Перейти до змісту

Маркет ака Ньюбарахолка


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я і не зводжу, просто кожному своє. По-моєму, всі інші розділи форуму прекрасно працюють і їх ніхто не відміняв.

Ну тоді для чого стільки непотрібного кіпішу навколо дурної торгівлі? Принцип "кожному своє" тут не діє, тут діє принцип "головної ідеї", а головна ідея данного форуму - це спілкування, а не торгівля!

Так, форум прекрасно працює, а можливість торгувати - це лише одна із додаткових можливостей, люб'язно надана нам людьми, які створили і вивели цей форум у світ і працюють над ним на самому лише ентузіазмі, ну і на пиві звісно :D І замість того щоб їм дякувати ви показуєте своє "фе" по любому поводу, без видимої на то причини!

Все, більш писати не варто, йдемо всі спати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А можно в маркете, в раздел "Барахолка" еще категорий добавить?

Підтримую. Звичайно категорый не треба так багато як наприклад тут http://itc.ua/freeads/ ,але все ж основні групи розділити. Наприклад вже давно потрібно щоб периферію відділили від комплектуючих.

Наприклад зробити так:

Комп'ютери, ноутбуки

Комплектуючі ->

Набори комплектуючих • Процесори • Материнскі плати • Пам'ять •

Відеокарти • Контроллеры, платы

Жорсткі диски • Оптичні приводи (DVD, CD...) •

Кулери і системи охолодження • Корпуса и блоки живлення

Периферія (принтери, сканери, UPS, клавіатури, миши)

Монітори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб можна було редагувати ціни і т.д. Звісно ж про ціну можна домовитись і в коментах, але краще коли користувач зайде на головну "Маркета" і побачить цікаву їму ціну а не ту яка була в період створення лота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонок в газету бесплатных объявлений:

- Я вчера давал объявление о продаже одной фиговины, измените, пожалуйста цену!

- Но газета уже вышла!

- Я вас очень прошу, измените, это для меня важно!

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

дорогие юзернеймы alovin, keron, yalivine, irenka

за злостное мультоводство покидают нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей - стільки і різних думок, комусь хочеться поговорити про місто, комусь про музику, комусь ще про щось..., а комусь їсти не дай, а дай пофлудити, поторгуватись, для цього і була зручна барахолка. Проблема, як мені здається, не у формі в якій буде відбуватись купівля/продаж, а у тому, що це обмежує спілкування на форумі для певного типу користувачів. Уявіть собі скільки було б незадоволених, якби закрили форум ВелоParty або наклали певні обмеження для спілкування в ньому (типу не маєш байка - нема чого і писати у темі). Вношу пропозицію: на певний період дозволити існування двох форумів (старий і новий варіант), модерацію не проводити в жодному з них; допрацювати МАРКЕТ і провести голосування. Залишити той, що набере більшу кількість голосів (не враховувати голоси новостворених юзерів і юзерів з одним і тим же ІР-адресом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старий варіант вже був... на те й він і старий! А якщо запустити два сервіса то можна буде з глузду зїхати де шукати те що мені потрібно... і куди краще подати свій продаж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно спочатку скептично віднісся до даного нововведення, але зрозумів що не все так погано.Але навіть тут не реалізований чіткий поділ на "Куплю" і "Продам" як в велопаті, поки не зайдеш в лот не зрозуміло чи хочуть купити чи продати, як на мене це основний недолік. Якщо поправлять буде "гуд" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно спочатку скептично віднісся до даного нововведення, але зрозумів що не все так погано.Але навіть тут не реалізований чіткий поділ на "Куплю" і "Продам" як в велопаті, поки не зайдеш в лот не зрозуміло чи хочуть купити чи продати, як на мене це основний недолік. Якщо поправлять буде "гуд" :)

і редагування цін! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старий варіант вже був... на те й він і старий! А якщо запустити два сервіса то можна буде з глузду зїхати де шукати те що мені потрібно... і куди краще подати свій продаж!

Можна подумати, що окрім борди ти на інші сайти не заходиш, ніде нічого іншого не читаєш, а при першому ж навантаженні на мозок з глузду з'їжджаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а теперь обратите внимание, кто самый активный в темах по новому Маркету. правильно, это gates, неоднократный нарушитель правил предыдущий барахолки, а также держатель "альтернативного ресурса". говорит это о неуважении к правилам и людям их составившим, а также попытках саботажа с целью продвижения собственного ресурса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старий варіант вже був... на те й він і старий! А якщо запустити два сервіса то можна буде з глузду зїхати де шукати те що мені потрібно... і куди краще подати свій продаж!

Можна подумати, що окрім борди ти на інші сайти не заходиш, ніде нічого іншого не читаєш, а при першому ж навантаженні на мозок з глузду з'їжджаєш...

Звичайно заходжу на інші сайти... а хто є люди які крім борда нічого не знають!? )) Але ж мова йде про сервіс "Купівлю-Продаж" а це основний для мене міський сайт яким я користуюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно в маркете, в раздел "Барахолка" еще категорий добавить?

