Перейти до змісту

Режим Каддафі пригрозив збивати цивільні лайнери у відповідь на інтервенцію


Korting

Рекомендовані повідомлення

Вчора по новинам говорили що виїхав корабель за нашими співвітчизниками і не тільки, може взяти на борт до 2000чол. Так що забере всіх!

Я знаю, но

начит, кто возьмется за письмо Президенту России??? Давайте как-то скоординируем этот вопрос. Только что говорила с нашим Посольством. Объяснила все внятно и ясно о Мисурате. Ответили, что корабль планирует зайти в Мисурату, но…….они если подойдут к порту в Мисурате, то в них начнут стрелять повстанци!!!! И как это понимать??? Они бояться видите ли ли. А я говорю “А вы понимаете, что наших людей уже используют в качестве живого щита?”. А он мне отвечает “Вот я о чем и говорю, что в нас начнут тоже стрелять”… Бред сумасшедшего. Выехали, а по что они туда поехали??? Могли бы хотя бы договориться с НАТО или не знаю с кем чтобы им обеспечили подход к портам городов.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

І чого я більше вірю людині, яка називає тих, хто напав на нього, "бандою обкурених тарганів, які служать дияволу", ніж речникам Білого дому чи боржникам цієї людини?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого я більше вірю людині, яка називає тих, хто напав на нього, "бандою обкурених тарганів, які служать дияволу", ніж речникам Білого дому чи боржникам цієї людини?...

впринципі він походить з бідної родини, відданий свому народу, патріот, розумний, прагне побудувати чим кращу державу для свого народу... навіть створив працю із найкращою системою життя для свого народу, враховуючи релігійні і справедливі погляді...було б добре і якби і в нас таких побільше було...

але всеодно його варто усунути: його не обходить стороною доля решти житлів Африки: він намагається створити о-цію на зразок США, типу Об'єднані штати Африки ;), на його думку з добрими намірами, тобто разом вони зможуть подолати бідність, продавати ресурси континенту за реальними цінами і виручені гроші вкласти в ровиток...

але така о-ція буде продавати африканські ресурси набагато дорожче, тому і ціни на світому ринку зміняться, буде вимагати відшкодувати збитки, завдані колоніальними режимами, а головне консолідує всі їхні сили, вони стануть реальною силою і будуть диктувати свою політику всьому світу, зможуть протистояти Заходу.

Україні як і Заходу це не вигідно: піднімуться ціни не лише ціни на енерго ресурси,а на метали і т.д. Тобто НАШІ(не тільки США і ЄС) гроші підуть на розвиток Африки. А на нам це нафіг нада... Світ влаштовують відносини з Африкою і Україну теж. Тому я важаю спецлужби правильно зробили переконавши в основному молоду частину населення, що користується інтернетом, у небхідності перевороту заради демократії. Тепер є привід напасти і придушити противників теперішнього несправедливого для них, але вигідного для нас режиму.

Всеж таки у майбутньому існує велика загроза нападу арабських і африканських на Захід, зараз вони об'єднуються, тому ми мусим захищатись, а найкращий захист це напад, особливо зараз, коли вони слабкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво!!! Класно сказано, щоб нігери голодні не напали на Україну і не зжерли наш "нігерозем"!!!

Це певно Ганнібал Лектор Барка , а не Муамар Каддафі :) щось я наплутав :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво!!! Класно сказано, щоб нігери голодні не напали на Україну і не зжерли наш "нігерозем"!!!

Це певно Ганнібал Лектор Барка , а не Муамар Каддафі :) щось я наплутав :rolleyes:

:D

а все було б зашибись якби в Африці пропала нафта і замість неї почали іти рянсі дощі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авиаудары не испугали Каддафи: дело идет к наземному вторжению

929871.jpg

Пока участники международной коалиции продолжают спорить по поводу сроков операции в Ливии, информацию к размышлению дают анонимные военно-дипломатических источники на Западе, знакомые с ситуацией. Один из них сообщил в пятницу "Интерфаксу", что операция может продлиться от двух недель до двух месяцев и привести к наземным действиям.

"Это может закончиться и заново начаться. Но есть выражение со времен Второй мировой войны "Put on the Ground", то есть поставить сапоги на землю. Ты не можешь победить, если не дойдешь до сердца, как 65 лет назад до Берлина, - приводит агентство слова неназванного дипломата в иностранных военных кругах.

