Перейти до змісту

Общая тема по религиозным дискуссиям


Vint

Рекомендовані повідомлення

2 Iron Death

Добре тоді давай по іншому.

В мене до тебе кілька конкретних питань:

1.Хто ти насправді(не в даний момент,а взагалі)?

2.Чому ти народивсі саме на цій планеті,саме в цій країні,саме в цьому місті і саме в цій родині?

3.Яка твоя ціль в житті(одна конкретна)?

4.Що буде з тобою після смерті?

Тільки я сподіваюсь на конккретні відповіді,без "еврейських" маневрів :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

для удобства дискутирующих я обьединил обе темы вместе

2 zaHARE:

очень любопытно, но упор автор делает именно на мгновенное распространение информации, причем в брифе были лишь скудные теоретические выкладки, никаких ссылок на эксперименты, что уж никак не может служить доказательством существования высших сил. с другой стороны, академик и прорелигиозный деятель в одном лице -- это опасно, такой может немало дров наломать..

За обьединение спасибо,так действительно удобней)

В теории Дарвина тоже нет никааких результативных експериментов,но как она все-таки живуча.

А вот то что он академик и прорелигиозный деятель в одном лице это баааальшой плюс.Как я уже здесь писал наука и религия не должны отделятся друг от друга,потому что вера она без знаний слаба.так же как и знание без веры.

Альберт Эйнштейн (1879-1955), выдающийся физик:

«Я верю в Бога, как в Личность, и по совести могу сказать, что ни одной минуты моей жизни я не был атеистом. Ещё будучи молодым студентом, я решительно отверг взгляды Дарвина, Геккеля и Гексли, как беспомощно устаревшие.»

Галилео Галилей (1564-1642), итальянский астроном и физик:

«Священное Писание никогда не может лгать или заблуждаться. Его высказывания абсолютно правильны и невредимы. Само оно не может заблуждаться, только его толкователи могут в различной степени заблуждаться... Священное Писание и природа, оба исходят из Божественного Слова, то как повеление Святого Духа, другая как исполнитель Божьих повелений.»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только его толкователи могут в различной степени заблуждаться

Хороші слова. Тому тра читати Священне Писання жити по ньому і перевіряти чи правильно я живу і чи правильно той дядько з кафедри каже.

Там є все необхідне для здорового нормально життя зараз і потім :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жость, ледь осилив три сторінки;)

ВАще такі суперечки постійно виникають в сучасному суспільстві, це закон рівноваги, одні прагнуть абсолютної свободи(тіпа нью ейдж), другі постійно хочуть залежати від дяді зверху, якоїсь книжки, написаної непонятно ким і коли, від політиків, серіалів, ток-шоу, алкоголя, наркотиків і тд і тп і так безкінечно.

Але чомусь коли з"являється один перший, відразу виростає рота других :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто. 3 сторінки наговорили. Як на мене, в біблії після кожної фрази треба ІМХО дописувати... Немає чого сперечетись. Кожен все рівно залишиться при своїй думці. Якщо людина хоче вірити, вона буде вірити хоч в Міккі Мауса, хоч в чубурашку. І його не переконаєш.

Знову ж таки ІМХО. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галилео Галилей (1564-1642), итальянский астроном и физик:

«Священное Писание никогда не может лгать или заблуждаться. Его высказывания абсолютно правильны и невредимы. Само оно не может заблуждаться, только его толкователи могут в различной степени заблуждаться... Священное Писание и природа, оба исходят из Божественного Слова, то как повеление Святого Духа, другая как исполнитель Божьих повелений.»

А після цього він хіба не сказав "І все ж вона крутиться"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Iron Death

Добре тоді давай по іншому.

В мене до тебе кілька конкретних питань:

1.Хто ти насправді(не в даний момент,а взагалі)?

2.Чому ти народивсі саме на цій планеті,саме в цій країні,саме в цьому місті і саме в цій родині?

3.Яка твоя ціль в житті(одна конкретна)?

4.Що буде з тобою після смерті?

Тільки я сподіваюсь на конккретні відповіді,без "еврейських" маневрів :D

1. Взагалі я живий організм!

Тварина з виду Ссавців! Людина відноситься до савців! (хто такі ссавці понятно!)

2 Тому що мій рід жив на цій планеті а все це поступово зводиться до моєї родини і міста!

(Пояснювати як це все зводиться не буду надіюсь поняв)!

3 Моя ціль? вона в мене є ...! і конкретна

4 За мірками Християнства я попаду в АД!

А ти сам не знаєш шо буде а догадкі це ніщо! от вмру тоді побачу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене художній фільм є про клінічну смерть ,знятий на основі людських розповідей.Цікавий.Може колись викину на фтп. Там знято те що приблизно після смерті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вчені кажуть шо ті розповіді це все передсмертельний глюк мозку!

І небільше! Просто подругому скзать не можна так понятніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оті всякі зображення що бачать люди під час клінічної смерті це своєрідна реакція мозку на відсутність крові, або запамятовування хаотично-отриманого потоку світла з ока. Звідти і тунелі і тому подібне.

На рахунок здібностей і талантів, що люди отримують після клінічної смерті то це теж певні безповоротні процеси у мозку зумовлені неправильною роботою. Як відомо при народженні людина вже має певну схильність до того чи іншого заняття - це все закладено в мозку, вот при своєрідному збої системи інформація дещо видозмінюється... Частенько буває, що після пережитого проблем більше чим плюсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Iron Death

Добре тоді давай по іншому.

В мене до тебе кілька конкретних питань:

1.Хто ти насправді(не в даний момент,а взагалі)?

2.Чому ти народивсі саме на цій планеті,саме в цій країні,саме в цьому місті і саме в цій родині?

3.Яка твоя ціль в житті(одна конкретна)?

