Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

[quote name='Plum' timestamp='1381300961' pos

Тільки свідомо промазав

Ох якби попав!!! Амінь був би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І сказав Бог українцям ,, Я дам вам Кличка,,

- А навіщо він нам?

-Він побє всіх нігерів та москалів.

-Ого, тоді дай Боже дві штуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда Повєткіна ніяк не заспокоїться: вину переклали на американського тренера

Тренер російського боксера Олександра Повєткіна Олександр Зімін пов'язав поразку свого підопічного в бою з Володимиром Кличком з роботою американського тренера Стейсі Маккінлі. Про це повідомляє сайт видання "Советский спорт".

Зімін розповів, що Маккінлі змінив програму підготовки до бою з Кличком, що негативно вплинуло на Повєткіна. "Розумієте, не можна за три тижні до бою давати бійцеві нового тренера, який починає теж щось радити", - зазначив російський фахівець.

http://gazeta.ua/articles/sport/_komanda-povetkina-niyak-ne-zaspokojitsya-vinu-pereklali-na-amerikanskogo-trenera/520337
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американский специалист Тедди Атлас, который в 2009-2011 годах тренировал чемпиона WBA в супертяжелом дивизионе Александра Поветкина (25-0, 17 КО) поделился своим мнением по поводу предстоящего поединка россиянина с польским бойцом Анджеем Вавржиком (25-0, 17 КО), который состоится 17-го мая в Москве.

«Польский боксер не имеет опыта борьбы с бойцами высокого уровня и поэтому Поветкин выиграет с легкостью», - говорит Атлас, - «Его люди знают это и поэтому позволяют этому бою состояться в такой важный момент в его карьере. Ведь у него в перспективе бой с Владимиром Кличко, за который он получит шесть миллионов долларов. В предстоящем бое нет ни малейшего риска. Если бы Вавржик представлял бы хоть какую-то угрозу, то Поветкину не разрешили бы выходить на ринг».

Также, американский тренер рассказал, почему он прервал сотрудничество с «Русским Витязем».

«После двух с половиной лет сотрудничества его люди нарушили слово данное мне. Поветкин должен был тренироваться в США, когда я работал на ESPN. Я мог поехать в Россию только тогда, когда не комментировал боксерские поединки по телевидению. Когда они нуждались во мне, чтобы я привел их бойца к чемпионскому титулу не было никаких проблем с приездом в Америку, но когда Поветкин выиграл пояс, ситуация сразу изменилась», - говорит Тедди, - «Я ограждал его от преждевременной борьбы с Кличко, отказавшись от гонорара в двести тысяч долларов. Я знал, что ему нужно время, чтобы набраться опыта, хотя давление на нас было сильное. И вот в августе 2011 года мы выиграли пояс WBA в бою против Руслана Чагаева. Затем защитили его против Седрика Босуэлла и его люди прервали сотрудничество со мной. После этого, у меня было сильное разочарование, что и останавливает меня от возвращение к тренировкам кого-либо. Я не хочу больше в это ввязываться».

Напомним, ранее бой Кличко – Поветкин дважды срывался. Первый раз это случилось из-за травмы Александра, а во втором случае вето наложил тогдашний тренер Поветкина Тедди Атлас, считавший, что его подопечному рано выходить на бой с Кличко.

По материалам gorodokboxing.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Саша, что нужно изменить теперь?

- Об этом говорить сейчас не надо. Владимир верно подготовился, тактически он меня обыграл. Духовно я не сдался, я буду продолжать биться. Но на данный момент Владимир сильнее. Я буду рваться вперед и делать выводы со своими друзьями и партнерами

Зимин вообще не советовал ничего, ему не давали. Маккинли говорил больше, но через переводчика было тяжело. Стэйси дал много хорошего

- Насколько сильными были джебы Кличко?

- Удары действительно мощные, но надо было тактически грамотно подходить. Боксировать можно со всеми, сверхъестественного там ничего нет. У Кличко хороший джеб, хорошая правая, но я не потерялся, не испугался. Я вообще ничего не боюсь.

- Были ли нокдауны в седьмом раунде?

- Нокдаун был один, но не в седьмом раунде, а во втором. Левый с боку в висок. Больше нокдаунов не было. Считать мне нокдауны из-за того, что Кличко меня толкал было неправильно.

- Первое поражение изменит как-нибудь вас?

- У меня ничего не поменяется, я также буду идти вперед и до последней секунды. Я даже не брал в голову, что проиграл. Я хотел попасть и выиграть бой.

- Какая была тактика?

- Сломать его. Но Владимир не пирожок с маком, чтобы его сломать. Не получилось. Однако до последней секунды было желание быстрее встретить и попасть. Я проиграл бой, войну выиграю все равно.

- Будете ли что-нибудь менять?

- Главное - работа в три четыре удара. Не одиночными, как в этом бою. Это неправильно. Нужна большая выносливость. Я физически подошел нормально, но буду еще тренироваться. Надо было ближе подходить и на ближней дистанции сбивать удар. Извиняюсь, если не понимаете.

- Что сказали вам дочь и жена?

