Перейти до змісту

У магазинах, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

vicit, ті, хто публікує такі ситуації в "уютних ЖЖшечках", теж запроданці і провокатори? Так виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Я служив в Радянській Армії в Молдові.Звісно контингент був з усього Союзу і мова була одна , російська.

А хлопці, яких призвали з Латвії, Молдови з інститутів у вільний час вивчали мову тих республік де вони планували жити.

Тому , що вони поважали землю куди прийшли.

я в молдове не был, жить там не собирался, но пару слов по румынски тоже знаю... :g05:

п.с. сам то веришь, в то что написал? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу треба звернути увагу на місцевих лакуз і флюгерів,які запопадливо проводять політику регіонів.Сьогодні він продав мову, завтра землю, післязавтра народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу треба звернути увагу на місцевих лакуз і флюгерів,які запопадливо проводять політику регіонів.Сьогодні він продав мову, завтра землю, післязавтра народ.

Эх, столько пафоса... :g05:

Но, как говорил Станиславский - "не верю..." :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, ті, хто публікує такі ситуації в "уютних ЖЖшечках", теж запроданці і провокатори? Так виходить?

так

але ж ми не про ЖЖ говорим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мубарак теж не вірив, та нвщо далеко ходити.Тая Повалій заявила, що людям живеться краще, тільки вони цього ще не помічають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний [ND], Ви можете більш детальніше пояснити, що особисто ви розумієте під поняттям "патріотизм"!?

без вікіпедії plz :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх, столько пафоса... :g05: Но, как говорил Станиславский - "не верю..." :g05:

Історію України почитай - там багато таких випадків.

Буде корисно почитати історію країни, де ти існуєш проживаєш (судячи по постам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, ті, хто публікує такі ситуації в "уютних ЖЖшечках", теж запроданці і провокатори? Так виходить?

так

але ж ми не про ЖЖ говорим

Ми говорим про факти мовної дискримінації, які були як в 2007му, так і в 2010му. Вибачте, але теорія локальної змови для поділу електорату України аж ніяк не клеїться до них. Тут швидше мова про хамське ставлення роботодавців до державної мови та людей, які нею розмовляють. І що гірше - потурають до такого ставлення в першу чергу різні "підпиздесі".

Для того, щоб такого абсурду в далекій перспективі не було, треба:

1. обрати владу насамперед рішучу, креативну і свідому того, що вона робить. Мало того! Ця новобрана влада має бути ще й патріотичною, що при поточному електоральному розкладі аж ніяк не може бути ([nd], правда? :) ).

2. своїми рішеннями влада має забезпечити ріст виробництва, в тому числі експортно-орієнтованого, що необмінно приведе до росту соціальної складової держбюджету.

3. одночасно з цим проводити поступову, розтягнуту на п'яти-, десятиріччя державну політику, направлену на популяризацію української мови, культури, історії як в середині держави, так і серед населення держав-сусідів.

Це якщо дуууууже коротко.

Така державницька політика має привести до того, що питання двомовності відпаде само собою. Але кому ж то треба? Нам з вами тільки; і зовсім не теперішній владі. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історію України почитай - там багато таких випадків.

Буде корисно почитати історію країни, де ти існуєш проживаєш (судячи по постам).

Чего мне ее читать - я возрастом постарше "незалежной" буду... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стягнув цитату. Не зовсім доречну, але вона є відповіддю практично на будь-який аргумент опонента, який грунтується на історичних фактах.

История - это супермаркет, в котором каждый подберёт одежонку по-себе. Товару там - масса. Причём от разных производителей. Хочешь от ...филов? - плиз! А может желаете от ...фобов? - всегда в ассортименте! Есть даже секс-шоп от креативного жлоба Бузины, который умудрился своё жлобство превратить в супербренд. Но только люди с изысканным вкусом безошибочно найдут там одежду, в которой не стыдно показаться в приличном обществе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стягнув цитату. Не зовсім доречну, але...

своей головой надо думать, а не цитаты п-дить с форумов конотопа... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, Ви справді впевнені що у Вашій голові всі думки тільки Вашого авторства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, Ви справді впевнені що у Вашій голові всі думки тільки Вашого авторства?