4.Що буде з тобою після смерті?

Тільки я сподіваюсь на конккретні відповіді,без "еврейських" маневрів :D

1. Взагалі я живий організм!

Тварина з виду Ссавців! Людина відноситься до савців! (хто такі ссавці понятно!)

2 Тому що мій рід жив на цій планеті а все це поступово зводиться до моєї родини і міста!

(Пояснювати як це все зводиться не буду надіюсь поняв)!

3 Моя ціль? вона в мене є ...! і конкретна

4 За мірками Християнства я попаду в АД!

А ти сам не знаєш шо буде а догадкі це ніщо! от вмру тоді побачу!

Будь ласка без образ,але я прокоментую твої відповіді,на жаль щоб не забивать текстом,буду коротко:

1.Людина аж ніяк не відноситься до тварин.Якщо ти так вважаєш,то ти зновуж таки спираєшся на теорію Дарвіна.Тобто приймаєш це на віру.А ти як я пам'ятаю граєш роль агностика.

2.Будь ласка надай докази що весь твій рід жив на цій планеті.Немеє? ну тоді це знов на віру.

3.Як я і сподівався в тебе немає конкретної цілі в житті(на жаль)

4.Можливо за мірками Християнства ти і попадеш в ад(хоча чим зараз наше життя відрізняється від життя в пеклі-ми страждаємо від голода,холода,природніх стихій та від інших створінь),але може бути інший варіант.У всесвіті існує 8400000 форм живих організмів.Ти можеш бути одним із них. :D Вибір за тобою.

Стосовно себе то я скажу,що я знаю що може бути після смерті,бо сприймаю не просто на віру,а опираюсь на знання.Звісно знання які ви ставите під сумнів(оманне его-страшна річ).

Ти половину всього сприймаєш на віру.Один приклад ти знаєш,що твої батьки-це твої рідні батьки?Можливло тебе всиновили?Ти робив аналіз ДНК? Ні?Який жах!!! Тоді ти не агностик!Ти самозванець :lol:

Прошу не ображатись,зла я в це не вкладав.Чесно. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE ти говориш правильно,але є люди , для яких дане закрито.Вони просто цього не розуміють.Воно може прийти з часом.Може зовсім не прийти.

Ісус,коли возносився,сказав іти і проповідувати євангеліє по всій землі.Але слухати і приймати дане свідчення- це справа кожної людини як особистості.

Якщо людині добре жити,знаючи що вона пішла від мавпи,то хай живе.Ти свою роботу зробив,коли відкрив їй очі.Але послухати тебе і щось поміняти-це може тільки та людина.Потім відповідальність тільки на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина аж ніяк не відноситься до тварин
учим биологию.... смешно, но , оказывается, таким бредом еще оперируют! Жуть.
Будь ласка надай докази що весь твій рід жив на цій планеті

а ты , в свою очередь, докажи, что червь - это не часть твоей ноги. Сложно? Так же сложно доказать, что Горбачев - не внук Агаты Кристи и еще множество бредовых идей .

Продолжать не буду, посмеялись отменно, спасибо. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Iron Death

Добре тоді давай по іншому.

В мене до тебе кілька конкретних питань:

1.Хто ти насправді(не в даний момент,а взагалі)?

2.Чому ти народивсі саме на цій планеті,саме в цій країні,саме в цьому місті і саме в цій родині?

3.Яка твоя ціль в житті(одна конкретна)?

4.Що буде з тобою після смерті?

Тільки я сподіваюсь на конккретні відповіді,без "еврейських" маневрів :D

1. Взагалі я живий організм!

Тварина з виду Ссавців! Людина відноситься до савців! (хто такі ссавці понятно!)

2 Тому що мій рід жив на цій планеті а все це поступово зводиться до моєї родини і міста!

(Пояснювати як це все зводиться не буду надіюсь поняв)!

3 Моя ціль? вона в мене є ...! і конкретна

4 За мірками Християнства я попаду в АД!

А ти сам не знаєш шо буде а догадкі це ніщо! от вмру тоді побачу!

Будь ласка без образ,але я прокоментую твої відповіді,на жаль щоб не забивать текстом,буду коротко:

1.Людина аж ніяк не відноситься до тварин.Якщо ти так вважаєш,то ти зновуж таки спираєшся на теорію Дарвіна.Тобто приймаєш це на віру.А ти як я пам'ятаю граєш роль агностика.

2.Будь ласка надай докази що весь твій рід жив на цій планеті.Немеє? ну тоді це знов на віру.

3.Як я і сподівався в тебе немає конкретної цілі в житті(на жаль)

4.Можливо за мірками Християнства ти і попадеш в ад(хоча чим зараз наше життя відрізняється від життя в пеклі-ми страждаємо від голода,холода,природніх стихій та від інших створінь),але може бути інший варіант.У всесвіті існує 8400000 форм живих організмів.Ти можеш бути одним із них. :D Вибір за тобою.

Стосовно себе то я скажу,що я знаю що може бути після смерті,бо сприймаю не просто на віру,а опираюсь на знання.Звісно знання які ви ставите під сумнів(оманне его-страшна річ).

Ти половину всього сприймаєш на віру.Один приклад ти знаєш,що твої батьки-це твої рідні батьки?Можливло тебе всиновили?Ти робив аналіз ДНК? Ні?Який жах!!! Тоді ти не агностик!Ти самозванець :lol:

Прошу не ображатись,зла я в це не вкладав.Чесно. :smile3:

Ціль вмене Є! Тільки з чого ти рішив шо її в мене нема :) те шо я її не хотів написати то це нічо незначить я написав шо е а розказувати про неї наліво на право це не в моїх правилах! а ціль в мене є бо без неї я в цьому світі буду ніхто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ідіотами, фанатиками та вагітними не сперечаються :-D

Фраза "Хто ти?" в мене асоціюється з "А ти хто ваще па жизні?" всім відомих персонажів після місць не настільки віддалених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так багато уже наговорили, що аж важко вклинитись :-)

Одне можу сказати точно - кожен має беззаперечне право на свою власну думку, люди створені зі свободою вибору. Але, як і з кожним правом, ним можна по-різному скористатися: або на добро собі, або ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ідіотами, фанатиками та вагітними не сперечаються :-D

Фраза "Хто ти?" в мене асоціюється з "А ти хто ваще па жизні?" всім відомих персонажів після місць не настільки віддалених.

