Перейти до змісту

Маркет ака Ньюбарахолка


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А доречі в кого не чуєш, то кажуть а ти на board.lutsk.ua зайди, там можна щось знайти\купити\спитати. І це є плюсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А доречі в кого не чуєш, то кажуть а ти на board.lutsk.ua зайди, там можна щось знайти\купити\спитати. І це є плюсом.

board.lutsk.ua не вмирає, просто зміниться шлях до нашого оновленого гіпер-магазину! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА якщо чесно все те саме залишилося, хочеш договоритися з людиною про ціну, пишеш їй в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінуси:

- не реалізовано аукціон

- не можна змінювати початкову ціну

- не працює редагування цін

- не можна вказати (так як на аукро) кількість одиниць товару

- на кожен товар (якщо я хочу продати декілька схожих товарів) треба створювати окремий лот

маркет не доведений до толку навіть, реалізований на 4 з 10, а барахолку вже закрили, нехарашо получається...

- тут не майданчик для аукціонів

- встановлюй ціну зразу, в магазині хліб теж не продають по 10 грн. і не запитують "Аскільки дасте?"

- дивись вище

- Брехня, якщо тобі розуму не хватає, це не означає, що його немає у всіх.

- Дивись вище.

Доведи до толку, умнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінуси:

- не реалізовано аукціон

- не можна змінювати початкову ціну

- не працює редагування цін

- не можна вказати (так як на аукро) кількість одиниць товару

- на кожен товар (якщо я хочу продати декілька схожих товарів) треба створювати окремий лот

маркет не доведений до толку навіть, реалізований на 4 з 10, а барахолку вже закрили, нехарашо получається...

- тут не майданчик для аукціонів

- встановлюй ціну зразу, в магазині хліб теж не продають по 10 грн. і не запитують "Аскільки дасте?"

- дивись вище

- Брехня, якщо тобі розуму не хватає, це не означає, що його немає у всіх.

- Дивись вище.

Доведи до толку, умнік.

:jeer:чєловєк думав, старався, писав а тут :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінуси:

- не реалізовано аукціон

- не можна змінювати початкову ціну

- не працює редагування цін

- не можна вказати (так як на аукро) кількість одиниць товару

- на кожен товар (якщо я хочу продати декілька схожих товарів) треба створювати окремий лот

маркет не доведений до толку навіть, реалізований на 4 з 10, а барахолку вже закрили, нехарашо получається...

- тут не майданчик для аукціонів

- встановлюй ціну зразу, в магазині хліб теж не продають по 10 грн. і не запитують "Аскільки дасте?"

- дивись вище

- Брехня, якщо тобі розуму не хватає, це не означає, що його немає у всіх.

- Дивись вище.

Доведи до толку, умнік.

не моя ідея була створити маркет, чого я його маю до толку доводити?

треба було спочатку доробити, а тоді вже і барахолку закривати

і останнє, я звичайно розумію, друг (чи хто там) це все затіяв, треба підтримати...

але я лише зазначив недоліки, які тут присутні, на мій поглад...

до всього ж того, я з вами не знайомий на стільки щоб на "ти" переходити, і бажання немає

а в статусі вашому правильно зазначено: Ви хамидло ще те!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З самого початку форум не створювався як барахолка.

Це сталось само по собі, і тільки після того як тут зібралась досить велика аудиторія. Нема аудиторії, нема кому продавати :)

Поки розділ куплю/продам був барахолкою де народ продавав свої речі, модератори встигали і могли контролювати розділ. Все було ок.

Як тільки на форум масово потягнулись професійні продавці, та зробили з форуму торгову площадку усе пішло на перекос.

Флуд, апи, образи, постійні жалоби на продавців та покупців, клони які нахвалюють товар.

В нових постах одне куплю-продам, за ними важливих та інтересних тем не видно. Задовбування адмінів та модерів постійними розборами. Ми не залізні.

Модернізація з тим що міг двіжок форуму, збільшення категорій, чіткі правила [куплю] [продам], порядку не принесла, деградація на лице. (так засрали уже не один гарний форум) :(

Форум це засіб для спілкування, а не торгова площадка, він не під торгівлю заточений.

Тому було прийняте рішення, знайти-придумати-прикрутити мод який буде спеціалізованим.

Так. На жаль мод сирий, але рухається у правильному напрямку. І розробник реагує на ті прохання які йому надходять, в тому числі і від нас.

Визнаю, перехід трошки за різкий. Але з інертністю Українців, тільки кардинальні речі заставляють їх рухатись :)

Не розглядайте його як лоти чи типу аукро, ми зробимо усе можливе щоб ваші побажання що до торгівлі були втілені.

