Перейти до змісту

Режим Каддафі пригрозив збивати цивільні лайнери у відповідь на інтервенцію


Korting

Рекомендовані повідомлення

:) Грає Сашуля, грає... Ну що толком відповіси чи будеш гратись в демагогію?

Добре я почну.

Саакашвілі - гарний хлопець який захищав свою країну від інтервентів-окупантів у вигляді російських військ.

Ну , если у Вас в каком-то месте играет, то я Вам не доктор. Не вижу смысла продолжать с Вами дискуссию.

Для тех кто в танке повторюсь, Я никогда не поддерживала насилия, независимо от того к кому оно применялось. Так ясно? Есть такие люди , пацифисты называются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Не переконливо. Давай ще раз

Російські окупанти! Руки геть від вільної Грузії!

Я никогда не поддерживала насилия, независимо от того к кому оно применялось

Навіть по відношенню до убивць, садистів, гвалтівників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переконливо. Давай ще раз

Російські окупанти! Руки геть від вільної Грузії!

Я никогда не поддерживала насилия, независимо от того к кому оно применялось

Навіть по відношенню до убивць, садистів, гвалтівників?

Вы меня на что-то провоцируете? Уважаемый, у меня иммунитет на таких как Вы.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи будеш гратись в демагогію?

Знаєш що таке демагогія?

Це коли чоловік жінці доводить, що лежачий луччє стоячого..)))))

І харош Кісєльова і Шустера корчити...До Кісєльова далеко, а до Шустера -

депіляцію брів зробити))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть про це не подумав, але бачу дуже радісна тема, уважаємим назвали, з шустером і кисельовим порівняли :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть про це не подумав, але бачу дуже радісна тема, уважаємим назвали, з шустером і кисельовим порівняли :-)

надіявся, що зразу нахуй пошлють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав приват.) Блін, коли ж я відучусь їсти за компом?( Не хочу здохнути, вдавившись пельменьом.)

Так от. На рахунок привата, я підтримую. І друге: чувак, що і кому я лижу, тебе не стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, так я знав що люди з будь які лєнтачками на лацкані кретини (будь то гєогієвская чи жолто-блакітная), не треба лишній раз це доводити.

Я так і знав що немає з ким говорити.

Модератор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перманентрий бан, жара, іюнь

Ночі такіє звьоздниє

Ти паймі, што пєрвий ворнінг -

Ета повад задумацца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чьо, може, вдавиться. :smile3:

Да-да, в жизні я теж пацифіст, а тут...

Он высок, он жесток, он полночный маньяк

У него сто имен на газетных листах

Он везде, он везде, он везде

Как только сядет солнце...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вашого дозволу повернусь до теми.

В мене така теорія (яка, в принципі, має право на життя, і колись я її викладав в іншій схожій темі):

На мою думку, ці усі революції не обійшлись без хлопців з ЦРУ (<_<). Події в Тунісі, Єгипті, а потім в Лівії, мені нагадують події одного ланцюга, а кінцевою метою все ж таки була Лівія з її нафтовими родовищами біля берегів Європи. Туніс та Єгипет створювались як "буферні зони" (Алжир не зачіпали США, бо це була і є метрополія Франції, і французи ще більш-менш контролюють там ситуацію). Крім того, Туніс та Єгипет були собі такими "пробними камінцями", що б подивитись як Пн.Африка та мусульманський світ прореагують на ції події.

Трохи не вписуються в цю теорію Бахрейн, але все ж таки аналітики ЦРУ врахували і цей варіант. Це такі собі "незаплановані втрати" як на війні втрати серед цивільного населення. Крім того, Бахрейн не цікавий США як стратегічна територія, яка перебуває в оточенні дружніх американцям країн. Да і база там армії США. Тому, на мою думку, влада Бахрейну отримала карт-бланш від США на силові акції проти протестантів (крім того, сауди, які є беззаперечними союзниками США в Перській затоці, ввели туди війська, а така операція без погодження Вашингтону просто не була б здійснена).

Мені цікаво було б знати, яка була активність американської агентури за півроку-рік в Тунісі, Єгипті та Лівії? Правда, цього ніхто не скаже, але ця інформація була б показовою.