Слава Богу,я поки тут не бачу ні фанатиків,ні ідіотів(явних у всякому разі),ну хіба що хтось тут вагітний :D Ведеться конструктивне обговорення конкретної ділеми - Є Бог чи Його нема? Хтось опирається в доказах на історію,хтось на Свяшенні писання,хтось на науку,а хтось на хлопський розум. Хтось тут спілкується заради розваги,а хтось(може) дійсно заради істини. В любому випадку тут спілкуються люди мислячі.

Якщо в когось нормальні речі асоціюються з речами ненормальними,то це означає,що його свідомість цим ненормальним наповнена.Я пам'ятаю,як в нас в школі(десь так 7-9 клас),ми писали контрольні,то коли вчителька дивилась на годинник і казала-"Ну,пора кінчати"-весь клас дружньо реготав.Бо асоціації у цьому віці в основному зводяться до одного :D:D:D

До речі я знаю кількох чоловік,які раніше були "тіпа па жизні реальні пацани" в тому числі з тих самих місць,яких або обставини заставили,або якимсь чудом вони самі дійшли до того,що скотьске життя не має сенсу.І зараз мені цих людей мені дуже приємно слухати.Мені до них,до їхнього розуміння сенсу і цілей життя як до Гонолулу на ковзанах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оті всякі зображення що бачать люди під час клінічної смерті це своєрідна реакція мозку на відсутність крові, або запамятовування хаотично-отриманого потоку світла з ока. Звідти і тунелі і тому подібне.

На рахунок здібностей і талантів, що люди отримують після клінічної смерті то це теж певні безповоротні процеси у мозку зумовлені неправильною роботою. Як відомо при народженні людина вже має певну схильність до того чи іншого заняття - це все закладено в мозку, вот при своєрідному збої системи інформація дещо видозмінюється... Частенько буває, що після пережитого проблем більше чим плюсів.

Аюрведа пояснює це приблизно так: Смерть-це припинення функціонування грубого фізичного тіла.Тонке тіло не вмираєазом з грубим,а навпаки прямує разом з душею в нове втілення.Тонке тіло не підвладне старінню,тому в ньому накопичується інформація всіх наших втілень,інформація всіх наших вчинків,які відповідно визначають наше наступне втілення і хорошу чи пагану долю.Тонке тіло людини складається з енергії(прани),розуму,свідомості та оманного его.Душа має духовну природу,яка знаходиться за межами матеріального уявлення.

Таким чином всі ці чудеса під час гіпносеансів, образи під час клінічної смерті і т.п. не що інше,як пам'ять тонкого тіла накопичена за мільйони втілень.Звідси і раптове знання мов,фантастичні образи інших світів та таке інше.

Людина не здатна придумати те,чого насправді не існує десь,або не існувало колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім містикам-езотерикам, повернутим святошам а також примкнувшим до них "зеленим" присвячується:

http://www.antigreen.org/bioreactor/

Так, так, саме туди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, просто не розумію чому дехто вводить для себе якогось бога і без нього жити не може, спихає на нього всі свої "гріхи", слабкості...? замість того щоб признати що "так, я слабкий бо не працюю над собою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

Людина не здатна придумати те,чого насправді не існує десь,або не існувало колись.

Убив... Наповал... Всі новітні технології, всі відкриття... Їх нам бозя продиктувала, бо ми такі нікчемні і мізерні шо самі нічого придумать не можем... І автомат для клонування теж бозя продиктувала як зробити... шоб потом її ж фанатики мали з чим боротись :) Бомба... Створювати геморой на свою дупу, шоб було шо лікувати... Не логічно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убив... Наповал... Всі новітні технології, всі відкриття... Їх нам бозя продиктувала, бо ми такі нікчемні і мізерні шо самі нічого придумать не можем... І автомат для клонування теж бозя продиктувала як зробити... шоб потом її ж фанатики мали з чим боротись :) Бомба... Створювати геморой на свою дупу, шоб було шо лікувати... Не логічно...

Е-е-е-е... Взагалі-то може і не втему, але людський мозок дійсно нездатний придумати чогось такого, з чим не стикався раніше. Напр. атомна бомба - спочатку люди відкрили реакцію поділу радіоактивних елементів, потім навчились проводити керовані атомні реакції, а пізніше і була створена атомна бомба... Ну іще пізніше відкрили реакцію синтезу ядер гелію і отримали термоядерну бомбу...

так от людина просто використала те, що було в природі мільярди років до неї, вона просто помітила певні особливості певних процесів і використала їх.

А от наприклад Уявити собі чотиривимірний простір дійсно неможливо, або спробуй уявити електрон з його хвильово-корпускалярною будовою. Про місцезнходження електрона можна говорити тільки як про найбільш ймовірну позицію - ось тут вірогідність його перебування 78%, а там 0,001%...

Мозок може формувати образи тільки з тих речей, які він раніше бачив. Тобто людина яка ніколи не бачила восьминога ( кальмара, ктулху =)) не домалює уявному інопланетянину щупальця.