Он пояснил, что сроки и перспективы зависят от того, как можно контролировать территорию: "Обеспечивать безопасность с воздуха сложно, нужен непосредственный контакт с вооруженными силами". Как напомнил источник, похожим образом развивались события в Сербии в 1999 году, когда силы НАТО в течение 78 дней бомбили Белград, а затем решили ввести войска в Косово. Это было сделано именно потому, что контроля с воздуха было недостаточно, отметил он.

Отвечая на вопрос, намерена ли коалиция уничтожить ливийского Муаммара Каддафи, военный дипломат сказал: "Я думаю, что нет. Народ должен сам решать проблемы с руководством. Как гласит русская пословица, каждый народ заслуживает своего руководителя. Если народ доволен системой, то она будет долго существовать".

Он подтвердил, что по вопросу Ливии внутри НАТО существует много расхождений - "как решать гражданские задачи, как быть с управлением государством". "Чем дальше от границ НАТО что-то происходит с участием альянса, тем больше расхождений среди стран-членов", - отметил источник.

При этом он подчеркнул, что НАТО в целом и его отдельные члены в частности прислушиваются к мнению России по Ливии: "Они не игнорируют российскую позицию, это было бы опасно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если народ доволен системой, то она будет долго существовать".

я щось не вкурив тему... це що тіпа якщо народ задоволений Каддафі то вони його і далі залишать у керма? чи вони руками Лівійського народу зроблять як в Іраку з Хусейном? Думаю другий варіант більш вірогідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если народ доволен системой, то она будет долго существовать".

я щось не вкурив тему... це що тіпа якщо народ задоволений Каддафі то вони його і далі залишать у керма? чи вони руками Лівійського народу зроблять як в Іраку з Хусейном? Думаю другий варіант більш вірогідний.

А в мене і сумнівів ніяких не було. Тут було питання тільки в термінах початку наземної операції: а коли саме?

Поки що моя теорія, в принципі, десь і підтверджується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если народ доволен системой, то она будет долго существовать".

я щось не вкурив тему... це що тіпа якщо народ задоволений Каддафі то вони його і далі залишать у керма? чи вони руками Лівійського народу зроблять як в Іраку з Хусейном? Думаю другий варіант більш вірогідний.

Да попустіться, срать вони хотіли на: народ, демократію,... - головне для них нафта !

Рядом Бахрейн, Сірія,... - там скрізь демонстрації, але в одному випадку немає нафти, в іншому лояльний режим.

Південна Корея - вроде теж не демократія

........................................

Одним словом нафта !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що і до Сирії черга дійде. Бо вони є принциповими противниками США, особливо, що стосується взаємовідносин Ізраїля та Сирії. А Ізраїль, як відомо, є чи не найголовнішим союзником американців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если народ доволен системой, то она будет долго существовать".

я щось не вкурив тему... це що тіпа якщо народ задоволений Каддафі то вони його і далі залишать у керма? чи вони руками Лівійського народу зроблять як в Іраку з Хусейном? Думаю другий варіант більш вірогідний.

навряд іракський сценарій підійде: Хусейна судили за національні чистки, за що і присудили смертну кару, а Каддафі міжнародне законодавство ніби не порушував, а законодавство Лівії тим більше. Тобто він має імунітет проти судової с-ми Лівії\світу. Але з іншої сторони, поглянувши на провокацію, яка навіть є назвою топіка, можна затопити якийсь корабель (бажано США чи ЄС), підставити лівійську армію, найти когось, щоб затвердив, що це було здійснено згідно прямого наказу Каддафі і його на шибенецю.

але корабель дорогий, того дешевше шоб він подавився фініком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що і до Сирії черга дійде. Бо вони є принциповими противниками США, особливо, що стосується взаємовідносин Ізраїля та Сирії. А Ізраїль, як відомо, є чи не найголовнішим союзником американців.

До Сирії, так само як до Ірану, Кореї - недійде, бо там немає що взяти, ну і деякі з цих держав є ядерними.

Скоріше за все дійде до Венесуели.

Одним словом там все пораховано, плюс багато з тих хто гонить на Каддафі торчать йому купу грошей,

а те що вони порахували скільки їм обійдеться війна і скільки вони потім звідти потянуть.

