Перейти до змісту

Штрафування підлеглих


Vadimm

  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зараз мене почнуть клювати бордівські поліщуки

може шуліки? ))))))))

по темі : систему кнут-прянік ще ніхто не відміняв, бо діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь
полішуків (усіх, а не з Любешовщини)

ну да, у порівнянні з Соромітником ти скромний, але яка х різниця - усі чи з Любешовщини?:)або у тебе зуб на одного конкретного уродженця Любешівщини, або тебе поліщуки хором п..дили, і тоді пофіг- любешовські вони, камінь-каширські, чи взагалі рівенські якісь:)

Саме так, у мене зуб на одного двох представників Любешовщини. Там де мені довелося працювати під началом одного з них я вже не працюю, так що садо-мазо отмєняєццо. Другий взагалі до тематики "робота" не відноситься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю ще свої 5 копійок в не зовсім коректну суперечку про походження деяких керівників. Так от ніколи не забуду фразу мого начальника. В гострій ситуації довелося сказати таки, що ніякий ти не директор, керівники так себе не поводять, на що прозвучала відповідь: "А мені все одно, я знаю, що мене ніхто не поважає, зате в мене вдома (...далі назва населеного пункту) всі знають, що я директор фірми в Луцьку..." :blink:

Всім бажаю, щоб такі моменти були тільки неприємними винятками із загальної маси нашого волинського населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий взагалі до тематики "робота" не відноситься

дєвушку відбив?;-)

Нє, я тоді ще замалий був.

Я його під..бував за компанію з його односельцями, хоча сам був молодший за нього і худіший, постійно з ним бився, хоч і не перемагав))). Але такого ... як він гріх було не попустити. Ще запам*яталась його одна фраза: "Тиї Луцькиї такиї слува знають шо я і не чув".

sweetlena, цей що з роботи також полюбляв на службовій машині на родіну з*їздити, при чому 2 рази підряд на однаковій не їздив)))

Панти в сєлє бальшая штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його під..бував за компанію з його односельцями, хоча сам був молодший за нього і худіший, постійно з ним бився, хоч і не перемагав))). Але такого ... як він гріх було не попустити. Ще запам*яталась його одна фраза: "Тиї Луцькиї такиї слува знають шо я і не чув".

тобто, з усього видно, що ти і є мудак. підйобував, вигрібав, а тепер розказуєш, які любешовці хєрові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, якщо ти Любешовець то тоді зрозуміло чого ти так заступаєшся, а якщо тобі не доводилось з ними мати справу, особливо на рівні "я-начальнік-ти-дурак", то тоді не треба скоропостіжних висновків. Аналогічно по тому що ти виділив болдом - не треба робити висновок хто мудак хто нє. Да, підйобував, да вигрібав, да, він вихарював мене своєю тупістю, на відміну від його односельців, то що він зразу стає класним чєлом, який дав п..ди мєлкому? Я не ставив на меті розказати все, з чого б можна було зробити висновок, того що цей випадок і так не вписується в тему. Якщо ти такий афігєнно крутий чєл якого в дитинстві ніколи не ображали і не били старші бики з села то я тебе дуже радий. В моїх очах любе чмо, хоч навіть са сталіци, якщо воно піднімається за рахунок молодших і фізично слабших залишиться чмом, не залежно від того заслужив чи нє. А те що він з Любешовщини великої ролі не грає. За те завдяки таким як він з*являється упереджене ставлення.

Дякую за ввічливість, з повагою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його під..бував за компанію з його односельцями, хоча сам був молодший за нього і худіший, постійно з ним бився, хоч і не перемагав))). Але такого ... як він гріх було не попустити. Ще запам*яталась його одна фраза: "Тиї Луцькиї такиї слува знають шо я і не чув".

ну це просто жесть - адміни, в "Нетльонку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти знову про щось ідеальне... Давай так: назви таке ідеальне луцьке підприємство і бордовці тобі розкажуть хто там і чим "дише".

Що ти побачив там ідеального? Що підбір кадрів у свій відділ здійснює керівник відділу?(принаймі погоджує кандидата) Що "цебе" можна використати з користю для роботи? Можливо вважаєш всіх власників (керівників) самодурами?

Ідеальних підприємств я не зустрічав, скрізь є свої "замутки". Проте чим більше на підприємстві керівників, що розуміють, як потрібно ставити завдання підлеглим, які інструменти для цього потрібні, яка має бути система мотивації персоналу, тим здоровіша атмосфера в таких колективах. Я працював на кількох фірмах (луцьких і київських) проте скрізь підбір (затвердження) підлеглих у відділ було завданням керівника відділу.

