Перейти до змісту

У магазинах, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Шо нібудь...

Тоесть, ты считаешь, что разумнее было бы поддерживать дискуссию с людьми, которые ставят диагнозы по включенному капс-локу?

Или, может, адекватнее было бы обернуться "лицом" к людям, которые бегают за тобой с линейкой, чтобы измерить твой член?

Я думаю, проще продолжать кормить их копипастой, это развивает форумное мышление и сплачивает форумчан в борьбе с блобом.

Смотри, вот один уже проявил чудеса прозорливости

Більше того, в цій темі не він, а його "подоїли" як тлю, що в бідолахи аж "шифт" заліп.

Другой отлично угадал настроение текста

було б насрать - капсом не став би писати... таки тебе дістали

И это всего одна цитата. Я думаю, еще лет семь-десять и украинский ентернет зацветет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

[nd], вся різниця в точці зору. Як для побутового рівня (так, як ти її показуєш) - причина просто в різних особистостях (практично на тій же основі і виник "конфлікт" (в лапках) by diezel) і нічого страшного немає. А ось з точки зору держави зростаюча систематичність такого конфлікту має заставити владців виконати ряд дій та заходів для унеможливлення зростання кількості таких ситуацій між населенням в цілому і між роботодавцями і роботошукачами зокрема. МАЄ (!), але ж то їм (владцям) наф.. треба, бо найменше про що вони думають, це про нас з вами. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299850724' post='1052328332']

ша пазвоним трунову скажем врємєні свабодного задофіга

Андрію це що? спроба от так одним реченням створити іллюзію наскільки ти магуч?

Вельми легкий шлях ти вибрав, о юний бадаван...

Ти погано проінформований, до трунова я не маю жодного відношення, так шо мімо :0024:

УЖЕ НАМНОГО ВЫШЕ ТЕБЯ И ТВОИХ ДОСТЯЖЕНИЙ ХВАЛЕНЫХ

Йой а хто ж то вже встиг мої досягнення зробити хвальоними? Та й я ані слова про не казав про свої достіженія... кумедія якась...

Так друже-мікрон тебе треба переводити на якісь слабше-діючі препарати, а то сьгодні ти себе тролем возомнив, завтра полетиш Марс порабощати.

В тебе достатньо тісно за спиною рукава зв’язані, бо безпека медперсоналу річ важлива, їм бачу ще довго тебе доглядати прийдеться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоесть, ты считаешь, что разумнее было бы поддерживать дискуссию с людьми, которые ставят диагнозы по включенному капс-локу?

Или, может, адекватнее было бы обернуться "лицом" к людям, которые бегают за тобой с линейкой, чтобы измерить твой член?

Я думаю, проще продолжать кормить их копипастой, это развивает форумное мышление и сплачивает форумчан в борьбе с блобом.

Відійди від компа і випий чайку - досить тролити. Це ж треба! Яка прекрасна мета - гуртувати форумчан!....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МАЄ (!), але ж то їм (владцям) наф.. треба, бо найменше про що вони думають, це про нас з вами. :/

Вот на этом тему можно было бы закрывыть, если бы не одна проблема: есть люди, которые считают, что внимание "можновладців" к любой проблеме можно привлечь разбивая витрины и поджигая чужие автомашины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, сходи сюди і порівняй з цим - тобі відразу все стане ясно.

diezel, всякі є, всяких треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відійди від компа і випий чайку - досить тролити. Це ж треба! Яка прекрасна мета - гуртувати форумчан!....

Ну, яка там мета. Это просто побочный эффект, на каждого ж собственным мнением не напасешься. Вон, членомер уже вернулся, щас опять буду кормить.

diezel, всякі є, всяких треба.

я чуток не успел, [nd] тебе уже сказал, хочу только добавить: я могу страдать херней на форуме и кормить тут говном любого идиота. Но если я буду кормить говном клиентов(какими бы идиотами они не были) - я потеряю работу. Я бы не хотел, чтобы, не дай бог, миллиционер отказался меня защитить только потому, что считает меня мудаком. И наоборот - даже если мой клиент окажется мудаком - его заказ будет выполнен, потому что бизнес - это бизнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, сходи сюди і порівняй з цим - тобі відразу все стане ясно.

Я поняв.... Дизель бот, це остаточний діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поняв.... Дизель бот, це остаточний діагноз.

О, членомер, а как же остальные диагнозы? Ты хоть один мне оставишь в истории болезни? Бот - оно не звучит совсем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd],

виконати ряд дій та заходів для унеможливлення зростання кількості таких ситуацій між населенням в цілому і між роботодавцями і роботошукачами зокрема

equal to

2. своїми рішеннями влада має забезпечити ріст виробництва, в тому числі експортно-орієнтованого, що необмінно приведе до росту соціальної складової держбюджету.

