Перейти до змісту

Режим Каддафі пригрозив збивати цивільні лайнери у відповідь на інтервенцію


Korting

Рекомендовані повідомлення

не треба ставити мені діагноз, впевнений твоєї компетенції не вистачить.

так тяжко хворієш?:rolleyes: дай Бог доброго здоровля:)

та ні не важко) о це простудився і тиждень пролежав в ліжку) дякую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Буду писати помалу, ба бачу, що швидко читати ти все-рівно не вмієш: війна можлива між заходом і сходом, або між мусульманами і католиками, наприклад. Бо якщо писати про захід-іслам, то проти кого наприклад буде воювати Франція - західна країна де іслам, по кількості віруючих, посідає друге місце, а по темпах поширення - взагалі перше?

і чого ти такий прискіпливий? Ну на заході живуть не тільки християни, а ще буддсити, пацифісти і ще баагто інших, в тому числі і мусульмани. Тоді зутрічне питання: проти кого воюватимуть вони? А в Китаї з комунзмом взагалі частина населення не признає релігії...

не сприймай мої слова настільки буквально. Під "Заходом" можна розуміти багато чого. я маю на у вазі Західу цивілізацію: країни Європи і пн Америики. Я - не творець теорії, що третя світова буде між Заходом і арабами, і робити аналіз, хто яку сторону у війні прийме не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, правда. америкосам дорого воювати, хай Європа тратиться.

І ще мене дивує, чому багато ядерних країн швидко приєднують, до авіанальотів в гарячих точках, а потім там зростає радіація. Навіть у цій темі писалось, що в Лівії було виявлено плутоній після бомбардувань. Може розпилили плутоній, який дорого утилізовувати, і хватить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організація країн Північноатлантичного договору (НАТО) звернулася до США з проханням не припиняти бойові дії у Лівії сьогодні.

На сайті Пентагону з'явилося повідомлення про те, що НАТО попросила США продовжити авіаудари по Лівії протягом понеділка «через погану погоду» у регіоні.

«Ми зосередимося на допоміжних місіях», - уточнив представник Пентагону.

Нагадаємо, напередодні США оголосили про припинення участі у військовій операції, передавши повноваження союзникам по НАТО.

У суботу у Лівії урядові війська продовжували обстрілювати позиції повстанців у місті Місурата. Медики повідомляють про нові жертви серед мирного населення.

Також повідомлялося, що за час збройного конфлікту між прихильниками режиму Каддафі та повстанцями Джамахирію вимушено покинули приблизно 400 тис. чоловік.

Як повідомляв ForUm, з середини лютого у Лівії триває народне повстання проти лідера країни Муамара Каддафі, який керує державою понад 40 років. Лівія фактично розділилася на підконтрольний Каддафі Захід та Схід, який утримують збройні сили повстанців.

18 березня Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, яка передбачає, зокрема, завдавання ударів з повітря по лояльних Каддафі силах.

Міжнародна коаліція почала операцію у Лівії 19 березня.

25 березня уряди всіх 28 країн-членів НАТО дали вказівки своїм військовим взяти участь в операції міжнародної коаліції у Лівії.

У четвер, 31 березня, керівництво кампанією у Лівії повністю перейшло до представників командування НАТО. Метою операції Північноатлантичного альянсу, яка отримала умовну назву «Об'єднаний захисник», є забезпечення ембарго на постачання зброї, безпольотної зони і заходів щодо захисту цивільного населення.

За матеріалами «ВВС», «ЛIГАБiзнесIнформ»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як вам таке?

</h1>

<h1>Сини Каддафі розробили план повалення батька

Сини лідера Лівійської джамахирії Муаммара Каддафі розробили план усунення батька від влади і переходу Лівії до демократичних реформ, повідомляє Лента.ру з посиланням на The New York Times.

За даними видання, авторами плану повалення Каддафі є Сейф аль-Іслам і Сааді аль-Каддафі. Сааді командує спеціальними силами Лівії, у минулому професійний футболіст. Сейф аль-Іслам неодноразово виступав на підтримку батька і представляв інтереси офіційної влади Лівії. Обидва раніше фігурували в списку головних претендентів на місце лідера Лівії після відходу Муаммара Каддафі від справ.