Ну вибачте що ось так вліз в вашу дискусію. Може дійсно і не в тему... Просто пишу лабораторні з фізики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, просто не розумію чому дехто вводить для себе якогось бога і без нього жити не може, спихає на нього всі свої "гріхи", слабкості...? замість того щоб признати що "так, я слабкий бо не працюю над собою".

В якому пості я спихаю всі свої гріхи і слабкості на Бога?

Аякщо це запитання,то відповім.

Вся причина в тому.що колись ми(тобто ми як душі) захотіли насолоджуватись окремо від Бога.Тобто ми вирішили,що можемо бути богами самі.Тепер ми пожинаємо свої плоди.Почитай уважно пост №143.

Ми постійно шукаємо причину наших невдач в комусь чи в чомусь.Але ми не хочемо усвідомити,що всі проблеми від нас самих. Нам наступили на ногу і ми готові цю людину(хоч навіть мисленно) зтерти в порошок. В нас вкрали з кишені гроші- ОТ зловлю-руки повідрубую! Ми захворіли-винуватий вірус,протяг,неякісна їжа тощо,прикладів безліч.

Уявіть таку собі картину:

Ви стоїте перед дверима з бітою в руках,двері відчиняються і виходить мужик,ви його бітою хрясь,він на землю з криком "ЗА ШО?"ви йому ще хрясь,хрясь.Обшарили кишені і пішли на пиво.

Уявімо що пройшло 1000 років.Ви маєте інше тіло про попередні життя нічого не пам'ятаєте.Виходите з дверей вам в табло биткою-ХРЯСЬ.Ви падаєте на землю з воплем "ЗА ШО?"

Приклад може й примітивний але...

Мало хто з нас пам'ятає,що виробляв в цьому житті.

Я малолєткою по пяні такі чудеса виробляв,що якщо мені десь дадуть по пиці ні з того ні з чого,то я не буду питать за що. в Біблії це описується як ОКО ЗА ОКО.

Це панове закон причинно-наслідкового звязку.

Зараз ми пожинаємо плоди своїх попередніх діянь і закладаємо своє майбутнє.

І якщо хтось говорить що Бог винуватий,держава винувата,сусіди чмошніки-то він ДУРЕНЬ!

Як кажуть хіба мама винувата,що дитина дурнувата?(народ знаєте він мудрий :) )

Дякую Lu4№)k,все якраз в тему.

Про клонування,ядерний вибух,міжпланетні кораблі,існування атомів і молекул,відстані і діаметри планет,розвиток зародка людини та массу іншого,писали більш як 5000 років назад.А знали про це ще більше.Раніше не було писменності не того що були тупі люди,а того що не було в ній потреби

По перше була у всіх абсолютна память

По друге про інформативну сферу чули? В багатьох до неї був доступ.

А вся цивілізація людства ходить по колу.

Китайози зараз вивчають ведичну "Віманіку шастру",там описано конструкції багатьох космічних кораблів,які за хвилину долітають до Марсу.І кажуть,що скоро вони шокують світ.Звісно всі будуть вважати це винаходом.Але ж це все було 5000 років назад)))

Можете називати це казками,але чомусь ці казки кожного року знаходять підтвердження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Око за Око і біблія? Шось ти перекручуєш :) А як же "Возлюби ближнього свого"? :) А як же тотальне прощення??? Не забувай - ти РАБ божий і повинен підкорятись законам божим :) А бозя каже: но-но бити биткою по голові :)

От я людина вільна, не обмежена релігійними догмами, то я можу і биткою :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не хочеш нажити собі ворогів то краще ніколи не лізь у дві теми: політика і релігія ©Yagun

От не здав я лабораторної з фізики (ну як сказати - два звіти захистив (за годину до пари знайшов в мережі :) ), а оскільки третього не знайшов, то вткладач відмовився приймати роботу без результатів :) чого б це?) і тепер в мене дуже поганий настрій. А в такому стані я часто роблю дурниці, тому вибачай камрад ягун, лізу я в релігію...

Замість вступу. ( Інквізитори, не поспішайте розпалювати вогнища, дочитайте будь-ласка до кінця )

Из истории одного корпоративного проекта...

Пpоект Genesis

(из коpпоpативной пеpеписки)

Генеpальномy диpектоpy Иегове

от начальника маpкетингового отдела Гавpиила

Исследования, пpоведенные нашим отделом в pамках пpоекта Genesis, показали, что наилyчшие пеpспективы на pынке имеют системы следyющей конфигypации:

Планета: 1 шт.

Радиyс: 3000 км

Сила тяжести: 0.5g

Соотношение сyша/вода: 1:1

Темпеpатypа: +24

Атмосфеpа: кислоpод

Моpя: пpесн. вода

Реки: молоко, мед

Фаyна: тpавоядная

Пеpифеpия: светила 2 шт. (дн./ночн.), скоpость: 0.0007 RPM (1 об/сyт)

"Hапpавить в отдел стpатегического планиpования для подготовки ТЗ - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела стpатегического планиpования Михаила

В целях снижения себестоимости системы пpедлагаю запитать оба светила от одного источника энеpгии, а

кислоpод заменить азотом.

"Хотя бы 50% кислоpода надо оставить, а то пользователь задохнется - нач. отд. тестиpования и техподдеpжки Рафаил"

"Хватит и 25% - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела системотехники Люцифеpа

В ходе pабот по пpоектy Genesis (стадия "Да бyдет свет") выявлены следyющие тpyдности: y нас отсyтствyет компактный источник беспеpебойного свечения с pаспpеделителем на два светила. Пpедлагаю воспользоваться стандаpтным источником типа "кpасный каpлик", а в качестве ночного светила пpименить зеpкало.

