Jump to content

Режим Каддафі пригрозив збивати цивільні лайнери у відповідь на інтервенцію


Korting

Recommended Posts

Posted
Офіційний представник міністерства оборони Лівії, виступаючи увечері 17 березня в ефірі державного телебачення, заявив, що будь-яке "збройне дію" проти його країни поставить під загрозу повітряне та морське сполучення в середземноморському регіоні, повідомляє Agence France-Presse.

"Будь-яке цивільне або військове транспортний засіб стане метою для лівійських контрударів", - пояснив він.

Ця заява була зроблена напередодні засідання Рада Безпеки ООН в Нью-Йорку, де близько 01:00 по Москві почнеться обговорення проекту резолюції по Лівії.

Раніше міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг заявив, що в проекті резолюції є пункт про заборону будь-яких польотів над Лівією, а також про використання "будь-яких засобів" (крім наземного вторгнення) для захисту мирного населення від нападів.

При цьому міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе уточнив, що під "будь-якими засобами" слід розуміти і точкові авіаудари по військах.

Муаммар Каддафі до цього заявляв, що у разі військової інтервенції примкне до "Аль-Каїді" і почне "священну війну" проти Заходу. Раніше лівійського диктатора вже називали відповідальним як мінімум за один теракт - вибух американського авіалайнера над Шотландією в 1988 році.

Колишній міністр юстиції Лівії Мустафа Абдель Джаліл, який перейшов в лютому 2011 року на бік противників полковника, підтвердив справедливість цих звинувачень, заявивши, що Каддафі особисто віддав наказ підірвати літак.

В даний час обстановка в Лівії продовжує залишатися вкрай напруженою: на заході та сході продовжуються бої між прихильниками Каддафі та опозицією. У п'ятницю правлячий режим оголосив про одностороннє припинення вогню з неділі 20 березня. Уряд запропонував повстанцям скласти зброю і здатися. Реакції на цю пропозицію поки не послідувало.

Каддафі вже у відкрито плює і по суті, опускає захід і європу (і примкнувшу до них молитвами айфонщіка - росію)

Це момент істини для західного світу, вони повинні зловити цього мудака і повісити як хусейна, щоб захистити попрану ЧЕСТЬ.

От зараз ми і побачимо кого в західному політикому більше - продажних за нафту і газ бариг чи потомків великих воїнів які душили таких як кадафі пачками. Момент істини.

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Душили і душать вони тільки за нафту і газ.

І ці конфілкти в мусульманському світі розпалили тільки із-за ресурсів, ІМХО.

Posted

це не так, суспільна думка мас складає думку і дії лідерів.

Саркозі відповідає перед своїми виборцями, ОБамка перед своїми і т.п

Тим більше що Лівія під самим боком Франція і їм не все одне що там відбувається.

Posted
Лівія під самим боком Франція

практично сусіди. чув, вони часто вечорами один до одного на чай ходять

Posted

Поясніть мені хтось, а в чому не правий чувак, який сказав, що якщо хтось сунеться на його територію - получить по іпалу?

Posted

Поясніть мені хтось, а в чому не правий чувак, який сказав, що якщо хтось сунеться на його територію - получить по іпалу?

Може і прав.... Але якщо буде дотримуватися такої політики, увесь світ його ізолює... Тоді вони згниють зі своєю нафтою...

Posted

Погрожувати Лівії що перестануть купувати нафту - брєд. Це приблизно те саме, шо Американцям - погрожувати амазонським лісам перестати дихати киснем який ті виділяють.

Posted

це не так, суспільна думка мас складає думку і дії лідерів.

Саркозі відповідає перед своїми виборцями, ОБамка перед своїми і т.п

Тим більше що Лівія під самим боком Франція і їм не все одне що там відбувається.

А Янукович не отвечает, может давайте займемся этим?

Posted
А Янукович не отвечает

тю...Хто - хто, а він за базар атвєчяє :lol:

суспільна думка мас

:blink:

мо, масова думка суспільства?)))

