Перейти до змісту

Режим Каддафі пригрозив збивати цивільні лайнери у відповідь на інтервенцію


Korting

Рекомендовані повідомлення

Каддафі закликав зупинити варварські напади на Лівію

Муаммар Каддафі звернувся до учасників відкривається в Лондоні, конференції з Лівії.

kaddafy%5B158732%5D%28265x223%29.jpeg Лівійський лідер Муаммар Каддафі закликав учасників відкривається в Лондоні, конференції з Лівії припинити "варварські напади" на країну. Він порівняв їх з бліцкригом гітлерівців у Європі під час Другої світової війни. "Припиніть ваше варварське й нечесне напад на Лівію. Залиште Лівію лівійцям, ви займаєтеся проведенням операції по знищенню людей та знищенням країни, що розвивається ", - цитує Франс прес слова Каддафі. Міністри закордонних справ більш ніж 40 держав, представники основних міжнародних організацій, а також ключових організацій арабського світу з'їдуться у вівторок на Лондонську конференцію з Лівії, щоб обговорити подальші дії з політичного і гуманітарного відновлення регіону. Росію не запросили взяти участь у конференції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

</h1>

<h1>Обама: усунемо Каддафі і поміркуємо, що буде потім

Президент США Барак Обама запевняє, що військова операція "Одіссея. Світанок" не має на меті безпосереднього фізичного усунення Каддафі, заявив Обама в інтерв`ю телеканалу ABC. "Усунення Каддафі від влади забере деякий час... Примусити його піти за день не вийде. І пам`ятаєте, операція триває лише дев`ять днів", - сказав президент США.

"Наближені Каддафі розуміють, що кільце звужується, що їх дні, можливо, визнані, і їм доведеться добре обдумати свої наступні кроки", - переконаний Обама.

Він знову наголосив, що вживатиме всім заходів для того, щоб Каддафі залишив свою посаду, але зазначив, що поки не знає, що відбудеться після зміни влади. "Я докладатиму зусиль до того, щоб він був усунений від влади, і ми обговоримо, які у нас варіанти після цього", - наводить його слова РІА "Новости".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

</h1>

<h1>Обама: усунемо Каддафі і поміркуємо, що буде потім

Президент США Барак Обама запевняє, що військова операція "Одіссея. Світанок" не має на меті безпосереднього фізичного усунення Каддафі, заявив Обама в інтерв`ю телеканалу ABC. "Усунення Каддафі від влади забере деякий час... Примусити його піти за день не вийде. І пам`ятаєте, операція триває лише дев`ять днів", - сказав президент США.

"Наближені Каддафі розуміють, що кільце звужується, що їх дні, можливо, визнані, і їм доведеться добре обдумати свої наступні кроки", - переконаний Обама.

Він знову наголосив, що вживатиме всім заходів для того, щоб Каддафі залишив свою посаду, але зазначив, що поки не знає, що відбудеться після зміни влади. "Я докладатиму зусиль до того, щоб він був усунений від влади, і ми обговоримо, які у нас варіанти після цього", - наводить його слова РІА "Новости".

Це все ширма, за якою читається - у вас нафта і ви на наші фантики не ведетесь? -Ми їдемо до вас.

Одним словом уроди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правительственные войска в Ливии 29 марта предприняли наступление на позиции повстанцев и отбросили мятежников на 160 километров к востоку страны.

Силы Муаммара Каддафи подвергли повстанцев массированным обстрелам с применением танков и реактивной артиллерии. Прикрываемые огнем правительственные войска в некоторых районах смогли отодвинуть фронт на 110 километров всего за четыре часа. Ранее линия фронта проходила в районе Сирта - родного города Каддафи.

Контрнаступление армии Каддафи практически полностью свело на нет усилия повстанцев, которые в конце минувшей недели смогли продвинуться на запад на 240 километров. Наступление мятежников развивалось на фоне авиационных и ракетных ударов сил международной коалиции по позициям правительственных войск.

К исходу дня 29 марта повстанцы были выбиты из многих крупных городов, включая Рас-Лануф, Сирт, Бин-Джавад и другие. Сообщается, что успехи сил Каддафи связаны с тем, что во вторник самолеты коалиции не бомбили позиции и колонны правительственных войск.

Причины, по которым по ним перестали наносить удары, не уточняется. Между тем ранее сообщалось, что сторонники Каддафи отказались от использования тяжелой техники, которая является легкой мишенью, и пересели на такие же джипы, на которых передвигаются повстанцы.

Тем временем CBS News со ссылкой на представителей Пентагона сообщает, что во вторник ВМС США выпустили по ливийским военным объектам 22 ракеты "Томагавк". Однако целью ударов были не силы Муаммара Каддафи, а склады боеприпасов в районе Триполи и другие военные объекты.