"Лyчше "желтый каpлик". По себестоимости это не намного больше, а смотpится кyда более внyшительно - нач. маpкет. отдела Гавpиил"

"Это же сеpвеpный источник. Зачем он нyжен пользователю одиночной планеты? - Люцифеp"

"Что пользователю нyжно, а что нет, емy объяснит отдел pекламы - Гавpиил"

"Люцифеp, занимайтесь вопpосами вашей компетенции. Утвеpждаю "желтый каpлик" - Иегова"

"Кстати, пpи той яpкости, что дает желтый каpлик, можно вместо зеpкала поставить обычный планетоид - Михаил"

"Согласен - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела системотехники Люцифеpа

После внесения изменений в ТЗ возникли следyющие тpyдности: масса источника беспеpебойного свечения намного пpевосходит массy планеты, вследствие чего источник отказывается вpащаться вокpyг планеты. Вместо этого планета вpащается вокpyг источника. Кpоме того, из-за мощности источника наблюдается yстойчивое пpевышение темпеpатypы над yказанным в ТЗ (пpимеpно на 2 поpядка). Если yвеличить pасстояние до источника, сyщественно возpастyт габаpиты системы.

"Габаpиты - это даже пpестижно, а вот вpащение планеты вокpyг пеpифеpийного yстpойства может вызвать y пользователя ощyщение неполноценности. Может, поменяем гpавитационнyю постояннyю? - Гавpиил"

"Если менять гpавитационнyю постояннyю, возникнyт пpоблемы с совместимостью - Михаил"

"Да какая пользователю pазница, что вокpyг чего кpyтится? Пyсть отдел pекламы пpидyмает какyю-нибyдь теоpию

относительности - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела системотехники Люцифеpа

После yвеличения pадиyса оpбиты попытки pазогнать планетy до yказанной в ТЗ скоpости пpиводят к кpахy системы (планета yлетает в космос). Кстати, с ночным светилом та же херня.

"Hеважно, что пpоисходит в системе - важно, что видит пользователь. Почемy бы не заставить планетy вpащаться вокpyг своей оси? Тогда пользователю бyдет казаться, что солнце и лyна обpащаются вокpyг нее с yказанной в ТЗ частотой - Гавpиил"

"А пользователь нас не pаскyсит? - Иегова"

"Если и pаскyсит, пpоект к томy вpемени бyдет давно yже сдан - Гавpиил"

"Согласен - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела тестиpования и техподдеpжки Рафаила

Пеpвичное тестиpование системы выявило следyющие дефекты: 1) Hаблюдается yстойчивый пеpегpев

2) Ось вpащения отклонилась на 33 гpад. от веpтикали, вследствие чего возникли цикличные темпеpатypные аномалии

3) Пpопyскная способность pек не соответствyет пpоектной

4) Тpавоядная фаyна отсyтствyет

5) Оpбита нестабильна, планета имеет тенденцию к падению на солнце

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела системотехники Люцифеpа

1) А что вы хотели пpи таком соотношении сyша/вода? Для оптимального охлаждения нyжно где-то 1:3 - 1:4.

2) Мы pаботаем над этим

3) Потомy что молоко скисает, а мед засахаpивается

4) Тpавоядной фаyне тpава нyжна, а она не pастет пpи такой жаpе и без воды. Пpедлагаю пyстить по pекам водy, это заодно поможет pешить пpоблемy 3.

5) В качестве гpавитационного пpотивовеса мы выведем на внешнюю оpбитy еще однy планетy.

"Сyшy yжимать некyда, значит, пpидется yвеличивать площадь моpей. А это - pост объема и силы тяжести. Да еще лишняя планета... - Михаил"

"Hичего, пользователь стеpпит. Лишнюю планетy офоpмим, как фичy. А вот молоко и мед мы yже анонсиpовали. Хотя бы в самых заметных pеках надо оставить - Гавpиил"

"Hапоминаю, что сpоки поджимают, а y вас еще конь не валялся. Кстати, дизайнеpы до сих поp не пpедставили пpоект коня, все с динозавpами возятся. Комy нyжны эти динозавpы? - Иегова"

"Вообще-то пользователь динозавpов любит - Гавpиил"

"Ладно, но и конь чтоб был - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела тестиpования и техподдеpжки Рафаила

1) Помимо неpешенных пpоблем с осью, планета тепеpь имеет тенденцию к yлетy в космос.

2) Тpавоядной фаyны опять нет.

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела системотехники Люцифеpа

1) Сделаем еще один пpотивовес, тепеpь на внyтpенней оpбите.

2) А фаyна pазмножилась, сожpала всю тpавy и пеpедохла

"Сколько всего пpотивовесов вам надо? - Михаил"

"В общем, после калибpовочных pабот yдалось стабилизиpовать системy на девяти - Люцифеp"

"Я пpавильно понял? Вместо одной планеты пользователь полyчит 9?! - Иегова"

"Hy и что? 8 из них все pавно непpигодны для жизни - Люцифеp"

"А pазмеpы системы? - Иегова"

"А пользователю их и знать необязательно. Половинy этих планет без телескопа и не yвидишь. Пpедлагаю дополнить Рyководство пользователя 11-й заповедью: "Hе изобpетай телескоп" - Гавpиил"

"Hе надо. Тогда они его точно изобpетyт - Иегова"

"Кстати, после yвеличения pадиyса оpбиты яpкость ночного светила yпала ниже пpоектного минимyма. Пpедлагаю инсталлиpовать вместо него зеpкало - Рафаил"

"А где вы pаньше были? Мы только-только ypавновесили системy! Хотите все пеpенастpаивать заново?! - Люцифеp"

"Hикаких заново! До сдачи пpоекта осталось шесть дней. Люцифеp, или вы заставите все это pаботать, или я вас пеpеведy с понижением! - Иегова"

Генеpальномy диpектоpy Иегове от начальника отдела системотехники Люцифеpа

А я виноват, что мне сpазy не дали ноpмального ТЗ? В общем, так. Hаклон оси пpидется оставить, как есть. По кpайней меpе, в Эдемском садy +24 бyдет, а если пользователь полезет кyда-то еще, это его пpоблемы.

