Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Жалко звичайно що Кличко Солісу добряче не врізав...

Соліс спіткнувся розтянув чі розірвав м"яза, сухожилья, нажаль таке буває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалко звичайно що Кличко Солісу добряче не врізав...

Соліс спіткнувся розтянув чі розірвав м"яза, сухожилья, нажаль таке буває!

На скільки я зміг роздивитися, то йому на зустріч прилетіло в ліву скроню, а праве коліно вім міг пошкодити, коли вже падав. Там воно так некісло вигнулося від його ваги під дивним кутом.

А взагалі треба шукати на ютюбі запис, щоб добре роздивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені шкода глядачів, які купили дорогущі квиточки на цей бій, а все так швиденько закінчилось. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені шкода глядачів, які купили дорогущі квиточки на цей бій, а все так швиденько закінчилось. :)

Знайшов кого жаліти, ти б краще себе пожалів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені шкода глядачів, які купили дорогущі квиточки на цей бій, а все так швиденько закінчилось. :)

Знайшов кого жаліти, ти б краще себе пожалів

Це Оля)))

Чекаєш бою місяць, потім посилено цілий день, а тут... АбІднА...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як в анекдоті: пивка купив, вмостився перед ТВ, тільки першу пляшку відкоркував і тут... усьо.

Мені теж, до речі, здалося, що основна справа в ударі Віталія, а нога: то вже як похідне - результат від падіння та маси кубинця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені шкода глядачів, які купили дорогущі квиточки на цей бій, а все так швиденько закінчилось. :)

Знайшов кого жаліти, ти б краще себе пожалів

Це Оля)))

Чекаєш бою місяць, потім посилено цілий день, а тут... АбІднА...

:) Valyanok, бачиш і дзєвачкі дивляться бокс... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально.,

Муж с утра готовится посмотреть бокс (бой за титул чемпиона мира). На работе разговоры только о боксе, бежит после работы домой, по дороге маркет -самая вкусная рыба, самое дорогое пиво. За 15 мин до начала чистит рыбу. накрывает стол, готовится. За 5 мин открывает пиво, наливает. Минута до начала -в одной руке пиво, в другой рыба. Начало, первый удар -нокаут! Бокс закончен! Мужик не успел даже укусить рыбу и отпить пива, сидит, как идиот, на лице выражение как у дебила, ничего не понимает. Оглядвыается, в дверях его жена стоит и пристально на него смотрит. Жена: "Ну что, теперь ты меня понимаешь?..."

Анекдот від Plum

Змінено користувачем Michaylo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або пошкодження ноги під час падіння в нокдауні (а удар був достатній, до того ж зустрічний, Соліс не помітив його і не відтягнувся). Або проблеми з вестибулярним апаратом від струсу мозку, отриманого від того ж удару. Удар якраз у скроню прийшовся... те як Соліс стояв більше схоже на другу гіпотезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або пошкодження ноги під час падіння в нокдауні (а удар був достатній, до того ж зустрічний, Соліс не помітив його і не відтягнувся). Або проблеми з вестибулярним апаратом від струсу мозку, отриманого від того ж удару. Удар якраз у скроню прийшовся... те як Соліс стояв більше схоже на другу гіпотезу.

Недаремно Віталіка німці назвали залізним молотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко в першому ж раунді напропускав трохи швидких ударів Соліса і, можливо, побачив, що той надто швидкий, щоб "гратись" з ним. Ну і приклався разок, щоб втихомирити... і не розрахував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так вам скажу, я ше грав карти ....і тут хана....

Але на повторі я бачив що він дуже невдало приземлився на праву ногу, напевно її вивихнув і бокса немає... Жалко, над довелося далі їхати, бо настрій був не той щоб лягати спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий цікавий момент всього вечора - це вихід Кличка на бій: Коли він сказав Солісу "фіг тобі", луснув в колокол і пішов в ритм AC/DC :0123:

:)

А Roxette уже нє тє...д а...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не встиг від холодильника до телевізора :D

http://www.youtube.com/watch?v=VIEjTHcSyaY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...