Перейти до змісту

Піцерії


yura2281

  

292 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А вы ещё и обсуждаете ????

Так, ми апсуждаємо, це ж форум, як-не-як.)

Я згоден, домашні страви смачніші майже за все, що можна придбати в магазині або закладах громадського харчування. Пояснення цьому просте: вдома ми робимо для себе коханих, тому вибираємо найкращі продукти, дотримуємось технології, не економимо у кількості, тут основна мета - зробити собі добре.) А в закладах робиться усе для клієнта. Тут основна мета - отримання прибутку.

Так само, я згоден, що в деяких закладах просто непристойна накрутка і ціни на всіляку фігню казкові. Ну, що ж тут поробиш, ми живемо в такому суспільстві. Це називається "бренд", тут ви уже не піцу купляєте, а саме його. Тут тільки один вихід: не подобається щось, не заходь.

А щодо мене, дещо, що мені дуже подобається, я не можу приготувати вдома, просто фізично не можу. Та й часу нема. Тому зрідка дозволяю собі поласувати.

Власне, ми тут обговорюємо піцерії, до чого тут домашня піца, я взагалі не розумію, якщо чесно. Ще б написали, що піца - то забугорна фігня, а от борщ з пампушками!!! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Наприклад, у Фелічіті оці нюанси з вибором пива, з доставкою (спочатку була безкоштовна, потім коштовна, потім окрім коробки ще вручають здоровенний пакет. Нє, я не жадний, але на біса мені пакет, якщо я замовив піцу додому???

Запитував навіщо пакет. Тому що під час доставки розливається олійка яку дають до піци, і шофер власним коштом робить хімчистку салону.

А так все в пакет :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в Solo -- досить непогано, якщо не зважати на інтер'єр. Піца смачна (хоч і не на дровах печеться, але значно краща, ніж в Челентано або Нас-Ремо), ціни приємні. Можна велосипед поставити на задньому подвір'ї. Приємний персонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно пробував піццу в Rock Club (хз як точно називається, воно на відродження навпроти "У тата"). тісто нормальне, не паперове, та й начинка смачна :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По душевності краще піццерії навпроти будинку Побуду на Лесі немає нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене найсмачніша:

1. Беніссімо

2. Сан-Ремо

3. Там-Там

найменше подобається в Фелічіті, не розумію, що там такого всі знаходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найменше подобається в Фелічіті, не розумію, що там такого всі знаходять...

Знаходжу у Фелічіті те, що там не піцца "по-українськи", накласти побільше всього і наїстись (нічого не маю проти і такої, домашня піцца з вареною ковбасою forever :rolleyes: )

У цій піцерії інгридієнти та їх композиція відповідають італійській кухні. Делікатес одним словом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене дуже смачна піца у Мадагаскарі, якщо не звертати уваги , що це сімейне кафе)))

Схожа до піци у Фелічіті але з приємливішимі цінами!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

З задоволенням відвідую піцерію "Фелічіта". Кожного разу задоволена обслуговуванням,піцою та (чи) пастою :g34:

Доводилося відвідувати також Челентано,Сан-Ремо і Тарантеллу . Але жодна не вразила,лишилися неприємні враження,особливо від Челентано :g31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Челентано дружині якось попалося волосся в піці, забрали її шматочок і зробили млинець. А Сан-Ремо чув, роблять нову в таких випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Solo -- досить непогано, якщо не зважати на інтер'єр. Піца смачна (хоч і не на дровах печеться, але значно краща, ніж в Челентано або Нас-Ремо), ціни приємні. Можна велосипед поставити на задньому подвір'ї. Приємний персонал.

Підтримую, якщо закрити очі на інтер'єр - досить непогано! Хороша піца - хороші ціни, дійсно - приємний персонал! Подобається і підхід до вина. В жодній іншій піцерії міста не бачив ні такого вина, ні таких цін ! :ok2: Принаймні, націнка 100%, а не 300-400%, як це у нас буває зазвичай! І коли кажуть, що вино свіже - воно свіже, а не вмерше минулого тижня в холодильнику :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І так, стосовно Solo, піцерія спаскудилась за кілька тижнів :( і це печально. Був там у вівторок, все чудово, свіженька/смачненька піца, зі свіжими інградієнтами. Було нас четверо, тому з задоволенням з'їли три різних піци. Залишили позитивні враження про персонал і саму піцу і казали, що обов'язково повернемось.

