Перейти до змісту

У магазинах, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще одине з завищеною самооцінкою, спричиненою інтоксикацією невідомими речовинами. Де ти побачило ниття, моє маленьке? Негайно викресли себе зі списку факторів які спричиняють ниття. Не лізь в цю науку, ти в ній ніц не розумієш. Ти кажи мені по суті дискусії, але не тужся вже надто бо бачу твоє ще неокріпле тільце інколи видає якісь неадекватні пуки. А я з оточуючими надіємось почути від тебе щось разумноє, по-можливості доброе і якщо вже дуже повезе - вєчноє.

Ну вот, опять ноешь - покажи да покажи. Перестань ныть, тогда может и в остальном соберешься, станешь мужиком и сделаешь революцию в экономически отсталой украине и все будет египет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Найбагатші люди в Україні - це в основному російськомовні люди. Велика частина громадян України не є багатими. Люди ментально українські не мають фінансового впливу, без фінансового впливу важко впливати на політику", - підкреслила вона (Ганна Герман).

звідти і вимоги спілкуватись на русском.

Багатшаєм, панове! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мовне питання в Україні дійсно є болючим, але стукаючи камінням в вікна до приватних роботодавців, які ставлять свої вимоги до кандидатів, його не вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна питання?

хто? що? кому ? хоче довести цією дискусією?

Я не можу відповідати за інших, тому скажу за себе, я нічого нікому не дводжу, нічого не нав’язую а лише висловлюю свою точку зору. Ніяким чином не заважаю це робити іншим. Однак декого моя точка зору спонукає до переходу на особистості, і цю їх ініціативу я залюбки підтримую :)

Ну вот, опять ноешь - покажи да покажи.

Ціхо-ціхо, моє маленьке. Ти мене знову з кимось сплутало.

Що ти зібралось мені показувати, о вєлікій гуру ексгебіционізма?

Ти впевнене що предмет твоєї показухи представляє хоч якусь естетичну цінність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціхо-ціхо, моє маленьке. Ти мене знову з кимось сплутало.

Що ти зібралось мені показувати, о вєлікій гуру ексгебіционізма?

Ти впевнене що предмет твоєї показухи представляє хоч якусь естетичну цінність?

Перестань ныть и соберись.

Мальчик, мне 20 лет.

Я работаю в компании-лидере в своей отрасли.

У меня очень красивая и умная девушка.

Я лидер метал-группы.

Я учусь в лучшем техническом вузе Луцка.

У меня в друзьях ходят очень влиятельные люди — от сыновей начальников СБУ до директоров по безопасности отдельно взятых компаний.

А чем можешь похвастаться ты, мальчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в профілі сказано, що тобі - 32 роки. Однозначно можу сказати тільки те, що ти - брехло. Залишилось вияснити тільки де ти збрехав.

Тоесть вот ты сейчас открыл для себя "брехло" и решил вывести его на чистую воду? И все, что тебе осталось в жизни важного сделать - это вывести "брехло" на чистую воду, да? Скажи, если не трудно, а что чувствует человек, которые поймал брехло за руку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але стукаючи камінням в вікна до приватних роботодавців, які ставлять свої вимоги до кандидатів, його не вирішити.

тоді виникає протиріччя: якщо людина привселюдно (наприклад в інтернеті) осуджуватиме утиск мови вона почує: "а що ти сам, іди і реально щось зроби" коли людина піде і щось зробить, у відповідь почує що такими кроками нічого не змінити.

Давайте спробуємо скласти перелік дій простого громадянина, бажаючого відстояти українську мову:

1. подати заяву до міліції, прокуратури, суду (в неї нема ні відеозаписів співбесіди, ні свідків, ні інших доказів. Про донецьку кришу над судами я навіть не згадую достатньо перших аргументів)

2. Взяти транспарант і пікетувати той мгазин (боротьба може тільки посприяти, магазин пропіарять по купі телеканалів та газет, "рускагаварящій кантітгєнт", ненавидячий "телячу" це тільки оцінить)

3. Об’явити голодовку (результат той же що й з транспарантом)

4. Облитися бензином на майдані на знак протесту (див.п.2)

5. Поскаржитись в міністерство яке опікується мовою... :sq_ye: Табачнику?

