Перейти до змісту

У магазинах, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Націоналісти у Києві побили вітрини в столичних магазинах, керівництво яких відмовилося приймати на роботу україномовних дівчат.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Прекрасний слоган:

Плюндрувати українську мову у Києві, коли в Москві зникає російська - кумедно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бити вікна це не вихід.

Неадекватні дії породжують не завжди адекватну реакцію. А може й просто - накипіло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бити вікна це не вихід.

таки да. Треба було через розбиті вітрини ще пару "молотових" закинути - оце був би вихід :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід. Правильно. Тільки куди?...

в кілька автомобілів припаркованих біля верховної ради))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix (09 березня 2011 - 15:20) писал:бити вікна це не вихід.Точняк, нада бить іпало.

коктейлем Молотова)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може це просто конкуренти банально маскуються під тих самих націоналістів. Це доречі я вже не вперше чую про такі "київські методи" боротьби з конкурентами. Десь не так давно підпалили "шикарний" офіс-студію однієї відомої модельєрки. Шикарна то мабуть мяко кажучи бо меблі, аксесуари декору і інтерєру коштували сотні тисяч, взагальному збитки склали декілька міліонів гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас немає чіткої національної політики...забагато демократії і 0 контролю... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не повірите, завіснув в ніч на чаті грьобаного бізаре, пишу звичайно українською. Ууууу таких зомбованих на рахунок заходу і мови давно не зустрічав, це сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виталий Борисович, вам звонили насчет… - и многозначительно подмигнула. -Так, мені телефонували. Ви Амалія Едуардівна? Прошу, сідайте. Виталий Борисович сохранял важное выражение лица, хотя ему было смешно при виде немолодой, но пытающейся по-девичьи кокетничать, женщины. - Які проблеми ми маємо? – пытливо посмотрел на женщину Пономаренко. - У меня уже полгода в правом нижнем боку периодические боли, а в последний месяц они участились и усилились. - Ви у різальника перевірялися на наявність запалення хробакоподібного відхвістя? - У кого?! – выпучила глаза Амалия Эдуардовна, - На что? - На наявність запалення хробакоподібного відхвістя, - невозмутимо произнес Виталий Борисович, - у різальника. - А это.. кто? – насторожено спросила Амалия Эдуардовна. - А ви не здогадуєтесь? Це, нормальною мовою, хірург. - А почему вы сразу не говорите на нормальном языке? - А це ви в свого чоловіка спитайте. - При чем тут мой муж?

- Да при тому, шановна, що ,мабуть, не без його участі нас примушують спілкуватися виключно державною мовою і дотримуватись лікарського позначництва включно! Два тижні тому прийшов циркуляр з міністерства, який загрожує за невиконання цього розпорядження дуже серйозні адміністративні стягнення, виключно до звільнення з роботи. А так як я свою роботу ціную, тому я і змушений виконувати це розпорядження. На чому ми зупинились? - На ризальныке. А что за отхвостье такое? - Апендикс. - А… - как-то забито сказала Амалия Эдуардовна, - обращались. Двадцать лет назад. - Зрозуміло. Тоді роздягайтесь і сідайте в крісло. Виталий Борисович обследовал пациентку на кресле, затем при помощи УЗИ, предложил одеться и задумчиво сказал: - З приводу розпізнави щось конкретно сказати поки що рано. Треба буде вам сходити зараз в дослідню і здати аналіз крові на кровокулець та білокрівці, та сечу на цукор. Скажете дослідовцю, щоб приглеїв результати до картки. Ви на солодицю не страждали ніколи?

Амалия Эдуардовна сидела с идиотским выражением лица и тупо смотрела на врача. Виталий Борисович невозмутимо продолжал: Зробіть ще зарядосерцезапис. - Что? Виталий Борисович, наклонившись, тихо сказал: - Електрокардіограму. И, посмотрев значительно на потолок, сказал: - Вони можуть спостерігати за допомогою прихованих телекамер, тому, якщо щось буде незрозуміло, я тихо підкажу. На Амалию Эдуардовну было жалко смотреть. Ей можно было уже смело рекомендовать другого врача и, совершенно понятно, какого. Виталий Борисович решил дожать и обратился к медсестре: - Валю, коли ви останній раз здоровообробку робили в орудні? Постійно якийсь сморід стоїть. - Та два дні тому, Віталій Борисович. Може, висморідник купити? - Може… - Пономаренко снова обратился к Амалии Эдуардовне: - На перший погляд у вас апоплексія яєчника, але потрібно ушпиталення та більш ретельне дослідження, щоб упевнитись в тому, що немає пістряковитвору. Можливо, доведеться зробити живовзяття.

