Перейти до змісту

Общая тема по религиозным дискуссиям


Vint

Рекомендовані повідомлення

Lu4№)k, ти безперечно маєш право на свою думку, як і кожен, як я уже і писав... також не знаю, чи ти віруюча людина чи ні, але у будь-якому випадку, з божим іменем потрібно бути обережним і не вживати його у подібних жартах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Lu4№)k, ти безперечно маєш право на свою думку, як і кожен, як я уже і писав... також не знаю, чи ти віруюча людина чи ні, але у будь-якому випадку, з божим іменем потрібно бути обережним і не вживати його у подібних жартах.

А то що? Дай закінчити думку. Її формулювання потребує надто багато часу. Я його не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого, я ж не погрожував :-) Просто не вживати імені Бога надармо - це одна з найважливіших заповідей. А якщо говорити не беручи до уваги навіть Біблію (можливо ти їй не довіряєш), то тут ще спрацьовує елементарне правило культури і поваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№)k а тепер - поясни мені з точки зору біблії звідки взялись неандертальці?

zaHARE покажи мені де я казав що саме ти спихаєш свої слабкості на бога. /*читати треба уважніше*/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо взагалі тут сперечатися?

Кожен все одно зостанеться при своїх!

І християни і містики і атеїсти - всі ви вже дорослі люди і маєте цілком сформовану систему переконань. Ймовірність що хтось когось переконає мізерна! Тому й сперечатись немає сенсу, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную рядом з Політичним флеймом відкрити нову гілку -- РЕЛІГІЙНИЙ ФЛЕЙМ, або ще круче, обьєднати обидві. Прихильники Януковіча будуть вболівати за московський патріархат, а прихильники Ющенка за баптістів :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№)k а тепер - поясни мені з точки зору біблії звідки взялись неандертальці?

А я звідки знаю? Я їх не придумував. І біблію не я писав. можеш спитати когось із девелоперів. Я десь казав, що збираюсь тут всім показати, що Бог є, або що його немає? Я обіцяв що біблія розкаже вам усю правду про нас?

З.І. Другу думку оформив, на підході третя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, тоді всі твої думки зводяться до того що бог ніби-то створив світ і відійшов від справ.

А біблія і дає відповіді на питання. правда як правило - не правильні ці відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А біблія і дає відповіді на питання. правда як правило - не правильні ці відповіді.

Ти біблію прочитав,щоб робити такі висновки?

А я знаю 100% ,що на багато питань біблія дає відповіді!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав... і біблію і коран і тору... і що? Біблія не дає відповідей на питання, вона спонукає людину бути рабом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе, дописав свою бредятіну. Скомкано вийшло, але цілком пристойно як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біблія не дає відповідей? Дивно. Видно для кого як. Просто говоріть суто про себе. Якщо вона спонукує бути рабом особисто вас - це ваша особиста проблема. Хоче тема рабства доволі цікава. Ми всі є рабом чогось або когось. Ця думка беззаперечна, абсолютно вільної людини немає. Хтось вибирає для себе богом гроші, хтось - відомих людей і т. д., перелічувати можна безкінечно. Для мене особисто краще бути рабом Божим. Хоча знову ж таки ця залежність відносна. Спробую пояснити на прикладі. Є закон всесвітньог тяжіння. По суті - ми усі його раби. Якщо схочемо перевірити чи збунтуватись - можемо травмуватись. Так ось, Біблія пропонує нам правила життя, які можуть забезпечити нам найкращі умови життя. Ви або приймаєте це, або ні - вибір за вами. Тільки не потрібно говорити, що якщо хтось раб Бога - то він якийсь неповноцінний. Пробачте, али ви не маєте на це права. Ви маєте виключне право на свою точку зору, але не на те, щоб принижувати когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав... і біблію і коран і тору... і що? Біблія не дає відповідей на питання, вона спонукає людину бути рабом...

Я читав: "Энциклопедия кибернетики", "Элегантная Вселенная. Суперструны, скрытые размерности и поиски окончательной теории", "Энергии разрыва химических связей. Потенциалы ионизации и сродство к электрону" і ше тіпа такого-І ЩО? Там немає відповідей на запитання!!! Воно все спонукає людину почувать себе ТУПИМ <_<

Друже,прочитав-це ще не завжди зрозумів,для того в школі є вчителя,а не тільки книжки.Знайди того,хто зрузумів те,що ти читав і зможе тобі пояснити.