6. Розгромити вітрину ( результат миттєвий, і з перерахованих мною самий ефективний)

Не тому ефективний що одразу народ повстане, українська мова стане вільною і всі заживуть добре. Ефективний тим що бізнесмен оцінить вчинок швидко, прямо на калькуляторі, і оцінить повною мірою, тобто вартістю. Слідуючий бізнесмен - слідуюча вітрина. Або поважай мову або працюй лише на вітрини.

Тут доречною буде байка про мавп та банани. В вольєр помістили десяток мавп, посеред вольєру поставили драбину, і на стелі прив’язали банан. Кожен раз як якась мавпа здиралась по драбині за бананом її щедро поливали зі шлангу льодяною водою. Паралельно по одній стару мавпу замінювали на нову. І через кілька таких кроків, у вольєрі оказались всі мавпи які жодного разу не залазили на драбину (нові). Але при цьому жодна з них не лізла за бананом.

Питання: чому мавпи не лізуть за бананами?

Відповідь: тут так не прийнято!

Сказка биль да в нєй намьок: я бажаю щоб і в Україні було не прийнято принижувати українську мову. Роль шлангу з водою мала би виконувати держава. На даний момент ситуація в країні така що цю роль мусить виконувати народ.

Нажаль не можу швидко знайти аналог байки з бананами тільки про Прибалтику, де дієві особи бізнесмени і рекет (дуже поучітільна) але попався сайт партії снайперів. ^_^ Рекомендую до біглого перегляду.

http://snayper.do.am/

містить кілька корисних тез на замітку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестань ныть и соберись.

Ох ти ж моє малесеньке...

*гладить по голівці юного впливового металіста*

Ти все-таки достав, не просто достав ти розчехлив! Одразу помітно як мимольотний процес доставання доставив тобі масу задоволення, але вгамуй свій екстаз, я тобі неодмінно куплю в ларьочку цукерочку.

*дістає з кишені лінійку*

ну що ж давай будемо міряти, отевоно що ти нам тут виклав, акі бравий гусар шаблю

Мальчик, мне 20 лет.

Ну що ж, беручи до уваги рівень твоєї інтоксикації речовинами, які ти розбризкуєш на підлогу, то ріст тої штукенції може бути не вищим за 1мм/рік, ітого виходить 20х1=20мм.

*робить відповідну помітку в нотівничку*

Я работаю в компании-лидере в своей отрасли.

Коли мені було 20 років я так само вважав кожну компанію в якій працював. Лише за сам оптимізм набавляємо тобі 5 мм.

В результаті виходить 25 мм.

У меня очень красивая и умная девушка.

Це не коментується через відсутність вєщдока.

Сам факт такої привселюдної оцінки своєї обраниці, заслуговує на повагу *знімаю шляпу*, переважає компанію-лідера, і приносить залізний 1 см!

Підсумок 35мм

Я лидер метал-группы.

Всім стає зрозуміло про столь розвиненим інстинкт мітити територію іспражнєніями. У лідерів це невід’ємна риса.

Метал правда трохи некошерна музика для справжніх патріотів, тому більше за 5 мм тут просто ненамірюється.

40 мм - і це ще не кінець

Я учусь в лучшем техническом вузе Луцка.

ЙОУ! БРАЗЕ!

Правда треба додати що в Луцьку він один-єдиний, тому про нього ще кажуть що він внє конкуренції :ok:

І вибачте за тавтологію - ета пяць! 5 міліметрів мається на увазі.

разом:45мм

У меня в друзьях ходят очень влиятельные люди — от сыновей начальников СБУ до директоров по безопасности отдельно взятых компаний.

тут я раптом розгубився, хочу перепитати як зрозуміти "ходят"? В друзьях це де - в однокласниках?

Тоді треба було додати як саме вони ходять в тих друзях: по-великому чи ж по-малінькому?