Якщо ж все ж таки правда, що Каддафі давав кошти Саркозі, то зрозуміла позиція Франції в цьому конфлікті (тим більше, Франція почала раніше США військові дії проти Лівії), яка прискорювала військову операцію Odyssey Dawn ("Початок одіссеї" або "Одіссея Світанок").

Сильно ногами не бийте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-небуть чув що Лівія це ніфіга не республіка з класичними виборами і таке інше? Назва країни - Лівійська Джамахірія, то біш вихід людей на вулицю з вимогою змінити владу там - це ніяк не антиконституційний лад. Особисто я теж кіпішував би як би в мене забрали моє право голосу, і якщо і не взяв би в руки зброю то всіляко підтримував би тих хто взяв. Отож успіхів повстанцям.

P.S. Каддафі не займає офіційних постів в державних органах Лівії, тому вбити мудака - так само як вбити любого іншого мудака в іншій країні. 2 sashulya - я не підтримую війну, я підтримую вбивство мудака як найпростіший метод навести лад. При чому лад аля Каддафі, себто Джамахірію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-небуть чув що Лівія це ніфіга не республіка з класичними виборами і таке інше? Назва країни - Лівійська Джамахірія, то біш вихід людей на вулицю з вимогою змінити владу там - це ніяк не антиконституційний лад. Особисто я теж кіпішував би як би в мене забрали моє право голосу, і якщо і не взяв би в руки зброю то всіляко підтримував би тих хто взяв. Отож успіхів повстанцям.

P.S. Каддафі не займає офіційних постів в державних органах Лівії, тому вбити мудака - так само як вбити любого іншого мудака в іншій країні. 2 sashulya - я не підтримую війну, я підтримую вбивство мудака як найпростіший метод навести лад. При чому лад аля Каддафі, себто Джамахірію.

ИМХО Без всяких интервенций, порядок там навелся бы намного быстрее. А так даже думать не хочу чем это ливийцам грозит.......... Склонна считать, что эта революция - всего лишь заранее продуманная акция, а не какая не борьба за демократию. Тем более что изначально СМИ нагнетало обстановку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так даже думать не хочу чем это ливийцам грозит...

Загрожує тим самим, що і в Іраку та Афганістані. Там теракти - це як буденна справа. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО Без всяких интервенций, порядок там навелся бы намного быстрее.

Сумніваюсь. Хіба що втіхаря поставляти зброю і вибухівку, "солдатів удачі", тех. підтримку і тд. Хоча так процес затягнувся б. І що за порядок? Зробити як і було? Проковтнути і забути? Хлопці там гарячіші за нас, вони такого не схавають.

Загрожує тим самим, що і в Іраку та Афганістані. Там теракти - це як буденна справа. На жаль.

Там народ не дуже то й видєлувався проти влади, мовчав собі в дирочку і все. Там конфлікт сунітів і шиїтів. А тут ближче до Європи з її туристами, інтернетом і Айпедами, молодь не така ортодоксальна. Залежність економіки від нафтодоларів. Це зовсім різні випадки, хоча від теорії про волохату руку ЦРУ не варто відмовлятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, все правильно (щодо сунітів та шиїтів), але окупація чи військові дії іноземних держав радикалізують суспільство. І не виключено, що слова Каддафі про те, що він об'єднається з Аль-Каїдою, не будуть виглядати пустопорожніми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Сумніваюсь. Хіба що втіхаря поставляти зброю і вибухівку, "солдатів удачі", тех. підтримку і тд. Хоча так процес затягнувся б. І що за порядок? Зробити як і було? Проковтнути і забути? Хлопці там гарячіші за нас, вони такого не схавають.
Не соглашусь. Как было сказано выше ситуация была раздута СМИ. По большому счету никаких повстанцев там не было, в основном это были наемники и зажиревшая молодежь. Кстати, до вчерашнего дня обстановка внутри страны была вполне спокойной (может не везде).

Вспомните кем и чем была Ливия до Зеленой революции.