Продавці, ви хочете щоб було краще і зручніше вам. Не вірно! Краще і легше повинно бути тим хто хоче купити. Мабуть :)

В моді кращий пошук, нормальні категорії, не треба прочісувати форум щоб знайти те що потрібно.

Не плутаєшся у купі недійсних постів про купівлю чи продаж. Нема місця горам флуду, і купи постів з обсиранням продавця і товару.

Продавець сам собі модератор і може видаляти флуд. З розвитком моду, фіч та інтересних моментів повинно стати більше, з урахуванням побажань користувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З самого початку форум не створювався як барахолка.

Це сталось само по собі, і тільки після того як тут зібралась досить велика аудиторія. Нема аудиторії, нема кому продавати :)

Поки розділ куплю/продам був барахолкою де народ продавав свої речі, модератори встигали і могли контролювати розділ. Все було ок.

Як тільки на форум масово потягнулись професійні продавці, та зробили з форуму торгову площадку усе пішло на перекос.

Флуд, апи, образи, постійні жалоби на продавців та покупців, клони які нахвалюють товар.

В нових постах одне куплю-продам, за ними важливих та інтересних тем не видно. Задовбування адмінів та модерів постійними розборами. Ми не залізні.

Модернізація з тим що міг двіжок форуму, збільшення категорій, чіткі правила [куплю] [продам], порядку не принесла, деградація на лице. (так засрали уже не один гарний форум) :(

Форум це засіб для спілкування, а не торгова площадка, він не під торгівлю заточений.

Тому було прийняте рішення, знайти-придумати-прикрутити мод який буде спеціалізованим.

Так. На жаль мод сирий, але рухається у правильному напрямку. І розробник реагує на ті прохання які йому надходять, в тому числі і від нас.

Визнаю, перехід трошки за різкий. Але з інертністю Українців, тільки кардинальні речі заставляють їх рухатись :)

Не розглядайте його як лоти чи типу аукро, ми зробимо усе можливе щоб ваші побажання що до торгівлі були втілені.

Продавці, ви хочете щоб було краще і зручніше вам. Не вірно! Краще і легше повинно бути тим хто хоче купити. Мабуть :)

В моді кращий пошук, нормальні категорії, не треба прочісувати форум щоб знайти те що потрібно.

Не плутаєшся у купі недійсних постів про купівлю чи продаж. Нема місця горам флуду, і купи постів з обсиранням продавця і товару.

Продавець сам собі модератор і може видаляти флуд. З розвитком моду, фіч та інтересних моментів повинно стати більше, з урахуванням побажань користувачів.

Підтримую! Реально цікаве направлення... а сирі недостатки підсохнуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd , а модератор може поставити 100-150 "Паддержал" ?

Карочє , голосую всеми виртуалами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, что нужно сделать обязательно. объявление на заглавной странице, типа "куда уехал цирк". я сегодня отгреб полдесятка мессаг от возмущенных торговцев, которым почудилось, что их забанили. пришлось показать где вход

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Реально цікаве направлення... а сирі недостатки підсохнуть!

Di, перелогінься :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, что нужно сделать обязательно. объявление на заглавной странице, типа "куда уехал цирк". я сегодня отгреб полдесятка мессаг от возмущенных торговцев, которым почудилось, что их забанили. пришлось показать где вход

ага, я тут подумал.. "а теперь то за что" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Реально цікаве направлення... а сирі недостатки підсохнуть!

Di, перелогінься :0024:

зараз... тільки хай Di мені скаже свій пароль! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з недоліків - нема можливості редагувати лот (Н-Д:перемістити в потрібний розділ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ну шо за дурний кіпіш? Тепер знайти щось конкретне НАБАГАТО простіше, а то я сьогодні пролистав пару сторінок тем туди-назад, щоб знайти те, що я вчора бачив і показати людині. А якщо мені треба договоритись/поторгуватись з продавцем - це можна зробити і у приваті.

Таке питання вже піднімалось, висловлю ще раз свою думку щодо цього: борда - лише майданчик для зустрічі продавця і покупця. Все решту вони вирішують САМІ МІЖ СОБОЮ, і не суть, у якій формі це відбувається, на борді, в асі, чи в скайпі, чи при особистій зустрічі. Цей класфілд значно зменшить кількість роботи модераторам.

Я розумію, панове торгаші, що вам насрати, але повірте - модерувати увесь ваш брєд важко і на це треба витрачати багато часу. Адміни цінують свій час і правильно роблять. А якщо щось комусь не подобається, блеать, читайте підпис Торіка - там все написано ж.

(Це все я про істеричні воплі, а не про конструктивні зауваження. Їх, звісно, треба писати і навіть якось відділити - тему почистили чи що.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ідем у майбутнє РАЗОМ"!!! :ok:

Думаю, до "Типу лота" потрібно додати "Обміняю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По можливостям нью-барахолка в стотисячпіццот разів краще за нинішню як для продавців, так і для покупців, а що найголовніше - для інших учасників форуму, які не бажають у списку нових повідомлень отримувати три сторінки купівлі-продажу!

