пропонували повернутися на вищу посаду (відділ почав тріщати), але я на той момент вже закріпився в новому колективі. Коли звільнявся вже де-факто працював на новій роботі.

Тобі бажаю успіхів в, цитую, "пачками звільняв за ледарство і пофігізм, що підкріплений нездоровими амбіціями на порожньому місці" :smile-zachot:, а головне, щоб тебе ніколи не взяла за сраку твоя гордість. А судячи з того що ти ні в сусідній ні в цій темі адекватно не висловив свою позицію щодо штрафів, роблю висновок що це для тебе - інструмент не тільки дисциплінарного впливу, але і як мінімум самоствердження.

Напевно в твоєму підпорядкуванні я і був би отим "занадто розумним", раз ти вже пропонуєш мені писати дисертації.

P.S. Може до тебе краще на "Ви"? Натяк зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tarasmv написав доволі вдало, як на мене, лише доповню:

Система штрафів буде ефективною і справедливою в руках порядного і совісного керівника. У всіх інших випадках неправомірне, несправедливе зняття зароблених коштів працівника не заставлять довго працювати на такому підприємстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не взяла за сраку твоя гордість

Яка гордість чоловіче, про шо ти плетеш. Якщо приходиш в роздягальню а там вантажники обидва готові лежать на підлозі в калюжі власної сечі, якщо троє працівників прийшли на роботу готові, якщо постійно приходиь замість 8,00 на 9,15, якщо жодні роз'яснення і навчання не допомагають, та ще багато інших якщо. В період кризи я зберіг роботу десяткам людей - в них сім'ї, але фірма має існувати, тому мусив звільнити більшу половину. Так помаленьку і вилазимо з тої багнюки. методи кадрової політики та системи мотивації у мене різні і головне дієві, спрямовані на збереження колективу та результат в довго та короткостроковій перспективі. Тому ти з своїми вузьколобими висновками почав втомлювати нереально.

пачками звільняв за ледарство і пофігізм, що підкріплений нездоровими амбіціями на порожньому місці

це 100% правильно, нажаль тобі не зрозуміти.

А щодо штрафів, тут ситуація наступна. Напийся, сядь за кермо і рвани на червоне - які висновки і результати ??? все ти правильно зрозумів, молодець. Якщо ніякої біди не зробив то лишишся прав і штраф пару тисяч гривень. Будеш кричати про сік дітям ?????? Так і на роботі. Порушуєш систематично - шукай роботу. Надіюсь хоч частина до тебе дійде.

З повагою,

P.S. Може до тебе краще на "Ви"? Натяк зрозумів?

пацан не лізь в ....... Думаю зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо приходиш в роздягальню а там вантажники обидва готові лежать на підлозі в калюжі власної сечі, якщо троє працівників прийшли на роботу готові, якщо постійно приходиь замість 8,00 на 9,15, якщо жодні роз'яснення і навчання не допомагають, та ще багато інших якщо.

То поясни мені, вузьколобому пацану, ти їх зразу звільняв, штрафував, чи догана -> сувора догана -> звільнення по статті (за умови що між випадками не більше 0,5 року)?

Бо якщо штрафував, то елемент наживи присутній. Хай би що ти там не розказував. Хоча амбітний вантажник-алкоголік це напевно щось нереальне. Я довго тебе просив прояснити ситуацію з звільненням пачками робітників, нарешті я це отримав, дякую.

P.S. Якщо я тебе задовбав то не читай і не пиши в цю тему, а то це продовжиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання штрафів глибоко проблематизоване і неоднозначне.

Наші люди заробляють мало, а платять багато (комунальні послуги, ліки, квартплата т.п.), вони починають пити не через те, що їм мало платять, не через те, що хочуть купити дорогий годинник, автомобіль, десять різних галстуків від якогось відомого модельєра чи розважатися шопінгом, як це популярно у Європі. Вони запивають через те, що до них відпочатку ставляться як до худоби, нижчого сорту, а не як до собі рівного. it'S "imho".

А штраф вганяє у ступор, дуже часто людей також здатні підставити співпрацівники.

Та варто працівнику зауважити при підписанні трудового договору/контракту який вид оплати там значиться. Якщо там задекларована певна фіксована сума (ставка)+премія, тоді працівник повинен думати чи таке підписувати, користуючись загальним досвідом цього підприємства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, коли чуєш що зарплата n000 грн (Ух ти!) але можливі штрафи-премії, ти починаєш себе запевняти що штрафи тобі не грозять, тільки премії, бо ти дисциплінований і старанний, а починаєш працювати то тебе ставлять в таку позицію, що яка там премія, аби не оштрафували. Завжди на початку вимальовують райдужні перспективи. Це здогад.