Динозавpов мы доделать не yспеваем, но коней сделаем. С молоком и медом ничего не вышло, пyстили по pекам водy, пpавда, она выносит в моpе соль. Чтобы тpавоядные не отжиpали все pесypсы, мы выпyстили патч в виде хищников, но поставить им пpогpаммy отличения пользователя от добычи yже не yспеваем. Hy а в общем, как-то pаботать бyдет.

"И это хоpошо - Иегова".

Так, розвяжіть мене! і залийте хто-небуть вогонь! тьфу!

Дайте сказати.

Даним вступом зовсім не хотів когось образити, просто він буде використовуватись по мірі просування думки. Ей-ей-ей, куди знов дрова понесли! Та чекайте ж!

Думка №1 Дещо науково-атеїстичне

Хто ми? Ну біологію усі проходили, швиденько згадали - хромосоми, рибосоми, РНК, ДНК, амінокислоти, клітини, тканини, органи... хм що там ще? ну ніби усе якщо коротко...

Хто там сказав: "А душа"? та зачекайте ж... не усе відразу.

Тобто візьмемо хімічний склад людини. "Тю!", - скаже хтось, - "Так я табличку Мендєлєєва бачив не раз. І шо?" А от що. Хтось знає хімічний склад Всесвіту? Ну допустимо поки будемо вважати (приймемо за постулат №1), що ми дійсно - подукт тієї частини простору, що можемо на даний час вивчати, відчувати і розуміти; не будемо будувати гіпотетичних конструкцій, а візьмем солідні наукові факти, яким вірить більшість. Ну от у всесіті переважають два елементи - Водень і Гелій, які щоправда найчастіше знаходяться в стані плазми і сконцентровані в порівняно невеликому обємі - зірках. це пояснити просто - Великий вибух, уся маса всесвіту розприділилась у просторі, різноманітні перетворення... пропустимо еру лептонів (анагіляція речовини і антиречовини) і інші процеси при яких відбувалось формування даного Всесвіту. Коли нарешті кварки розприділились - почалось утворення атомів . Не будемо вдаватися в тонкощі - а чому ж ри великому вибуху матерія і час не розприділились рівномірно у просторі? і т.д. і т.п.

Хай там як, але згідно офіційної науки сили гравітації утворили зірки (їх формування теж пропустимо, хоча тут є теж до чого дочепитись) і планети. Не зважаючи на те що ентропія з часом може лише зростати, утворюються галактики і зіркові системи. Тепер ми маємо термоядерні реактори, в яких горить найпоширеніший атом - водень (він ж бо найпростіший). Тепер коли вигорить водень в зірці ( сам процес вигорання являє собою перетворення водню на гелій такої самої маси) ми отримуємо новий елемент - гелій. Далі паливом буде він. Тепер вигорів гелій - утворився наступний по табличці мендєлєєва і так аж до надважких елементів. Але на певному етапі зірка вибухає (ура, закон ентропії знову в силі!) і зявляються нові космічні утворення, серед яких планети. Планети тепер складаються не тільки з легких водню і гелію, а й більш складніших і важких елементів.

Так-с імпровізований екскурс в курс шкільної астрономії провели ( ей не треба в мене телескопами кидати, так астрономи сядьте, розкажете усі тонкості пізніше).

Тепер збираєм усі хімічні елементи в тих пропорціях, що є на нашій Землі. насипаємо в пробірку, перемішуємо, чекаємо...

Щось житття не зароджується... абідно...

Ой, а всесвіту ж 9 мільярдів років, а тут за хвилину хочете щоб усе було. ПОзичаємо в фантастів машину часу, летимо вперед на тих же 9 мільярдів років вперед... Не зародилось життя? блін! щось не працює теорія.

От скільки вчені бються а ніяк не можуть синтезувати органічні речовини з неорганічних...

Тепер черга математиків

Берем калькулятори, рахуєм. Будемо вважати, що теорія ймовірності працює (хоча на початку створення всесвіту вона видно мала відпуск). Рахуємо кількість варіантів умов для хімічних реакцій для усіх елементів. Якщо тепер припустити що дана реакція ( перехід від неорганічних до органічних речовин) усе ж існує і нехай відбувається лише при 151,23123145545136... кельвінах при наявності певних каталізаторів при певній кількості фотонів, лише при гама опроміненні під певним кутом і лише при певній послідовності додавання речовин (ну хіміки вибачте що так грубо, але це все умовно :) ), то яка вірогідність того, що дана оргречовина утвориться в достатній кількості для подальшого розвитку за законами Дарвіна? ОЙ число до нуля попрямувало.

"Ну не біда", - скаже хтось:"Всесвіт безмежний (що теж не достовірно), отже тепер є шанс...". Так, отже є вірогідність, що життя самозародилось на одній з планет всесвіту... правда тільки якщо усю оцю теорію прийняти з маленькими спрощеннями...

Розумієте до чого веду?

Добре проїхали. Допустимо зародилось життя. І давай розвиватись за законами Дарвіна. там спочатку бактерії якісь, потім амеби всякі, риби і т.д. і т.п. Але блін - ряд організмів не вписується сюди. навіть елементарні віруси :) . Так-с Теорія Дарвіна потроху тріщить. Знов слово біологам - от як там з теорією-то тією? що? невже і вправду багато вчених, особливо в наш час, заперечують її? Виносяться інші теорії на її основі? тобто нема єдиної (як партія) точки зору? Ой який простір для фантазії відкрився!