Nickel,назви мені обов'язки,які є у працівника для виконання яких у нього нема повноважень? Хто на вашій фірмі до такого додумався? Ці обов'язки прописані в посадовій інструкції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рівні "я-начальнік-ти-дурак"

спілкуються практично всі пілеглі та начальники (є гарні винятки).

Це ж все не просто так придумали...

1. Начальк завжди правий.

2. Якщо начальник не правий - див. п.1

і ще з тої ж серії

Посміхайся. Шеф любить ідіотів.

Підтримую думку, що штрафи повинні існувати на рівні з преміями.

Але, якщо премія може бути сюрпризом, то причина накладення штрафу повинна бути відомою з самого початку роботи.

Вектор теми плавно повернув на любешівців.

Раніше я багато чув всякого-різного про полішуків, в т.ч. і про любешівців. Там було багато домислів, але була і правда, про те що вони хотіли виділитись.

Полішуки просто найближчі.

Про львівяк так не кажуть, чи про молдован і т.д.???

Всякі є, всяких треба.

Не було б начальників-самодурів, не змогли б оцінити гарного начальства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, назви мені обов'язки, які є у працівника для виконання яких у нього нема повноважень? Хто на вашій фірмі до такого додумався? Ці обов'язки прописані в посадовій інструкції?

А це настільки обов'язково?

В нас на роботі було так: керівництво сказало - ти робиш.

Є, звичайно, вибір.

1. Мовчки робиш.

2. Тобі за 5хв перепишуть посадову (без проблем).

3. Пишеш заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо премія може бути сюрпризом, то причина накладення штрафу повинна бути відомою з самого початку роботи.

Думаю і про премію непогано було б поінформувати працівників з самого початку роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, якщо премія може бути сюрпризом, то причина накладення штрафу повинна бути відомою з самого початку роботи.

Думаю і про премію непогано було б поінформувати працівників з самого початку роботи.

Згідна. Тому і написала "може", а не "повинна".

Варіант: премія-сюрприз - прийнятний.

А штраф-сюрприз - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, назви мені обов'язки, які є у працівника для виконання яких у нього нема повноважень? Хто на вашій фірмі до такого додумався? Ці обов'язки прописані в посадовій інструкції?

А це настільки обов'язково?

В нас на роботі було так: керівництво сказало - ти робиш.

Є, звичайно, вибір.

1. Мовчки робиш.

2. Тобі за 5хв перепишуть посадову (без проблем).

3. Пишеш заяву.

В моєму розумінні, якщо керівництво сказало (прописало обов'язки) - то автоматично і уповноважило тебе до виконання цих обов'язків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно заохочень-штрафів і розумових здібностей керівників - то є така категорія людей, яких якщо вже назначили (неважливо в принципі хто і як) керівником, то такі вважають що всьо - дастіглі прєдєла, а що далі починається сама важка праця - управління людьми, то їм насрать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel,назви мені обов'язки,які є у працівника для виконання яких у нього нема повноважень? Хто на вашій фірмі до такого додумався? Ці обов'язки прописані в посадовій інструкції?

Є ображений клієнт, з законними вимогами, є посадова інструкція, з обов'язком "розрулити ситуацію", є директор-самодур, який, щоб його не нагнули в центральному офісі, за втрату бабла при розруленні по-закону, так не нав'язливо запитує: Якщо не можеш "розрулити ситуацію" згідно посадової інструкції, то так і скажи: "Я не справляюся з своїми обов'язками" і я найду тобі заміну. Але якщо фірма влетить на бабки, то ти сам розумієш, з кого їх вирахують.

Свою жопку він прикрив.

Розрулиш? По-закону - не дає директор, бо нагнуть його, і тоді можеш шукати роботу і бабло. А не по-закону, клієнт через суд нагне фірму, тоді полетять голови, а крайнім буде той хто "порушив" закон, тобто все-рівно ти.

В любому випадку найнижчою ланкою в цьому бюрократичному харчовому ланцюжку є ТИ. Я не дарма дав посилання на переписку банківських працівників, так от уяви себе на місці Анни Скворцової. В неї все добре закінчилося бо знайшовся добрий фей, в особі Геннадія Маркова, але не на кожній фірмі є такі адекватні керівники. В нас була негласна домовленність нашого (регіонального) керівництва і центрального: не створюй проблем нам і ми не створимо їх тобі. Тому твої пропозиції, зауваження і т.д. тихесенько лягали в довгий ящик місцевого директора. Власника в цій домовленнсоті не враховували. В результаті фірма загнулась, і регіональний офіс і центральний.

Можу назвати не одну таку фірму чи філіал в Луцьку, де безтолковий топ-менеджмент розвалив фірму. Та я думаю кожен може порившись в себе в трудовій. А ти мені розказуєш як гарно повинно бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу назвати не одну таку фірму чи філіал в Луцьку, де безтолковий топ-менеджмент розвалив фірму. Та я думаю кожен може порившись в себе в трудовій.