Дайте руку, я вам гоп'як зміряю. – Пономаренко взял руку пациентки и начал глубокомысленно вслушиваться в нервное биение пульса. Амалия Эдуардовна уже ничего не спрашивала и сидела с открытым ртом, пуская слюни. Виталий Борисович сказал медсестре: - Валю, відведіть шановну пані до дослідні та проконтролюйте взяття аналізів, потім покажіть де зарядосерцезаписня, а потім ушпиталюйте. Амалия Эдуардовна робко подняла руку и еле-еле проговорила: - А можно завтра “ушпиталиться”? Мне домой, собраться нужно. - Безумовно! Тільки завтра зранку просто сюди. І візьміть, будь-ласка, десь з двадцять впорсників, у нас дефіцит. - Чего взять? - Впорсників! Штрикавки! Ну, шприців… - уже тихо добавил Виталий Борисович. Медсестра увела шатающуюся Амалию Эдуардовну восвояси, и Пономаренко продолжил прием сам.

цитувати

поскаржитись на коментар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хробакоподібне відхвістя нічим не гірше чєрвєподобного отростка.Тому всі називають його апендиксом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дотепно?

====

Таке в українській історії вже траплялось...

Луччє бить ізнасілованим, чєм украінізірованим! (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно.

Чому такої реакції нема на вакансії з обов'язковим знанням англійської?

Якщо переважна кількість клієнтів дійсно спілкується російською то чому заклад повинен втрачати прибуток насаджуючи клієнту проблему розуміння продавця, який навпаки повинен спростити момент вибору і покупки?

Якщо до мене звертаються на іноземній мові, якою я впевнено володію - відповідаю на ній, а не гну своє стараючись показати те, що мій співрозмовник тут гість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, тому що проблема вже давним-давно вийшла за межі звичайної ввічливості і набула державного масштабу. Як каже Биков А.Є.: "Бєєдааа!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно.

Чому такої реакції нема на вакансії з обов'язковим знанням англійської?

Якщо переважна кількість клієнтів дійсно спілкується російською то чому заклад повинен втрачати прибуток насаджуючи клієнту проблему розуміння продавця, який навпаки повинен спростити момент вибору і покупки?

Якщо до мене звертаються на іноземній мові, якою я впевнено володію - відповідаю на ній, а не гну своє стараючись показати те, що мій співрозмовник тут гість.

Англійська і українська в плані розуміння більшістю населення України досить різні.

чому покупець В УКРАЇНІ не може зрозуміти української мови? Спілкуйтеся собі російською скільки влізе, але просто не могти (чи притворюватися?) зрозуміти мову, то вже нонсенс.

Якщо це іноземний покупець із США і Великобританії, то спілкування з ними українською і буде показухою того, що співрозмовник гість. Але якщо в столиці України мене не зрозуміє житель моєї країни, то це дуже сумно.

Невже це проблема слухати російську і відповідати українською????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви особисто були в згаданих вище магазинах?

Після Вашого звернення до продавців вони й надалі продовжували спілкуватись російською?

Tum@n, тому що проблема вже давним-давно вийшла за межі звичайної ввічливості і набула державного масштабу. Як каже Биков А.Є.: "Бєєдааа!"

І як приклад було процитовано українського класика?<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо переважна кількість клієнтів дійсно спілкується російською то чому заклад повинен втрачати прибуток насаджуючи клієнту проблему розуміння продавця, який навпаки повинен спростити момент вибору і покупки?

А Ви особисто були в згаданих вище магазинах?

Після Вашого звернення до продавців вони й надалі продовжували спілкуватись російською?

Трошки не те... АЛЕ

Були в магазині в Італії. Купували взуття. Італійської не знаємо... Коли ж звернулись до продавчині англійською - вона жестами показала, що не розуміє.

Вона, бачите-но, - італійка і говорить рідною мовою. ЧОМУ В НАС НЕ ТАК??? І це ще й обговорюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона, бачите-но, - італійка і говорить рідною мовою.

Це вона теж жестами показала?

Надаю перевагу випадкам, коли мене все таки розуміють, а не починають демонструвати свої мімічні таланти.

Якби вона вільно володіла англійською і без проблем би на неї перейшла - думаю, це б додало більше плюсів репутації закладу, аніж примарний відтінок патріотичності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...