Перейти до змісту

У магазинах, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

' timestamp='1299766918' post='1052327596']

борцю недолугий :)

мене можна би було вважати борцем якби я з тобою боровся, але, прости, в тобі я не бачу предмету боротьби, нема з ким боротись.

А для всіх хто проводить аналогії з двомовними країнами хочу наголосити таке: якщо хочете приміряти дво/трьо мовний досвід будь-якої країни на українські реалії то приводьте приклад який хоч близько відповідатиме Україні, а саме:

- аналогічний бюджет країни на освіту

- аналогічний бюджет країни на національну книгу

- аналогічний бюджет країни на мистецтво

- аналогічний бюджет країни на національне кіно

- наявність на території держави іноземного флоту через який вливаються значні ресурси на "піар" однієї із мов

А зараз дойдемо до того що приведете у приклад Бразилію в якій державною мовою є португальська, чом би й ні в україні єдина державна російська.

А то приводите приклад Канади та Франції, не вказуючи яке положення там займають ті мови. Якщо в нас за соціально-економічними показниками настане канада тоді я залюбки подискутую про багатомовність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Енді, абсурдно розглядати мову як один з основних економічних факторів розвитку, так само як і нехтувати цим чинником в питаннях культури і державності. І сперечатися тут немає смислу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюсь писати по-темі. Хто вірить, що від биття вікон зміниться ставлення? Візьмем рогатки і будем стріляти по верховній раді. Ах, ні, ми ж радикали, візьмемо гармати, поставимо на правому березі Дніпра і будемстріляти по лівому.

p.s. Статистика каже, що з кожним роком більшає людей, які ставлять в графі "національність" ставлять "українець". А політикани роблять рейтинг на дурнях. Один перед виборами обіцяє зробити російську другою національною, інший вимагає обов'язкового володіння рідною мовою.

p.p.s. Мені вся ця історія схожа на дешеву провокацію націоналістів/комуністів. Так само як обливання/підривання пам'ятників Бандері/Сталіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299769217' post='1052327651']

Енді, абсурдно розглядати мову як один з основних економічних факторів розвитку, так само як і нехтувати цим чинником в питаннях культури і державності. І сперечатися тут немає смислу.

про державність:

...язык может быть символом государства, но никак не атрибутом государственности и независимости.

Утверждающие обратное автоматически лишают независимости 55 стран с государственным статусом английского языка, 30 государств с аналогичным статусом французского, 20 — с государственным статусом испанского языка, 7 — с аналогичным статусом португальского языка, 6 — с государственным статусом немецкого языка и т. д....

55+30+20+7+6= 118 зі 193 країн світу послуговуються взагалі чужою мовою і це не створює жодних перепон ні для культури ні для державності.

про економічні фактори: нідерланди якраз тому і вивчили англійську всією країною, щоби бути конкурентними - яскравий приклад.

У нас українську не можуть вивчити, не те, що англійську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299769217' post='1052327651']

Енді, абсурдно розглядати мову як один з основних економічних факторів розвитку, так само як і нехтувати цим чинником в питаннях культури і державності. І сперечатися тут немає смислу.

про державність:

...язык может быть символом государства, но никак не атрибутом государственности и независимости.

Утверждающие обратное автоматически лишают независимости 55 стран ....

а про незалежність я нічого не писала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. Статистика каже, що з кожним роком більшає людей, які ставлять в графі "національність" ставлять "українець".

Самая сволочная наука говорит о самой ублюдской графе. Это показательно, я считаю. Ценности, на которые опираются некоторые люди, иногда умиляют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel - зацікавило, можна почути аргументи?

Пример: в Украине в 2010 произведено 800 кг. топлива для атомных электростанций, что на 50 кг больше, чем в 2001. Что это значит? Все больше урана производит украина, да?

Пример: в Украине в 2010 произведено 800 кг. топлива для атомных электростанций, что на 200 кг меньше, чем в 1992. Что это значит? Все меньше урана производит украина, да?