Тепер трохи на роздуми. Що вважати живим? "Ну камінь не живий, бо він лежить і лежить собі... а от сусідчин кіт - живіший живих, вон вчора нагадив в мене під дверима" - не цілком коректна точка зору. Той же вірус. Живий? Ні? Це звичайна РНК (або ДНК) молекула в оболонці - поза межами живого організму неживий обєкт, а в організмі - живий. Так-с тепер і з класифікацією плутанина.

Ну давайте тоді підійдемо з іншого боку. Вольвокс. ні, ні автомобілі тут ні при чому. Вольвокс - колоніальний організм. Мікроскопічний. Тобто він складається з окремих організмів, які проте ніколи не зустрічаються окремо. Згідно класичної теорії Дарвіна - це ланка в ланцюжку еволюційних змін від одноклітинних до багатоклітинних організмів. Тобто надалі відбудеться спеціалізація і спрощення кожної з клітин, з одночасним вдосконаленням самої колонії - тобто тепер уже організму...

Тепер візьмемо людину. Ми також живемо в колоніях. Тобто сама людина ніяк не виживе - хіба... ну не уявляю собі повністю відокремлену людину. Уже зараз відбувається спеціалізація кожної людини - от я наприклад програміст, а там вася пупкін - тракторист... з таким підходом навіщо програмісту тіло? наприклад перенести інтелект в машинні коди, або залишити лише мозок, що буде працювати синхроно з машиною? от це буде повна спеціалізація...

Тепер візьмемо трохи глобальніше - місто і країна. місто має свою спеціалізацію: с/г продукція, машини, зброя, навчання, так само ціла країна має свою спеціалізацію. Ну і хоча вона далеко не повна, але...

схожість якась з організмом людини є? Наприклад в країні їжу збирати можна лише в одному місті, знищити його - вважай і країни нема. так само без шлунку людина довго не протягне. Ну думаю принцип зрозумілий.

Отже! підвемо підсумок думки №1.

При створені світу і зароджені світу відбувались досить незрозумілі (мутні :) ) процеси, які пояснити дуже важко, навіть оперуючи віртуальними способами.

Але з іншої сторони еволюція існує. Хоч далеко не в такому вигляді якою її бачив Дарвін.

Загальний підсумок - теорема №1 Колись давно якийсь вищий розум приклав руку до нашої появи, але задавши закони розвитку (які нам часто не зрозумілі) "відійшов від справ". Такий погляд має свою назву, камрад Шкодер (здається) десь писав, можна погортати, знайти, якщо це комусь важливо.

( Так науково атеїстичне перетворилось в гіпотетично фантастичне :) )

Думка №2 А давайте помізкуємо трохи в іншому руслі.

Почнемо здалеку, іще далі ніж при формулюванні першої думки. Звідки? А от з мене. Ні-ні не саме з моєї особи, а моєї професії (хай навіть і майбутньої) - Програміст. "Ну сидить якийсь дивак цілими днями перед монітором, щось там по кнопочках лупить.. яке це має відношення до релігії? " -цілком закономірне питання. Закономірне для тих хто впритул не стикався з проблемами кібернетики. Перед вами стоїть ваш компутор - чудо техніки. Знати як він працює вам не обовязково - головне, щоб улюбленні іграшки не підгальмовували, а усе інше - дурня... А тепер уявіть собі ситуацію - я маю набір з декількох транзисторів і повинен скласти з неї якусь логічну схему. Складно? Є така наука - теорія цифрових автоматів, побдована на дискретній математиці. Вона дає відповідь на це питання. Її основи заклав ще український, чи то пак радянський вчений (імя нажаль не памятаю, якщо не лінь то можете погуглити). До чого це? Ми будуємо логіку, яка сильно відрізняється від людської. Ми змушені до цього тим, що реалізувати людський тип логіки машинно - важко. Але все одно один і другий тип базується на одних і тих же засадах - певних законах природи. Тепер маючи певну логічну схему, споробуємо організувати якесь життя всередині. Ну по мініму - масив з нулями і одиницями. Задамо правила для даного масиву - якщо нуль сусідствує з більш як двома одиницями, то він сам перетворюється на одиницю, і навпаки для нулів. Тепер скомпілюємо програму. На наших очах пройде історія життя цілого всесвіту. Його закони дискретні, як і закони машин. Він дуже простий і умовний. Але у нього є усе, що і у нашого надскладного всесвіту. Усе в ньому підпорядковане законам ( у нашому випадку закон тільки один ) і кінцевий результат залежить лише від початкового розміщення елементів масиву. Тепер давайте створимо систему поскладніше, використовуючи уявні засоби. Так ускладнюючи нашу систему ми рано чи пізно можемо гіпотетично отримати такий результат, що вона яка буде по своїй складності наближатись до того світу, який є навколо нас. Тепер можна висловити думку, що Бог - певного роду програміст. Кінець кінців чому б і ні? Ну звичайно це умовність, продиктована тим що більш підходящої аналогії я знайти не можу (див мій попередній пост). Але! Кожного року створються усе досконаліші ігрові всесвіти. Там також діють свої закони. І нехай вони без людини зовсім не живі, але і але... Тобто людина сама себе робить богом для машин - своїх дітей на цій землі. Хто знає які версії всесвіту були до остаточного релізу? можливо наш всесвіт починався як звичайний масив з нулями і одиницями? Як говорить офіційна наука - "спочатку вся маса всесвіту була сконцентрована в одній точці на протязі мізерно малого часу..." А що було до цього? Ну час - це атрибут нашого світу, одна з його умов, але видно колись наш всесвіт існував в якомусь іншому плані, тобто у тому вимірі, де немає часу. ну допустимо така умова час штріх ( привіт математикам ). Так що було до цього? В момент час штріх мінус одна одиниця? що тоді існувало?

