Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Phoinix сказал:

, а тут два раза підряд обкакався, цікаво яке рішення прийме Володимир!!!

Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус.

Як намене Володимир то далеко не Віталій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус.

Як намене Володимир то далеко не Віталій.

ім'я значення не має. Коли я виправдуюсь  дружина  каже:

Цитувати

не важливо що і як, головне результат

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1,5 роки коту під хвіст.

вік дає про себе знати.

і просто тонни невикористаних можливостей.

 

Все чесно і заслужено.

Після 6-го раунду все було ясно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що Володимир хотів дотягнути бій до кінця і перемогти за очками, тому і не ризикував. А от Джошуа втрачати було нічого, він пішов ва-банк - і не пошкодував про це. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно Джошуа красавчік. Певно самий сильний з суперників Кличка, а то і Кличків. Різкий, атлетичний ще й стратєг). Тіпа піддався після 5-го раунду, зберіг сили і взірвався. Я так давно не нєрвнічав... Перемога була так близько...шкода.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі "спєци" говорили, що Кличко виграє, я той інтер з 20.30 дивився, всі ляпали бляха.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джошуа молодець, а Володимир стоЇть перед важким вибором стати клоуном на рингу як Тайсон, чи завершити кар'єру на мінорній ноті. Щоб відновити свій авторитет на рингу, у випадку якщо Володимир надумає продовжити кар'єру,  прийдеться добре попотіти, часу в нього небагато залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старість - не радість!

Подякуємо Кличкам за ті роки, коли вони були нашою гордістю. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, frv сказано:

Старість - не радість!

В молодості він так само програвав, навіть швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки міг перемогти, але за шанс зубами не вхопився, на превеликий жаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Phoinix сказал:

Коли я виправдуюсь  дружина  каже:

не важливо що і як, головне результат

Ой, щось це нагадує "мета виправдовує засоби" і "на войне все средства хороши" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, case_l сказано:

В молодості він так само програвав, навіть швидше.

Втім то й справа, що молодий Кличко знаходив сили піднятися і стати найкращим.  Я не думаю що нині є резон знову дертися на олімп, роки своє беруть, а ризики ростуть. Хоча, перечитавши коментарі на allboxing.ru та fightnews.ru, відмічу що навіть кличкофоби віддали Кличку належне і визнали цей поєдинок одним з найкращих у  кар'єрі і визнали бійцівські якості Володимира. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yura-patriot сказал:

всі ляпали бляха

А після бою свої язики далеко позасовували... Особливо той "експерд" у чорному кептурику, що у таборі Кличка був, ну так вже розпинався... Краще б мовчав!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов хоч якийсь позитив.

Раніше чемпіоном був українець, тепер британець Джошуа, який рекламує Україну - JoshUA.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

А після бою свої язики далеко позасовували... Особливо той "експерд" у чорному кептурику, що у таборі Кличка був, ну так вже розпинався... Краще б мовчав!

Ну,тоже слухав:),а чув шо сказанув він відразу після бою, каже суддя винуватий і все тут :blink::D:D, молодець та баба, відразу його заткнула, мол зовсім не правда, а навпаки суддя ще трішки спасав Кличка, після відліку не відразу Джошуа підпускав до Володі, а ще там рукавиці поправляв і тим самим ще давав якихось пару секунд на передих, то потім він сидів і навіть не пукав))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суддя - молодець.

Дав шанс відновитися, а коли побачив, що все - врятував від інвалідності.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, frv сказано:

Втім то й справа, що молодий Кличко знаходив сили піднятися і стати найкращим.  

Старий Корі Сандерс  краще переміг молодшого Кличка. Джошуа ж пощастило виграти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відзначу ще те, що раніше після такого нокдауна, як був у 5 раунді, Володя вже б не піднімався. В цьому ж бої він не просто встав, а ще й досить вправно контратакував.

Бій - супер. Результат - препаршивий.

Але Клички - золота сторінка в історії України та світового боксу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, justice777 сказано:

Відзначу ще те, що раніше після такого нокдауна, як був у 5 раунді, Володя вже б не піднімався. 

Мабуть ти мало його поєдинків бачив..... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Старий Корі Сандерс  краще переміг молодшого Кличка. Джошуа ж пощастило виграти.

я ще й досі памятаю звук удару яким кличка сандерс відправив в нокдаун) Так гарно в бороду дав)
Кличко наступав на одні і ті ж граблі. всі раунди намагався вдарити лівим боковим. Кожен раз пролітав/ промахувався- і все одно бив далі... от це мені не зрозуміло було..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Dima4s сказано:

Кожен раз пролітав/ промахувався- і все одно бив далі... от це мені не зрозуміло було..

Бо тренера толкового вже немає, на жаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

1,5 роки коту під хвіст.

вік дає про себе знати.

і просто тонни невикористаних можливостей.

 

Все чесно і заслужено.

Після 6-го раунду все було ясно.

Заробив за бій 13-17млн, не зганьбився, майже виграв. В 6 раунді потужним правим звалив Джошуа.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пік чемпіонства, форми, успіхів... припадає на час, коли тренером Кличка був Стюард! Бєнкс вже йшов по накатаному і нічого нового не дав, а навпаки - суперники все вивчили і ... маємо те, що є :( А давно спеціалісти казали - міняй тренера!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, igorgame сказано:

Пік чемпіонства, форми, успіхів... припадає на час, коли тренером Кличка був Стюард! Бєнкс вже йшов по накатаному і нічого нового не дав, а навпаки - суперники все вивчили і ... маємо те, що є :( А давно спеціалісти казали - міняй тренера!!!

В тому піку не було такого сильного суперника як Джошуа.  А тренера зараз в 41 рік не знайти, бо немає що і коли ліпити з бійця, втрата Стюарда непоправна як і втрата молодості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...