Перейти до змісту

Маркет ака Ньюбарахолка


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

що буде з "Нерухомістю" ?

та нічого рішив просто торік звести борд у прірву! може щей шось створить але то вже буде не те !

борд у Луцьку люди знають тільки через його хорошу барахолку ! а оскільки цього вже не буде то сайт почне потихеньку гаснути і взагалі втратить всю свою популярність !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дивно. Але я ніколи не хотів робити зробити з борди барахолку.

Їх і так як лайна нп просторах інтернету. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

борд у Луцьку люди знають тільки через його хорошу барахолку

Ты не поверишь,но это не так...

Остальную часть поста комментировать не буду, потому что не пользовался (пока) разделом "Купля - продажа", поэтому не имею права что то советовать по данному вопросу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно. Але я ніколи не хотів робити зробити з борди барахолку.

Їх і так як лайна нп просторах інтернету. :)

та діло не в тому просто тут хороша атмосфера була люди один одного знали , можна було договоритися прозамовлення товару по дуже приємній ціні, я ось наприклад побачивши тему одного користувача то запитав чи не може він мені з закордону привезти певний товар, ми зустрілися поговорили він погодився і заодно познайомились і ціни були ну дуже дуже хорошими, і усі люди з луцька провірені і хороші здебільшого там продавати усе було чудово, а те що зродив торік перетворивши на аукціон це погана ідея користувачів на борді набагато зменшиться , тай ця форма аукціону (типу аукро) дуже непрактична і неудобна, ось наприклад якшо ви схочете щось купити по ціні дешевшій ніж у багатьох магазинах, як ви створете лот на купівлю, або наприклад тему допоможіть оцінити товар ???

це дуже погана ідея те що торік робить!, зараз скрутні часи настали і розділ купівля продаж є дуже актуальним для людей, а дії торіка стосовно його перетворення у аукціон є цілком не правильними бо це поведе за собою втрату великої кількості користувачів !

Якшо ви із цим погоджуєтесь зі мною, то будьласка повпливайте якось на торіка поговоріть із ним бо для багатьох людей борд став рідним луцьким сайтом-форумом !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

альтернативный форум рулит

2 користувачів, 11 гостей, 1 скритих користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо хороший альтернативний форум може суттево опустити рейтинг борди на багато кроків униз !

Ну... здесь надо отделить котлеты от мух,если yalivine и окажется в чём - то прав, то слова должны звучать так:

може суттево опустити рейтинг теми "Куплю/Продам"
но это уж никак не относится к всему ресурсу..

Смешно как то представить, что те, кого интересуют темы, начиная от поздравления именинников, завершая астрономией, включая юмор - фото – мото - вело-спорто – кино – музоно – и много других вещей, побегут на другой ресурс только потому что барахолку перевели на форму аукциона… имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо хороший альтернативний форум може суттево опустити рейтинг борди на багато кроків униз !

Ну... здесь надо отделить котлеты от мух,если yalivine и окажется в чём - то прав, то слова должны звучать так:

може суттево опустити рейтинг теми "Куплю/Продам"
но это уж никак не относится к всему ресурсу. имхо...

А то нічого що приблизно 700-900 користувачів борди і гостей в основному орієнтовані на розділ куплю продам , якшо не віриш влаштуй опитування !!! і саме гості сайту стають майбутніми користувачами, і усі хто зараз реєстується на борді то в основному націляний на торгівлю бо на вулиці зараз скрутний час і капіталістичні відносини люди в основному продають і купують певні товари, то зміна барахолки 100% приведе до зменшення кількості користувачів і втрати ретингу !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

альтернативный форум рулит

2 користувачів, 11 гостей, 1 скритих користувачів

Воно то так, але видно конкурентів злякалися, раз повидаляли адреса і теми))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to yalivine что б не создавать оверквотинг, хочу напомнить, что меня пока что вообще не интересует тема купли-продажи,поэтому постарайся писать посты более читабельно, благодарю за внимание :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to yalivine что б не создавать оверквотинг, хочу напомнить, что меня пока что вообще не интересует тема купли-продажи,поэтому постарайся писать посты более читабельно, благодарю за внимание :)

Саме так yalivine не сперичайся з цією людиною, тому що судячи з цієї теми , getto володіє безконтактним боєм, і зараз порчу ще на тебе нашле!!!

P.S. будь дуже обережний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

альтернативный форум рулит

2 користувачів, 11 гостей, 1 скритих користувачів

Воно то так, але видно конкурентів злякалися, раз повидаляли адреса і теми))

хаха

3 раза

у борде тоже

Заборонено:

2. Безпричинні ссилкі на інші ресурси.

может и баннер купите?

4 користувачів, 6 гостей, 1 скритих користувачів

один из 4х - я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я придумав що нам зробити !!! Усі ті хто пречетний до торгівлі усі разом колективно переходимо у технічний розділ і там створювали свої теми, технічний розділ більш похожий до торгівлі, тільки треба так щоб це робилося в певний визначений час і усі разом,тому що якшо буде багато тем від великої кількості людей то нас не забанять і може якось відстоємо права на нашу рідну барахолку, бо ця торікова ідея створити типу аукціон успіхом не увінчається, це дуже незручно для людей! І реально кількість користувачів через це знизиться радикально !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене досить не погано... тиждень другий і всі звикнуть.

тільки 15 днів дійсно малувато і було б добре вліпити кнопку "швидке перевиставляння лота"...

