Перейти до змісту

Штрафування підлеглих


Vadimm

  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

То поясни мені, вузьколобому пацану, ти їх зразу звільняв, штрафував, чи догана -> сувора догана -> звільнення по статті (за умови що між випадками не більше 0,5 року)?

Учітє матчасть: таке дисциплінарне стягнення як "сувора догана" КЗпП України не передбачає, та й про 0,5 року Ви самі придумали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

З власного досвіду знаю, що штрафувати (чи, принаймі, погрожувати штрафами) потрібно тих працівників, на яких це матиме вплив. Перед тим, як винести рішення поставте собі питання: Чого я хочу добитись цим штрафом? (Самоствердитись? Показати свою владу над працівником? Чи стимулювати виконання певних завдань? Як зміниться ставлення працівника до виконання своїх обов'язків після штрафу?) Загроза штрафу має місце лише тоді, коли є стимулом для якісного виконання своїх обов'язків. Якщо працівник здійснює регулярні порушення - його потрібно звільняти, а не штрафувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду знаю, що штрафувати (чи, принаймі, погрожувати штрафами) потрібно тих працівників, на яких це матиме вплив.

От не згоден з цим і все! Получається треба штрафувати тільки совісних, які щось завтикали, а не пофігіста, якому все пофіг і на нього штрафи не діють?

Питання штрафувати чи ні треба ставити собі до впровадження системи премій і штрафів. А працівник повинен про це знати ще до прийому на роботу, тоді і реакція на штраф у нього буде адекатна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не згоден з цим і все! Получається треба штрафувати тільки совісних, які щось завтикали, а не пофігіста, якому все пофіг і на нього штрафи не діють?

Питання штрафувати чи ні треба ставити собі до впровадження системи премій і штрафів. А працівник повинен про це знати ще до прийому на роботу, тоді і реакція на штраф у нього буде адекатна.

Якщо тобі потрібна команда однодумців, то пофігістам там місця нема, таких потрібно звільняти. Система штрафів - це взагалі архаїзм, що вже відживає; хочеш бути успішним керівником - будуй систему бонусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі потрібна команда однодумців, то пофігістам там місця нема, таких потрібно звільняти. Система штрафів - це взагалі архаїзм, що вже відживає; хочеш бути успішним керівником - будуй систему бонусів.

Це я і без вищої освіти знаю, з досвіду, але цього не розуміє топ-менеджмент більшості компаній, звідси і системми штрафування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по відношенню до тебе, як до керівника підрозділу, діє певна система штрафів з боку "топ-менеджменту" то, ти впершу чергу повинен підібрати собі команду якій зможеш донести поставлені задачі. Повір мені, штрафуй-нештрафуй пофігіста, нічого хорошого з цього не вийде. Щоправда іноді приходиться приймати нелегкі рішення; н-д: звільняти добросовісного працівника тому, що він не є достатньо кваліфікований для виконання поставлених задач (навчанню не піддається, не його рівень), а в тебе обмежені ресурси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по відношенню до тебе, як до керівника підрозділу, діє певна система штрафів з боку "топ-менеджменту" то, ти впершу чергу повинен підібрати собі команду якій зможеш донести поставлені задачі. Повір мені, штрафуй-нештрафуй пофігіста, нічого хорошого з цього не вийде. Щоправда іноді приходиться приймати нелегкі рішення; н-д: звільняти добросовісного працівника тому, що він не є достатньо кваліфікований для виконання поставлених задач (навчанню не піддається, не його рівень), а в тебе обмежені ресурси.

Думаєш у всіх кумпаніях, у керівника підрозділу є можливість підбирати кадри? Думаєш в тих кадрах не зустрічається пофігістів-тому-що-кум-твого-начальника? Думаєш, що у всіх працівників, у яких є обов'язки, достатньо повноважень, для виконання своїх обов'язків? Ти точно з України? Бо описуєш ідеальні ситуації в ідеальних компаніях. А я працював тільки на українських, яким до ідеальних - як до неба рачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш у всіх кумпаніях, у керівника підрозділу є можливість підбирати кадри? Думаєш в тих кадрах не зустрічається пофігістів-тому-що-кум-твого-начальника?

Якщо тобі ставлять задачі, то повинні дати і інструменти якими ці задачі потрібно виконувати. Одним з таких інструментів і є група підлеглих, підбір яких ти і повинен здійснювати. Завжди є в компанії "цебе" яке не можна трогати, заставляти надмірно надриватись на роботі і т.д. Тоді у тебе один вихід - це використати його (цебе) з користю для себе. Ну, а на випадок, якщо ти "попав у сім'ю" де ні ким керувати, в тебе завжди є можливість залишити таке "керування". Серед власників фірм і топ-менеджменту рідко зустрічаються "самодури" (інакше їх бізнез просто загнувся), інша справа наскільки ти компетентний і вмієш донести до свого керівника (переконати його) у необхідності прийняття того чи іншого рішення. Завоювати авторитет у власника (директора) не так легко. Йому не потрібні керівники, які менш компетентні за нього в поручених їм напрямках роботи.