А народ лівії, каддафі, демократія,...-тут ні до чого, за тисячі років привід до війни не мінявся і навряд зміниться.

Так, що тре радіти, що в нас нафти "гулькин ...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да попустіться, срать вони хотіли на: народ, демократію,... - головне для них нафта !

Рядом Бахрейн, Сірія,... - там скрізь демонстрації, але в одному випадку немає нафти, в іншому лояльний режим.

Південна Корея - вроде теж не демократія

........................................

Одним словом нафта !

ну Бахрейн така доля навряд постигне: це країна-карлик, там навіть 2 танка НАТО не розменуться)хД

і зброю Бахрейн купував у США, а США ніколи не продасть зброю потенційному супернику.

і в Бахрейні замало нафти, щоб туди пхатись. невигідно зовсім!

І навряд некорумпована Європа і Росія зхочуть, щоб б постраждали офшорні банки.

Сирія Росією в Росії закупляє зброю, дотого ж армію має значну, з якою дорого воювати і Сирія ж почала військові дії проти Іраку, тому вона не є мішенню на найблищий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки Лівію розірвуть на куски (у нафтовидобувному плані), то скоро американський долар і EUR ще більше подорожчає відносно гривні (не менше як на 15 % за моїми прогнозами) осталося вгадувати, хто більший куш увірве, я роблю ставку на євро (через рік воно коштуватиме 12-13 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Сирії, так само як до Ірану, Кореї - недійде, бо там немає що взяти, ну і деякі з цих держав є ядерними.

Скоріше за все дійде до Венесуели.

і чого поганого шататам зробила Венесуелла? нафту ж їм продає... ну хіба Чавес має довгий язик;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки Лівію розірвуть на куски (у нафтовидобувному плані), то скоро американський долар і EUR ще більше подорожчає відносно гривні (не менше як на 15 % за моїми прогнозами) осталося вгадувати, хто більший куш увірве, я роблю ставку на євро (через рік воно коштуватиме 12-13 грн :)

більше увірве Європа (трубопроводи далеко класти ж не треба, дотого ж вже такі є)

ну може і Євро буде коштувати 12-13 грн, але не того, що Євро подорощає - ми самі постараємось.

і та нафта навряд змінить курси євро, а от інфляцію в Італії і Франції може й понизить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російська розвідка: коаліція готує наземну операцію в Лівії

Міжнародна коаліція активно розробляє план наземної операції на території Лівії, яка може початися наприкінці квітня.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на високопоставлене джерело в російській розвідці.

"Надходить різними каналами інформація, що свідчить про те, що країни НАТО за активної участі Великобританії й США розробляють план наземної операції на території Лівії", - сказав співрозмовник.

c272b3f-1.jpg

Photo: Reuters

"Як видно, наземна операція почнеться в тому випадку, якщо за допомогою бомбардувань із повітря й ракетних ударів альянс не зможе змусити капітулювати режим Каддафі", - сказав він.

За його словами, якщо події в Лівії будуть розвиватися саме за таким сценарієм, то "початок наземної операції альянсу планується на кінець квітня - початок травня".

СБ ООН 17 березня прийняв резолюцію, що передбачає введення безпольотної зони над Лівією й можливість, що дає, проведення іноземної воєнної операції проти сил Каддафі.

В операції, що одержала умовне найменування "Одиссея Світанок", уже бере участь низка країн, зокрема Великобританія, Франція, США, Канада, Бельгія, Італія, Іспанія й Данія, Норвегія, Катар і ОАЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только отсутствие разведанных запасов нефти в Антарктиде, удерживает пингвинов от революции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

h_1301140123_b486ec149e.jpeg

Повстанці святкують перемогу і кажуть, що тепер підуть на Брегу

Лівійські повстанці за підтримки літаків міжнародної коаліції повернули під свій контроль місто Адждабія.

Кореспондент Бі-Бі-Сі у місті бачив знищені або покинуті танки, артилерію та військовий транспорт війська полковника Каддафі.

Повідомляють також про авіарейди на інші військові цілі в Лівії.

У суботу зранку в передмісті Тріполі пролунала низка вибухів, і свідки кажуть про охоплений полум’ям військовий радар.