А слабо було зробити так шоб повідомлення про нові теми в куплю-продам просто не лізли до всіх інших або їх просто не було? Хто сидить в барахолці - той і без того промоніторить нові відповіді.

А повідомлення з борди на мило я так ніколи майже і не получав скільки не натискав "Следить за темой".

Борда перетворюється!

На шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки на форум масово потягнулись професійні продавці, та зробили з форуму торгову площадку усе пішло на перекос.

Флуд, апи, образи, постійні жалоби на продавців та покупців,

Задовбування адмінів та модерів постійними розборами. Ми не залізні.

ТОрговій площадці все-таки сприяла адміністрація.

Флуд флудом, теми в основному живуть недовго. Але цим же флудом можна збити ціну.

Скарги - неминучі.

Проти задовбування - правило - не довбати адмінів, хай довбуться покупці між сабою самі. Адмін - каратель. Рішення приймає на свій розсуд згідно правил і інтуіції. Не нравиться - бан. Всі сидять сумирно.

клони які нахвалюють товар.

Бан по айпі

В нових постах одне куплю-продам, за ними важливих та інтересних тем не видно.

Обрізати попадання туди "купи-продам".

Форум це засіб для спілкування, а не торгова площадка, він не під торгівлю заточений.

Хто хоче - спілкується в інших темах. Ніхто нікому не заважає. Чи не так? Як барахолка впливає на спілкування?

Є потрібний для міста розділ "Куплю-продам" - чудово, тут продають-купують.

Не розглядайте його як лоти чи типу аукро, ми зробимо усе можливе щоб ваші побажання що до торгівлі були втілені.

Побажання є - лишити як було, чи хоча б зробити так щоб працювали розділи паралельно.

Продавці, ви хочете щоб було краще і зручніше вам. Не вірно! Краще і легше повинно бути тим хто хоче купити. Мабуть :)

В моді кращий пошук, нормальні категорії, не треба прочісувати форум щоб знайти те що потрібно.

Не плутаєшся у купі недійсних постів про купівлю чи продаж. Нема місця горам флуду, і купи постів з обсиранням продавця і товару.

Не повіриш - я покупець... А прочісування форуму влаштовує, навіть приносить певну насолоду. Флуд допомагає часом коригувати ціну, або привести її до адекватної. Буває так що продавець на залізяку семирічної давності ставить неймовірну ціну. Флуд чи не флуд ставить продавця на місце.

В мене одне прохання - будьте адекватними. Я дійсно користуюсь на форумі лише барахолкою, дуже рідко читаю щось інше. І навряд чи буду освоювати нові, явно недосконалі фічі - немає в мене на це часу. При всій недосконалості форумного типу барахолки, вона була толковою. Там була душа. А тут.....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одне прохання - будьте адекватними. Я дійсно користуюсь на форумі лише барахолкою, дуже рідко читаю щось інше. І навряд чи буду освоювати нові, явно недосконалі фічі - немає в мене на це часу. При всій недосконалості форумного типу барахолки, вона була толковою. Там була душа. А тут.....?

Мило і шнурок треба? Чи можливо свої знайдуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мило і шнурок треба? Чи можливо свої знайдуться?

Це до чого? Не маєш що сказати по суті - не офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до чого? Не маєш що сказати по суті - не офтоп.

Не до чого а до кого - до тебе! Хоча тобі краще знати до кого/чого :)

Борда це не барахолка - це місце де збираються люди зі спільними інтересами для цікавого і приємного спілкування, для обговорення тих чи інших наболілих питань і проблем, подивитись чим живе наше місто, показати себе, да в кінці кінців - це місце де тобі завжди дадуть дружню пораду і складуть компанію за кухликом пива в тяпницю в "Кораблику". Це Сім'я, з великої букви, тому що вона велика :smile3:

Не треба зводити все до банальної барахолки - "Это же не наш метод, Шурик" (с)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда це не барахолка - це місце де збираються люди зі спільними інтересами для цікавого і приємного спілкування, для обговорення тих чи інших наболілих питань і проблем, подивитись чим живе наше місто, показати себе, да в кінці кінців - це місце де тобі завжди дадуть дружню пораду і складуть компанію за кухликом пива в тяпницю в "Кораблику". Це Сім'я, з великої букви, тому що вона велика :smile3:

Не треба зводити все до банальної барахолки - "Это же не наш метод, Шурик" (с)!!!

Я і не зводжу, просто кожному своє. По-моєму, всі інші розділи форуму прекрасно працюють і їх ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...