еґеж, ми в собі впевнені... :g05: зелених чоловічиків та інших москалів ще не спостерігав... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чего мне ее читать - я возрастом постарше "незалежной" буду... :g05:

А ти вважаєш, що треба знати історію України тільки з 1991 року? А Київська Русь? А козацькі часи та ін.? Чи тільки треба знати історію Індії з прадавніх часів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Съезди в Египет и спроси у людей - что у них поменялось?

*кріпить на стіну ікону великого мудреця diezel’а*

*в позі лотоса читає мантру за здравіє наймудріших*

А якщо на хвилину відкинути "шелуху" у вигляді монолітності ісламів, розшатування Саудівських Аравій та всесвітнього заговору і подивитись на події в тому ж Єгипті з точки зору подія - наслідок. То навіть гігант мудрості diezel збагне що народний супротив несе в собі основну позитивну рису - факт розплати влади за "грішки". Саме такими "ін’єкціями" виховується імунітет влади до беззаконня та вакханалії. Саме після таких (не виключено що неодноразових) фактів наступна влада буде думати як потрібно себе вести на троні щоб не приходилось тікати з країни та переховуватись в сусідніх тиранів яких поступово стає ще менше. А найближче оточення "королів" теж на генному рівні має усвідомити що перше ліцо держави може встигнути "катапультуватись" з країни, в них для цього спец-літаки є, а їм прийдеться за це віддуватись.

На прикладі України вже доведено що атаки міліцейських щитів квітами є вкрай неефективними, так це всесвітній піар та перформенс, це перші рядки інформагенцій, але результату нуль. Бо послідуюча влада приходить ще завятіша та нагліша за попередню.

Процесс давання нашкодившим чиновникам "тумаков" має носити систематичний і насильницький характер. Лише після того зявиться шанс що країна перешагне етап камери з кількома кланами у руля до законної демократичної країни.

Якби мудрець сьогодення diezel, жив у давні часи то він напевне осудив би велику французьку революцію, взяття бастилії, казні Робесп’єра і подібне що тоді творилось. І саме ті події в історії Франції названі першим поштовхом переходу Франції від монархії до республіки. Не посилайте мене знову їхати у Францію і когось про щось розпитувати, мені достатньо моїх теперішніх познань про стан розвитку Франції.

Германську революцію 1848—1849х років теж давайте мудро заклеймимо, адже через неї вже в ті часи була відмінена цензура та створений перший загальногерманський парламент. Германія теж я скажу, по-секрету, ще досі не може оговтатись від таких немудрих вчинкі своїх предків, їй бідній зараз приходиться своїм бюджетом весь Євросоюз витягувати.

А найкраще всю мудрість diezel’а освітив його пророк [ND]: мудрість вузьколобих жаб заключається в перманентному перебуванні в болоті, і рамками того болота вона й закінчується.

Ах да, я за емоціями упустив всесвітній зговір нафтотрейдерів проти бідної Лівії, заслали туда спецагентуру, накупили найманців, і народ пішов воювать. Але от яка пролемка, от чого не можна реалізувати подібний сценарій проти ситих та довольних німів, французів чи англійців? Чому всі революції вдаються в країнах де населення злидарює? Саме це я й кажу, влада сама перша має дбати щоб населенню жилося якомога краще щоб завтра не встромили в спину вила. І тоді ніякі засланці не прийуть і не зроблять в твоїй країні революції. Формула до непристойності проста...

*знову воссідає в позу лотоса споглядаючи на поважні кроки мудреця diezel’а склоном гори Фудзі*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да, я за емоціями упустив всесвітній зговір нафтотрейдерів проти бідної Лівії, заслали туда спецагентуру, накупили найманців, і народ пішов воювать. Але от яка пролемка, от чого не можна реалізувати подібний сценарій проти ситих та довольних німів, французів чи англійців? Чому всі революції вдаються в країнах де населення злидарює? Саме це я й кажу, влада сама перша має дбати щоб населенню жилося якомога краще щоб завтра не встромили в спину вила. І тоді ніякі засланці не прийуть і не зроблять в твоїй країні революції. Формула до непристойності проста...

Итак, ты прочитал мою фразу про то, что "ты сам все понял" и воспринял ее буквально и ты ошибся. Потом ты решил, что можешь мне что-то доказать, нагнав псевдонаучной пурги про революцию во Франции и Германии. Ок, ты ошибся как минимум в трех местах, но доказывать тебе что-то мне это неинтересно.