Думаєш, що у всіх працівників, у яких є обов'язки, достатньо повноважень, для виконання своїх обов'язків?

А цією фразою ти мене "вбив на повал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створити команду однодумців, це практично не реально.

Якщо ти є власником невеликої фірми і сам займаєшся, дуже прискіпливо, підбором 4-6 працівників, тоді можна чекати успіху. А в більшому колективі - зробити це дуже важко.

Команда не створюється за день чи місяць, на це йдуть роки і тільки тоді коли власник починає розуміти, що саме цінне в його бізнесі це людський фактор (вдало сформована команда професіоналів) він може спокійно спати, його бізнес в надійних руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі ставлять задачі, то повинні дати і інструменти якими ці задачі потрібно виконувати. Одним з таких інструментів і є група підлеглих, підбір яких ти і повинен здійснювати. Завжди є в компанії "цебе" яке не можна трогати, заставляти надмірно надриватись на роботі і т.д. Тоді у тебе один вихід - це використати його (цебе) з користю для себе. Ну, а на випадок, якщо ти "попав у сім'ю" де ні ким керувати, в тебе завжди є можливість залишити таке "керування". Серед власників фірм і топ-менеджменту рідко зустрічаються "самодури" (інакше їх бізнез просто загнувся), інша справа наскільки ти компетентний і вмієш донести до свого керівника (переконати його) у необхідності прийняття того чи іншого рішення. Завоювати авторитет у власника (директора) не так легко. Йому не потрібні керівники, які менш компетентні за нього в поручених їм напрямках роботи.

Ти знову про щось ідеальне... Давай так: назви таке ідеальне луцьке підприємство і бордовці тобі розкажуть хто там і чим "дише".

А цією фразою ти мене "вбив на повал".

Це не фраза, а моє останнє місце роботи

п.с. Поки frv, "згадує" назву фірми, всім іншим даю ссилку для "поржать". Думаю, в тексті багато хто знайде знайомі ситуації з власного життя, в середовищі ефективного менеджменту. Стаття не нова, і, здається, вже була на Борді, але вона тут не завадить:

Блогер опубликовал переписку сотрудников банка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штрафи - це правильно. Кажу, як підлеглий. І як керівник. :)

Всяке бувало.

Було мене НІЗАЩО (окрема історія) штрафонули на 1/3 ЗП (!!!). Був вибір, або заява, або 1/3 ЗП. Оскільки робота мені була потрібна - то я вибрав штраф. Хоча обох учасників інциденту поважати з тих пір перестав. Того, через кого штрафонули і того - хто штрафонув. Але це так.

Штраф, як і премія - це ніщо інше, як мотивація.

От скажіть (не потрібно вдаватися в тех деталі) як навчити людину, вірніше відучити, відвідувати на роботі всякі там вконтакті і однокамерники ? Тільки штраф. Ніщо інше не допоможе.

Зацікавити людину працювати краще, чи ЩЕ краще - прально - премія.

Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учітє матчасть: таке дисциплінарне стягнення як "сувора догана" КЗпП України не передбачає, та й про 0,5 року Ви самі придумали...

З приводу "суворої догани" ти права, з приводу "0,5 року" - частково. Згідно статті 151 КЗпП України - 1 рік. Видно я користувався положеннями попередніх редакцій закону.

От скажіть (не потрібно вдаватися в тех деталі) як навчити людину, вірніше відучити, відвідувати на роботі всякі там вконтакті і однокамерники ? Тільки штраф. Ніщо інше не допоможе.

воно то так, але законності тут кіт наплакав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, не всі поліщуки такі гівнюки, дуже багато маю знайомих, друзів, далеких родичів звідти, які є цілком нормальними, адекватними людьми

а близькі родичі у нас виключно шляхтичі? або міські жителі у сьомому коліні?чи чистокровні гуцули?

а походження з інших районів Волині чи України гарантує високий рівень менеджменту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої особисті корні "ростуть" з Рязанської губернії, Чернігівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Теща родом з Камінь-Каширська.

походження з інших районів Волині чи України гарантує високий рівень менеджменту?

Не берусь судити чи залежить рівень менеджменту від походження чи місця народження.

Мова йшла не стільки про рівень менеджменту скільки про відношення до підлеглих. Відповім прямо - не гарантує.