Через рік-два починаєш вважати себе цінним працівником, а насправді - "незаменимых людей не бывает"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафувати пріятно, це просто єдиний шлях до самоствердження для маленького керівничка з далекого полісся :)

ЗІ. Я теж з Любешова, тому і стібаюсь.

По темі: премія як і штраф в розумних межах - нормальний фіскальний пряник і кнут, премії ми всі хочемо отримувати (навіть якщо і не заробили), а от штраф отримати всіма силами намагаємось уникнути, (нехай навіть переводом стрілок). Особисто я , звичайно, не такий :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо приходиш в роздягальню а там вантажники обидва готові лежать на підлозі в калюжі власної сечі, якщо троє працівників прийшли на роботу готові, якщо постійно приходиь замість 8,00 на 9,15, якщо жодні роз'яснення і навчання не допомагають, та ще багато інших якщо.

То поясни мені, вузьколобому пацану, ти їх зразу звільняв, штрафував, чи догана -> сувора догана -> звільнення по статті (за умови що між випадками не більше 0,5 року)?

Бо якщо штрафував, то елемент наживи присутній. Хай би що ти там не розказував. Хоча амбітний вантажник-алкоголік це напевно щось нереальне. Я довго тебе просив прояснити ситуацію з звільненням пачками робітників, нарешті я це отримав, дякую.

P.S. Якщо я тебе задовбав то не читай і не пиши в цю тему, а то це продовжиться.

Вадим я ж тебе просив, хочеш отримати інформацію для досвіду - пиши в ПП чи позвони - телефон дам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що не хочеш відповідати публічно.

Можливо хтось інший з керівників прояснить позицію, що для них є штраф?

Чому керівник структурного підрозділу штрафує підлеглих? Він зацікавлений якможна більше наштрафувати? Ци допомагає штрафотерапія в плані дисципліни? Чи вимагає вище керівництво штрафувати, чи ставить якусь планку? Ваше відношення до того що це не дуже вписується в рамки законності. Чи правдивий жарт Slavco?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи правдивий жарт Slavco?

та це сама істинна істина. Кожне чмо, яке було присунуте в Луцьк з далекого лісу таким же чмом, точно впевнене що тра всіх навколо діставати, лизати зад (у випадку кар"єрного росту) і насильно підставляти свій для лизання (у випадку призначення на вищу посаду). І тоді тебе будуть любити одні і боятися другі.... бо ж поважати всеодно не будуть. Не буду казати за всіх, є і нормальні полішуки, но вони десь живуть і тихенько хазяйством займаються. Всі "кєровнікі" і "майбутні кєровнікі" з якими зустрічався - тупі настільки ж наскільки і наглі. Краще в них на дорозі не стояти.

Хоча про нас в Києві так само кажуть... :)

Здавалося б оффтоп ? але ні, думаю, більшість керівників, які за**бують підлеглих тупістю чи штрафами чи ше якось там, будуть родом з далекого чи недуже районного центра/села. І скажіть що я не прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, не всі поліщуки такі гівнюки, дуже багато маю знайомих, друзів, далеких родичів звідти, які є цілком нормальними, адекватними людьми. Правда серед цих людей керівників середньої чи вищої ланки чомусь нема. ІМХО, люди з села які хочуть покомандувати йдуть по головам. Вони терплять образи, насмішки, шушукання за спиною знаючи, що коли досягнуть свого - пригадають все. Таким інструмент "штраф" в руки завати не можна, бо вони навіть не маючи особистого матеріального зацікавлення перевиконають любу норму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафувати пріятно, це просто єдиний шлях до самоствердження для маленького керівничка з далекого полісся :)

Кожне чмо, яке було присунуте в Луцьк з далекого лісу таким же чмом, точно впевнене що тра всіх навколо діставати, лизати зад (у випадку кар"єрного росту) і насильно підставляти свій для лизання (у випадку призначення на вищу посаду). І тоді тебе будуть любити одні і боятися другі.... бо ж поважати всеодно не будуть.

Сумна правда, перевірена власним досвідом :blink:

Погоджуюсь, не всі поліщуки такі гівнюки, дуже багато маю знайомих, друзів, далеких родичів звідти, які є цілком нормальними, адекватними людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...