Я сам років 10 не міг роздуплити ні Біблію,ні Коран, а в Тору взагалі не лізу,там точно ніхто нічого не розбере.Але було бажання і зявився той хто мені розклав все по полицях.Тепер мені зрозуміло,що людину наближає до Бога не релігія і не наука,а КУЛЬТУРА. Бо саме культура робить людину щасливою. В нас зараз її нема,тому ми й такі нещасні.Але в наших силах її поновити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як казав вище, шукаю в першу чергу не спасіння, а відповіді. Тому для мене що коран, що підручник з квантової фізики - лише шлях до розуміння.

А от про вчителля... Ніколи нікому не вірив до кінця, навіть собі. Але якщо приймати лише одну точку зору, себто точку зору вчителя - то зявляється більший шанс бути обманутим і звернути з шляху пізнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо вчителів - то вони необхідні з точки зору Білії. Ісус названий великим Учителем, також заповідав своїм учням іти і навчати всіх людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку штуку як релігію потрібно зрозуміти своїми мозгами, дойшовши самому а не за допомогою когось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є закон всесвітньог тяжіння. По суті - ми усі його раби. Якщо схочемо перевірити чи збунтуватись - можемо травмуватись.

Ніхто не сказав що керування гравітаційним полем принципово неможливе :D

А це вже називається здоровий глузд, який до віри абсолютно ніякого відношення немає. Я не думаю що ти з шашкою наголо пореш на танк якщо тобі скаже це зробити бог чи проповідник (кому ти більше довіряєш)...

Ти біблію прочитав,щоб робити такі висновки?

А я знаю 100% ,що на багато питань біблія дає відповіді!!!

Читав. Ну якшо тебе ці відповіді задовільняють - будь-ласка. Мене - ні. Тому, при бажанні і можливості, шукаю сам.
Щодо вчителів - то вони необхідні з точки зору Білії. Ісус названий великим Учителем, також заповідав своїм учням іти і навчати всіх людей.

І пішли місіонери в Африку вчити дикунів. А толку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пішли місіонери в Африку вчити дикунів. А толку?

Ну тут ти,браток,не правий.Почитай уважно і подивись всі фото,тоді поймеш чи був толк!

http://cfan.org/%7BRussian%7D/%5BRussian_Site%5D/home.asp

Я, як казав вище, шукаю в першу чергу не спасіння, а відповіді. Тому для мене що коран, що підручник з квантової фізики - лише шлях до розуміння.

А от про вчителля... Ніколи нікому не вірив до кінця, навіть собі. Але якщо приймати лише одну точку зору, себто точку зору вчителя - то зявляється більший шанс бути обманутим і звернути з шляху пізнання.

Lu4№)k невже ти думаєш що біблію чи іншу духовну книгу так легко поняти? Це круче вищої математики і ядерної фізики.

Але ці книги вчать нас одному:

5 Если же у кого из вас недостает мудрости, да просит у Бога, дающего всем просто и без упреков, - и дастся ему.

6 Но да просит с верою, нимало не сомневаясь, потому что сомневающийся подобен морской волне, ветром поднимаемой и развеваемой.

Якова 1:5-6

Тобто якщо ти хочеш зрозуміти все писання сам,то проси мудрості в Бога з вірою і Він тобі дасть.Знайдеш відповіді на свої питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iron Death, звичайно свої мізки відключати не можна, а навпаки, коли хтось тобі щось розказує - обов'язково потрібно обмірковувати. І коли справа торкається Біблії, то для того, щоб її зрозуміти - потрібно слухати, про це не раз говориться в Євангеліях. Якби непотрібно було вчителів - то і праця Ісуса і його учнів була би марною.

imp13, щодо Африки. Я не говорив конкретно про якихось міссіонерів. Загальновизнане християнство дійсно дуже скомпроментувало вчення Біблії, проте Біблія насправді змінює життя людей. Щодо гравітаційного поля - при чому тут керування ним. Я говорив про те, що є певні правила у кожній ситуації, і ми просто змушені їх виконувати, інакше може трапитися щось недобре. Особисто щодо мене, то саме керуючись здоровим глуздом я намагаюся служити Богу. А віра зі здоровим глуздом дуже пов'язана, бо інакше, це уже не віра, а фанатизм. І наостанок, Бог не вимагає від нас якогось тупо-сліпого підкорення чи роблення якихось безглуздих речей, як от кидання на танк з шашкою :-) А навпаки дає надійне керівництво для нашого життя.