Зараз мене почнуть клювати бордівські поліщуки, хоча нічого проти них, та й інших поліщуків не маю. Крім хіба що певного відсотка Любешовців. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз мене почнуть клювати бордівські поліщуки, хоча нічого проти них, та й інших поліщуків не маю. Крім хіба що певного відсотка Любешовців. :dont:

Спочатку була думка, але який сенс? Розбирайся сам зі своїми лєшими, водяними та бабаями з полісся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, не всі поліщуки такі гівнюки, дуже багато маю знайомих, друзів, далеких родичів звідти, які є цілком нормальними, адекватними людьми

а близькі родичі у нас виключно шляхтичі? або міські жителі у сьомому коліні?чи чистокровні гуцули?

а походження з інших районів Волині чи України гарантує високий рівень менеджменту?

близькі у нього з Ізраїля, судячи по манері спілкування: ти, Ліберта, частково права, не о,5 року, а 1 рік :D

Вадім, альо, що в цьому контесті означає "частково"? ти написав 0,5 року а терміну такого не існує для зняття дисциплінарного стягнення і ні, щоб визнати, що був неправий, так ото "ти частково права" :D

нє, не полішуцька манера спілкування, десь так Хайфа приблизно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, дійсно, якось сам розберусь. Можеш вважати мене расистом.

З приводу високого рівня менеджменту - кажуть, євреї хороші управлінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теща не родич, а придаток до жінки.rolleyes.gif

Проти штрафів нічого проти не маю, особливо коли вони за діло (не виконання обовязку), але коли штрафують за те, відношення до чого ти не маєш- це вже занадто. А премії дати нема кому. Або коли штрафують перед якимось святом (8 березня, Новий рік) і намічається корпоратив, і ти розумієш на що пішов штраф, і начальство гріє вухо, що свято безкоштовне......

Ну щось типу того, потік думок, надіюся зрозуміло всім написала.rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

близькі у нього з Ізраїля, судячи по манері спілкування: ти, Ліберта, частково права, не о,5 року, а 1 рік

Вадім, альо, що в цьому контесті означає "частково"? ти написав 0,5 року а терміну такого не існує для зняття дисциплінарного стягнення і ні, щоб визнати, що був неправий, так ото "ти частково права"

нє, не полішуцька манера спілкування, десь так Хайфа приблизно

Ти сказала що я сам придумав про 0,5 року. Добре, будем вважати що ти права повністю, хоча з твоїх слів не було зрозуміло, чи ти мала на увазі що в догани немає терміну дії, чи ти мала на увазі що я вказав не той строк.

Про Хайфу просто "проковтну" бо не хочеться опускатись до твого рівня спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Хайфу просто "проковтну" бо не хочеться опускатись до твого рівня спілкування

тоїсть, поліщуків макать- це високий рівень, а про Хайфу згадати-низький?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоїсть, поліщуків макать- це високий рівень, а про Хайфу згадати-низький?

Процитуй мене де я макнув полішуків (усіх, а не з Любешовщини)? Чи ти може вважаєш Соромітника моїм клоном? Не перекручуй сказане мною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штраф - це лише інструмент і так само як і премія має право на існування.

Однак важливим моментом є попереднє інформування працівника аби він знав за що відріжуть палець, а за що ногу по пояс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штраф - це лише інструмент і так само як і премія має право на існування.

Однак важливим моментом є попереднє інформування працівника аби він знав за що відріжуть палець, а за що ногу по пояс.

Так от якщо повернутись до теми Любешовців, то їхній представник намагався застосувати штраф до мене вибірково. Тобто складеної практики не було, попереднього інформування також. Я пропонував ввести систему, наприклад, з першого числа чи з понеділка, що не викликало в нього особливого бажання. Звичайно разом із системою заохочень. Але ж ні, "я сам буду вирішувати кого і за що штрафувати". Чому і в голосувалці присутній пункт про боротьбу з "занадто розумними".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от якщо повернутись до теми Любешовців, то їхній представник намагався застосувати штраф до мене вибірково. Тобто складеної практики не було, попереднього інформування також. Я пропонував ввести систему, наприклад, з першого числа чи з понеділка, що не викликало в нього особливого бажання. Звичайно разом із системою заохочень. Але ж ні, "я сам буду вирішувати кого і за що штрафувати". Чому і в голосувалці присутній пункт про боротьбу з "занадто розумними".

Я не дуже орієнтуюсь в "любешовцях" але керівник завжди знайде як заставити тебе виконувати його розпорядження або ж зробити твоє життя нестерпним.

Якщо "садо-мазо" твій коньок, то удачі, якщо ні, то не варто засовувати голову в трилітрову банку - назад вухі можуть не пустити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полішуків (усіх, а не з Любешовщини)

ну да, у порівнянні з Соромітником ти скромний, але яка х різниця - усі чи з Любешовщини?:)або у тебе зуб на одного конкретного уродженця Любешівщини, або тебе поліщуки хором п..дили, і тоді пофіг- любешовські вони, камінь-каширські, чи взагалі рівенські якісь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...