плавно переростаюча в масовий психоз.. ;)

Це момент істини для західного світу, вони повинні зловити цього мудака і повісити як хусейна, щоб захистити попрану ЧЕСТЬ.

.......

Posted

Доречі нівкого дома не завалявся непотрібний комплекс ПВО чи ПЗРК ? бажано російський.

Якщо так може в Лівію для Каддафі відправим по почті?

Posted
' timestamp='1300467322' post='1052333459']

може краще обамі півлітри нафти?

Ну незнаю, думаю літра буде саме то.

Posted

Може і прав.... Але якщо буде дотримуватися такої політики, увесь світ його ізолює... Тоді вони згниють зі своєю нафтою...

Ага, "общество надо изолировать от Рафика".

Posted

Доречі нівкого дома не завалявся непотрібний комплекс ПВО чи ПЗРК ? бажано російський.

Якщо так може в Лівію для Каддафі відправим по почті?

якби був, то на день інавгурації Януковича дав би про себе знати, кількома ракетками в приміщення ВРУ...

Posted
Правительство Франции намерено начать военную операцию в Ливии в течение нескольких часов. Об этом 18 марта сообщает Agence France-Presse со ссылкой на заявление представителя правительства Франсуа Баруэна (Francois Baroin).

По словам Баруэна, цель будущей операции - защитить население Ливии и поддержать его стремление к свободе. О характере операции ничего не сообщается, однако ранее AFP со ссылкой на источники в дипломатических кругах уточняло, что речь идет о нанесении авиаударов по охваченной гражданской войной стране. Представитель правительства в своем заявлении ограничился оборотом "нанесение ударов".

Vive La France !

Posted
уже "захистили" югославію, афганістан і ірак

Всі свої задачі вони виконали. Собака гавкає караван іде. Я можу тільки уявити наскільки вдячні хорвати, боснійці, косовари американцям, а саме головне і це не виміряти в жодних грошах, тонка матерія всесвіту. Це ви підлабузники міряєте весь світ у грошах, а він набагато складніший.

Posted

А раніше говорилося, що Каддафі підтримував виборчу кампанію Саркозі... Збіг, чи то як?.... :sq_ye:

Posted

ВПС Франції знищили чотири танки Каддафі

Літаки ВПС Франції знищили чотири лівійські танки на південному заході міста Бенгазі, столиці повстанців на сході Лівії, повідомив супутниковий телеканал "Аль-Джазіра". Як передає Reuters, французькі військові літаки знищили кілька танків і бронемашин. Раніше повідомлялося, що ВПС Франції завдали у суботу першого удару по лівійській військовій техніці. Про це заявив прес-секретар Генштабу Франції. Офіційний представник Міноборони Франції додав, що знищена техніка "становила загрозу для цивільного населення Лівії". "Ми діємо в двох напрямках: по-перше, щоб забезпечити безполітну зону, по-друге, щоб захистити від нападів цивільне населення", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, президент Франції в суботу зібрав у Парижі лідерів ЄС і ООН після ухвалення Радою Безпеки ООН резолюції номер 1973, що передбачає можливість проведення іноземної військової операції для захисту населення Лівії від військ Муамара КАДДАФІ. За її підсумками, було заявлено, що військова операція може початися в найближчі години.

США завдали ракетного удару по лівійській ППО

Збройні сили США провели у суботу перші запуски ракет Tomahawk по об`єктах в Лівії, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на телекомпанію Fox News. США приєдналися до військової операції в Лівії, запустивши ракети по об`єктах лівійської ППО з кораблів ВМС. Ракетні удари розчистять шлях для літаків (країн - учасників операції), що забезпечують дотримання режиму повної заборони польотів над Лівією", - повідомляє телекомпанія з посиланням на свої джерела. Раніше представник Пентагону повідомив американським ЗМІ, що біля берегів Лівії знаходяться три підводні човни і два кораблі ВМС США з ракетами Tomahawk на борту, здатними збивати літаки і знищувати об`єкти ППО.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...