Международная коалиция в составе США, Франции, Великобритании и других стран начала военную операцию в Ливии 19 марта. Союзники нанесли серию ударов по объектам ливийских сил ПВО, а также по командным пунктам Каддафи и позициям сухопутных войск.

При это многие страны, в том числе некоторые члены НАТО, заявляют, что резолюция Совета безопасности ООН по Ливии от 17 марта, санкционировавшая вмешательство, не предусматривает бомбардировку правительственных войск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне вот интересно, на сколько хватит Каддафи. Милошевич, пожалел население после бомбежек и после недолгой фазы наземной операции сдался. Будет ли Каддафи на столько же гуманен со своими?

Ясно только одно - с пятой колонной (повстанцами и иже) пока явно что то не складывается, или складывается но не до конца. Сравниваю с Ираком 2, ибо там наземная операция началась практически сразу, и правительственные силы особо сопротивления не оказывали, хотя скажем прямо в первую войну довольно неплохо себя зарекомендовали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каддафі ж сказав, що краще зрівняє свою країну з землею, але їм не віддість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

</h1>

<h1>Каддафі пропонують вирушити у добровільне заслання

Лівійському лідерові Муаммару Каддафі пропонують вирушити у добровільне заслання для остаточного розв'язання кризи в країні.

Про це заявив глава МЗС Великобританії Вільям Хейг. «Все залежить від нього. Немає сумнівів у тому, що якщо полковник Каддафі відійде від влади, куди б він не пішов, це буде серйозною зміною в ситуації - цього хоче більшість у світі, і, можливо, більшість лівійського народу. Це вирішувати йому, а не нам », - заявив Хейг.

При цьому Великобританія готова підтримати Каддафі у прийнятті такого рішення. Разом з тим сам міністр зазначив, що хотів би, щоб Каддафі був притягнутий до відповідальності.

особливо сподобалась ця фраза: цього хоче більшість у світі, і, можливо, більшість лівійського народу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же часто Каддафі пропонують здатись... і ці пропозиції навіть не направлені до нього, всеодно він не порушував якісь закони, йому немає чого боятись у випадку програшу, а от його держава сильно постраждає, дотого ж він не боїться, що його уб'ють, бо, по-перше, йому вже десь 70, а, по-друге, в разі смерті його віднесуть до святих, а його праці будуть читати як святе письмо...

він не здасться навіть з дулом біля скроні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ливийский лидер предрекает «страшную войну между мусульманами и христианами»

h_1301598293_a3d3a54f89.jpeg

Ливийский лидер Муамар Каддафи в четверг, 31 марта, призвал глав государств западной коалиции немедленно уйти в отставку.

По его словам, только так можно остановить «безумное кровопролитие, торжество законов силы над силой законов и разрушение общих интересов Средиземноморского региона».

«Эти безумцы хотят отбросить всех нас в средние века, начав опаснейшую войну, над которой они совсем скоро потеряют контроль», - говорится в заявлении главы Джамахирии, опубликованном государственным ливийским агентством ДЖАНА.

Каддафи предложил народам западных стран «выбрать себе новых лидеров, уважающих отношения между государствами и понимающих смысл международных отношений и международного права». А иначе, по его словам, «мир скоро станет свидетелем страшной войны между мусульманами и христианами».

Напомним, в Ливии - одном из крупнейших мировых экспортеров нефти - произошел переворот, часть страны контролируется протестующими против режима Муаммара Каддафи ливийцами. Ливия фактически разделилась на подконтрольный властям Запад и мятежный Восток, который удерживают вооруженные силы повстанцев.

Ливийская авиация правительственных войск ежедневно наносила удары по расположению повстанцев на востоке страны и по отдельным мятежным городам на западе Ливии.

По данным международных организаций, жертвами жестких действий властей при подавлении восстания стали тысячичеловек, власти Ливии это отрицают.

17 марта СБ ООН принял резолюцию №1973, предусматривающуюзакрытие воздушного пространства для ливийской авиацииивозможные боевые действия,за исключением применения наземных сил.

А в субботу, 19 марта, после экстренного саммита по ситуации в Ливии, созванного в Париже президентом Франции Николя Саркози, западные страны началина территории Ливии военную операцию«по защите мирного населения», передает РИА Новости.

Я не вірю, що він поступиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каддафи предложил народам западных стран «выбрать себе новых лидеров, уважающих отношения между государствами и понимающих смысл международных отношений и международного права». А иначе, по его словам, «мир скоро станет свидетелем страшной войны между мусульманами и христианами».

А шо вони думали?

