Перейти до змісту

Піцерії


yura2281

  

292 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Liberta, пробачте, я ісправлюсь. Я ще обовязково вам допоможу сотворити таку тайну для Story, таку таємницю, що він за усе життя не розгадає і буде мучитись, мучитись до скону, а ви будете його мучити, ога. Ех, жінки.)

Story, та там і на смак усе відчувається, навіть розказувати нічого не треба. Продукти туди йдуть найнижчої якості, котрі вже нікуди не пустиш, або котрі вже треба б викидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Пробували в різних закладах, але найбільше і я, і малий, і мої дівчата чогось любим піцу в "Піцерії" що на Радянській (Лесі Українки), хоча може її хтось і піцою не назве, але кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

расскажите тогда уже, где это, "У ТАТА"?

Це на Відродження,як спускатись від центрального приватбанку,трохи далі за Ланцелотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

расскажите тогда уже, где это, "У ТАТА"? :smile3:

Если я не ошибаюсь, то на Відродження, возле Велозоны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у Тарантелі, що в Краї. Взяв з собою.

Резолюція така: ціна вважай як у Фелічиті, якість не відповідна.

Обслуговування не сподобалося.

Піцца 4 сезони (типу як в фелічиті) з ГОРОХОМ!!! — це жесть.

Після вживання — дивні відчуття в області живота :) Більше не піду.

Оцінка: 3 з 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

расскажите тогда уже, где это, "У ТАТА"? :smile3:

Повна назва У Тата, піцерія

Адреса 43020, м.Луцьк, вул.Московська, 69

Телефон (332) 75-10-17

Рубрики Cafes, bars, pizzerias. Restaurants

І Якщо можна прикрутити голосувалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піца с района, альо бі-бі "Таксі". Нормальна піца, тільки худенька на товщину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бенісімо й Фелічіта

п.с. але піцца вже приїлась хочу чогось новенького

можливо навіть нормальні суші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Челентано! також не погане місце для відпочинку. ціни помірні.

Підтримую дуже смачна піца, ще подобається піца де-люкс або повний дім "У Миколи"! І на Радянській звичайно :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в Мадагаскарі смачна піца - така ж сама як в Фелічиті. З малечою частенько там смакуємо її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піца в "Тарантеллі" (і да хай мене пробачать всі) - н е с м а ч н а . . .

Чому - не знаю. Але під час board-coffe я перепробував всі, які були на столах, а на наступний день ще замовляв дві інших - і все одно "не альо". Маю підозру, що складники - не дуже хорошої якості. А може, просто треба змінити піцейолу.

Крім того, коли дають піцу з собою - навіть не розрізують її, упаковуючи одним великим круглим пляцком. А на офісі (та й в будь-якому іншому місці, крім як квартира з кухнею) гарно розрізати піцу проблематично. Чомусь всі інші піцерії ріжуть піцу на шматки, аби їх було зручно взяти, а в "Тарантеллі" до цього ще не дійшли.

Мені найсмачніша в "Беніссімо", і в "Фелічіті". Тільки "фелічітовська" піца - це апогей жлобства в частині кількості начинки. Можливо, якби я не був в Італії, і не пробував італійської піци - я б казав: "ах! Зате лише в "Фелічіті" - справжня італійська піца!" Але натомість мушу сказати: в "Фелічіті" - справжня італійська піца, на яку начинку видавав скупий шотландець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піца в "Тарантеллі" (і да хай мене пробачать всі) - н е с м а ч н а . . .

Чому - не знаю. Але під час board-coffe я перепробував всі, які були на столах, а на наступний день ще замовляв дві інших - і все одно "не альо". Маю підозру, що складники - не дуже хорошої якості. А може, просто треба змінити піцейолу.

Крім того, коли дають піцу з собою - навіть не розрізують її, упаковуючи одним великим круглим пляцком. А на офісі (та й в будь-якому іншому місці, крім як квартира з кухнею) гарно розрізати піцу проблематично. Чомусь всі інші піцерії ріжуть піцу на шматки, аби їх було зручно взяти, а в "Тарантеллі" до цього ще не дійшли.

Мені найсмачніша в "Беніссімо", і в "Фелічіті". Тільки "фелічітовська" піца - це апогей жлобства в частині кількості начинки. Можливо, якби я не був в Італії, і не пробував італійської піци - я б казав: "ах! Зате лише в "Фелічіті" - справжня італійська піца!" Але натомість мушу сказати: в "Фелічіті" - справжня італійська піца, на яку начинку видавав скупий шотландець.

Справді піца в "Фелічіті" смачна, але начинка майже відсутня :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в "Фелічіті" - справжня італійська піца, на яку начинку видавав скупий шотландець.

Завжди можна замовити подвійну начинку (ну, принаймі, подвійний сир завжди замовляєм)

То вже - або ціна, або смак)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається що начинки не багато. Я навіть вдома так роблю. "На вкус и на цвет ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки "фелічітовська" піца - це апогей жлобства в частині кількості начинки.

Так то ж бізнес. Берете подвійний сир, додаєте вдвічі більше м’яса і все, піца виходить файна.

Чим підкупляє Фелічіта, так це обслуговуванням: приємні виховані дівчата, котрі завжди посміхаються і поводять себе як справжні офіціанти, котрим не шкода залишити на чай.

До уваги не беремо, правда, піцерію біля проміня — це найгірша фелічіта. Офіціанти нікудишні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі якви думаєте, від чого залежить справжній смак піци. (я знаю що в Фелічіті дуже багато складників привозять з закордону (Італія, Франція,Греція) а в ТаранТеллі піцейола яки раніше працював в Фелічіті)who is who

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в Мадагаскарі смачна піца - така ж сама як в Фелічиті. З малечою частенько там смакуємо її.

ось тут я б не радив харчуватись, тим більше дітям...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені піца найкраща в Беніссімо часто там буваю, правда обслуговуання бажає кращого, але й ціни відповідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беніссімо, ТаранТелла, У ТАТА

Бенісімо це на Данила Галицького?

А де знаходиться Тарантелла і У тата, дайте відповідь будь ласка.

З тих піцерій що я був, насмачніша - Челенатно, Львівська контора, напевно найпоширеніша в Україні - піццерії майже в кожному райцентрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знаходиться Тарантелла і У тата, дайте відповідь будь ласка.

А прочитати сторінку спочатку не пробував? Кажуть допомагає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тих піцерій що я був, насмачніша - Челенатно, Львівська контора, напевно найпоширеніша в Україні - піццерії майже в кожному райцентрі.

Це така сама піца як і у дома, з духовки <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...