Добре, поки що залишим це і підійдемо трохи з іншого боку. Що ми знаємо про наш всесвіт? відомості мізерні. Ну допустимо будемо вважати (на хлопський розум) що це рекурсивна розгортка, яка в тривимірній проекції має форму труби, кінці якої звужуються і змикаються. Тобто в чотирьох вимірах це щось на зразок кулі. Кількість вимірів нехай прямує до нескінченості. Тепер ми як жителі лише однієї з нижніх розгорток не маємо фізично змоги нічого знати про вищі виміри. При цьому дана структура, при усій її складності до уявлення, є лише умовністю нашого всесвіту і ніяк не може відображати те з чого він утворився і як він утворився.

А тепер думаєм. Чому все так влаштовано, щоб ми не могли покинути нашу планету? Ми маємо закони фізики, що це заборроняють прямо і чітко. А ми впевнені, що всесвіт існує як такий? Хм, не треба так скептично посміхатися! Беремо запускаємо свою улюблену 3Д гру. дивимось на далекі текстури. Усе гарно і здається таким реальним. підбігаємо поближче... ой що ж це? ручки ніякої на дверях нема, вона просто намальована на текстурі? можливо ми маємо щось подібне, тільки набагато більш грандіозне. Ніби проекція на чотиривимірну кулю нашої системи. Ей, астрономи. Розкажіть но про ті вмпадки коли в телескопи спостерігаються такі казуси, коли дві гігантські галактики наповзають одна на одну і немає ніякого вибуху і тому подібного, хоч і мало б бути??? Про наш всесвіт є стільки питань без відповідей, що вистачить усім наступним поколінням. Елементарно берем звичайну чорну діру. ЩО це? ну зірка великої маси вибухає, але сила вибуху менша за гравітацію і вона падає сама на себе до нескінченності, при цьому маса тільки зростає. Ніби просто... але чому її густина набагато більша за густину ядер атомів??? такого не може бути. тепер починає тріщати по швам усе уявлення про стуктуру всесвіту.

Одинички і нуліки тим часом у поділили весь масив і пішли в нескінченний цикл. Чи задумуються вони про мене, свого творця? яким вони бачать свій цифровий світ? в них нема часу як такого поняття. В них нема простору, нема вимірів. Їх стуктура зовсім інша... Ну маячня звичайно - нулі і одинички. вони не можуть нічого знати... Правда ж?

Людина не знає стільки всього, вона така примітивна...

Тепер перечитайте те що було спочатку. Цей жарт, вступ. Ну як тепер? Той же "брєд"?

Підсумок підводити будемо?

А він буде такий. Цілком можливо, що наука рано чи пізно прийде до визначення Бога зовсім іншим шляхом. Цілком також можливо, що вчені і церквослужителі говорять про одне і те ж просто різними мовами...?

Думка №3

Ми такі різні. Світ наш неймовірний. Чудовий...

Письменники є? Бачу-бачу що є, не соромтесь. От скажіть - коли придумуєш новий світ з чого починаєш? Напевне копіюєш умовності нашої реальності - описуєш землю, повітря, час, людей.

А якщо взяти зовсім чистий аркуш? Ніяких умовностей не існує - повна свобода, абсолбтна. але так нецікаво. немає від чого відштовхнутись, немає до чого прямувати. Непорядок. Давайте проведем лінію, яка поділить усе на верх і низ. Ми маємо першу умову. Тепер дамо визначену, стійку форму персонажу. Уже дві умовності. А тепер давайте помістимо його в наш простір. Розмістимо зверху. А чому і ні? умовності придумуємо ми. Ну а далі візьмемо і відобразимо наш світ ніби як у дзеркалі: що було у нас добром - стало злом, верх і низ помінялись, змінилось усе. Хм... не може вижити така система. Але що нам заважає уявити таку систему з такими обмеженнями, що будують її дозволяти, а забороняти усе те що є у нас? тепер яка у них буде релігія? Пряме відображення нашої - віритимуть у всяку нечисть і т.д. Тобто ми отримаємо абсолютне зло, правда для них абсолютним злом будемо ми. Непорядок.

Доречі чи Воланд є таким абсолютним злом? Ні, аж ніяк. Він просто як тюремщик і прокурор - повинен винести вирок і прослідкувати за його виконанням. Ну візьмем хоча б Булгакова "Майстра і Маргариту". Описання зла і добра там досить точне - це лише умовності. Тобто усе залежить від куту погляду.Тут офіційна релігія дає збій - там усі точно поділені на хороших і злих. ОДним рай, іншим - пекло...

Давайте поговорим іще про одну умовність нашого світу - смерть. усе живе рано чи пізно помирає. Усе правильно - еволюції потрібен рушійний фактор. Тобто який сенс мавпі будувати собі житло, якщо вона і так безсмертна? побдувати можна і колись потім. Навіщо вчитись - ціла ж вічність попереду. Навіщо розмножуватись? - нам і так добре. Розумієте?

А от практично кожна релігія каже, що є певне формування - душа, і вона безсмертна. В людини найстійкіший страх - страх перед смертю. Тому кожен прагне залишити по смерті щось піля себе - памятник, вірш, світову війну, слід в бетоні. Не бути забим. Саме це нас і спонукає найбільше до всіляких релігій - спастись після смерті. Але з іншої сторони - який сенс Богові дарувати безсмертя трільйонам душ? не простіше сказати - живіть так і так і буде вам добре, а хто не буде так жити - капець йому.

Якось розмазано вийшло і нічого по суті, навіть підсумувати не можу.

ОТ так перечитав і зрозумів що не сказав навіть і десятої частини того що хотів і того що знав. Кінець кінців для кого я писав? Невже для себе, щоб краще розібрати у свому світогляді... Хто зна.

Але як би там не було - я не шукаю спасіння, я шукаю правди. Ви зі мною? Чи підете туди, куди вам показали, з надією на краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...