pmk, безперечно, потрібно молитися, щоб зрозуміти Біблію. Але потрібно також діяти, тобто щось робити, щоб її зрозуміти, а не просто чидіти і чекати коли таке розуміння зійде на тебе з неба. Думаю, ти погодишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут ти,браток,не правий.Почитай уважно і подивись всі фото,тоді поймеш чи був толк!

http://cfan.org/%7BRussian%7D/%5BRussian_Site%5D/home.asp

Судячи по сайту, куди ти мене відправив, можу зробити припущення що ти симпатизуєш якомусь модному американському напрямку релігії направленої на вибивання грошей проповідникам. Ну що ж, бидло хаває - і добре. Просто не люблю даунів, які ходять від квартири до квартири і намагаються розповідати яке їхнє вчення правильне. :)

Африканькі негри дуже непогано жили поки не приїхали місіонери - міжплемінні війни, як спосіб регулювання численості населення, вони не знали багатьох хвороб, що їх привезли білі. Та й вогнепальна зброя колонізаторів проти луків на списів туземців - це дуже по-християнськи.

Подивись на ПАР. Білі розбудували країну, набудували шкіл, лікарень, театрів... Після того як режим апартеїду був знищений, в країну прийшла розруха. Чорному населенню просто не треба було всього того, що залишили після себе білі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку штуку як релігію потрібно зрозуміти своїми мозгами, дойшовши самому а не за допомогою когось!

якраз навпаки таку штуку як релігію неможливо зрозуміти своїми мозгами :)

ми навіть своїми мозгами не зрозуміли що пі-пі і А-А треба робити не в штанці,а в горшок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загальновизнане християнство дійсно дуже скомпроментувало вчення Біблії, проте Біблія насправді змінює життя людей. Щодо гравітаційного поля - при чому тут керування ним. Я говорив про те, що є певні правила у кожній ситуації, і ми просто змушені їх виконувати, інакше може трапитися щось недобре. Особисто щодо мене, то саме керуючись здоровим глуздом я намагаюся служити Богу. А віра зі здоровим глуздом дуже пов'язана, бо інакше, це уже не віра, а фанатизм. І наостанок, Бог не вимагає від нас якогось тупо-сліпого підкорення чи роблення якихось безглуздих речей, як от кидання на танк з шашкою :-) А навпаки дає надійне керівництво для нашого життя.

Розумієш, закон всесвітнього тяжіння є об'єктивною реальністю, на відміну від бога - повністю суб'єктивоного чинника, що впливає на вчинки віруючих.

А про танк - а хто знає того бога і що йому захочеться в тобі перевірити чи просто приколотись. Шляхи бога непізнані.

pmk, безперечно, потрібно молитися, щоб зрозуміти Біблію. Але потрібно також діяти, тобто щось робити, щоб її зрозуміти, а не просто чидіти і чекати коли таке розуміння зійде на тебе з неба. Думаю, ти погодишся.

Хоч і не до мене, але...

Будьте ласкаві, визначтесь, або ви вірите всьому що каже біблія і ваші проповідники, або завязуйте з релігією. Оскільки критичний аналіз та віра - поняття несумісні.

З.І. Невеличка історія на закуску. (Німає)

К историям о баптистах, адвентистах и прочих похуистах.

Я живу в частном секторе. В доме напротив живет семья из двух человек

(как ни странно - муж и жена:-) Им уже лет по 60. Дети давно выросли и

разъехались. Жена лет 10 назад ударилась в какую-то веру: по субботам

или воскресеньям собираются на ближайшем стадионе и поют песни. А муж,

вроде бы ни во что не верит, но его такой образ жизни вполне устраивает.

Ничего по хозяйству не нужно делать, кроме жизненно необходимого. Кто

живет в частном доме, знает: каждый год весной нужно делать

косметический ремонт. Побелка, покраска, а что-то и капитально

ремонтировать нужно. А у них забор не ремонтировался лет 20. Крыша на

ладан дышит. Перед домом на улице трава по пояс. На все намеки соседей

(типа, не позорьте улицу и не портьте внешний вид) соседка ответствует:

"Все от бога. Бог поможет."

Год назад у нас пронесся нехилый ураган с выворачиванием деревьев с

корнями и срыванием шифера с крыш. У соседей тоже сорвало несколько

листов шифера. Со словами "Все от бога, и бог поможет" кое-как залатали

крышу, где кусками железа, а где и брезентом. Как-то год прожили.