Вони що справді захожять до тебе в однокласники і прямо там гадять????

Ну це й не дивно, ну я розумію синовья начальніков, вони ніколи рамками не обмежувались, а от директора безпеки нащо так глумляться?

ч то може у вас таємний ритуал такий металічний?

Ну що ж, тут теж 5 мм, але з дуууууже великою натяжкою.

І що ж в нас виходить? Цілих 50 мм! Тобто 5 сантиметрів!!!!!

Коли я тебе називав моє малесеньке - я мав рацію!

Ти реально крут! Тепер твоя дівчина коли забажає з тобою прелюбодєйствувати може сміло заявити: "Дай пятак" :0024:

*підносить лінійку до свого пальця, задумується, теж 5 см*

А я тебе моє маленьке зватиму мальчик-с-пальчик.

чем можешь похвастаться ты, мальчик?

я взагалі не збираюсь хвастатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, ты рассмотрел не все варианты. Вот еще готовые варианты для желающих защитить мову:

7. Пойти к логопеду.

8. Пойти к психиатру.

9. Пойти и получить образование.

10. Пойти и поработать. Если на работу не берут - тогда повторить п.9. Если не помогло, тогда начать с п.8.

11. Просто пойти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчик-наперсток, скажи правду - Сашуля це твоя умна і красива дівчина???

Адже якщо троха вдуматись лише твоя найближча особа може поощряти плюсуванням твої вибрики з психіатрами та посиланнями кудись, коли вже по суті розмови не маєш чого сказати!

Якщо я вгадав - поправ свій пост, вона в тебе лише красива ;)

на решту твоєї рідні в якості моїх опонентів мені теж треба розраховувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, я вот искренне не могу понять, зачем вы это делаете? вы же вроде неглупый человек. или это вампиризм такой моральный - кайфовать от того, что люди злиться будут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчик-наперсток, скажи правду - Сашуля це твоя умна і красива дівчина???

Адже якщо троха вдуматись лише твоя найближча особа може поощряти плюсуванням твої вибрики з психіатрами та посиланнями кудись, коли вже по суті розмови не маєш чого сказати!

Якщо я вгадав - поправ свій пост, вона в тебе лише красива ;)

на решту твоєї рідні в якості моїх опонентів мені теж треба розраховувати?

ЗНАЙ ЖЕ - МНЕ НАСРАТЬ НА ТАКИЕ НИЧЕМ НЕ ПОДКРЕПЛЕННЫЕ МНЕНИЯ, КАК У ТЕБЯ!!!

ЧТО И КАК ДЕЛАЮ Я КАСАЕТСЯ ТОЛЬКО МЕНЯ!!!

Я СОЗДАЮ ПОСТЫ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, КОТОРЫЕ ВИДЯТ ЕГО ТАК ЖЕ, КАК Я. ОНИ БУДУТ ЛЮБИТЬ МЕНЯ НЕЗАВИСИМО ОТ МОИХ ДЕЙСТВИЙ, ВЗЛЕТОВ, ПАДЕНИЙ!!!

ОНИ БУДУТ ЧУВСТВОВАТЬ ЧАСТИЧКУ СЕБЯ В МОИХ ПОСТАХ, ТАК КАК Я ИХ ПИШУ ОТ ЧИСТОЙ ДУШИ И ПРИКЛАДЫВАЯ ВСЕ СИЛЫ,

НЕВЗИРАЯ НА ЛИЧНЫЕ ПРОБЛЕМЫ С РАЗМЕРОМ!!!

Я ИДУ И БУДУ ИДТИ ДО ПОСЛЕДНЕГО ВЗДОХА СВОЕЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ И ТВОРЧЕСВА, НЕЗАВИСИМО КУДА ЭТО ПРИВЕДЕТ!!!