3. одночасно з цим проводити поступову, розтягнуту на п'яти-, десятиріччя державну політику, направлену на популяризацію української мови, культури, історії як в середині держави, так і серед населення держав-сусідів.

І таких дурних ситуацій просто не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 19:22' post='1052328465']

ага: - растстрелять!

не перекручуй.

' date='Сегодня, 19:22' post='1052328465']аню ка ню ка пападробнєє - пару прикладів, як ти собі це уявляєш?

Перечитай ще раз повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], приклади чого? Моїх думок щодо того, як має бути? :)

Мені тут по сусідству закидали що своєю головою тре думати, а не копіпастити з конотопських форумів. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], провокатор, блін.

Тут команда (!) проффесіоналів з покращенням життя вже сьогодні справитись не може, а ти мене просиш написати програму дій уряду... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd] і Dream, я так бачу ви найшли одне одного :D Обох люблю читати, а тут Ви в ударі, 5 сторінка "постозносин", не зупиняйтеся!

P.S. Головне не забути клікнути на відмову від підписки, бо пошту завалить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1299869425' post='1052328513']

а ти шо сьогодня з дєвачками бєхєровку ой чай в третьому кухлі ой в кавярні не п'єш?

Як бачиш, надаю перевагу чоловічій компанії :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотілось встрягати у вашу перепалку, але...

[nd], по-моєму, як мінімум не коректно обзивати дурами тих дівчат.

Тобі не здається, що мовна ситуація на Україні якась патологічно вивернута? І усі приклади інших країн нам зовсім не підходять. Чому? Перше, і головне - ніде у світі, хай там навіть говорять на 2 і більше державних мовах, ніяка з них не принижується, не вважається суржиком іншої, її носії поважаються як повноцінна нація.

Через постійне нагадування "старшим братом", що ми малороси, якісь полукровки, і мови такої немає і т.д. і т.п., коли навіть своя влада намагається принизити ту нещасну українську мову, може, таке хворобливе (як комусь здається) відношення до цього питання і є для багатьох проявом патріотизму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб перевірити ситуацію з мовою не треба їхати в Крим, до Луганська чи Сум.Достатньо просто зараз увімкнути фм радіо просканувати станції і буде мінімум 5 пісерь російською на одну українською.Не кажу вже про телеканали.

А потім приходять люди, що розмовляють українською, а в телефоні у них російська- ,,бо їм легше її розуміти,,

Ну звичайно, якщо все друковане і цифроване лине російською , і потроху забуває людина свою приналежність , потім втрачає свою життєву позицію і стає совком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь певен - прочитала все. Інакше не відписувала б.

На біс не треба :rotate: - просто написала ще й свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один із найвидатніших мислителів, Іван Франко, у зверненні-завданні до української інтелігенції писав, що мусимо "...витворити з величезної етнічної маси українського народу націю, суцільний культурний організм, здібний до самостійного культурного й політичного життя, відпорний на асиміляційну роботу інших націй, звідки б вона не йшла, та при тім податний на присвоєння собі в якнайширшій мірі і в якнайшвидшім темпі загальнолюдських культурних здобутків, без яких сьогодні жодна нація і жодна, хоч і як сильна, держава не може остоятися."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки "маси" не будуть мати в достатній кількості "хліба", розмови про значущість мови/культури будуть мати мало сенсу. Ці обидва процеси (збагачення народу та мовно-культурний розвиток) повинні проходити одночасно, паралельно і зумовлювати рух один одного. Голодному шлунку в масштабах народу все одно якою мовою говорить душа.

І знову ж: і один, і інший процес повинна направляти держава в потрібному для нації напрямку - в напрямку їх розвитку і процвітання. Поки що маємо гнітючу картину з "молодими" політиками-економістами та українофобами-освітянами при владі. І основне задання, яке вони поставили перед собою, - втримати цей пліт на плаву, при цьому розібравши його на власні плавзасоби.

Шкода що ми маємо "щастя" бачити це на власні очі. Хоча, якщо вибирати час, коли народитись, то я б нічого не змінював би.

ЗІ. Всім доброї ночі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], ну ти і зануда! Навіть "поумнічати" на націонал-патріотичну тему не дасиш - всьо не наравиться!

Людина в соціумі шукає собі подібних і найпростіший спосіб відчувати приналежність до якоїсь спільноти - це мова. При чому хтось більше турбується з того, хтось менше (як ти, наприклад). Тобто навіть в середині спільноти виникають більш радикальні чи більш ліберальні погляди на використання мови і то є нормальним. Чому виникають? Особливості виховання кожної окремої людини. І знову ж: всякі є, всяких треба. ;)

Не треба демонізувати патріотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...