Перейти до змісту

У магазинах, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

' timestamp='1299763157' post='1052327518']

я – людина і цього абсолютно досить.

ми всі тут такі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь
' timestamp='1299761596' post='1052327482']

та ні - побили вітрини і одразу ж розцвіла Україна, забуяла...

а як інакше?

закриють в Даунбасі всі ураїномовні школи - нічьо переживем.

віддадуть всі українські церкви во владіння гебісту Гундяєву - теж стерпимо! Ми ж народ "тєрпіл".

українські підручники з історії писатиме Кремль - теж не страшно.

перестануть взагалі на роботу брати україномовних - можна в Португаліях/Італьях підзаробляти. Аби польська полуниця з яблуками плодоносили от і люди прохарчуються заробітками.

навіщо відволікати людей від кріпацтва на користь феодалів якимось биттям вітрин?

ну звісно є цивілізовані шляхи - подати до суду. Хто з присутніх вірить в те що київські філіали донецького суду засудять донецького бізнесмена за приниження "телячої" мови - підніміть гриву.

я вважаю що "молотов", в країні тотального беззаконня, корупції, державного бандитизму - один з самих ефективних та дієвих методів, поряд з вилами, смолоскипами та сокирами.

якщо нічого не робити з такими утисками то скоро взагалі можна буде забути про українську мову як таку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299761596' post='1052327482']

та ні - побили вітрини і одразу ж розцвіла Україна, забуяла...

Ми ж народ "тєрпіл".

Та ні, для декого ми вузьколобі жаби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ви справді вірите що "коктель молотова" чи розбиті шибки дійсно можуть змінити становище української мови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестануть взагалі на роботу брати україномовних - можна в Португаліях/Італьях підзаробляти. Аби польська полуниця з яблуками плодоносили от і люди прохарчуються заробітками.

навіщо відволікати людей від кріпацтва на користь феодалів якимось биттям вітрин?

На Украине работу везде берут по "мове"? Я всегда думал, что нормальные люди на работу берут по "специальности". Меня, например, ниразу не спрашивали "україномовний чи ні". Условие - "знание немецкого" - было, но отрекаться от гражданства никто не заставлял. Я тоже ставил условие в вакансии - "знание русского языка". Но "знание русского языка" не означает "за украинское слово - расстрел". Может вы на какие-то другие работы ходите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перефразовуючи З такими друзями і ворогів не треба:

З такими українцями і загарбники не потрібні...

Жаль.

Виходжу з беззмістовної для мене суперечки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перефразовуючи З такими друзями і ворогів не треба:

З такими українцями і загарбники не потрібні...

Жаль.

Скажіть, а що у вас хочуть загарбать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочется спросить: Кто вас заставляет ходить на работу, которая вам не нравится?

Одразу ж хочеться відповісти: якщо якийсь дядько Вася Пупкін із Донбасу, або ж Джон Пупкінс із Лондону відкриває бізнес в Україні, заробляючи тим самим на праці українців лаве, то він їх як мінімум мусить поважати, а обовязковою вимогою має бути цілковите дотримання українського законодавства, де українська мова є державною, і її утискати, принижувати чи як небудь плюндрувати не дозволимо, інакше чімадан-вакзал-рассія. І ніхто відкривати тут бізнес теж насильно не примушує.

Індієць Лакшмі придбав Криворіжсталь - насадження індійської не сталось, Кромбергшуберт навчає стимулює знання німецікої - повного переходу на німецьку теж не вимагає, зате браток з Донецька розуміє тільки вілікій магучій, про чемодан в таких випадках я вже казав.

Я би взагалі громадянство надавав лише після іспиту з державної мови, а то панаєхалі тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299764381' post='1052327541']

і навпаки - сидячи на тісній купинці і ніколи не бачачи далі свого носу можна скільки завгодно на словах бути "патріотом",

що тоді для тебе значить це слово?

' timestamp='1299764706' post='1052327544']

Виходжу з беззмістовної для мене суперечки.

очевидно, через брак та надзвичайну слабкість "аргументів"

Якраз таки в Оксани аргументи прості, сильні і більшості зрозумілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299764568' post='1052327544']

Виходжу з беззмістовної для мене суперечки.

очевидно, через брак та надзвичайну слабкість "аргументів"

Нехай буде по-твоєму.

Я не хочу розказувати з ким і як я спілкуюсь, до кого і як я ставлюсь, що і де бачу.

І, саме головне, аж ніяк не відношу себе до

' timestamp='1299762945' post='1052327513']

таких от вузьколобих жаб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299764706' post='1052327544']

Виходжу з беззмістовної для мене суперечки.

очевидно, через брак та надзвичайну слабкість "аргументів"

процитую тебе ж ;)

' timestamp='1297337732' post='1052308365']

просто це тупо - сперечатися із вірою, особливо - такою собі недалекою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими українцями і загарбники не потрібні...