- Чувствую себя отлично. Близкие сказали: «Вот тебе п…лей дали. А семья всегда поддерживает.

- Уже пересматривали бой?

- Чуть позже посмотрю. Пока буду в России, никуда отдыхать не поеду. Уже хочется что-то поделать. Буду помогать детям, буду заниматься с Денисом Лебедевым, подстегивать его. Надеюсь, что у него скоро будет бой.

Виявляється Кличко просто штовхався у 7 раунді.... а те, що Повєткін не міг знайти свого кутка після кількох раундів, то, напевно, Кличко просто кружляв навколо так, що в голові закрутилось....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для вам це москальський вайн?

щоб усвідомити всю "значимість" і цього бою і Повєткіна, достатньо прочитати профільні американські сайти

головна новина зараз та, що В. Кличко заручився з Хайден Пнетьєрі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леннокс Льюис: Я готов вернуться в бокс для боя с Кличко

<p>

Бывший абсолютный чемпион мира в супертяжелом весе знаменитый британец Леннокс Льюис заявил, что готов вернуться на ринг для поединка с одним из братьев Кличко.

fed652e8a259097a077e8e212c72c037.jpg

Льюис готов вновь вернуться на ринг ради огромного гонорара / sport-xl.net

Более того, Льюис сообщил, что во время его визита в Москву на бой Владимира Кличко с Александром Поветкиным "русские", как их назвал Льюис, сделали ему предложение о бое с Кличко за 50 миллионов долларов.

Но Леннокса такая сумма не устраивает – он хочет получить за этот бой 100 миллионов долларов. И на этот раз Льюис не шутит. Как и русские. Леннокс сказал, что они обдумывают его встречное предложение.

"Я сказал им, что через шесть месяцев я буду готов выйти в ринг. Я уже нахожусь на предварительном этапе подготовки", - сказал Льюис.


48-летний Льюис добавил, что уже сбросил много веса и уверен в том, что следующей весной он сможет побить рекорд легендарного американца Джорджа Формена, ставшего самым возрастным чемпионом мира в супертяжелом весе за несколько месяцев до своего 46-го дня рождения. А отобрать чемпионские титулы Леннокс хочет не у Виталия, а у Владимира Кличко.


"Я уже побеждал Виталия, поэтому мне хотелось бы встретиться с другим братом. Но посмотрим, как оно будет", - сказал Льюис.

http://sport.bigmir....-boja-s-Klichko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німецькі журналісти Die Welt підшукали гідних суперників для українського боксера Володимира Кличка.

Ось уже протягом багатьох років триває переможна хода Володимира Кличка. Як довго ще вона триватиме і хто може його зупинити? Його Брат Віталій (42 роки) випадає - проти цього чемпіона за версією WBC Володимир ніколи не боксуватиме, тому сьогодні, за версією німецької Die Welt, є п'ять суперників, які можуть вийти проти нього не як призначені жертви, а з абсолютно обґрунтованими надіями.

1. Непереможений росіянин

Денис Бойцов (27 років, зріст - 185 сантиметрів, розмах рук - 194 сантиметри, професіонал від 2004 року, 33 перемоги, із них 26 нокаутом). Цього непереможеного росіянина, що перебуває на контракті у берлінській промоутерській компанії Sauerland, уже давно вважають здатним здійснити зміну влади. Він проводить свої бої у безкомпромісній манері і має винятково сильний удар. Головна проблема полягає в тому, що він часто отримує травми. Через травму коліна, отриману під час тренувальної гри у футбол, цього року він уже не зможе вийти на ринг. Ось що говорить Фріц Здунек, тренер Віталія Кличка: "Денис володіє усіма якостями для того, щоб змістити з п'єдесталу Володимира".

2. Базіка із сильним ударом

Дерек Чісора (29 років, зріст - 187 сантиметрів, розмах рук - 188 сантиметрів, у професійному боксі від 2007 року, 18 перемог, із них 12 нокаутом, 4 поразки) . Цей скандальний боксер з Лондона, що не знає страху, ось уже два тижні є чемпіоном Європи. Бій із Кличком став би дуеллю з домішкою почуття ненависті і з високими телевізійними квотами. Перед своїм боєм із Віталієм Кличком у лютому 2012 року, який закінчився поразкою, він на рингу плюнув в обличчя Володимиру. Влітку на Ібіці лише розважлива поведінка Володимира запобігла бійці між обома боксерами після численних провокацій з боку Чісори. Його коментар щодо перемоги Володимира : "Нудно, нудно, нудно".

3. Величезний британець

Тайсон Ф'юрі (25 років, зріст - 206 сантиметрів, розмах рук - 216 сантиметрів, у професійному боксі від 2008 року, 18 перемог, із них 9 нокаутом). Уже тільки з причини маси тіла у нього непогані перспективи. Цей непереможений англієць вищий на зріст, і в нього ширший розмах рук, ніж у Володимира (198 сантиметрів, 206 сантиметрів). Його батько Джон "Джипсі", колишній ірландський важковаговик, назвав свого сина на честь Майка Тайсона. Про перемогу Володимира Тайсон Ф'юрі сказав так: "Я подивився найгірший в історії бій за титул чемпіона світу. Два малорухомих ідіота постійно висіли один на одному. 10 000 000 відсотків за те, що я нокаутую Володимира".

