Перейти до змісту

Піцерії


yura2281

  

292 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку вже декілька не поганих піцерій (Фелічіта, Сан-Ремо, Беніссімо, ТаранТелла, У ТАТА)

Де на вашу думку найкраща піца та обслуговування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Фелічіта найкраща - і піца там найсмачніша, і персонал найпривітніший, атмосфера тиха, спокійна, можна кілька годин посидіти і поговорити.

Сан-Ремо самі знаєте, як в народі називають, і така назва себе виправдовує. Кілька разів спостерігала п"яні компанії, які матюкалися на все приміщенні і ніхто не робив їм зауважень.

писала про це детальніше в іншій темі:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для мене Беніссімо та Фелічіта. В ТаранТеллі та У ТАТА ще не бував не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в беніссімо інколи ну дуууже довго треба ту піцу ждати...

чи то може так спеціально, щоб відвідувачі більше пива випили :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фелічіта - швидкість та якість обслуговування на висоті, ну і звичайно сама піцца смачніша ніж у інших піцеріях. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фелічіта - сервіс і якість поза конкуренцією. Санремо - обслуговування жахливе, але часом забігаю поїсти Макарену на Кравчука. Тарантелла - зготували швидко і на смак не погана, але в приміщенні чомусь піцою і не пахне і сама піца нею ж не пахла :( і ціна завищена. Ще чомусь лишилась любов до піци ДеЛюкс У Миколи, пояснити не можу але тягне її їсти ^_^ . В Беліссімо не була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни всюди хороші, а от зарплати... :sq_ye:

сама найсмачніша піцца- це є домашня))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б хотів побачити, як ти вдома в газовій чи елетричній духовці зготуєш піцу на смак таку ж, яка готується у цегляній печі на дровах.

В Тарантеллі непогано, але якось немає тієї атмосфери, шарму. Сан-Ремо - то взагалі чисто українська інтерпретація піцци. Челентано - смачно, але знову ж таки, не так я уявляю піццу, і якось мені там незатишно. Тому більше всього подобаються Беніссімо і Фелічіта. Хоча є до чого придертись у останніх, але головне - смак і атмосфера, є чим насолодитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому більше всього подобаються Беніссімо і Фелічіта. Хоча є до чого придертись у останніх

А до чого? щиро цікавлюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бениссимо aka "баня" - номер один по качеству, imho;

Феличита на втором месте, но желательно ее кушать в пиццерии. те, что на вывоз качеством не отличаются;

Тарантелла на третьем месте. главное, не заказывать самонадеянно "макси-пиццу". даже на двоих очень голодных людей :smile3: да, и теста многовато.

Сан-ремо - это какой-то коржик с начинкой, а не пицца. то же самое можно сказать и о Челентано, на том же уровне "Мыкола";

Пиццерия на совке - это традиционно "ватрушка с колбасой", но "сочни & свежи", за что и любима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, у Фелічіті оці нюанси з вибором пива, з доставкою (спочатку була безкоштовна, потім коштовна, потім окрім коробки ще вручають здоровенний пакет. Нє, я не жадний, але на біса мені пакет, якщо я замовив піцу додому???), та й персонал, хоч загалом натренований, іноді лажає (ну причиною тому чисто українське відношення до справи)) - якось моє замовлення просто провтикали.)) І ні, я нічого не курив, я точно телефонував і замовляв піццу, у квартирі був свідок.)) Ну таке всяке.) Дрібничкі, але дуже такі неприємні дрібнички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Тата піца відносно дешевша ніж в конкуркнтів, але досить смачна. Десь біля 7-8 видів, найбільш сподобалась грибна і рибна. Сам заклад більш нагадує столову, аніж піцерію....

І ще, коли там жива музика (через день приблизно) спокійно посидіти поговорити не вийде...closedeyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені жахливо захтілось піци від вашої теми... (( А я лежу вдома форенький.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фелічіта-так сервіс №1,офіціанти завжди привітні,чи хочаб намагаються.Піца ніби теж нічого.

Сан-Ремо-колись була моєю найкращою піцерією,і піца у них колись була смачніша і більша.Приносять тарілку з піцою ,а краї аж не влізають-а тепер приносять тарілку а піца десь там посередині.

Найкраща САН_РЕМО зараз на кравчука.Офіціанти хамлюги,не навчені(Рахую це проблемою керівництва,яке нічого не хоче міняти і не бачить.).

У ТАТА-досить не погана піца,начинки багато,не жмуть як в санремо чи фелічіті.

Челентано-ну незнаю,мені їхня піца ніби заправлена приправою від мівіни,і на запах і на смак.

цікаво а де знаходиться тарантелла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво а де знаходиться тарантелла?

Там, де Наш Край на Шевченка.

Liberta, нічого, що я точку здав? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому ніхто не згадав про піцу у ТАМ-ТАМі,багато хто її любить,хоч і на піцу вона не схожа:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Огоспадє, чувак, мене і так підтошнює.

Про тамтамівську піцу нічого хорошого сказати не можу: і на вигляд, і на смак, і розказували мені - какашка.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво а де знаходиться тарантелла?

Там, де Наш Край на Шевченка.

Liberta, нічого, що я точку здав? :blush:

нє, то щось! так не цікаво :)

я ж маю сказати:

а от прийдеш на наступну кавову бордовку, взнаєш...

а от що буває з тими, хто на бордовки не ходить...

ах, в тарантелі найсмачніша піца, але де то є, я не скажу...

мужчини с марса, а жінки з венери :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...