Подходят ли такие примеры в качестве аргумента?

Статистика нужна только для статистики. Опираться на нее для построения мировоззрения могут только политики и манипуляторы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299769217' post='1052327651']

про державність:

...язык может быть символом государства, но никак не атрибутом государственности и независимости.

На відміну від широколобих вузьколобі вважають мову перш за все основою культури а не символом государства. Дати занепасти мові - туди же дінеться і культура. А для чого нам культура, для чого ідентичність, давайте говорити всіма мовами і святкувати всі можливі свята, і дні бабака, і хелоувіни, тож класно ж буде з 365 днів щоб 300 свят. А там диви й Канаду наздоженемо.

Хто вірить, що від биття вікон зміниться ставлення? Візьмем рогатки і будем стріляти по верховній раді. Ах, ні, ми ж радикали, візьмемо гармати, поставимо на правому березі Дніпра і будемстріляти по лівому.

Я вірю, а зі мною ще вірить велика кількість населення Єгипту, Тунісу, Лівії - що вуличними безпорядками та трощіннями великої кількості вітрин в країні можна щось змінити. Також вірять передмістя Парижу що лише масовими погромами та безчинствами можна змусити французьку поліцію рахуватися з арабським населенням парижських трущоб. Але вони всі вузьколобі раз в таке вірять, лише широколобі ні в шо не вірять, вони тупо косять бабло за будь-яких обставин, за будь-якої влади і культури. Гроші не пахнуть, гроші не мають ні расової ні культурної приналежності.

Широколобі ніколи не зрозуміють що людина починає бити вітрину, палити припарковані автомобілі в тому випадку коли більш ніяких методів впливу не лишається. Коли не вдасться добитися справедливості ні в міліції, ні в прокуратурі, ні в суді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші не пахнуть, гроші не мають ні расової ні культурної приналежності.

Погоджуюсь, і це є ключовою фразою "широколобих" в даному диспуті.

А культура... Культура - поняття ефемерне, так би мовити - "нєосязаємоє", його на хліб не намажеш і на язика не покладеш.

Дискусія, які і всі попередні, заходить у глухий кут і все закінчується банальним: Сам дурень.

Нехай собі: дурень думкою багатіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірю, а зі мною ще вірить велика кількість населення Єгипту, Тунісу, Лівії - що вуличними безпорядками та трощіннями великої кількості вітрин в країні можна щось змінити. Також вірять передмістя Парижу що лише масовими погромами та безчинствами можна змусити французьку поліцію рахуватися з арабським населенням парижських трущоб. Але вони всі вузьколобі раз в таке вірять, лише широколобі ні в шо не вірять, вони тупо косять бабло за будь-яких обставин, за будь-якої влади і культури. Гроші не пахнуть, гроші не мають ні расової ні культурної приналежності.

Широколобі ніколи не зрозуміють що людина починає бити вітрину, палити припарковані автомобілі в тому випадку коли більш ніяких методів впливу не лишається. Коли не вдасться добитися справедливості ні в міліції, ні в прокуратурі, ні в суді.

Отличная мысль. Прочитав первое предложение, хотелось начать рассказывать про Ливию, Бахрейн, Иорданию, Лоуренса Аравийского, про кажущуюся монолитность ислама, про шиитов-суннитов-ваххабитов-суфитов, про нефть, Саудовскую Аравию и почему ее тоже можно расшатать. Прочитав второе, хотелось рассказать и объяснить про мультинациональную политику, которая провалилась в Европе и процветает в США. Но после третьего предложения подумалось, что ты уже сам все понял - что дело совсем не в "мове". Ты очень молодец, если думаешь, что это "людина" "починає бити вітрину, палити припарковані автомобілі". Съезди в Париж и посмотри на эту "людину". Я там был и я рад, что у нас таких почти нет. Съезди в Египет и спроси у людей - что у них поменялось? Я там не был, но мне бы и спросить не дали. Ну и, наконец, найди тех, кто участвовал в украинском майдане и спроси у них - почему они не били витрины и не жгли машины. Хотя тут ответ можно написать уже: потому что большинство жителей Украины мудрее тебя. И это - хорошо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кх-м....Пропоную не ломити тут дрова, а просто піти і покращувати життя....Вже сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут ці країни до нашої ситуації? Там люди вийшли на вулиці через бідність, безробіття... А в нас, як не крути, переважна більшість спілкується російською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут ці країни до нашої ситуації? Там люди вийшли на вулиці через бідність, безробіття... А в нас, як не крути, переважна більшість спілкується російською