- ВСЁ ЭТО, УЖЕ НАМНОГО ВЫШЕ ТЕБЯ И ТВОИХ ДОСТЯЖЕНИЙ ХВАЛЕНЫХ, КОТОРЫЕ ТЫ ДЕЛАЕШЬ ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ДЛЯ СЕБЯ, А Я ДЛЯ ДРУГИХ...подумай....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б насрать - капсом не став би писати... таки тебе дістали

Я вещаю тут(а точнее я вещаю на сотнях различных форумов под деасятком различных никнеймов и делаю это уже больше 2-х лет) потому что общаясь с людьми и высказывая различные(очень часто провокационные) мысли я тем самым вынуждаю людей терять контроль над собой и изливать в мои темы потоки необдуманных заявлений(после чего я подвергаю эти заявления логическому анализу и трансформации после чего встраиваю получившиеся мыслеконструкты в свою систему мышления), то есть я использую людей участвующих в различных инет - дискуссиях так - же как муравьи используют тлю, а именно,- я дою их с целью использовать их мысли и идеи для встраивания их в свою систему мышления которая подобна гиганской мозаике из гиганского количества различных мыслеконструктов объединённых друг с другом гиганским количеством различных связей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо там було в пункті восьмому?..

diezel, дик виходить тоді, що Ваша "система мислення", чи як Ви там свій розум називаєте, це всього навсього звичайний тролінг! :0011:

2 олл: десь тут є розділ типу "Перли бордівчан"?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо там було в пункті восьмому?..

diezel, дик виходить тоді, що Ваша "система мислення", чи як Ви там свій розум називаєте, це всього навсього звичайний тролінг! :0011:

2 олл: десь тут є розділ типу "Перли бордівчан"?....

Більше того, в цій темі не він, а його "подоїли" як тлю, що в бідолахи аж "шифт" заліп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо там було в пункті восьмому?..

diezel, дик виходить тоді, що Ваша "система мислення", чи як Ви там свій розум називаєте, це всього навсього звичайний тролінг! :0011:

2 олл: десь тут є розділ типу "Перли бордівчан"?....

Геннадий (назовём его так) заболел ещё лет в двадцать, и к своим тридцати четырём имел уже довольно обширный опыт общения с психиатрами, а также десяток госпитализаций. А года три назад он пропал. Ушёл из дома — и с концами. Родители обратились в милицию, Геннадия объявили в федеральный розыск — с тем же успехом, что и Березовского, разве что без очередных новостей в жёлтой прессе о том, что разыскиваемый приобрёл то-то и произвёл фурор там-то, назло оперативно-разыскной группе, которая по плану искала его где-нибудь в районе Ханты-Мансийска (подлый, возмутительный поступок со стороны Бориса Абрамовича, нельзя вот так вот на корню херить красивые стройные планы поисковых мероприятий, отчётность — ни к гинекологам, ни в военкомат!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто небудь! Будьте добрі! Закрийте цю тему на парочку деньків, поки пар повиходить в думкоконструкторів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], чого ж? Якщо мова йде в руслі теми без тролінгу і флейму, то чого закривати?

В даному випадку, імхо, закрити для того, щоб і тому що всякі думкоконструктори "збились з тєми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, якщо людина видає себе за псіха і хоче почути діагноз, то може все-таки справа в неадекватності "поциєнта", а? Хочаааа - кому я це розповідаю...

І да - дякую за "наводку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, якщо людина видає себе за псіха і хоче почути діагноз, то може все-таки справа в неадекватності "поциєнта", а? Хочаааа - кому я це розповідаю...

І да - дякую за "наводку".

Спасибо, я это учту и постараюсь исправить себя в лучшую сторону. Я выучу украинский язык и буду его защищать. Я вылечусь, выросту и буду уважать всех умных людей, таких как ты. Такой день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 17:21' post='1052328390']

і прошу, тільки не треба отут починати на собі рвати білизну "та я такий кльовий, я тільки українською спілкуюся і всіх навколо примушую",

бо це усе просто нонсенс.

Ну от НЕ ДАЄШ ти з тобою поговорити! :D

А якщо серйозно, то не все те, що є в оффлайні, відповідає тому, що видно в онлайні, і навпаки. КО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...