Так один з цих українців - чи то кацап чи то серб :) В мене до нього питань нема. Як і до табачніка і т.д

Ці люди захищають свою націю, свій життєвий простір, а кращий захист це напад як відомо.

Ну а зрадників історія перемоле як це вже було не раз ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ви справді вірите що "коктель молотова" чи розбиті шибки дійсно можуть змінити становище української мови?

А хто тут каже що молотовим ми пропагуємо мову чи вирішуємо мовні питання??? ми кажемо що молотовим ми не даємо нашим опонентам заважати нам покращувати становище української мови.

' timestamp='1299763972' post='1052327533']

у франції і німеччині теж є маргінали, які надто переймаються мовними питаннями чи питаннями національної ідентичності,

Ой не смішіть пане мою лисину, вона і так смішна. Маргінали гаварітє?! у Франції?! А нагадайте но - там теж церква московського патріархату? І серед політиків теж більша половина прихиліників "Русскава міра"?? Ба, то виходить кровосісі вже добралися й у Європу! Мова Наполеона та Екзюпері теж з вуст держслужбовців зветься телячою?!?!?! Бог ти мій! Прийдеться й французьку йти захищати, вдвічі більше пляшок молотова прийдеться кулінарити....

' timestamp='1299763972' post='1052327533']

але тим часом вся європа з дитинства розмовляє англійською,

йошкін ти кот!!!! праваронілі! куди європа дивилась, то ті маргінали певно винуваті....

На Украине работу везде берут по "мове"? Я всегда думал, что нормальные люди на работу берут по "специальности".

Я не казав що вже беруть по мові, я кажу що до того все йде, вже не за горами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НД друже тих чих будеш, багато не розпинайся а то підеш по стопам Троцкого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припустімо в тій же Канаді - двомовність

але кожен державний службовець від звичайного дорожнього патрульного до найвищих чиновників зобов"язаний знати обидві мови, і спілкуватися тією, якою до нього звертаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Как по мне, то вся эта история простая заказуха.

Не думаю, что девушек не взяли на работу потому что они украиноязычные. Скорее всего, условием принятия на работу было знание русского языка, и то, что девушки не знали или не хотели на нем общаться - это их проблемы. И из-за этого бить окна? Идиотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299766101' post='1052327575']

Оксана, а ти в курсі, що в італії державну підтримку мають німецька, французька і словенська?

і жодних проблем у середовищі італійських націоналістів?

А з якого боку це до магазинів???

В нас російська також має державну підтримку, прописану в Конституції.

Ст.10 В Україні гарантується вільний розвиток, використання і

захист російської, інших мов національних меншин України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припустімо в тій же Канаді - двомовність

насправді там немає ніякої двомовності. Її в принципі ніде немає. Хіба що реально в західно-центральній Україні на даний момент (на сході і півдні одномовність)

А в Канаді на більшій території діє англійська, в Квебеку - французька. Майже виключно. Так мені пояснювали люди які там жили. Ніякої двомовності (мішанини мов) там нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299765717' post='1052327568']

які блискучі аргументи! я в захваті! оце інтелект!

Нє, а ти вважаєш аргументом вибірку по багатоязичним країнам?

Тоді мій контраргумент: "ДВУЯЗИЧІЄ" НІЯКОЮ МІРОЮ НЕ ОЗНАЧАЄ ВИТІСНЕННЯ(приниження) ОДНІЄЇ МОВИ ІНШОЮ!

А те що українська мова на державному рівні витісняється російською - аргумент?

Те що в східних областях штучно припиняють набір в перші класи щоб школу вважати неукомплектованою і закрити - аргумент?

Те що витратити на українську освіту лишній мільйон гривень - нема грошей, а купити газонокосарку в феофанію (250т.грн) лавочки в метро (600 т.грн) вертоліт Покращувача (17млн.у.о=136млн.грн)ремонт садиби Януковича (50 млн.грн)і т.д. то це пажалуста - це не аргумент???

Те що ураїнський суб’єкт підприємницької діяльності утискає людину лише через те що вона україномовна - аргумент?

Саме через те що такі вопіющі факти для запроданців не є аргументами тоді люди схиляються до більш дієвих аргументів: молотов, сокира, вила, гілляка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299766918' post='1052327596']

а то, я тако дивлюся, у тобі самому уже "витісняє" :D

та це часом і в патріотів буває :)

і в тебе періодично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299767454' post='1052327609']

та це часом і в патріотів буває :)

і в тебе періодично

та я ж не патріот і не борець - мені можна, а от вам шановні - категорично ні, це ж блін бджоли проти меду :D

такий самий ти борець :). питання тільки за що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299767668' post='1052327613']

такий самий ти борець :). питання тільки за що?

за визнання англійської українською державною :D

от чим чим, а англійською тут і не пахне :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299768027' post='1052327621']

от чим чим, а англійською тут і не пахне :).

а от нідерланди, наприклад, вивчили англійську усією країною заради власної конкурентоздатності.

то виходить, що коли ми масово перейдемо на російську англійську, то зразу станемо конкурентоздатними? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...