С чего Вы взяли? Дай бы нам такую "бедность" и "безработицу", как в Ливии, беды бы не было. Не надо приплетать их революции к нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговорили про що хочеш, тільки не про факт дискримінації за мовою при прийомі на роботу. :/ Флудери такі флудери.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С чего Вы взяли? Дай бы нам такую "бедность" и "безработицу", как в Ливии, беды бы не было.

С чего Вы взяли? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О какой дискриминации Вы говорите? Если одним из требований работодателя является владение русским языком, а потенциальный работник отказывается его исполнять, он вполне может не принять такого сотрудника на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С чего Вы взяли? Дай бы нам такую "бедность" и "безработицу", как в Ливии, беды бы не было.

С чего Вы взяли? :g05:

Ну, например, у меня мать там уже 10 лет живет и работает, так что глазами очевидцев.....

Владєніє, чи обов'язкове використання?

Не надо всю информацию СМИ воспринимать как подлинную, она, как правило, там приукрашена. Скорей всего требованием работодателя было общаться с русскоязычными клиентами на русском, каких в Киеве большинство, и это нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С чего Вы взяли? Дай бы нам такую "бедность" и "безработицу", как в Ливии, беды бы не было.

С чего Вы взяли? :g05:

Ну, например, у меня мать там уже 10 лет живет и работает, так что глазами очевидцев.....

не той ли загадочной медсестрой? :g05:

(шутка...)

в ливии не был - спорить не буду...

но то, что видел по телевизору, никак не подталкивает к впечатлению о какой то их зажиточности...

(кстати, что ни репортаж о ливийских "повстанцах" - все они лупашат в небо из автоматов, такое впечатление: как патроны закончатся, так и по домам разойдутся... :g05: )

post-345-0-45498600-1299782684_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"но то, что видел по телевизору, никак не подталкивает к впечатлению о какой то их зажиточности..." - Вот и говорю СМИ верить нельзя. Зомбоящик показывает, то , что кому-то выгодно...... тема немного не о том, так что продолжать не буду. Хотя, то что укр. врачи "под дулами автоматов" не хотят возвращаться домой уже о чем-то говорит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я служив в Радянській Армії в Молдові.Звісно контингент був з усього Союзу і мова була одна , російська.

А хлопці, яких призвали з Латвії, Молдови з інститутів у вільний час вивчали мову тих республік де вони планували жити.

Тому , що вони поважали землю куди прийшли.

А сьогодні Валід Арфуш дозволяє собі заявляти, як дехто тут, що він знає 5 мов , а на українську йому начхати.

Хто ж поважає бомжа, якщо той сам себе не поважає.

Уявіть собі, як би все змінилося після ,,усунення ,, скажімо Табачника.І не тільки в освіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ш легко Вас спровокувати. Кинули одну новину, таку, для затравки - і "у холопов чубы трещат". А їм тільки це й потрібно, провокувати, нацьковувати один на одного, щоб ми мали ворога не ли ше в особі державних "дєятєлєй", щоб ми не були в єдності а були як стадо баранів. Ви не думали що ці наци - одного поля ягоди з політичною елітою. Розіграли цю історію, висвітлили як їм потрібно, і народ вже поділився на тих хто підтримує націоналістів і тих хто проти - потихеньку зіштовхують лобами (майте заняття а на нас (януковичів) уваги не звертайте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...