У чому конкретно полягає план синів лівійського лідера, не уточнюється. За даними The New York Times, Муаммар Каддафі, як і раніше, не збирається припиняти протистояння з бунтівниками і упевнений, що за розпаленням громадянської війни в Лівії стоять іноземні ісламісти.

Всього у Каддафі семеро синів, майже всі вони задіяні в органах влади в Лівії або в керівництві збройними силами. Сейф аль-Іслама раніше неодноразово називали одним з найбільш прозахідних лівійських політиків. Уніан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захід почув запах "халявної" нафти
Причому у америкосів виходу немає, так як Каддафі пообіцяв

газові та нафтові контракти тільки Росії, Китаю, і подумати про Німетчину

Всі запаси нафти - це особиста власність Каддафі? За яку суму він їх купив? Побомблять його трохи і передадуть всю нафту новому демократичному уряду.

Я б не проти, якби і нас побомбили би так і відібрали всю власність незаконно забрану олігархами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не проти, якби і нас побомбили би так і відібрали всю власність незаконно забрану олігархами

надай свою оселю для бомбардування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі запаси нафти - це особиста власність Каддафі? За яку суму він їх купив? Побомблять його трохи і передадуть всю нафту новому демократичному уряду.

Я б не проти, якби і нас побомбили би так і відібрали всю власність незаконно забрану олігархами

Бред. Ливийцам нахрен не нужна эта дерьмократия.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не проти, якби і нас побомбили би так і відібрали всю власність незаконно забрану олігархами

А можна обійтись без бомбардувань території України? Чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі запаси нафти - це особиста власність Каддафі? За яку суму він їх купив? Побомблять його трохи і передадуть всю нафту новому демократичному уряду.

Я б не проти, якби і нас побомбили би так і відібрали всю власність незаконно забрану олігархами

Янукович також керує країною - він її власник?

В якому з наведених нижче конфліктів США проводило розкуркулення олігархів?

І в яких з наведених нижче країн, ти б хотів жити? Адже тепер там, по твоїй логіці - демократія американського зразка.

Корея 1950—1953 гг. (см. Корейская война)

Доминиканская Республика 1965 г.

Лаос 1964—1973 гг. (см. Гражданская война в Лаосе)

Вьетнам 1961—1973 гг. (см. Война во Вьетнаме)

Камбоджа 1969—1973 гг. (см. Гражданская война в Камбодже)

Ливан 1982—1984 гг. (см. Многонациональные силы в Ливане)

Гренада 1983 г. (см. Вторжение США на Гренаду)

Ливия 1986 г. (см. Операция «Каньон Эльдорадо»)

Панама 1989—1990 гг. (см. Вторжение США в Панаму)

Ирак, Кувейт 1991 г. (см. Война в Персидском заливе)

Сомали 1992—1994 гг. (см. Миротворческая операция ООН в Сомали)

Босния 1995 г. (см. Операция «Умеренная сила»)

Судан 1998 г.

Афганистан 1998 г.

Югославия (Косово) 1999 г. (см. Война НАТО против Югославии)

Афганистан 2001 г. — наст. время (см. Контртеррористическая операция в Афганистане)

Ирак 2003 — 2010 гг. (см. Иракская война)

Ливия 2011 г. (см. Операция «Рассвет одиссеи»)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна обійтись без бомбардувань території України? Чи ні?

Якщо Янукович протримається привладі 40 років, то прийдеться бомбардувати

Бред. Ливийцам нахрен не нужна эта дерьмократия.

Опитування серед лівійців особисто проводили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в яких з наведених нижче країн, ти б хотів жити?

Корея, Югославія(правда, бажано Словенія, Хорватія або Чорногорія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якому з наведених нижче конфліктів США проводило розкуркулення олігархів?

І в яких з наведених нижче країн, ти б хотів жити? Адже тепер там, по твоїй логіці - демократія американського зразка.

Це все зовсім різні конфлікти. Частина відбувалась з дозволу ООН, частину розпочинали самі США. ЇХ скидати всі в одну "купу" не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сомали 1992—1994 гг. (см. Миротворческая операция ООН в Сомали)

Судан 1998 г.

Афганистан 2001 г. — наст. время (см. Контртеррористическая операция в Афганистане)

Ирак 2003 — 2010 гг. (см. Иракская война)

Особливо в цих країнах розвинута демократія. Хаос та безлад - ось що там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опитування серед лівійців особисто проводили?