Хочу сказать одно - я рад, что с тобой не знаком. Удачи в организации украинской революции.

Добавилю еще вот это

Але от яка пролемка, от чого не можна реалізувати подібний сценарій проти ситих та довольних німів, французів чи англійців? Чому всі революції вдаються в країнах де населення злидарює?

Ты же крутой историк, ты в курсе какую империю валили после второй мировой войны? А во время первой мировой? А до этого? Поэтому говорить о том, что можна, а что нельзя делать с сытыми и довольными - глупо. В мире делается то, что делается в мире, и не тебе решать, что в мире будет делаться. Единственное, что ты можешь делать - это дальше разговаривать вслух цитатами из учебников истории для средней школы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ах да, я за емоціями упустив всесвітній зговір нафтотрейдерів проти бідної Лівії, заслали туда спецагентуру, накупили найманців, і народ пішов воювать. Але от яка пролемка, от чого не можна реалізувати подібний сценарій проти ситих та довольних німів, французів чи англійців? Чому всі революції вдаються в країнах де населення злидарює? "

Да никто там не нищенствует, и революции по большому счету нет там, действительно идет нагнетание ситуации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299797759' post='1052328014']

інквізітор, та твої ж діти двадцять літ жрать не будуть шо мати, якщо тут єбіпет почнеться, невже досі не ясно?

я думаю, что египта у нас в ближайшем будущем не будет, не та демография. Вот статья - http://www.polit.ru/research/2011/03/04/egyrev.html - там более-менее нормально проанализировано: никаких притеснений коренного языка и все такое. Мубарак проморгал беби-бум, это да, но все равно

несмотря на колоссальный размах египетских событий, вовлекших в свой круговорот на многие дни миллионы людей, общее число погибших составило лишь около 300 человек (при этом в подавляющем большинстве это были погибшие от рук не восставших, а сил безопасности и привлеченных ими к подавлению восстания уголовных элементов)

Разве вот инквизицию украинскую возродят - тогда может и украинские патриоты "зажгут".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маршрутках вже обговорюють цю тему. Сподобався чийсь коментар "А можна ще під дверима наср@рати і двері какашками вимазати. Теж радикальний спосіб"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да никто там не нищенствует, и революции по большому счету нет там, действительно идет нагнетание ситуации

Звідки така впевненість, наважусь поцікавитись? Може по розповідям українських лікарів чи науковців? Так вроді запрошеним всюди платять на порядок більше ніж місцевим. Навіть та ж Фелічіта якось запрошувала шеф-кухаря з Італії, і платила йому далеко не на рівні українців. Він теж, думаю, знайомим італійцям міг розказувати що в Україні цілком європейські зарплати.

Ніхто не каже що єдиним фактором виникнення революції є рівень економічного розвитку. Це цілий комплекс факторів, економіка, рівень свобод, невдоволеність населення, правовий рівень. В політології цей стан називають: "верхи не можуть, низи не хочуть"

По-третє я би не радив сліпо довіряти різноманітним рейтингам, адже добре знаємо що таке статистика, яки в нас останнім часом невідчутний офіційний індекс інфляції, і які галопуючі ціни на ринках. Навіть Тая Повалій заявила що рівень життя українців відчутно почав покращуватись от лише українці цього чомусь не помічають. А статистика прискіплива наука вона це вже давно помітила.

А по-поводу нагнітання ситуації, ще раз наголошу, спробуйте нагністи ситуації в якійсь із економічно-розвинених країн, що у вас з цього вийде. Якщо нема високого рівня невдоволення в населення ніякі спецслужби не зможуть нічого організувати.

я думаю, что египта у нас в ближайшем будущем не будет, не та демография. Вот статья - http://www.polit.ru/research/2011/03/04/egyrev.html - там более-менее нормально проанализировано: никаких притеснений коренного языка и все такое. Мубарак проморгал беби-бум, это да, но все равно

Важко мені вузьколобому буде дискутувати з мудрецями але я все ж спробую...

Це ресурс polit.ru ми приймаємо як джерело неупередженої інформації? Закриваємо очі на те що polit.ru має пряме відношення до "нєкоего" Глєба Павловського, нікому невідомого кремлівського політ-технолога. Не беремо до уваги що саме на цьому ресурсі відомий "дисидент" та "опозиціонер" Микита Міхалков виклав своє звернення до Єдиної Росії про подальші шляхи її розвитку. Та й взагалі російська імперська пропаганда занедбана й захудала і до теми нашої дискусії немає відношення.