4. Болгарин із хорошою технікою

Кубрат Пулєв (32 роки, зріст - 194 сантиметри, розмах рук - 194 сантиметри, у професійному боксі від 2009 року, 18 перемог, із них 9 нокаутом). Непереможений болгарин із боксерської стайні Sauerland склав з себе титул чемпіона Європи і на даний час є обов'язковим суперником Кличка за версією IBF, і це відбулося після того, як два місяці тому він переконливо переміг за очками Тоні Томпсона. Його відрізняє хороша техніка і прекрасна фізична підготовка.

5. Велика надія Америки

Деонтей Уалдер (27 років, зріст - 201 сантиметр, розмах рук - 213 сантиметрів, у професійному боксі від 2008 року, 29 перемог, 29 із них нокаутом). У 2008 році він став третім на Олімпіаді, а на професійному рингу цей боксер родом з міста Тускалуса, штат Алабама, залишається непереможеним. Усіх своїх суперників він нокаутував до закінчення четвертого раунду. Цей темношкірий панчер, промоутером якого є колишня суперзірка боксу Оскар де ла Хоя, вважається великою американської надією.

Раніше Володимир Кличко заявив про те, що хотів би провести бій проти Деонтея Уайлдера, який на професійному рингу провів 29 боїв, здобувши 29 перемог.

"Існує такий здоровенний, політкоректно висловлюючись, афроамериканець. Звуть Деонтей Уайлдер. Зріст його - за 2 метри, розмах рук - 213 сантиметрів. Провів на професійному рингу 29 боїв, здобув 29 перемог. А в серпні цього року нокаутував білоруса Сергія Ляховича. От мені здається - зустріч із ним була б дуже цікава. Інше питання - Уайлдер поки що не так високо в рейтингах...", - зізнався в одному зі своїх інтерв'ю Володимир.

Змінено користувачем Sandro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо як в Голівуді - бувші зірки крутяться біля "рускіх".

Ага, скучно на пенсії стало декому. Прям "Неудержимые".

Надбавка в 100 млн - хороший стимул встряхнуть старіной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надбавка в 100 млн - хороший стимул встряхнуть старіной.

+1

Но я бы с удовольствием бы посмотрел этот бой с Володей, хотя я представляю как этого хочет Виталий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Льюіса одні панти залишились, останній серйозний бій в 2003 році після якого він швидко свалив хоч міг би ще боксувати як так хотілось. Що він співає? Які 100млн.? З таким же успіхом можна і Тайсона проти Клічка виводити, тільки кому це потрібно і на що там дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки кому це потрібно і на що там дивитись.

Розумієш, яхтою за пару сот лямів уже не здивуєш, а от "відкликати з пенсії" іменитого боксера - це, напевно, "нова фішка" "нових русскіх" :)

ПС. Вітязь надєжд нє оправдал ЖЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 20.30 на Інтері Великий Бокс, буде Володька і Віталька.

ось лінк http://www.pravda.com.ua/photo-video/2013/10/10/6999743/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зімін у "Великому боксі": ржунімагу :_07:. Викладіть запис, пліз !!!

"Тренер Поветкина говорил на английском и очень быстро.."

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большой Бокс : будет ли матч реванш ? Спецвыпуск - 13 раунд. Кличко - Поветкин. Эфир от 10.10.2013

http://www.ex.ua/73264889?r=28713,23775 Сподобалось що говорив Розенбаум і цитата Кушінашвілі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cьогодні в Лас-Вегасі фігашиться Василько Ломаченко за 100 000$ проти месиканця Хосе Раміреса за 25 000$ - дебют в профі. У них на підтанцовці Маркес буде битись з Бредлі:)

Lomachenko_Ramirez_weighin_131011_001a.jpg

Lomachenko_Ramirez_weighin_131011_002a.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cьогодні в Лас-Вегасі фігашиться Василько Ломаченко за 100 000$ проти месиканця Хосе Раміреса за 25 000$ - дебют в профі. У них на підтанцовці Маркес буде битись з Бредлі :)

Де можна подивитись трансляцію?

В неділю 13 жовтня в 4:00 телеканал "Інтер" розпочне пряму трансляцію вечора професійного боксу у Лас-Вегасі (США), в якому проведе свій дебютний бій Василь Ломаченко.

Повтор поєдинку всі шанувальники боксу зможуть подивитися в неділю 13 жовтня о 14:00 на телеканалі НТН.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Василий Ломаченко - Хосе Рамирес

http://www.ex.ua/73307925?r=69663,23775

з російським коментарем звісно не вельми але вконтакті є трансляція з каналу "інтер".

Вітаєм Василя з прекрасним дебютом і першим титулом "інтерконті" :sm110:

Сподобались жести Василя в кутку рингу :_25: коли в 4-му раунді рефері відраховував Раміресу :0122:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...