Перейти до змісту

Піцерії


yura2281

  

292 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

14-15 липня з нагоди відкриття за кожне замовлення - гарантований подарунок. А ще піца Тарантела за акційною ціною- 25 грн.+ пред'явнику флаєра знижка 15%. ( це інфа з флаєра)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Була в неділю в новій Тарантеллі на Волі.Так класно вони все оформили, зал світлий-світлий, що аж не звично, інтер'єр - просто супер, А ще вразила ціна на пиво "LEFFE"- 0,5л 19 грн, 0,33л - 13 грн, акційна піца Тарантела стандарт - 25 грн.І головне- там не курять.

Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Підкажіть, будь ласка, де, окрім Тарантелли, можна покуштувати вегетаріанську піццу?

п.с. Наразі не в Луцьку, обдзвонювати кожен заклад не маю змоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де, окрім Тарантелли, можна покуштувати вегетаріанську піццу? п.с. Наразі не в Луцьку, обдзвонювати кожен заклад не маю змоги.

Фелічіта - Вердура грігілья (ніби так)

Сан Ремо - складаєш сам яку хочеш

Тарантелла, Беніссімо - "Вегетаріанська"

В Соло не був, не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де, окрім Тарантелли, можна покуштувати вегетаріанську піццу?

п.с. Наразі не в Луцьку, обдзвонювати кожен заклад не маю змоги.

в любой пицерии можно сложить пиццу самому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю за потрібне додати в голосувалку варіант "там-там"

адже там споконвіку готують купу різних піц.

раніше навіть нормальні були…

зараз подобається в теревенях шпіцети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки цю тему читаю, стільки дивуюся: чому всім так Беніссімо подобається? Останні років 5 подають геть пригорівшу піцу, обслуговування неприємне. Одного разу офіціанти повністю обслужили столик поряд (який прийшов пізніше нас і теж їв піцу) поки нам 40 хв. несли замовлення. Отак заходжу туди раз в рік, а нічого особливо не змінюється. Може, вони мене не люблять? :_03:

В "Там-Тамі" на піци навіть не дивилась. Натомість, подобаються "Теревені" і "Соло". В останньому дуже вподобала пасту прошутто фунгі (здивувало, що не з шампіньйонами, як люблять робити наші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частково згідний з Rafinovana, обслуговування в беніссімо препаскудне. але піца таки там смачна і за хорошу ціну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю за потрібне додати в голосувалку варіант "там-там" адже там споконвіку готують купу різних піц.
Я вас прошу! Де тамтам, а де піцерія!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

На сьогодні мені подобаеться більше всіх "Дядя Піца". ... Рекомендую всім.

А я не рекомендую. Вчора з друзями поїли.

Товариш ходив розбиратись.

St4Sf0T9VrrmSrrMpUoSCPfX2REq6qVHYRquWxrElHo.jpg

Я сам до 5-ї не міг заснути через печію і болі в шлунку.

Адміністратор проінформувала, що все купляють в Сільпо, і тому це неймовірно, що ми траванулись.

В сільпо.. Я думав заклади харчування напряму купують свіжі продукти у виробників.

Сказали, що було 2 дитячі дні народження з 20-ма дітьми, і ще ніхто не звертався (це у когось траванулась дитина, і треба до обіду в дядю піцу прийти, щоб їм це повідомити. А вони скажуть - це ненреально - 17 чоловік ще не звернулось.)

Наша думка наведена їм у письмовому вигляді. Адміністрація "в отказке".

Корочше, не дай Бог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав заклади харчування напряму купують свіжі продукти у виробників.

Ага, прошуто і пармезан в Італії, вино і коньяк у Франції ітд....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хтось замовляв піцу з доставкою додому? Думала замовити у "Теревенях", але так і не знайшла їхнього сайту і меню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон то одне, а сайт, де викладене меню для зручності вибору - зовсім інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядя піца це просто жах...був там то теж після піци іхньоі живіт поболював. Не рекомендую. Кращі піци в луцьку роблять тільки в тарантелі і в фелічіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я доволі часто замовляю піцу та суші в "OTTIMO-CIBO".

Телефони:

0989-33-55-33

0665-43-34-44

0634-11-81-81

Сайту немає, є сторінка Вконтакті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, останній раз в Дяді Піцца був кілька місяців тому, то досить смачна піцца була...

Дуже дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...