Перейти до змісту

Режим Каддафі пригрозив збивати цивільні лайнери у відповідь на інтервенцію


Korting

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А я его и не смотрю)))

Звідки така тоді інформація про ситуацію в Лівії?

От кого и кого защищают?

Від Каддафі, звичайно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уровень жизни (% общего числа удовлетворенных респондентов)

Украина - 23

Ливия - 64

Сам хоч читав куди відправляєш, аналітик?

Я ж відсилав на сайт ООН читати резолюцію по Лівії, а не ці сумнівні цифри, яким я не вірю. Не може в нас бути такий великий процент задоволених.

Навіть, якщо це правда, то війни винкають не тільки за "ковбасу". Є і інші причини. Наприклад, такі країни, як Франція, Британія і Іспанія мають проблеми з сепаратистськими організаціями

п.с. А вгадай чого Януковича не бомблять, а лише Каддафі?

підказка: нафта, золотий динар

Знов ідем "по кругу". Ще раз питаю: нафта - це особиста власність Каддафі? А скільки нафти знайшли в Афганістані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки така тоді інформація про ситуацію в Лівії?
Уже писала, повторять не буду)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та взагалі про що мова? Там всі жили нормально, навіть на заробітки туди їздили. Хтось влаштував провокацію а США та партнери вирішили під шумок собі нафти прихватити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки така тоді інформація про ситуацію в Лівії?
Уже писала, повторять не буду)

Знайшов я той пост від 25 лютого про твоїх батьків в місті Сірт. Звідки вони знають про всю ситуацію в Лівії, якщо Сірт - це єдине велике місто, яке контролював Каддафі, бо там основна його військова база? Хай їдуть тоді в м. Місрата, яке обстрілює Каддафі і розкажуть, яка там ситуація. Лівія - це взагалі велика пустеля. Я можу перебувати десь в Сахарі на півдні країни і не знати, які події там відбуваються

США та партнери вирішили під шумок собі нафти прихватити.

В Кот-д'Івуарі вже нафту знайшли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов я той пост від 25 лютого про твоїх батьків в місті Сірт. Звідки вони знають про всю ситуацію в Лівії, якщо Сірт - це єдине велике місто, яке контролював Каддафі, бо там основна його військова база? Хай їдуть тоді в м. Місрата, яке обстрілює Каддафі і розкажуть, яка там ситуація. Лівія - це взагалі велика пустеля. Я можу перебувати десь в Сахарі на півдні країни і не знати, які події там відбуваються

Ошибочка вышла, не Сирт город, а Сбея (это я на нервах напутала.) Они прекрасно знают что происходит в Мисурате, внутри страны все общаются между собой) . И вначале этой "революции" почему-то в той же Мисурате, Триполи и т.д. на улицы выходили не ливийцы, а люди непонятной национальности.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов я той пост від 25 лютого про твоїх батьків в місті Сірт. Звідки вони знають про всю ситуацію в Лівії, якщо Сірт - це єдине велике місто, яке контролював Каддафі, бо там основна його військова база? Хай їдуть тоді в м. Місрата, яке обстрілює Каддафі і розкажуть, яка там ситуація. Лівія - це взагалі велика пустеля. Я можу перебувати десь в Сахарі на півдні країни і не знати, які події там відбуваються

Ошибочка вышла, не Сирт город, а Сбея (это я на нервах напутала.) Они прекрасно знают что происходит в Мисурате, внутри страны все общаются между собой) . И вначале эттой "революции" почему-то на улице в той же Мисурате, Триполи и т.д. на улицы выходили не ливийцы, а люди непонятной национальности.

Тут опозицією Каддафі лажанувся конкретно.

Йому просто тре було тих, кому щось не подобається сюди на рік відправити, думаю по їх поверненню вони б йому золотий памятник робили.

Ну а якщо серйозно - нафта+газ ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще добавлю. Наши врачи, независимо от того, где они находились, опровергали всю информацию из новостей о повстаниях и сотнях погибших. Там действительно страшно стало после этой "резолюции", и только тогда стало гибнуть мирное население.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще добавлю. Наши врачи, независимо от того, где они находились, опровергали всю информацию из новостей о повстаниях и сотнях погибших. Там действительно страшно стало после этой "резолюции", и только тогда стало гибнуть мирное население.

Итог буде простий: ще однією лояльною до наших людей країною з непаганим рівнем життя стане меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж відсилав на сайт ООН читати резолюцію по Лівії, а не ці сумнівні цифри, яким я не вірю. Не може в нас бути такий великий процент задоволених.

Навіть, якщо це правда, то війни винкають не тільки за "ковбасу". Є і інші причини. Наприклад, такі країни, як Франція, Британія і Іспанія мають проблеми з сепаратистськими організаціями

Цифри стали сумнівними, тільки тому, що їх цитую я? І пофіг що вони розміщені на сайті ООН, на який ти так гарно посилаєшся? Оці "резолюції" з'являються тоді коли виникає потреба виправдати військові дії в країнах типу Лівії. Знаємо, вже читали про ядерну зброю в Іраці. Час розставив все на свої місця.

Знов ідем "по кругу". Ще раз питаю: нафта - це особиста власність Каддафі? А скільки нафти знайшли в Афганістані?

Знов ідемо по кругу, бо тобі як в приказці "хоч пісяй в очі, ти все-рівно будеш твердити, що то божа роса".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може тоді нас побомбити? В нас же ресурсів набагато більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там действительно страшно стало после этой "резолюции", и только тогда стало гибнуть мирное население.

