Перейти до змісту

WOT


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Бачу хлопакі все розживаються і розширяються:rolleyes:,не продавайте танкі які приносять хоть трохі кредитів,я наприклад можу собі дозволити на "Пантері2" 5-7 битв,при розкладі перемог 50 на 50 це -100 000.Фармлю зара на Stug3,при 10-12 попаданнях і нормальному балансі приносить по 20 тищ чистого прибутку:)

на премі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ні,на стандарті.Потестив знов арту М40\43-буду брать,бійтесь мене іси,тапкі,тт і пт і тд:D

post-1137-0-91793900-1302290245_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну нафиг той тестовий сервак, ну зайшов,ну прокачав,ну отримав опита и грошей за один бiй бiльше ,чим за весь час гри на оф серваку разом взятий отримував, нiякого кайфа вiд досягнутого, бо далося легко, плюс кайф передчуття ще не купленноi технiки теж ламае, знати,що тебе чекае в майбутньому це скорiше прокляття чим дар имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну нафиг той тестовий сервак, ну зайшов,ну прокачав,ну отримав опита и грошей за один бiй бiльше ,чим за весь час гри на оф серваку разом взятий отримував, нiякого кайфа вiд досягнутого, бо далося легко, плюс кайф передчуття ще не купленноi технiки теж ламае, знати,що тебе чекае в майбутньому це скорiше прокляття чим дар имхо

можна визначитись що кому по душі те і прокачувати ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв ИС-3!!!!Пока мальчик танчик для битья. :)

Взяв т29 чебурашку! :)

Теж Хотів би прокачать америкосів,але на шермані терпіння скінчилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Взяв ИС-3!!!!Пока мальчик танчик для битья. :)

Поки не візьмеш БЛ9(Ьойся меня!) буде так. :)

Взяв т29 чебурашку! :)

Теж Хотів би прокачать америкосів,але на шермані терпіння скінчилось.

Тупо перетерпів :)

Стоковий Т29 дуже повільний. Качать двігло, башню і пуху. Кароче все. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв ИС-3!!!!Пока мальчик танчик для битья. :)

Поки не візьмеш БЛ9(Ьойся меня!) буде так. :)

Вже взяв(перевів за бабло досвід) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені ще 5тис. до Gw-panther. Сьогодні буде, хай но тільки сервер ввімкнуть. Ура! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора покачав ВК 3601н до топ пушки - солідно кусає. Качати топ двигун не бачу сенсу - краще зразу Тігру

Але Т-34-85 більше подобається всеодно :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новый патч рулит! Так прикольно трупики двигать :) А новые карты - жесть!

Эт чо?Теперь кишку нет смысла закрывать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені ще 5тис. до Gw-panther. Сьогодні буде, хай но тільки сервер ввімкнуть. Ура! :)

Я вже на ГВП. Докупив досилатель + приводи - арта подобається, а з топ пухою кажуть буде автомат!

Вчора покачав ВК 3601н до топ пушки - солідно кусає. Качати топ двигун не бачу сенсу - краще зразу Тігру

Але Т-34-85 більше подобається всеодно :smile-zachot:

Двигун цей прийдеться тоді на Тигрі прокачувати ;)

які нові карти-не був ні разу:unsure:

мабуть московський сервак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже на ГВП. Докупив досилатель + приводи - арта подобається, а з топ пухою кажуть буде автомат!

Та і я вже на ній. Після Хумеля поворотна башта - сила! Правда якщо хумеля кидало до Тігрів - ИС3, то Гіві кидає вже до ИС-7, Т54, що мене зовсім не радує, так як стокова пуха проти них заслаба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які нові карти-не був ні разу

Ви чьо? Вже третій день патч вийшов 0,6,4 тестовий. Скачуєш і гасаєш на нових картах, дають 2000 голда на добу і експа капає Х10, але потім все зароблене пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які нові карти-не був ні разу

Ви чьо? Вже третій день патч вийшов 0,6,4 тестовий. Скачуєш і гасаєш на нових картах, дають 2000 голда на добу і експа капає Х10, але потім все зароблене пропаде.

краще почекати офіційного релізу а то в холосту немає сенсу пуляти :0012:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще почекати офіційного релізу а то в холосту немає сенсу пуляти

так ніхто не каже там весь час бібати, я поїздив на КВ-13(слава богу, що с Т-34-85 тепер можна в тяжі піти), подивився нові карти, т.п. А взагалі бігаю на 0.3.9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще почекати офіційного релізу а то в холосту немає сенсу пуляти

так ніхто не каже там весь час бібати, я поїздив на КВ-13(слава богу, що с Т-34-85 тепер можна в тяжі піти), подивився нові карти, т.п. А взагалі бігаю на 0.3.9

Оо прикольна нада качнуть патчик у ия тож т 3485 пофармить на нём гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок пограти ротою.На ці вихідні не зможу а на слідуючі візьму преміум,домовимось хто буде і на чому,добавитесь в друзі і погасаем,правда без зв"зку мабуть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...