Перейти до змісту

WOT


t0rik

Рекомендовані повідомлення

я теж можу в роті. але я так бачу, що у нас не буде ис7, маусів, т30,54 а без них нас виноситимуть простим рашем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я вже на ГВП. Докупив досилатель + приводи - арта подобається, а з топ пухою кажуть буде автомат!

Та і я вже на ній. Після Хумеля поворотна башта - сила! Правда якщо хумеля кидало до Тігрів - ИС3, то Гіві кидає вже до ИС-7, Т54, що мене зовсім не радує, так як стокова пуха проти них заслаба.

Краща пуха на ГВП по урону така ж сама як і сток, тільки от пробиття на 6 см. здається більше і зведення та перезарядка швидше. Правда після патчу кажуть урон буде більше, і щось трішки поріжуть, м.б. перезарядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык он уже и не будет тестовый,а основной

не будет

тестовый ето тестовый

- новый патч 6,4 никак с переездом на московский сервак не связан

сьогодні переїзжають на новий сервер!!!!

А нам що з того ?

Плюси якісь є ?

:sm128:

обещают что быстрее стабильнее всё такое

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, я й не помітила що на борді обговорюють цю тему - ми з чоловіком з осені в неї граємось. В ангарі є ИС4, Т54, арта М40/43. Кльова цяцька. Ми відносимось до клану, в якому в основному українці, набирають лише адекватних, і бажано щоб не школярі.

Отак можна заробляти і без према

post-10815-0-83718600-1302781457_thumb.j

На рахунок пограти ротою.На ці вихідні не зможу а на слідуючі візьму преміум,домовимось хто буде і на чому,добавитесь в друзі і погасаем,правда без зв"зку мабуть:)

В принципі той хто має преміум може створювати тільки взводи (з 3 чоловік), а роти може створювати гравець, який має прем і належить до якогось клану. Чи то я щось недорозібралась? А звя"зок може бути просто як у взводі - ставиш галочку "голосовий чат" і все, щоб добре було чути треба регулювати гічність і чутливість мікрофону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми відносимось до клану, в якому в основному українці, набирають лише адекватних, і бажано щоб не школярі.

А що за клан? Дайте посилання, будь-ласка. Цікаво :) А то в рандомах, ну такі вже одноклітинні імбіцили бувають, що зливаються за 2 хв. не дивлячись що якось прокачались до 7-8-9 лвл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то я щось недорозібралась?

На премі і роту і взвод,в не залежності від кланів

П.С. я м12 не осилю(гниє в ангарі(в топі)), просто "грат" після "ласточки" М41 :blush:

А що за клан?

Дивись скрін - BULL :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який сенс з клану вагалі (які плюси) ?

Вступати щоб підпорядковуватись якомусь генералісімусу :horse: і дотримуватись статут :0136: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі як там і що з ротами і кланами я не розбирався,не вникав у ці всі питання,але не думалось що там все так закручено.Пишіть хто що знає:)

Вчора поставив на арту М40\43 топ-пушку,ох звірюга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за клан? Дайте посилання, будь-ласка. Цікаво :) А то в рандомах, ну такі вже одноклітинні імбіцили бувають, що зливаються за 2 хв. не дивлячись що якось прокачались до 7-8-9 лвл.

Клан Red Bull ось ъх сайт:

Хто хоче може подавати заявки на вступ, але зазвичай приймають тих, у кого танки хоча б 7-8 лвл, інакше в роті від нижчого толку мало

А який сенс з клану вагалі (які плюси) ?

Вступати щоб підпорядковуватись якомусь генералісімусу :horse: і дотримуватись статут :0136: ?

Є різні клани - з справді постій ною "обязаловкою", в нашому такого нема - клан ще порівняно новий, тому спочатку хочуть набрати адекватних гравців, щоб потім брати участь у війні на глобальній карті. А сенс просто в спілкуванні однодумців, щовечора їздимо ротами і взводами, що теж цікаво і так як всі свої то немає постійних матюків чи хворих на голову гравців. В майбутньому за участь в боях на глобальних картах за умови виграшу учасникам видається золото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора поставив на арту М40\43 топ-пушку,ох звірюга.

Тяжко ригакачатись до М40\43?

та як і всі-граєш і качаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М40\43 Ще броні більше.витримуеш 1 раз вистріл тяжа у 90%.

Передня броня-пипец,прявда тяж в упор:)

post-1137-0-17638000-1302865881_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На КВ з 107мм ЗИС катаюсь, перед цим на 152мм М-10 пусі фан гарний мав

А також гвардійський Т14 гарно приносить досвід і баблоси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ис-3(топ) с-51 (топ)

хто хоче в взводі посидіть скучно одному ) , звертайтесь пм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу грати, із голосовим звязком по скайпу

Мій wot-нік: leviks_tanker

В мене: КВ-топ, КВ-3 нюб, Т17 Прем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...