шо знову на якгось Садама Хусейна попали?!

Ага... Кадафі ще тої закалки мужик....

не довго залишилось ждати терактів в Франції, США...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо вони думали?

шо знову на якгось Садама Хусейна попали?!

Ага... Кадафі ще тої закалки мужик....

не довго залишилось ждати терактів в Франції, США...

теракти вчиняються для того, щоб привернути увагу. Каддафі говорить про інші речі, набагато більшого маштабу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно говоря, смотря на то что твориться в мире уже и не знаю чего боятсяunsure.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно говоря, смотря на то что твориться в мире уже и не знаю чего боятсяunsure.gif

зато не нудно. Є чим зайнятись, про шо поговорити ;)

І немає чого боятись. Ще й при такому дисбалансі сил. :rolleyes:

Десь чув, що третя світова буде між заходом та ісламом.

Може ісламській загрозі таки не дадуть народитись? :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Може ісламській загрозі таки не дадуть народитись?]
Лучше бы ее не провоцировали( Да и стихия уже против зла человеческого бушует (это я так) Дисбаланс, как по мне тут дело десятое, исламисты очень коварны. И пока они между собой ТАМ разбираться будут, погибнет много простых людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и стихия уже против зла человеческого бушует (это я так)\

шось давно не бачив релігійних фанатиків, які бігають за тобою і кричать схожі фрази (це я теж просто так, згадалось) :)

Дисбаланс, как по мне тут дело десятое, исламисты очень коварны. И пока они между собой ТАМ разбираться будут, погибнет много простых людей.

я вважаю життя кожної людини важливе, але в теректах гинуть відносно мало людей. Для держави втрати сотні громадян непомітна.

Якщо б наші дороги поремонтували і всі їздили по правилах, то ми могли б спасти більше людей, ніж підступні ісламісти забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Може ісламській загрозі таки не дадуть народитись?]
Лучше бы ее не провоцировали( Да и стихия уже против зла человеческого бушует (это я так) Дисбаланс, как по мне тут дело десятое, исламисты очень коварны. И пока они между собой ТАМ разбираться будут, погибнет много простых людей.

Уху, це ж підступні ісламісти забирають корисні копалини в інших країн та міняють їх керівництво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уху, це ж підступні ісламісти забирають корисні копалини в інших країн та міняють їх керівництво :)
А кто такое сказал?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь чув, що третя світова буде між заходом та ісламом.

Летять три крокодили: два - зелених, а третій - наліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь чув, що третя світова буде між заходом та ісламом.

Летять три крокодили: два - зелених, а третій - наліво.

а ти що не чув? хм.. я ж не сам придумав, що 3 світова буде. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти що не чув? хм.. я ж не сам придумав, що 3 світова буде. ;)

Не хочеться ставити тобі діагноз, але війна між стороною заходу Сонця і однією з світових релігій... :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти що не чув? хм.. я ж не сам придумав, що 3 світова буде. ;)

Не хочеться ставити тобі діагноз, але війна між стороною заходу Сонця і однією з світових релігій... :sm110:

В новинах передали, що армія Каддафі захватила Бенгазі та знищила авіаносець ВМФ США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якусь ссилочку на більш-менш нормальний ресурс з цією новиною можна?

А то щось я ніде такої інфи не можу знайти.

Попахує першоквітневим розіграшем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти що не чув? хм.. я ж не сам придумав, що 3 світова буде. ;)

Не хочеться ставити тобі діагноз, але війна між стороною заходу Сонця і однією з світових релігій... :sm110:

ти що подумав про мечеті, про коран? я зовсім не про релігію. Я про війну проти країн мусульман, людей що вірять в іслам. Не сприймай все так буквально. Чи може ти думаєш що 3 світова буде з Китаєм? і правильно - не треба ставити мені діагноз, впевнений твоєї компетенції не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що подумав про мечеті, про коран? я зовсім не про релігію. Я про війну проти країн мусульман, людей що вірять в іслам. Не сприймай все так буквально. Чи може ти думаєш що 3 світова буде з Китаєм? і правильно - не треба ставити мені діагноз, впевнений твоєї компетенції не вистачить.

Буду писати помалу, ба бачу, що швидко читати ти все-рівно не вмієш: війна можлива між заходом і сходом, або між мусульманами і католиками, наприклад. Бо якщо писати про захід-іслам, то проти кого наприклад буде воювати Франція - західна країна де іслам, по кількості віруючих, посідає друге місце, а по темпах поширення - взагалі перше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба ставити мені діагноз, впевнений твоєї компетенції не вистачить.

так тяжко хворієш?:rolleyes: дай Бог доброго здоровля:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...