Підтримую. Звичайно категорый не треба так багато як наприклад тут http://itc.ua/freeads/ ,але все ж основні групи розділити. Наприклад вже давно потрібно щоб периферію відділили від комплектуючих.

Наприклад зробити так:

Комп'ютери, ноутбуки

Комплектуючі ->

Набори комплектуючих • Процесори • Материнскі плати • Пам'ять •

Відеокарти • Контроллеры, платы

Жорсткі диски • Оптичні приводи (DVD, CD...) •

Кулери і системи охолодження • Корпуса и блоки живлення

Периферія (принтери, сканери, UPS, клавіатури, миши)

Монітори

а ще помішала б категорія Комплектуючі в розділі Мобільні телефони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було би також непогано, якби був якийсь лічильник перегляду лота. Тільки так можна зрозуміти, чи привернув ти увагу покупця, чи ні.

раніше в форумі він працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю предложение QWESTiON - счетчик просмотров был бы полезен

теперь насчет редактирования цены. моя идея, как это сделать лучше и проще - кнопка вроде "перевыставить с новой ценой" или просто "перевыставить" по окончании срока действия лота. при этом старый лот автоматически закрывается и создается новый с аналогичным текстом и картинками, но возможностью ввести новую цену.

ps. стоит взять лучшее с аукционов и известных досок. вот, скажем, хороший пример для подражания : http://itc.ua/freeads/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоть кто-то из тех, кто поимел выгоду с борды, не считая админов, модэров, меценатов(они её никогда не имели), а завсегдатаев "барахолки" хоть раз пожертвовал на развитие борды хоть полтинник? А? Пи***ть не мешки ворочать, мля, мне тут так неудобно, а поспособствовать кроме пиздежа, нечем? а на новый движок? тоже моя хата с краю?, а не хватало ресурсов железу, кто помогал переездом на новое железо? да, мля, 70% из темы куплю/продам сразу скинулись, да, мля? переехали на новый мод?- сказали спасибо админам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоть кто-то из тех, кто поимел выгоду с борды, не считая админов, модэров, меценатов(они её никогда не имели), а завсегдатаев "барахолки" хоть раз пожертвовал на развитие борды хоть полтинник? А? Пи***ть не мешки ворочать, мля, мне тут так неудобно, а поспособствовать кроме пиздежа, нечем? а на новый движок? тоже моя хата с краю?, а не хватало ресурсов железу, кто помогал переездом на новое железо? да, мля, 70% из темы куплю/продам сразу скинулись, да, мля? переехали на новый мод?- сказали спасибо админам!

Ну раз ніхто не башляє то накуя шось можернізувати, хай би було як є. А ти вигоду мав/не мав? Чи чого ти так звівся?

Може мені по всіх форумах де я зареєстрований башляти чи як?

Мо ще ліцензійну вінду купити, ти мсамим завзячуючи білу шо я юзаю 10 років його ресурс?

І те що я недав ні копійки розробникам, я ніким боком не виражаю неповагу, або невдячність за їхню велику зроблену роботу і поважаю їх труд.

Ось ти цих ВЕЛИКИХ людей борди знаєш? - я ні. Знав би, інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да всё очень просто, был у на с модер, Shura жосткий, но справедливый, и что, нет его, заипался он вас выправлять, и баны разные писАть, и что теперь, если ничего не менять то какой будет срачь в теме? ты его будешь чистить? нет? ну то вместо тебя это будет делать робот! а н*х всякие каменты , типа"да дорого, я "там" могу дешевле купить" или разводить флуд "цуко, я тебя по айпи вычеслю", или попускать продавателей неуместной хуйнёй типа: "чё за цены [censored] ломиш",

и основное: это тебе не все форумы, на которых ты зарегистрирован, это мля БОРДА, так шо, маст хэв сам риспэкт!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну что, нормальные тенденции. если все идет не так, как надо, значит пора вернуть Сталина Shura :smile3:

я уверен, что со временем стерпится-слюбится и будет намного лучше, чем раньше. главное, чтобы админы не забили на доработки и ошибки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз ніхто не башляє то накуя шось можернізувати, хай би було як є.

Вот приходишь ты в свой любимый кабак пива попить, друзей повидать, а там все обблевано, на входе алкаши все зассали и еще каждые две минуты к тебе то бабка с цветами подходит, то канадский коммвояжер с товарами по 10 грн. В нормальные заведения таких бабок вообще не пускают, алкашей и бомжей отстреливают и за порядком следят.

"Модернизация" как раз в том, чтобы сделать борду удобной для общения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда, хто тільки з чим не асоціює борду :)

Хто з кабаком, хто з коханкою а хто дивиться в CRT монітор при 800х600 і частотою 60Гц і думає, про що це вони ...:blink:

І тепер, візьміть до прикладу ось тему з маркету

http://board.lutsk.ua/classifieds/item/23-samsung-crt/

що то за оформлення, що то за відповідть на запитання про уточнення деталей лоту??

І де порядок? А я б сказав де )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...