так і ти не проводив, щоб стверджувати що таки треба:)висновок- це не наша справа:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна обійтись без бомбардувань території України? Чи ні?

Якщо Янукович протримається привладі 40 років, то прийдеться бомбардувати

Бред. Ливийцам нахрен не нужна эта дерьмократия.

Опитування серед лівійців особисто проводили?

Вы думаете, что пишите или так, абы ляпнуть? Мусульмане очень отличаются от нас, и живут по другому, их законодательство основано на коране. Кроме того, они очень ленивы. А насчет опроса - действительно большинство граждан Ливии за Кадаффи) И если бы всякие ООН и НАТО не лезли туда, "гражданская война" давным давно закончилась бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в яких з наведених нижче країн, ти б хотів жити?

Корея, Югославія(правда, бажано Словенія, Хорватія або Чорногорія)

Боюсь питати: Корея Північна? :)

Це все зовсім різні конфлікти. Частина відбувалась з дозволу ООН, частину розпочинали самі США. ЇХ скидати всі в одну "купу" не можна

Згоден, але Ірак саме з цієї "купи", що і Лівія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, але Ірак саме з цієї "купи", що і Лівія.

Це дві різні війни. В Іраку була особиста війна Буша і нинішній президент США, між іншим, тоді її не підтримував. В Лівії - це міжнародна операції по захисту цивільного населення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Лівії - це міжнародна операції по захисту цивільного населення

:sm110:

п.с. І ти будеш мені говорити, щоб я менше чиїхось аналітиків читав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мусульмане очень отличаются от нас, и живут по другому, их законодательство основано на коране.

І що там записано, що така форма правління, як демократія непотрібна? А як же там вибори тоді в цих країнах проводять?

А насчет опроса - действительно большинство граждан Ливии за Кадаффи)

А 99,9% жителів України підтримують дії президента Януковича. Менше Путін-ТВ треба дивитись

п.с. І ти будеш мені говорити, щоб я менше чиїхось аналітиків читав?

Зайди на сайт ООН і почитай резолюцію про ситуацію в Лівії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мусульмане очень отличаются от нас, и живут по другому, их законодательство основано на коране.

І що там записано, що така форма правління, як демократія непотрібна? А як же там вибори тоді в цих країнах проводять?

А насчет опроса - действительно большинство граждан Ливии за Кадаффи)

А 99,9% жителів України підтримують дії президента Януковича. Менше Путін-ТВ треба дивитись

А я его и не смотрю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Лівії - це міжнародна операції по захисту цивільного населення
Новый анекдот? От кого и кого защищают?
Зайди на сайт ООН і почитай резолюцію про ситуацію в Лівії
И что же там пишут? Что Кадаффи плохой дядька?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди на сайт ООН і почитай резолюцію про ситуацію в Лівії

И что же там пишут? Что Кадаффи плохой дядька?

Доклад о развитии человека 2010, на офсайті ООН

Реальное богатство народов:

Указатель стран и рейтинг по Индексу развития человеческого потенциала, 2010:

СТРАНЫ С ВЫСОКИМ УРОВНЕМ РАЗВИТИЯ ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ПОТЕНЦИАЛА:

...

53 Ливийская Араб. Джамахирия

...

69 Украина

Индекс развития человеческого потенциала:

Украина - 0,710

Ливия - 0,755

Ожидаемая продолжительность жизни при рождении

Украина - 68,6

Ливия - 74,5

Валовой национальный доход (ВНД) на душу населения (в долларах США)

Украина - 6 535

Ливия - 17 068

Человеческая безопасность:

Беженцы по стране происхождения (тыс. чел.)

Украина - 28,4

Ливия - 2,1

УДОВЛЕТВОРЕННОСТЬ РАЗМЕРАМИ ЛИЧНОГО БЛАГОСОСТОЯНИЯ:

Личное здоровье (% общего числа удовлетворенных респондентов)

Украина - 55

Ливия - 78

Уровень жизни (% общего числа удовлетворенных респондентов)

Украина - 23

Ливия - 64

Сам хоч читав куди відправляєш, аналітик?

п.с. А вгадай чого Януковича не бомблять, а лише Каддафі?

підказка: нафта, золотий динар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...