Jump to content

WOT


t0rik

Recommended Posts

  • Адміністратори
Posted

Предыдущий топик разросся. паэтому меряемсо пиписьками тут.

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

сёдня кстате будет новый патч

много надежд , много обещаний по улучшениям интерфейса :)

олсо, влез я на форум ихний .. там как водится холивар чуть больше, чем в каждом топике lopata.gif доставило отношение модератора - поставил его мнение под сомнение - тут же получил РО .. пичалька g05.gif

Posted

По арті-якщо не помиляюсь то у су зведення бистріше а хумель шустрий і м41 теж звалити може коли треба,а су приречені:)

Posted

Снова открыли тестовый сервер!!!

Мда,Т-54 это зверюга.И обьект 212 понравился.

Posted

Щось після оновлення нехіло влітаю в мінус прокачуючи щось окрім СУшки :(

З.І. Мені здається, чи героїв-памороків побільшало?

Posted

Не иначе как топ-арта?

Объект даже добить с 15% я СУ100 не мог.

Так і є але незабаром всі муки почнуться знову unsure.gif

post-119-0-68086500-1301141175_thumb.jpg

Posted

су-14 він же холод,він же холодильник-дуже повільний,в містах шансів мало,але розриває на запчастини все:)

  • Адміністратори
Posted

Мій ИС-3, сьогодні має усі шанси стати топовим :)

  • Адміністратори
Posted

Торік підкинув ідею.

Використовувати вінтріллу для одночасного потрапляння в бій :)

Зі скайпом теж норма, але є свої незручності.

В вінтріллі "відро" можна забіндити початок розмови на любу кнопку. Увесь інший час тебе не будуть чути.

Скайп реально мішає, спілкуватись в ротах.

Давайте затестим, ні то знесем.

сервер: board.lutsk.ua

http://ventrilo.com/download.php

http://www.teleta.ru...ilo/index_.html

Posted

Торік підкинув ідею.

Використовувати вінтріллу для одночасного потрапляння в бій :)

Зі скайпом теж норма, але є свої незручності.

В вінтріллі "відро" можна забіндити початок розмови на любу кнопку. Увесь інший час тебе не будуть чути.

Скайп реально мішає, спілкуватись в ротах.

Давайте затестим, ні то знесем.

сервер: board.lutsk.ua

http://ventrilo.com/download.php

http://www.teleta.ru...ilo/index_.html

Відро нестабільне :(

Краще спробувати raidcall

Posted

ПАЦАНИ, ПІДСКАЖІТЬ ЩО ОХЗНАЧАЮТЬ ЦІ ТРИКУТНИКИ, КВАДРАТИ І РОМБИ НАД ТАНКАМИ В БОЮ??

Posted

ПАЦАНИ, ПІДСКАЖІТЬ ЩО ОХЗНАЧАЮТЬ ЦІ ТРИКУТНИКИ, КВАДРАТИ І РОМБИ НАД ТАНКАМИ В БОЮ??

ОМГ!

Ці значки показують тип танку. Квадрат - артилерія, трикутник - самохідна установка, ромб - легкий танк, ромб з однією полоскою - середній танк, ромб з двома полосками - тяжкий танк.

З.І. Капс вирубай, да.

  • Адміністратори
Posted

Відро себе не оправдало.

Скайпа, для стандартних боїв, ідеальна.

При грі в роті, можна просто викл. мікрофон в скайпі. І спілкуватись через "q" в грі.

Селяві.

Posted

Відро нестабільне :(

Краще спробувати raidcall

Хз... Мо ви невмієте її готувати ? )

Вєнтра роками юзається як в лінєйці так і в КСі

Через свою гору настройок (вплоть до кожного юзера окремі настройкі), поділ на канали, можливості біндів ітд по праву вважається кращим комунікатором для командних ігр без особих нарікань на стабільність.

Інше діло що для маленьких груп краще підходить скайп через непотрібність ніяких настройок(врубив і працює) і трошкі краще звучання.

Posted

Конешно я ети танки добил , ноооо какой кайф смотреть на такой лог

post-83-0-86556600-1301408131_thumb.jpg

Posted

Сегодня день чудес

Первый раз за всю игру у меня убили весь екипаж (аптечка не действовала )

Ето при том что у танка осталось 625 жизни :(((((((

Стою позади КВ

post-83-0-55446600-1301421168_thumb.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...