Сьогодні ж мав нагоду знову побувати в цій піцерії, але вже в іншій компанії, тому порівняння тільки мої: піца УГ, гірше навіть чим в Нас-Ремо, таке враження, що вона була морожена і потім розігріта, бо на тарілці, на якій її принесли, була вода, а таке буває коли розігріваєш морожену піцу в мікрохвильовці. Начинка на смак, та і вигляд, були також не першої свіжості.

Тому залишились неприємні враження, вечір відверто кажучи був змарнований, як і настрій, та й шлунок не дуже дякував за те, що в нього вкинули.

Після такого ще раз туди йти бажання вже немає :( Жаль, що нова піцерія так швидко стала профнепридатною. Можливо просто невдалий момент вибрав для відвідування, чи піцейоллі не вдалась саме наша піца, але...

Тому мій вибір на даний час - це Тарантелла: смачна піца, помірна ціна і пофіг мені на те, що там манку сиплять, аби не підгоряла, вона мені не заважає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Нещодавно відкрилась піццерія Тарантелла на розі Сенаторки Левчанівської! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, стосовно Solo, піцерія спаскудилась за кілька тижнів :( і це печально.

Досить часто буваємо саме у цій піцерії. І до дати Вашого посту, і після неї, по цей день. Жодного разу не було нарікань. Як в тій рекламі "смачно як завжди". Піца смачна і свіжа щоразу.

Можливо, Вам просто з яких суб'єктивних причин не смакувала, або дійсно невдало вийшла з вини закладу. Тому прикро, коли з першого разу роблять висновок, що все, заклад зіпсувався, хрест на ньому і всім скажу. Теж чекали, коли ж нарешті зіпсується, бо як правило так буває. Але вже більше ніж півроку і поки що не розчаровує. Не лише мене, а й багатьох знайомих. Єдине, туди треба йти, якщо немає гострої необхідності вишуканого інтер'єру та гламурних відвідучачів, а просто забігти перекусити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікаво чи був хтось на піцці у "Теревенях",а вони давно взагалі відкрились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю проходила повз "Теревені", якраз звідти виходили відвідувачі. Поцікавилась чи піцерія вже працює, відповідь була:" Якщо можна так сказати...обслуговування ніяке, піца ще гірша...", але боюсь щось стверджувати не знаючи напевне :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, не знаю... Кому як. Мені піца "Теревені" сподобалась. Обслуговування - видно що колектив ще не збитий, але нічо ніби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видно що колектив ще не збитий

не збитий клієнтами? невже все настільки погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обслуговування - видно що колектив ще не збитий, але нічо ніби.

Це правда. В них відкриття офіційного ще не було. Можна сказати притираються. Колектив новий. Все нове.

Короче тестовий період.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В неділю проходила повз "Теревені", якраз звідти виходили відвідувачі. Поцікавилась чи піцерія вже працює, відповідь була:" Якщо можна так сказати...обслуговування ніяке, піца ще гірша...", але боюсь щось стверджувати не знаючи напевне :

То для чого таке писати, якщо не знаєте :naezd: Треба було зайти особисто і тоді робити висновки, тим більше на загал. Те ж саме можна сказати що ви на вигляд "ніяка, якщо можна так сказати, але боюсь щось стверджувати не знаючи напевне". А піца там дійсно смачна, був у неділю, інтер"єр чудовий, та й місце для піцерії нормальне(стоянка для авто є), немо того "гламура" за шаленні гроші, як в деяких піцеріях. Одним словом - ГУД :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті люди, що виходили звідти, піцу куштували і висловили свою думку. Точно так само, як висловили її ви. На вигляд я "може і ніяка", але думка ваша мене абсолютно не хвилює, як і вас моя.

Тепер по темі...

Брали з собою піцу з нової "Дюни" (здається Прошутто - з вітчиною, сиром, часничком), що на Соборності,36. Сподобалась!

Щось вишуканого і цікавого в інтер"єрі піцерії немає, обслуговування посереднє. Час від часу можна заглянути на піцу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подредактировал опрос - добавил новые пиццерии. никого не забыл, надеюсь? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...