І що за порядок? Зробити як і було? - Лучше так, чем то что им светит. Там народ вполне доволен своей жизнью, жаль что БЫЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, про Аль-Каїду точно підмічено, хоча коник в них - партизанська війна проти окупантів і їх прибічників. В середині країни терористи мало чим допоможуть, а от влаштувати пару терактів під носом в Саркозі, у Франції - це вони можуть, але це вже буде проблема Французького народу а не Лівійського. Сумніваюсь що в Лівії буде окупація, і сумніваюсь що іноземна авіація буде влаштовувати килимові бомбардування житлових кварталів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, про Аль-Каїду точно підмічено, хоча коник в них - партизанська війна проти окупантів і їх прибічників. В середині країни терористи мало чим допоможуть, а от влаштувати пару терактів під носом в Саркозі, у Франції - це вони можуть, але це вже буде проблема Французького народу а не Лівійського. Сумніваюсь що в Лівії буде окупація, і сумніваюсь що іноземна авіація буде влаштовувати килимові бомбардування житлових кварталів.

Так тільки іде друга доба операції. Ми ж не знаємо, а можливо через певний час ООН надасть згоду про введення військ до Лівії "для підтримання законного порядку та захисту цивільного населення".

А про теракти на території європейських країн - це ти правильно сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как приятно пообщаться с адекватными людьми)

Ми ж не знаємо, а можливо через певний час ООН надасть згоду про введення військ до Лівії "для підтримання законного порядку та захисту цивільного населення".

Не дай Бог!!!

Вадим, а по вашему мнению, если Кадаффи конец, кто станет строить в Ливии демократию, не Америка ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если самого Каддафи ближайшим временем физически уничтожат, в чем я сомневаюсь, то Америка быстро успокоится.

Если режиму Каддафи придет конец без окупации и без наземной интервенции - аналогично.

А вот если будет окупация, пехота,танки, окупационная администрация - тогда все будет как в Ираке и Афганистане.

Не забывайте что события проходят в поддержку резолюции ООН, а не по желанию США. Опять-таки Обама демократ а не республиканец, а демократы не являются сторонниками военных действий концептуально. ВПК США владеют республиканцы, и именно поэтому (кроме контроля нефти в Ираке и опиума в Афганистане конечно) в этих странах были серъезные военные действия. Кроме того в первом случае талибы лично насрали в душу американскому народу, во втором - пресечение деятельности Аль-Каиды и "поиски" биологического/химического/ядерного оружия. Сложно будет придумать весские аргументы для наземного вторжения в Ливию, не забывайте как мировое сообщество воспринимало "защиту своих граждан и принуждение к миру" в 2008м в Грузии. Время покажет хотя я сомневаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько стоит отбомбить Ливию

Похоже, в Пентагоне серьзно думают о вторжении в мятежную Ливию. M PORT понимает: нельзя бросать на произвол судьбы угнетаемый ливийский народ и его нефтяные месторождения.

О наземной операции пока речь не идет, но Запад всерьез планирует лишить Каддафи боевой авиации: мол, с ее помощью диктатор усмиряет милых сердцу Вашингтона бунтовщиков. Центр стратегического и бюджетного планирования США уже высчитал, во сколько обойдется «чистое небо» над Ливией.

Убить ливийскую ПВО

Итак, единовременный удар по объектам ПВО стоил бы от полумиллиарда до миллиарда долларов, а каждая последующая неделя операции над всей территорией страны обошлась бы США (или НАТО) в 300 миллионов долларов.

Общая стоимость полугода операции составила бы в этом случае около девяти миллиардов долларов, пишет Lenta.ru.

Сбить ливийские самолеты

Специалисты подсчитали также стоимость установления над Ливией двух вариантов ограниченной воздушной блокады: только к северу от 29-й параллели и только над крупными населенными центрами.

В первом случае неделя операции обошлась бы в 30-100 миллионов, а во втором - в 15-25 миллионов долларов.

Эти два варианта не предполагают уничтожения ПВО Ливии, поскольку самолеты-нарушители можно было бы обнаруживать и сбивать при помощи сил и средств, находящихся вне зоны действия ливийской ПВО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...