Перейти до змісту

Піцерії


yura2281

  

292 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

http://tarantella.com.ua/page?id=2〈=uk

на Левчанської 7 це та сама контора? бо на сайті щось немає інформації про це.

і хто знає телефон в тарантелу на левчанської?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Був напевно в всіх піцеріях нашого міста, бо обожнюю піццу) Якщо оцінювати ціна-якість - то тарантелла. Якщо якість - тоді фелічіта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ТаранТеллі" затишно і смачно, але в категорії "ціна/якість" перше місце віддав би "Беніссімо", хоча остання схожа більше на звичайний кабак, а не на піцерію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був напевно в всіх піцеріях нашого міста, бо обожнюю піццу) Якщо оцінювати ціна-якість - то тарантелла. Якщо якість - тоді фелічіта.

Я б не сказала що в Фелічіті вже така суперякість. В Тарантеллі дійсно піца і смачна, і ціна нормальна, і саме головне, що начинки багато.

Тарантелла +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б сказав би що нема найкращої.

Якщо відкинути ціни, інтер"єр, рівень обслуговування, а користуватися лише критерієм "смак", то...

То в "Бенісіммо" мені подобається "капрічоза".. "квадро формаджі" чомусь найбільше подобається в "Дюні"

В "Соло" дуже засмакувала нова піца, не запам"ятав як називається, з цибулею порей.

І це не значить що "капрічоза" з беніссімо ліпша за "квадро формаджі" з Дюни. Вони різні

Тому і ходжу в залежності від настрою то туди то сюди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тарантеллі дійсно піца і смачна
Крім того вона там ще і півметрова може бути :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

нет времени на поиск, подскажите, где в луцке вкусная и самая большая пицца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я прихильник SoLo піцца, італійська кухня і простий інтер`єр вражають... а ще там класний напій додають до замовленої піцци, одним словом дуже мило та смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли час дозволяє їздимо з друзями на піцу в "Ель пасо" м. Рівне.

чьо, серйозно - в Рівне спеціально на піцу? Оо Мусьє знає толк в збоченнях... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо всем кто ответил!

b0rg - 100%, домашняя лучше всего, но небыло времени готовить

invited - а что за "а ще там класний напій додають до замовленої піцци"????

Oksana04 - был там один раз..вечером. сидел на улице..формат "плед на каждом стуле" интересно. но когда спустилиць малолетние мажорики и начали высмаркиваться в плед.......я с себя его снял, хотя было холодно. когда проходил через зал на улицу - очень много людей и ОЧЕНЬ шумно. один туалет в котором не спускалась вода - короче мне не понравилось все кроме пиццы, интересного бокала пива и компании с коакой я был (это моё субективное мнение - после ОДНОГО посещения)

Facktor - когда проездом через Ровно, тоже стараюсь заскочить..классно там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілком серйозно

нє, ну я ще розумію коли проїздом через Рівне (як каже kayot), чи по справах у Рівному, але щоб спеціально подолати 150км щоб з'їсти піцу-другу!... Янєпанімаю такого праздніка живота %/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли час дозволяє їздимо з друзями на піцу в "Ель пасо" м. Рівне.

Це так по-нашому назвати піцерію в честь міста в Техасі... А вагончик на колесах з хот-догами десь у спальному районі було б логічно тоді назвати, наприклад, "Палєрмо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілком серйозно

нє, ну я ще розумію коли проїздом через Рівне (як каже kayot), чи по справах у Рівному, але щоб спеціально подолати 150км щоб з'їсти піцу-другу!... Янєпанімаю такого праздніка живота %/

скаженому собаці 150 км не гак.

враховуючи витрати на бензин, така поїздка обходиться не дорожче ніж нормально посидіти компанією в беніссімо, а то й дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хожу в ТаранТеллу, Челенатно або Фелічіту мені там найбільш подобається...ще якась піцерія відкрилася по волі 4а біля департаменту соц. політики, треба і там взнати які ціни і на скільки смачну готують там піцу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

зорієнтуйте будь-ласка між цими піцеріями

ТаранТелла

Дюна

Соло

Теревені

1.ціни

2.обслуговування

3.працюють до 23(22) години

4. зал для куріння(за столиком ;) )

буду дуже вдячним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Почула зовсім недавно, що на Волі( де було Чері) 11 чи 12 липня відкривають піцерію Тарантела + там має бути розширена пропозиція меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні мені подобаеться більше всіх "Дядя Піца" єдина піцерія в Луцьку де є два іида тіста тонке та пухке а також багато розваг для дітей на Волі в них працює наіть няня. На рахунок піци чудова постоянно по можливості там буваю 2-3 рази в місяць. Рекомендую всім. Цінова політика стримана.

Почула зовсім недавно, що на Волі( де було Чері) 11 чи 12 липня відкривають піцерію Тарантела + там має бути розширена пропозиція меню.

Сьогодні дали флаер 14 липня відкривається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...