Звичайно, все мирне населення живе на військових базах, складах і командних пунктах, які обстрілює авіація НАТО, а в великих містах, які обстрілюють війська Каддафі мирного населення нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, все мирне населення живе на військових базах, складах і командних пунктах, які обстрілює авіація НАТО, а в великих містах, які обстрілюють війська Каддафі мирного населення нема
Вы сейчас в Ливии и видите кто кого обстреливает? Не дай Бог, чтобы у нас такие "военные базы" бомбили!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цифри стали сумнівними, тільки тому, що їх цитую я? І пофіг що вони розміщені на сайті ООН, на який ти так гарно посилаєшся? Оці "резолюції" з'являються тоді коли виникає потреба виправдати військові дії в країнах типу Лівії. Знаємо, вже читали про ядерну зброю в Іраці. Час розставив все на свої місця.

Я тобі поставив конкретне питання, а ти відповідь на нього писати не хочеш. Як прочитаєш резолюцію, тоді продовжим обговорення. Між іншим, по Іраку ніякої резолюції тоді не було. Так що ти, поки що, "не в темі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тебе хай і побомблять.

"Приключения!-радостно воскликнула Жопа. -- Жопа...- уныло пробурчали Приключеня"(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі поставив конкретне питання, а ти відповідь на нього писати не хочеш. Як прочитаєш резолюцію, тоді продовжим обговорення. Між іншим, по Іраку ніякої резолюції тоді не було. Так що ти, поки що, "не в темі"

Хай буде "божа роса"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі поставив конкретне питання, а ти відповідь на нього писати не хочеш. Як прочитаєш резолюцію, тоді продовжим обговорення. Між іншим, по Іраку ніякої резолюції тоді не було. Так що ти, поки що, "не в темі"

Ви мені скажіть Ви вірите в те що говорить наш президент ? я ні... тому що в нього на умі тількі погоня за грошима!

От так само про всякі резолюції і про "достовірну" інфо на сайті ООН, це ж рівносильно вірити нашому президенту!

В sashuly там працюють рідні! тому інформація як би мовити "з місця події" мені біль правдоподібна ніж як казав nickel

Хай буде "божа роса"...
на "заказних" сайтах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лівійські повстанці атакують консульство Туреччини

На будівлю генерального консульства Туреччини в Бенгазі почався напад агресивно налаштованого натовпу демонстрантів через те, що країна НАТО Туреччина опирається порушенню ембарго на постачання озброєнь до Лівії. Як повідомляє ІТАР-ТАРС, близько 400 чоловік із зброєю і ножами спробували штурмувати дипломатичну місію на знак протесту проти заяви прем`єр-міністра Тайіпа ЕРДОГАНА про категоричну відмову Анкари озброювати повстанців. Припинення вогню та організація гуманітарних коридорів в Лівії повинні стати пріоритетним завданням для світової спільноти», - таку думку висловив держміністр Туреччини з переговорів з Євросоюзом Егемен БАГИШ, який перебуває у французькій столиці. За його словами, «нині Туреччина робить кроки, щоб, насамперед, зупинити кровопролиття». Е.БАГИШ повідомив, що турецьке керівництво підтримує постійний контакт з Муамаром КАДДАФІ і його оточенням. «Наш прем`єр-міністр Тайіп ЕРДОГАН неодноразово розмовляв з КАДДАФІ по телефону», - зазначив він. Представник Анкари підкреслив, що його країна для арабських країн, які переживають тяжкі часи, являє приклад мирного поєднання ісламу і демократії за західним зразком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ливийский лидер Муаммар Каддафи в письме в адрес президента США Барака Обамы попросил последнего приостановить военную операцию НАТО в Ливии.

Как сообщает Lenta.ru, текст документа попал в распоряжение агентства АР. В письме Каддафи просит 44-го президента США прекратить "несправедливую войну против маленького народа в развивающейся стране". При этом ливийский лидер называет Обаму "сыном" и желает ему победы на президентских выборах 2012 года.

По словам Каддафи, бомбардировки НАТО наносят Ливии моральный ущерб. Демократию же нельзя построить с помощью самолетов и ракет, отмечает лидер Джамахирии. При этом ливийский лидер напомнил, что, по его мнению, противники ливийского режима являются членами террористической организации Аль-Каида.

По данным AP, в Вашингтоне не сомневаются в подлинности документа.

Ранее стало известно, что 6 апреля Муаммар Каддафи написал письмо Бараку Обаме, однако о его содержании ливийские власти ничего рассказывать не стали. В Вашингтоне подтвердили, что письмо действительно пришло, но о чем оно, также не сообщили.

Вчера CNN сообщал, что посланник Муаммара Каддафи, отправленный недавно в Европу, намерен оценить степень готовности европейских правительств принять одного из сыновей нынешнего лидера Джамахирии в качестве его наследника.

Сегодня же корреспондент телеканала CNN Ник Робертсон в своем микроблоге сообщил, что власти США предложили Муаммару Каддафи компромиссное решение конфликта в Ливии.

Как пишет Робертсон, из источников в администрации Барака Обамы ему стали известны подробности пакета предложений, с которыми направился в Триполи бывший конгрессмен Курт Уэлдон. По его данным, США требуют немедленного прекращения огня, вывода правительственных войск из городов и беспрепятственного доступа гуманитарных организаций во все населенные пункты в Ливии. Повстанцы в ответ также должны прекратить все боевые действия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адепти кадаффі, поясність пліз. В чому різниця між януковичем і кадафі?

Особливо цікавить думка тих, для кого яник поганий кадафі супер чєл.

Думка тих для кого і той і той супер чувачіще в принципі логічна і зрозуміла, вона має свою внутрішню систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...