Мій випадок - звільнилося 3 досвідчених працівника (я 1 з них) з 3х які працювали на певній ланці виробництва, причини - затримка ЗП (в першого), негативне ставлення керівника, погрози штрафів, відсутність заохочень, складності, які з*являлись у виробничому процесі але на які не було належної реакції, відсутність росту ЗП з 2006(!) року. Коли зменшилась швидкість виробництва продукції за 1 часу і її якість, і фірма перестала справлятись з замовленнями, звільнився (точніше звільняється) сам "топ-менеджер". Тільки фірма втратила 3х толкових працівників і кількох серйозних постійних замовників, які забезпечували мінімум 1/4 оборотів відділу. Наслідки не такі серйозні, але підтверджують сказане by nickel/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене штрафування - це дисциплінарне стягнення.

От наприклад, за квартал я маю отримати таку-то премію, запоров я щось - маю мінус певний % від премії, не виконав якусь поставлену переді мною ціль - знову мінус (знаю, що сам винний - запоров/не виконав, не ображаюся), виконав все і нічого не запоров - ок, маєш повну премію, все логічно.

P.S. Ця система функціонує нормально при умові якщо твій безпосередній начальник нормальна людина. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel,назви мені обов'язки,які є у працівника для виконання яких у нього нема повноважень? Хто на вашій фірмі до такого додумався? Ці обов'язки прописані в посадовій інструкції?

Є ображений клієнт, з законними вимогами, є посадова інструкція, з обов'язком "розрулити ситуацію", є директор-самодур, який, щоб його не нагнули в центральному офісі, за втрату бабла при розруленні по-закону, так не нав'язливо запитує: Якщо не можеш "розрулити ситуацію" згідно посадової інструкції, то так і скажи: "Я не справляюся з своїми обов'язками" і я найду тобі заміну. Але якщо фірма влетить на бабки, то ти сам розумієш, з кого їх вирахують.

Свою жопку він прикрив.

Розрулиш? По-закону - не дає директор, бо нагнуть його, і тоді можеш шукати роботу і бабло. А не по-закону, клієнт через суд нагне фірму, тоді полетять голови, а крайнім буде той хто "порушив" закон, тобто все-рівно ти.

В любому випадку найнижчою ланкою в цьому бюрократичному харчовому ланцюжку є ТИ. Я не дарма дав посилання на переписку банківських працівників, так от уяви себе на місці Анни Скворцової. В неї все добре закінчилося бо знайшовся добрий фей, в особі Геннадія Маркова, але не на кожній фірмі є такі адекватні керівники. В нас була негласна домовленність нашого (регіонального) керівництва і центрального: не створюй проблем нам і ми не створимо їх тобі. Тому твої пропозиції, зауваження і т.д. тихесенько лягали в довгий ящик місцевого директора. Власника в цій домовленнсоті не враховували. В результаті фірма загнулась, і регіональний офіс і центральний.

Можу назвати не одну таку фірму чи філіал в Луцьку, де безтолковий топ-менеджмент розвалив фірму. Та я думаю кожен може порившись в себе в трудовій. А ти мені розказуєш як гарно повинно бути...

Як на мене, то тобі надані повноваження проте поставлені додаткові вимоги, що обмежують твої дії. Ти просто невірно виразився у фразі:

Думаєш, що у всіх працівників, у яких є обов'язки, достатньо повноважень, для виконання своїх обов'язків?

В мене на практиці було дуже багато таких задач, розв'язання яких ускладнювалось додатковими умовами. В таких випадках не слід гарячкувати, а краще знайти підхід до свого начальника (типу: запитати пораду у нього як у більш досвіченого колеги, коротко кажучи, підвести його до думки, що ні ти, ні він вирішити цю проблему без втрат не зможете), а клієнта теж потрібно схилити на свою сторону. Якщо ж втрат не оминути разом подумати над шляхами їх покриття. Але це знов ідеальний варіант. Ти скажеш: це неможливо. Так, якщо ти не в команді свого начальника.

Поміняйся з керівником місцями і задай собі питання (непереходячи на особистісні стосунки): як би ти поступув ставлячи таке завдання підлеглому якого ти цінуєш як спеціаліста, професіонала, людину?

Відповідь на це питання і реальна відповідь твого шефа будуть різнитись. Тому у тебе завжди є вибір: змиритись і далі працювати або знайти роботу, де т станеш частиною команди однодумців. (це не так вже і легко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то тобі надані повноваження проте поставлені додаткові вимоги, що обмежують твої дії. Ти просто невірно виразився у фразі...

Я якраз вірно виразився: мої обов'язки були розписані в посадовій інструкції на трьох сторінках, а повноваження вкладалися в три пункти. З однієї сторони мої повноваження обмежував директор і посадова інструкція, а з другої - закон.