Обсуждение лота проводится через "вопрос-ответ". Задать вопрос может любой участник. Автор лота может ответить либо удалить вопрос.

а це взагалі супер сам собі модер в своїй темі, а то багато є пі%даболів які люблять обісра%ти чужий товар і в чужій темі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте всё таки не будем устраивать непонятно что в этой теме, для этого есть много других мест на Борде. Как я уже говорил, я пока что не имею никакого отношения к торговле, поэтому разрешите откланяться.

Если кто то хочет что то сказать - вперёд, но только по сути, и на определённой ветке.

Всегда Ваш Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це взагалі супер сам собі модер в своїй темі, а то багато є пі%даболів які люблять обісра%ти чужий товар і в чужій темі!

это называется "фундаментальное огораживание"

как вариант, создай свой блог, и там продавай свой же товар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене досить не погано... тиждень другий і всі звикнуть.

тільки 15 днів дійсно малувато і було б добре вліпити кнопку "швидке перевиставляння лота"...

Обсуждение лота проводится через "вопрос-ответ". Задать вопрос может любой участник. Автор лота может ответить либо удалить вопрос.

а це взагалі супер сам собі модер в своїй темі, а то багато є пі%даболів які люблять обісра%ти чужий товар і в чужій темі!

а як тему апати будеш методом зменшення ціни ??? га? А то уйде твій лот в забуття і будеш продавати вічно, а клонів створювати не можна бо бан !!! Я якшо ніхто не буде давати тобі запитань то як ти зменшиш ціну щоб людей зацікавило і тема піднялась? га? а досить хороша функція цитат?Де вона там Є ?

Ця задумка стосовно лотів на руку тільки баригам ото вже зможуть космічні ціни поставити і ніяких притензій до них не буде, а простим людям які хочуть щось продати це недовподоби однозначно !!!

Цей маркет ака аукціон дуже не практичний і людей на борді поменшає це однозначно !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось подивіться який це буде маразм ваш аукціон

en6.jpg

у барахолці ці теми спокійно створювалися і люди отримували те що хотіли і були задоволені !

А зараз такого вже не буде !

Чесно кажучи я здивований що торік рішився зробити такий маразм !!! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи дуже не сподобалась ідея - дуже не зручно, не привично і взагалі ідея не прийміть за образу, но брєдова... Борда барахолка перетворилась на якусь недороблену версію аукро попросту. Для чого взагалі такі зміни було робити...? Я тут досить рідко продаю, та і купую не часто, но все ж барахолка передворилась в те, що даже заходити туда не хочеться, взагалі при такіхх змінах думаю не виграють як ні адміни, так ні користувачі...

Я підтримую псти попередніх користувачів, хто виступав проти змін таких...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ це прорив, давно пора, слава адмінам. Як би міг заказав би для них оргію.

Ну нічо якщо пропаде лот через 15 днів, можна ж зберігати інфу в тхт файлі на крайняк.

добавте щось типу Госптовари

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміни, Вам великий мінус.

Ви вбили нафіг все - як гарний розділ, де можна було гарно і поторгуватися і почитати, і посперечатися, і взагалі отримати якусь насолоду від спілкування.

Нашо таке робити?

І без Вашої борди є аукціон.уа, пардон, аукро. Я не хочу вчитись чомусь новому, не хочу нічого освоювати. І не знаю чи буду користуватися Вашим "нововведенням". Сумніваюсь.

Був би я менш культурним - попросив би засунути Ваші "новшества" вам же в... При всій повазі. Дякую, блін. Дуже приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний. Абсолютно не зручний інтерфейс, і якщо в розробників немає бажання розділ ФОРУМУ перетворити на конкретно виділений розділ торгів то це погана ідея. Адже ви ж самі пишете що не хочете перетворити ресурс на сплошну торгівлю, а тут робите такі речі які вдосконалюють систему продажу, тратите час на її покращення і на схожість на аукціони. Але це ж ФОРУМ, на форумі та які б там розділи не були але - на них люди діляться думками і т.д. І хіба це погано що даний форум має такий потужний авторитет у сфері куплю, продам. Коли кажуть ось на борді можна купити... - і що тут такого? - Це ж тільки + в репу форума.

Якщо б розвивалась інша вітка форуму так як купля продаж? Наприклад фото?! То що тоді будете відокремлювати розділ бо скажете що то БОРДА ане ГАЛЕРЕЯ?

Хня це все, верніть все як було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ це прорив, давно пора, слава адмінам. Як би міг заказав би для них оргію.

Ну нічо якщо пропаде лот через 15 днів, можна ж зберігати інфу в тхт файлі на крайняк.

хто про шо думає !!! :blink:

Тут певно вся адміністрація форуму і модератори повністю схиблені !!! :blink: :blink: :blink:

Да по твоєму ніку все ясно з тобою: v anus !!!

да!!!! неочікувала я такого !!! Скоро борді дійсно настане кінець з такими змінами адмінів і з такими модераторами !!! :0148: :0148: :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба писати колективну заяву до торіка щоб все вернув як було , бо то настане КАПЕЦ ПОВНИЙ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея даних змін не зручна і розвитку не матиме. Потрібно було додати галерею та банити "аловінів", "комбатів" та інших неадекватів, які рахують своїм обов'язком "сирнути" в кожній темі,чи дати можливість видаляті їх повідомлення, такі собі борці з неадекватними, на їх думку, цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...