Перейти до змісту

WOT


t0rik

Рекомендовані повідомлення

1. розширення екрана (в грі)1440*900

2. настройки графіки скільки відяха тяне :rolleyes:

3. швидкість інтернету 2Mb

4. кількість FPS 50

5. пінг 90-100

А конфігурація ?

хочеш спеціально компа купити під WOT ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1. розширення екрана (в грі)1440*900

2. настройки графіки скільки відяха тяне :rolleyes:

3. швидкість інтернету 2Mb

4. кількість FPS 50

5. пінг 90-100

А конфігурація ?

хочеш спеціально компа купити під WOT ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Є в планах відео замінити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеш спеціально компа купити під WOT ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

А що там тра спеціального? В мене ВОТ на цій відясі з 2 ГБ оперативки себе абсолютно нормально почувала ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеш спеціально компа купити під WOT ? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

А що там тра спеціального? В мене ВОТ на цій відясі з 2 ГБ оперативки себе абсолютно нормально почувала ;)

А в мене на цій теж непогано :0005: , правда на 22' не фулл скрін :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новые критические эффекты в WoT:

- Мехвод испуган. Скорость передвижения увеличена вдвое. (ЛТ)

- Заряжающий хочет жить. Скорость перезарядки увеличена. (САУ)

- Обнаружена заначка. Боекомплект пополнен. (Любой, когда снаряды вышли)

- Командир побежал поссать. Навыки экипажа снижены. (ПТ в кустах)

Чат при явном тупом сливе:

- Ну почему эти олени играть не могут нормально?

- Понимаешь, копытами неудобно на клавиши нажимать...

Опрос. Благодаря чему вы решили поиграть на арте?

5%__"Мне очень понравился этот класс техники, я умею неплохо с ним обращаться, мне нравится помогать союзникам"

9%__"По совету друзей"

24%__"Ради фарма денег"

62%__"Да просто задолбало всё! Хотел посмотреть , как же эти падлы меня выносят постоянно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новое дерево техники + французы ;)

ПОясни будь-ласка, що з цим робити, коли будуть відкриті ці танки, а то нічого не помінялось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОясни будь-ласка, що з цим робити, коли будуть відкриті ці танки, а то нічого не помінялось.

Більш детально тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взял я ИСУ и чуть офигел. Таки восьмой левел - такой восьмой! Теперь до гуслей и движка опыта надо насобирать, как на всю ИСУ, про пушку вообще молчу - 60000 опыта :blink: , но таки буду качать, потому как БЛ-10 стало целью! :) Самое мощное орудие в ВОТ, гляньте на эту красотку, разве ее можно не любить? :)

bl10.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взял я ИСУ и чуть офигел. Таки восьмой левел - такой восьмой! Теперь до гуслей и движка опыта надо насобирать, как на всю ИСУ, про пушку вообще молчу - 60000 опыта :blink: , но таки буду качать, потому как БЛ-10 стало целью! :) Самое мощное орудие в ВОТ, гляньте на эту красотку, разве ее можно не любить? :)

Да уж.

Дамага как у средненькой арты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зробити невеличке опитування: назвіть 5 одиниць найкращої техніки, 5 бо в гараж більше не влазить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає преміума, то 3 слота під А20-Лео(світляки-фармери), КВ(мєгофармер), Хумель-СУ-8(арта-фармер) і два слота під ІС-7 і Т-54(або аналоги німців і америкосів). До 7 левела заробляють усі, 8 біля нуля, 9-10 потребує або преміум, або заробляльників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ(мєгофармер)

Яка пушка найкраща?

Залежить від стилю гри та умов

Якшо подобається грати в режимі ПТ (умовно) або танка підтримки, то 152 рулить

Умовно - тому що ПТ вміють гарно кемперитися в кущах, а КВ здалеку видно, як не ховай. Мало того - він сам по собі сліпий.

Також 152 таки бере танки вищого рівня, і що прикольно і екслюзивно - КВ з 152 ваншотить такого ж як сам

Якшо подобається динамічна гра - то ЗІС 107

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

152mmm10.jpg

і всі однолевельникі від тебе тікають, 6-7 левел об'їжджають сьомою дорогою і навіть 8 левел, якщо гаву ловить, то потихеньку розбирається. Ти перетворюєшся на ходячу арту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитавши ваші овації, на вихідних сам зарегався )), ну поки що саме круте що є - це БТ-7 :smile3:, збираю балабас на мардера =)

ганяю світляком для артів, тяжкі танки об’їзжаю десятою дорогою, бо луплять гади з одного-двох пострілів виносять зазвичай (якщо тяжі топові), а пушка БТ-7 для них що горох об стіну, воюю з ПТ-САУ і собі подібними :), нравіццо !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, ще забув дописати, в неділю на БТ-2 поставив рекорд - 5 ворожих танків підбив :rolleyes:, дали медальку якусь, правда посмертно )), але команда виграла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо зветься пісочницею :) Я зовсім не топовий тяж до прикладу, але одним пострілом теоретично зпалюю дотла два БТ-7, а ИСУ-152 прошиє їх наскрізь штук зо п'ять. От вкачуй А-20 і зрозумієш, що таке непісочниця - там бодають одне одного 50-тонні монстри, там з неба прилітають чумадани, кущі плюють смертельними плюшками, а світляк, який своїм стволом може хіба фарбу подерти на ворозі, зі збитою гусеницею живе рівно 0,5 секунди :)

ЗІ - не вздумай продавати А-20, цей світляк буде у нагоді всю гру, аж до боїв 9-10 левела!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна цяцька вбити непомітно пару годин :)

Спорчатку синн почав гратися, а я допомагаючи йому розібратися і сам непомітно підсів :blink:

Потрошки розбираюся сам, вирішив прокачати гілку там де Т-34 (подобається мені цей танчик), а вже потім може інші, як вистачить терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 leviks, Di

Дякую за пораду. Спробував цей пасталєт - реальне зло.

Правда дратує довга перезарядка і менша точність порівнянно з ЗиС-6 але дійсно "адін вистрєл - адін труп" smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені то після ЗИС-6 на М-10 навіть дивитися не хочеться, з її то перезарядкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...