В мене на практиці було дуже багато таких задач, розв'язання яких ускладнювалось додатковими умовами. В таких випадках не слід гарячкувати, а краще знайти підхід до свого начальника (типу: запитати пораду у нього як у більш досвіченого колеги, коротко кажучи, підвести його до думки, що ні ти, ні він вирішити цю проблему без втрат не зможете), а клієнта теж потрібно схилити на свою сторону. Якщо ж втрат не оминути разом подумати над шляхами їх покриття. Але це знов ідеальний варіант. Ти скажеш: це неможливо. Так, якщо ти не в команді свого начальника.

Поміняйся з керівником місцями і задай собі питання (непереходячи на особистісні стосунки): як би ти поступув ставлячи таке завдання підлеглому якого ти цінуєш як спеціаліста, професіонала, людину?

Відповідь на це питання і реальна відповідь твого шефа будуть різнитись.

Філософію, залиш при собі. Я тобі пишу про реалії, коли клієнт вже на фірмі, стоїть і чекає на відповідь, а від твоєї відповіді залежиь куди він піде: додому чи в суд. Немає часу бавитись в психолога, директор відсторонився від вирішення питання вже озвученою фразою, знаючи на 100%, хто залишиться крайнім. Все! Коли директор більше переживає за своє крісло, то твої проблеми його явно не цікавлять. І в даному випадку, коли керівник дає тобі зрозуміти, що він з тобою не в одній лодці, ти пропонуєш або піти або змиритися. Змиритися = програти, піти = програти. Гарно ж ти розрулюєш.

Тому у тебе завжди є вибір: змиритись і далі працювати або знайти роботу, де т станеш частиною команди однодумців. (це не так вже і легко)

Чоловіче добрий, ти або мало що в цьому житті бачив за свої немаленькі роки, або носиш рожеві окуляри, не знімаючи. В політиці компанії були "пунктики": не віталися дружні стосунки в середині колективу, і тим більше родиннні. Про яку команду можна говорити? Крім того наше керівництво дуже часто і саме керується приказкою: разделяй и властвуй.

Звичайно, що не на всіх фірмах так, але, зазвичай, де директор скотина, там і скотські умови праці з штрафами, а там де збирають команду, зазвичай, і штрафів, немає, тому що мотивацію можна побудувати таким чином, що потреби у штрафах не буде: зробив/продав - отримує гроші, а не зробив/продав - не отримуєш. І не треба ніяких премій і штрафів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розрулиш? По-закону - не дає директор, бо нагнуть його, і тоді можеш шукати роботу і бабло. А не по-закону, клієнт через суд нагне фірму, тоді полетять голови, а крайнім буде той хто "порушив" закон, тобто все-рівно ти.

Чому не можна написати службову записку (доповідну) на ім'я безпосереднього керівника (директора) з висвітленням ситуації і проханням дати рекомендацію як діяти далі, звичайно щоб вона була зафіксована в вхідній документації (електронній пошті)? Тоді проблема стає "вашою", а не "твоєю", так як приймати "вольові рішення" може він, а не ти ;)

З.І. Писав до написання твого попереднього посту. Якщо потрібно рішення "зараз на вчора", то вигрібати прийдеться самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не можна написати службову записку (доповідну) на ім'я безпосереднього керівника (директора) з висвітленням ситуації і проханням дати рекомендацію як діяти далі, звичайно щоб вона була зафіксована в вхідній документації (електронній пошті)? Тоді проблема стає "вашою", а не "твоєю", так як приймати "вольові рішення" може він, а не ти ;)

Простіше відразу звільнитися... ;)

З.І. Та так і робилося, вигрібав саменький, по вуха, але досить вдало: за два роки жодного судового позову і майже без попадання на бабло. Але задовбував не сам факт попадання на бабло, а постійне кидалово директора, бо за його сприяння, хоча б у зв'язку з ц.офісом, можна було розрулити набагато легше. Але тоді порушувалася негласна домовленність: ви нам не завжаєте, ми вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрибнув через голову - знову ж таки нарвався на директора. А з ним ще працювати. Прописна істина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрибнув через голову - знову ж таки нарвався на директора. А з ним ще працювати. Прописна істина.

Я знав, що хтось це згадає. Стрибати через голову - "смерти подобно", це точно, але все ж були спроби "низів" достукатися до "верхів" з перескоком. Відповідь одна і та ж: маєш прямого керівника? Звертайся до нього.

Субординація тіпа, якою так зручно прикриватися і прикривати оту негласну змову про невтручання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, простіше пожертвувати якимсь там менеджером, замість нього можна буде взяти іншого на меншу ЗП який все ж буде посилати проблемних покупців. І не сушити голову над вирішенням текучих проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...