Перейти до змісту

Маркет ака Ньюбарахолка


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

 Взагалі то треба було перед тим як робити такі кардинальні зміни запитатись в суспільства, тобто прикрутити голосувалку і було б видно хто як ставиться до цього... Але якщо адміністрація форуму не хоче бачити на борді торргівлю, то, звичайно, такі дії зрозумілі...   :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а ви підпис Торіка читали? Там відповідь на багато ваших питань.

А той класфілд допиляється, звикнемо і все буде добре. Краще пишіть зауваження і пропозиції щодо покращення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи те, що я тусувався лише на барахолці, а я такий геть не один, то борді капєц :))).

Скинемось на віночок? Пропоную придбати десь на аукро :))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміниться чи не зміниться Куплю/Продам, не мені це вирішувати. Розповім слідуюче: про Борду я почув від своїх друзів і реєструвався я тут тільки заради Куплю/Продам, більше як 3-и місяці я перебував тільки у цьому підфорумі. Звідти я багато чого взяв для себе, тай чим міг сам допомагав. Після того як я звик у Куплю/Продам, потихеньку розпочав оглядати весь форум та усі теми, плавно забувши про Куплю/Продам і зараз я там тільки якщо мені щось потрібно. Можливо скажете "стратегія", але ні, просто замітив за собою. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а ви підпис Торіка читали? Там відповідь на багато ваших питань.

А той класфілд допиляється, звикнемо і все буде добре. Краще пишіть зауваження і пропозиції щодо покращення.

то ти пропонуєш з цим змиритися ??? :naezd:

то торік взагалі може борд перетворити у свій власний особистий щоденник, і що ми будемо тут робити ???

і його підпис стосується однієї людини а не а не великої кількості користувачів бо саме великої кількості користувачів і залежить адміністрація цього форуму бо якшо форум стане не цікавим для людей і ніх то тут сидіти не буде то форум стане не популярним і дойде до закриття бо не буде вже чого тут робити тай альтернативніфоруми є набагато кращі: рівненський наприклад ! я думаю шо торік не хоче такеї долі своєму інтернет творінню !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іренка я влюбився :hug:

Даремно... ^_^

це мій знайомий з мого ніка заходив !!! зараз тут тільки я, його немає !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то, що: треба писати колективну заяву до торіка щоб все вернув як було, якщо він нормальна людина то може лояльно до цього віднесеться і все верне назад як було ! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твій знайомий транссвестит

та ні :lol: просто йому нема часу зареєструватися він пробував паро разів зареєструватися але казав шо йому там шось не вдалося то я йому й дозволила сидіти зі свого ніку інколи !

Давай більше не будемо не по темі говорити, бо тут вирішується серйозне питання !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ я ж писав, але бачу видалили, кому не подобається тут переходьте сюди [ ______ ], дуже класний форум, і немає такої дискримінації!

Очень некрасиво.

давайте рекламу оставимо на потім !!! Тут треба вирішити питання з торіком, можливо він ще нормальна людина і ще все може змінити ! Вобщем треба діждатися його поки він зявиться на борді і написати колективну заяву в пп, або створити тему-опитування, або саме краще дізнатись його телефон і особисто кожному з ним поговорити, можливо він нас зрозуміє !? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то

Тут певно вся адміністрація форуму і модератори повністю схиблені
такшо це нічого не дасть.

а на рахунок телефона то мабуть в торіка нокія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мій знайомий з мого ніка заходив !!! зараз тут тільки я, його немає !

Вау то ви не трансвестити???? у вас може роздвоєння особистостей а то може розчетвертіння.

Добре по темі, може барахолку оставити у якомусь іншому вигляді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не зрозумів - а аукціон досі не реалізований???

а то продам і тільки за чіткою ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мій знайомий з мого ніка заходив !!! зараз тут тільки я, його немає !

Вау то ви не трансвестити???? у вас може роздвоєння особистостей а то може розчетвертіння.

Добре по темі, може барахолку оставити у якомусь іншому вигляді

та ну не придерайтеся ви вже так до слів ! :lol: :lol: :lol: не прикалуйтесь це я просто сказала !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нові позиції в Classifieds публікуються в RSS?

Я звик за барахолкою слідкувати саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alovin, keron, yalivine, irenka

друзья!

вернее, друг - ты безграмотный, тупой, обделенный интеллектом школьник!

Новая барахолка будет не в форме аукциона - раз.

Апать темы строго запрещено, а в новом виде это исключено как вид, вообще. Теперь модераторам не прийдется тебя банить - два.

Ты нас покидаешь навсегда со всеми клонами - три.

Хочеш бути Українцем? Вчи українську мову сука!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою участь на форумі теж розпочинав з розділу "Куплю/Продам". З часом освоївся і маю що сказати і написати у інших розділах.

В принципі досить корисна штука - борда. І новини, і потеревенити "по клавішах" .... - класно. Проте розділ "куплю/продам" слишається дуже важливим! Тому висловлююся за еволюцію (поступове удосконалення), але не революційні (кардинальні) зміни.

Хоча треба почути думку адмінів! Можливо такі зміни продиктовані виключно технічними причинами. В такому разі варто шукати компроміс: таке рішення, яке дозволить з мінімальними втратами зберегти "барахолку". З будь-якої ситуації є альтернативні варіанти виходу. Можливо зменшити "життя" теми у цьому розділі до 180 днів? В новому варіанті маркету ще не розібрався на 100%, але як бути, коли товар проданий у перший день? Інші потенційні покупці продовжуватимуть "бомбардувати" продавця ще 14/ 29 днів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alovin, keron, yalivine, irenka

друзья!

вернее, друг - ты безграмотный, тупой, обделенный интеллектом школьник!

Новая барахолка будет не в форме аукциона - раз.

Апать темы строго запрещено, а в новом виде это исключено как вид, вообще. Теперь модераторам не прийдется тебя банить - два.

Ты нас покидаешь навсегда со всеми клонами - три.

Хочеш бути Українцем? Вчи українську мову сука!

йопта "Справедливість є.." (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви створіть пробний лот, подивіться, шо, де , куди, а потім пишіть про недоліки.

Classfields - експериментальна штука, написав її америкос, версія - альфа(якщо це вам про щось говорить) і її зразу підтримала купа народу у світі, і торік в тому числі. По можливостям нью-барахолка в стотисячпіццот разів краще за нинішню як для продавців, так і для покупців, а що найголовніше - для інших учасників форуму, які не бажають у списку нових повідомлень отримувати три сторінки купівлі-продажу!

Борда перетворюється!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особенно радует отсутствие тем с названиями "продам" и "куплю", раздражало страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінуси:

- не реалізовано аукціон

- не можна змінювати початкову ціну

- не працює редагування цін

- не можна вказати (так як на аукро) кількість одиниць товару

- на кожен товар (якщо я хочу продати декілька схожих товарів) треба створювати окремий лот

маркет не доведений до толку навіть, реалізований на 4 з 10, а барахолку вже закрили, нехарашо получається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починається революція :0003:

Лучани, давайте не будемо гнати на Адмінів, хлопці ж стараються для нас... вислухають кожного і зроблять (по своїму:D) щоб всім було зручно, написано ж пробна версія... значить в розробці, корегуванню і в удосконалені!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...