Перейти до змісту

Піцерії


yura2281

  

292 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всеукраїнська мережа Челентано сміється над тобою, yura2281

Я думаю ти всрешся надірвешся назвати ще одну мережу піцерій яка має хоча б половину третину четвертину від Челентанівської.

Це така сама піца як і у дома, з духовки

Людям подобається. Це найкраща піцерія для тих хто не ганяється за "істіно італьянской" піцой. Тобто для більшості людей. Крім того, Челентано зберігає ідеологію і зміст (а не пусту форму) справжньої італійської піци - а саме дешево, швидко і смачно.

Ти пасатрі, еті лохі аткрилі піцерію в Жовкве и Жмерінкє

гигигиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Всеукраїнська мережа Челентано сміється над тобою, yura2281Я думаю ти всрешся надірвешся назвати ще одну мережу піцерій яка має хоча б половину третину четвертину від Челентанівської.

Це така сама піца як і у дома, з духовки
Людям подобається. Це найкраща піцерія для тих хто не ганяється за "істіно італьянской" піцой. Тобто для більшості людей. Крім того, Челентано зберігає ідеологію і зміст (а не пусту форму) справжньої італійської піци - а саме дешево, швидко і смачно. Ти пасатрі, еті лохі аткрилі піцерію в Жовкве и Жмерінкєгигигиги

Сосиски в тісті, на ринку чи автовокзалі теж людям подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це така сама піца як і у дома, з духовки

Вдома - смачніша! Особливо якщо по рецептах з Борди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що:

Фелiчiта - І

готую дома сам - ІІ

Бенiсiмо (баня) - ІІІ

А Беніссімо в Адреналіні як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Беніссімо в Адреналіні як?

Не дуже.

Вони дають томатний соус якийсь такий вже дешевий і "хімічний", що він перебиває смак інгредієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й офіціанти там не дуже привітні. Принаймні тоді як був, то вона приносила з таким виразом ніби говорила: на жери скотино, щоб ти здох після тої піци :angry2:

Тому там завжди вільні столики, зайнято один-два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й офіціанти там не дуже привітні. Принаймні тоді як був, то вона приносила з таким виразом ніби говорила: на жери скотино, щоб ти здох після тої піци

Тому там завжди вільні столики, зайнято один-два

Там їх дві, одна Ганна, друга - гарна :) тобто, одна моторна і привітна, а іншу - пора на вихід. У вихідний столики там не дуже щоб вільні, іноді доводиться чекати на вільні місця.

Сьогодні побував у Тарантеллі. Піца середньої паршивості, в основному через те, що вони, мабуть, щоб вона не пригоріла під корж сиплять манку, іноді таке враження і смак, ніби їси пригорілу манну кашу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Фелічіта, інших варіантів просто назвати не можу.

Там ви ні кетчупу ні майонезу не знайдете, інгридієнти натуральні, і явно не нашого виробництва

Офіціанти привітні

Смакота)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевіркою у піцерії «У тата» ФОП Романів С.В. встановлено, що страви власного виробництва реалізуються без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації для споживачів про калорійність та енергетичну цінність в доступному для споживачів місці для свідомого та компетентного вибору покупця. Також встановлено використання сиру «Російський» ТМ «Добряна» для приготування страв з терміном, що минув. Винну особу притягнено до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 170 гривень та накладено адміністративно-господарське стягнення на суму 363,97 гривні.

тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винну особу притягнено до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 170 гривень та накладено адміністративно-господарське стягнення на суму 363,97 гривні.

Ну Дуже великий штраф.

Також встановлено використання сиру «Російський» ТМ «Добряна» для приготування страв з терміном, що минув.

Це вони на смак визначили?

Перевіркою у піцерії «У тата» ФОП Романів С.В.

І хтож їм підказав туди піти?

Хотів сходити в цю піцерію, але тепер ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в Тарантеллі сподобалось. І піца смачнюча, і офіціантки з усім справляються :). Один мінус - трохи далеко їздити :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порівняти з іншими містами, то в Луцьку піцерій майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порівняти з іншими містами, то в Луцьку піцерій майже немає

А це дивлясь з чим порівнювати.

Можу порівняти з рівноцінними містами Тернополем, Рівне - там піццерій справді більше, особливо перший.

А якщо взяти якусь рівноцінну Горлівку? Там буде більше піццерій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше їздили на піцу в Ковель - там вона найсмачніша була (років 5 тому).

Зараз же смачнішої піци ніж моя дружина не готує ніхто. tongue.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашня поза конкурсом,бо варганиш що схочеш.Можу часом як голодний і картоплю в начинку дати.

А серед закладів то краща Беніссімо, жирний мінус їм,що перестали приймати замовлення по телефону.

Фелічита непогана,але як казали вище надто жлобська.Тим більше,що я куштував(неодноразово) матрицю фелічітовської піци-тернопільська піца в Фламінго.Вони доречі й запускали фелічіту,робили піч та навчали персонал.

ЗІ:сьогодні повністю пощу,то так живіт в цій темі співає. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама класна піца - в м. Рівне, таверна Ель-Пассо. Найдорожча - всього 26 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама класна піца - в м. Рівне, таверна Ель-Пассо. Найдорожча - всього 26 грн

Це мережа двох братів, ще є Гавана і ще де які.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы ещё и обсуждаете ????

Самая лучшая пицца, это пицца приготовленная любимой , которая в порыве творчества , сама творит с любовью и знанием дела , + под настоящее пиво . Я был кругом , и скажу , только восточные кухни на 80% соблюдают рецепты с натуральными продуктами , всё остальное похоже на "освенценский варэник" растянутый до предела, экономия у них , супер прибутки и т.д. , шобы не дай бог 10-ку потерять , пиво 0.33 по 12 грн (порошковое , на заводе по 4 грн) и всё в том же духе...

А вы ещё и обсуждаете ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама класна піца - в м. Рівне, таверна Ель-Пассо. Найдорожча - всього 26 грн

Ещё в "Метро" около ЦУМа тоже дешево. Даже чек сфоткали для доказательства :smile3:

post-4981-0-48657900-1300587207_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...