Просто уважно придивимось на графіки динаміка росту ВВП, ВВП на душу населення, безробіття зменшується,і згідно графіку таке ж як в США та ЄС!, по долі населення живучого на 1,25$ в день Єгипет взагалі на рівні з Естонією, і той індекс має спадаючий характер... Зашибіська скажу я вам! Але чомусь поїхавши в Єгипет і вийшовши за паркан тризіркового готелю люди натрапляють на дохлих верблюдів в канавах, жахливі трущоби, та бідуїнів в наметах... Виходить місцеве населення теж вузьколобе та не помічає прогресуючий економічний рост країни? Що ж тоді причина народного невдоволення? Саме беббі-бум!!!, то ті бебіки понабумились і продались найманцям прийшовшим загарбати нарордне єгипетське достояніє!

А можна поцікавитись хто має притисняти корінний єгипетськия язик? То ж в Росії поки планів переводити туди свій чорноморський флот не виникало... чи може я неуважно ознайомився з наповненням polit.ru?

' timestamp='1299797759' post='1052328014']

інквізітор, та твої ж діти двадцять літ жрать не будуть шо мати, якщо тут єбіпет почнеться, невже досі не ясно?

а з чого це мені має стати ясно? Крім того що вузьколобий, борець з мене ніякий та й мудрістю виявилось обділений :_34:

А саме головне - мені все більш стає ясним те, що якщо тут не почнеться Єгипет то скоро тут жрать попросту не буде кому, бо ті що не виїдуть то вимруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хорватії теж мітингують. Здається, нафтою країна небагата, хтось казатиме, що життя там чудове і всі мітинги - результат впливів з-за кордону (Америка/Росія...)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко мені вузьколобому буде дискутувати з мудрецями але я все ж спробую...

Да не ной ты так. Некоторые узколобые действительно способны на поступки, а ты сидишь тут на форуме и размазываешь сопли по полу. Твои потуги что-то объяснить мне, русскоязычному мудрецу, мягко говоря, странны - зачем стараться просветить своего потенциального врага по революции? Ты хочешь чтобы я вдруг все понял и использовал это как оружие в борьбе за независимость зависимости или зависимость независимости? Или может я, просветленный твоими правильными выводами, враз проникнусь мудростью древних укров и тоже пойду бить стекла в армянских ресторанах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Звідки така впевненість, наважусь поцікавитись? Може по розповідям українських лікарів чи науковців? Так вроді запрошеним всюди платять на порядок більше ніж місцевим." -Я склонна верить людям, которые живут и работают там, чем засланцам-журналюжкам. Пы.Сы. Ливийским врачам платят на порядок больше , чем украинским в той же Ливии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не ной ты так.

Ще одине з завищеною самооцінкою, спричиненою інтоксикацією невідомими речовинами. Де ти побачило ниття, моє маленьке? Негайно викресли себе зі списку факторів які спричиняють ниття. Не лізь в цю науку, ти в ній ніц не розумієш. Ти кажи мені по суті дискусії, але не тужся вже надто бо бачу твоє ще неокріпле тільце інколи видає якісь неадекватні пуки. А я з оточуючими надіємось почути від тебе щось разумноє, по-можливості доброе і якщо вже дуже повезе - вєчноє.

а ты сидишь тут на форуме и размазываешь сопли по полу.

Да боже упаси! Я зараз привселюдно зрікаюся будь яких асоціацій з твоїми соплями. Я їх не чіпав, я навіть на них не дивитимусь. Якщо ти вважаєш підлогу найкращим постаментом твоїх випорожнень, я тільки за, краще підлога ніж "камєнти". Разом з тим я тебе підтримую, треба мітити свою територію, це в нас від природи закладено, тобі не під силу цього позбутись.

враз проникнусь мудростью древних укров и тоже пойду бить стекла в армянских ресторанах?

на момент "проникнення" раджу мати при собі щось вологопоглинаюче, ато мало лі, підлоги раптом не вистачить, результат твого проникнення превисить всі ожиданія... в наш неспокійний час всяке може трапитись ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...