Перейти до змісту

WOT


t0rik

Рекомендовані повідомлення

можна спробувати,питання у тому коли ти у "взводі,роті" сам вже не пограеш.Які там нюанси по часу,деколи можу до обіду деколи у вечері,тай у загалі що там ще:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вот решил тяжа взять, остановился на америкосах и тут меня все пугать начали: это вёдра с муляжами пушек, жопа на гусеницах и т.п.

Взял, да и начал на M2 Med - понравилось, открыл M3 Lee, который все матерят и офигел! Это мега-фармер-ногебатор! Читерская табуретка, стреляющая из-за угла и несущая ужас в ряды врага одним своим видом! А кто не согласен - прямите руки. :)

Три боя подряд(с перерывами на СУ-185 и Хуммель)

shot007.jpg

shot008.jpg

shot009.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, сорі, але у клан берутьтанки від 8 лвл. Докачаєшся, ласкаво тоді просимо. Просто в ротах суперники зазвичай - ИС7, Маус, Т54, арти 7 лвл, тому сам розумієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати,питання у тому коли ти у "взводі,роті" сам вже не пограеш.Які там нюанси по часу,деколи можу до обіду деколи у вечері,тай у загалі що там ще:)

Єдина вимога - це адекватність. Я ж сподіваюсь, що ти такий :blush: Я ж кажу - в нас нема "обязаловки", кожен грає тоді коли йому зручно - всі дорослі люди з сім"ями і зрозуміло не можуть завжди бути в грі. У взводі тебе ніхто не змушуватиме грати - це твій вибір. Щодо рот, то ними команда катається щовечора, єдине прохання - якщо на той момент ти в грі, то маєш бути присутній в роті, інакше навіщо тоді клан?

spqr, зацікавить - дасиш знати, скину запрошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, сорі, але у клан берутьтанки від 8 лвл. Докачаєшся, ласкаво тоді просимо. Просто в ротах суперники зазвичай - ИС7, Маус, Т54, арти 7 лвл, тому сам розумієш

та я не спішу в ті клани, топ ТТ мене ен прикалують поки, на КВ хочу накататися

От якби на КВ у взводі - то я залюбки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

открыл M3 Lee, который все матерят и офигел! Это мега-фармер-ногебатор!

Ага,я тоже его продавать не хотел.В америкосовской ветке дошел до Шермана и все,терпение кончилось. :) Дотянуть бы до МЧАЗЕВА,там полегше,но не могууу,пока.Наслаждаюсь на ИС-3 и собираю бабки на VK3601 и СУ-100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мабудь за недільки три куплю "яг тигра" і "тигра",а то немаю ні одного тяжа ну і вступлю в банду:rolleyes:

можна спробувати,питання у тому коли ти у "взводі,роті" сам вже не пограеш.Які там нюанси по часу,деколи можу до обіду деколи у вечері,тай у загалі що там ще:)

Єдина вимога - це адекватність. Я ж сподіваюсь, що ти такий :blush: Я ж кажу - в нас нема "обязаловки", кожен грає тоді коли йому зручно - всі дорослі люди з сім"ями і зрозуміло не можуть завжди бути в грі. У взводі тебе ніхто не змушуватиме грати - це твій вибір. Щодо рот, то ними команда катається щовечора, єдине прохання - якщо на той момент ти в грі, то маєш бути присутній в роті, інакше навіщо тоді клан?

spqr, зацікавить - дасиш знати, скину запрошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, так в тебе ж є пантера 2 і арта топова, ніхто не вимагає мати саме тяжа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми з ORV і FF кожен вечір взводом вилазим.

Як тільки ОРВ взяв тапка, стало значно веселіше.

ИС + ИС3+Тапок. Сила блін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як ж прокачувати,в роті що поставив на тому і поїхав

spqr, так в тебе ж є пантера 2 і арта топова, ніхто не вимагає мати саме тяжа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокачують і в роті, і поза нею. Клан не грає в роті весь вечір, бо багатьом ще треба щось докачувати, багато ж хто має декілька танків, в роту беруть топову (наприклад як в тебе арта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, в роті грають боїв 10 день і все, а далі граєш як хочеш - хочеш сам, хочеш з кимось у взводі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ось теж сьогодні поставив цю гру, качаю Арту (су-5), відчуваю себе богом, всіх бачу, всіх чую. Механіки гри не розумію досі (ще паралельно качнув середній і легкий танк 3 лвл), а читати щось - впадло. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, я й не помітила що на борді обговорюють цю тему - ми з чоловіком з осені в неї граємось. В ангарі є ИС4, Т54, арта М40/43. Кльова цяцька. Ми відносимось до клану, в якому в основному українці, набирають лише адекватних, і бажано щоб не школярі.

Отак можна заробляти і без према

post-10815-0-83718600-1302781457_thumb.j

На рахунок пограти ротою.На ці вихідні не зможу а на слідуючі візьму преміум,домовимось хто буде і на чому,добавитесь в друзі і погасаем,правда без зв"зку мабуть:)

В принципі той хто має преміум може створювати тільки взводи (з 3 чоловік), а роти може створювати гравець, який має прем і належить до якогось клану. Чи то я щось недорозібралась? А звя"зок може бути просто як у взводі - ставиш галочку "голосовий чат" і все, щоб добре було чути треба регулювати гічність і чутливість мікрофону

побив твій рекорд:rolleyes:

post-1137-0-96080400-1303159471_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Механіки гри не розумію досі (ще паралельно качнув середній і легкий танк 3 лвл), а читати щось - впадло. :friday:

это как раз самое интересное время

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побив твій рекорд:rolleyes:

Класний результат! Але це був ще не рекорд, бо раніше я не знала як робити скріни :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арта М40\43 просто клас,ИС-4 знимає 50%,в залежності від місця попадання.З одного пострілу валив Т-54,Першинг,Ягпантеру,Фердинанд,Тигр-попадав або в мотор або башню,коли накриває знімає 25%,навіть ИС-7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненавижу арту

Купил на Хуммель приводы и досылатель... Как я тебя понимаю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М40/43 може знати за раз 100% ИС4, якщо гарненько прямо в опу попасти, те ж саме з Т34, і обьектом 704, а також ягтигром (може й ще з кимось, але перерахувала лише ті, які особисто знімала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто тапка только взял

С его скоростью ето добыча для арти :((((

Щас как ребенок радуюсь Руинбергу а вообще любой карте где есть дома :)

Так что у меня сейчас застенчивый танк (Постоянно за стенами прячусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, Рома, сегодня вечером давай проверим в тренировочном бою со скольки выстрелов тебя хум снесет? :)

ЗЫ заодно то же сделаем с командоровской чебурашкой и маньяковским тигром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...