Соседка, усердно молясь, а сосед просто нихрена не делая.

Неделю назад, 23-го марта, снова нехило так подуло, и снесло им, нахрен,

всю крышу.

На следующий день было ШОУ. Собрались все соседи на крик.

Сидит на крыше соседка и с молотком в руках пытается что-то забивать,

хотя видно, что за последние 10 лет она в руках ничего тяжелее Библии не

держала.

А внизу муж. Убрал лестницу и... Он много чего кричал, но это основные

его мысли.

- Что, [censored] домолилась!? Не слезешь, пока все дырки на заделаешь. Хоть

пиздой их закрывай! Говорил: давай купим шифер! Давай накроем дом! А

ты!!! Деньги нужны братьям и сестрам. Мы им поможем, а бог нам поможет!

Где твои братья импотенты! Где твои недоNбаные сестры!

В общем, часа через два сбросились по-соседски по листу шифера со двора

и помогли залатать крышу (до следующего ветра)

Пы Сы А через несколько дней Верочка убрала траву перед домом. Все-таки

лучший помощник для баптистов, адвентистов и прочих похуистов

своевременные пиздюли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О,знайшов про мавп!:

"Сам-то Дарвин честно признавал, что могут появиться аргументы и факты, смертельные для его теории. И они появились. В конце 20 века биохимик доктор М.Бехе [24], математик и философ д-р В.Дембски [28], правовед д-р Ф.Джонсон [37] и другие ученые США в своих трудах показали неразрешимые проблемы в теории Дарвина. Вот основные из них: 1) ее невозможно проверить экспериментально; 2) она не обладает предсказательной силой; 3) не раскрывает механизм, переводящий один вид в другой; 4) существуют факты, явно противоречащие теории.

Принципиально важно, что оттого, какими способами познания мы пользуемся для получения знания, зависят и наши нравственные принципы и наше будущее. Существует 4 способа познания: 1) непосредственное познание (восприятие при помощи чувств: зрения, слуха и т.д.); 2) гипотетическое познание (логические выводы); 3) историческое познание; 4) получение знания из совершенного источника ([14], гл.24). Далее будет показано применение этих способов.

Например, в 19 веке ученые Запада не знали функций многих органов (таких как аппендикс), и дарвинисты решили, что они достались человеку от "предков". Сейчас функции этих органов изучены, и доказано, что никаких "рудиментов" и "атавизмов" у человека нет.

В 19 веке немецкий натуралист Э.Геккель опубликовал свои рисунки, иллюстрирующие выдуманный им "закон": по ходу развития зародыша можно судить, как шла эволюция вида, к которому он принадлежит. Ученые уличили Геккеля в фальсификации и признали его теорию мошеннической еще в конце 19 века. Но до сих пор учебники биологии учат, что эмбрион человека проходит через стадии рыбы, амфибии и т.д.! [22].

Раньше аргументом в пользу дарвинизма считался опыт работы селекционеров. Затем ученые открыли антиэволюционное свойство видов. Когда мутационные изменения (микроэволюция) переходят определенные пределы, особи данного вида либо становятся бесплодными, либо возвращаются в исходное состояние, но новые виды никогда не возникают ([6], с.45-46, [22]). Тела живых существ - это "химические заводы", в миллиарды раз более сложные, чем любые машины, созданные человеком. Чтобы превратить даже простейший организм в другой, нужны тысячи промежуточных ступеней. Это сродни попыткам переделать часы в телевизор, причем каждая следующая модель должна работать и создавать свои копии"

Дарвин говорил: "Я никогда не отрицал существование Бога: ведь невозможно доказать, что великолепный, бесконечно удивительный космос, также как и человек в этом космосе, совершенно случайны" [1].

з книжки "КОЛЕСО ВРЕМЕНИ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля, я от не розумію, ті вчені за 2-10-20-100 років хотіли побачити процес виникнення нових видів? а хто сказав що це відбувається так швидко? один з чинників, який може прискорити еволюцію чи зробити революцію - радіація, якої на початку зародження живих організмів на Землі було більш ніж достатньо. вони це врахували?

І взагалі, якого милого людство задумалось над питанням походження всесвіту? інших питань мало? хай би зараз кинули ті ресурси (матеріальні, інтелектуальні та людино-години) що йдуть всяким проповідникам на розвиток екологічно чистих технологій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мова переходить на матюки, то вібачайте. Мені в цій темі нічого робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...