Сили полковника Каддафі захопили Адждабію минулого тижня під час наступу на схід, аби придушити повстання у країні, яке триває вже п’ятий тиждень.

h_1301140205_d9ac3dee36.jpeg

Міжнародні сили обстрілюють сили Каддафі ракетами

Військовій перемозі повстанців у суботу передували сім днів авіарейдів міжнародних сил, які, згідно з резолюцією ООН, запроваджують над Лівією зону, заборонену для польотів.

Останніми днями британські військові літаки обстрілювали ракетами сили Каддафі поблизу Адждабії з населенням чисельністю 100 тисяч людей.

Кореспондент Бі-Бі-Сі в місті нарахував близько 20 знищених або покинутих урядових танків, бронетранспортерів та артилерійських гармат.

Як передає наш кореспондент, повстанці бурхливо святкують перемогу.

Повстанці завдячують своїй перемозі підтримці коаліційних сил, бо не мають достатньо зброї, їм бракує дисципліни й командування.

Вони кажуть, що тепер наступатимуть далі на захід до своєї наступної цілі – міста Брега.

Обама похвалив операцію в Лівії

Президент Обама каже, що міжнародна військова операція проти Лівії досягла важливого поступу. Він каже, що повітряну оборону Лівії знищено, сили Каддафі більше не наступають, в гуманітарну катастрофу відвернено.

Але пан Обама сказав, що США не можуть втручатися кожного разу, як десь спалахує криза. Більше країн, за його словами, повинні ділити кошти, які витрачаються операції з підтримки миру і безпеки .

Схема авіаударів коаліції, яку тепер очолює НАТО

h_1301140288_b1534aa2ce.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американский телеканал Fox News сообщил, что американские войска находятся на территории Ливии и наземная фаза операции уже началась.

Билл О`Райлли, ведущий рейтинговой программы, заявил: американские военные уже действуют на территории Ливии. Полковник армии США в отставке Дэвид Хант сказал, что такие масштабные авианалеты не предпринимаются Пентагоном, если на территории не действуют военные.

Офицер заявил, что военные и агенты ЦРУ уже действуют на территории Ливии около двух недель. Тони Шеффер, подполковник военной разведки армии США, подтвердил информацию коллеги. Офицеры считают, что в отрицании американской администрации нет ничего необычного, ведь действия спецподразделений не принято афишировать.

В свою очередь, президент Барак Обама в еженедельном обращении к нации заявил, что США не планируют проведение сухопутной операции в Ливии, и роль американских войск в конфликте будет ограничена, сообщает Reuters.

Он сказал, что введение американских войск в Ливию не планируется, армия США обеспечила возможность операции. Американский лидер сказал: задачи в Ливии просты - обеспечение выполнения резолюции Совбеза ООН и безопасности мирного населения.

Барак Обама добавил, что гуманитарную катастрофу в Ливии предотвратили благодаря быстрым действиям союзников.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цікаво яка буде влада після революції? і що вона змінить? напевно буде така ж корумпована як у нас, буде робити вигляд що щось робить, а нічого суттєвого таки не зробить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цікаво яка буде влада після революції? і що вона змінить?

Якщо провести аналогію з СРСР, то нічого доброго. Ну і про нас, Україну-2004, не варто забувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стався конфуз із-зі портрета нашого президента:

Гражданка Украины, заведующая гинекологическим отделением больницы ливийского города Сабрата, была избита сторонниками Муаммара Каддафи за то, что повесила на стене портрет президента Украины Виктора Януковича.

Об этом со ссылкой на украинских врачей в Ливии пишет газета "Сегодня".

По информации издания, сторонники Каддафи, не разобравшись, решили, что на портрете изображен один из лидеров ливийских повстанцев. Недолго думая, они сильно избили врача и порвали снимок. Лишь прибывшая полиция смогла объяснить горячим ливийцам, что к чему.

По словам коллег, украинка уже пошла на поправку и чувствует себя нормально.

Как известно, по данным МИДа в Бенгази (Ливия) пребывают 5 украинских врачей, которые находятся там добровольно, оказывают необходимую медицинскую помощь населению.

Напомним, начиная с 19 марта иностранные войска ведут бомбардировку войск, командных пунктов и объектов ПВО, подконтрольных полковнику Муаммару Каддафи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...