Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

А 3упиняти гружону фуру чере3 якесь Ч*О, яке випускаючи слюни торочить що воно мае право!, Я не буду!

Ого! А это уже серъезная заявочка. Зато, честно. Буду знать, что на дороге есть фура-убийца, из принципа давящая пешеходов...

От попадешся мені не на переході, тоді і у3наешь! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Давите пешеходов. Они должны усвоить, что раз они не платят дорожный налог, то не имеют права шляться по тому, что им не принадлежит.(с) Джереми Кларксон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От попадешся мені не на переході, тоді і у3наешь! ;)

Очень редко бываю пешком. Редко нарушаю. Такшо, не судьба нам встретиться, Зорро-фурра

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От попадешся мені не на переході, тоді і у3наешь! ;)

З такими переконаннями не думаю, що довго тобі залишилось їздити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От попадешся мені не на переході, тоді і у3наешь! ;)

З такими переконаннями не думаю, що довго тобі залишилось їздити ;)

І до лікаря сходити,чим скоріше,тим краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Суддя міста Клівленд (США) придумав оригінальне покарання для жінки, яка на джипі виїхала на тротуар в той момент, коли в автобус сідали діти.

32-річна американка Шена Хардін понесла суворе покарання за порушення правил, в результаті якого могли постраждати діти. Водій шкільного автобуса поскаржився на жінку, яка об'їжджала його по тротуару, поки він збирав дітей.

Мати обвинуваченої виправдовувала свою дочку: мовляв, вона дуже поспішала, везла дитину в школу, а водій автобуса надмірно довго стояв, «базікав з батьками тощо».

Все могло б обійтися звичайним попередженням, якби водій автобуса не довів, що ця жінка виконувала такий маневр регулярно, і надав суду відеозапис.

У результаті суддя не тільки позбавив Шену прав на 30 днів і постановив виплатити штраф у сумі $ 250, але і змусив порушницю два дні з 7:45 до 8:45 стояти на перехресті з табличкою «Тільки ідіот їздить по тротуару, щоб об'їхати шкільний автобус» .

http://svit24.net/curiosities/58-kuryozy/44048-sud-zmusyv-zhinku-vodija-stojaty-na-perehresti-z-tablychkoju

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вы думаете только о себе. Вас уважают пропуская, уважайте и Вы немного ускорившись. В других городах люди и не знают такого, мне из Мариуполя говорили, что там и не пахнет пропуском на переходе. А я например и просто пропускаю людей , без перехода, если конечно не создаю неудобств едущим сзади машинам. Будьте добрее и уважайте людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Dream, там може бути "маячок" який буде вимикати цього трампліна для них. Чи ти вважаєш, що це не продумали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я хотів написати про "волшебну кнопку", але це, вибачте, якась, імхо, голівудщина.

Хіба подумали шо час, на який включається червоний, настільки малий, що можуть і постояти тих 5 секунд. :/

До речі, це, пробачте, не світлофор, а якийсь стробоскоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь є відео, де схожі штукі ставлять на знак "Проїзд заборонено", так там у громадського транспорта та служб є чіп, якій дозволяє проїзд і не вмикає цей механізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там у громадського транспорта та служб є чіп, якій дозволяє проїзд і не вмикає цей механізм

Ми - країна кумовства та родичання. За відносно не великий могорич, можна буде мати чіп у любе місце :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если вас не пропустили на переходе или чуть не наехали, запоминайте номер и звоните в милицию!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо далі?

При теперішньому КПК вони повинні відразу завести справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если вас не пропустили на переходе или чуть не наехали, запоминайте номер и звоните в милицию!

Варианты разные бывают. Например, еду я по пр. Молодежи, около 20:00 пару дней назад, фонари не светятся, или светятся недостаточно, переход возле библиотеки, там же остановка маршрутного такси. На остановке в очереди стоят несколько маршруток, получается что первая маршрутка практически "уперлась" носом в переход, я еду от самолета, вижу эту ситуацию, притормаживаю на всякий (до 30км/час), и тут через переход начинают бегом перебегать девченки, или с общаги, или с маршрутки. У меня тогда слов не было, я резко по тормозам, но успел остановиться. Впадлу аккуратно высунуть "нос" из-за маршрутки и посмотреть, может едет кто. Дык не, надо влетать на переход. Я даже посигналить не успел. И еще похожих ситуаций много, особенно вечером.

Вот в таких ситуациях запоминать номер и звонить в милицию считаю нет смысла, т.к. сами виноваты, надо сначало по сторонам смотреть, а потом выходить на переход, а то выбегут, и доказывать еще начинают что-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если вас не пропустили на переходе или чуть не наехали, запоминайте номер и звоните в милицию!

Варианты разные бывают. Например, еду я по пр. Молодежи, около 20:00 пару дней назад, фонари не светятся, или светятся недостаточно, переход возле библиотеки, там же остановка маршрутного такси. На остановке в очереди стоят несколько маршруток, получается что первая маршрутка практически "уперлась" носом в переход, я еду от самолета, вижу эту ситуацию, притормаживаю на всякий (до 30км/час), и тут через переход начинают бегом перебегать девченки, или с общаги, или с маршрутки. У меня тогда слов не было, я резко по тормозам, но успел остановиться. Впадлу аккуратно высунуть "нос" из-за маршрутки и посмотреть, может едет кто. Дык не, надо влетать на переход. Я даже посигналить не успел. И еще похожих ситуаций много, особенно вечером.

Вот в таких ситуациях запоминать номер и звонить в милицию считаю нет смысла, т.к. сами виноваты, надо сначало по сторонам смотреть, а потом выходить на переход, а то выбегут, и доказывать еще начинают что-то.

Коли на перехресті повинні уступити дорогу, то хто повинний дивитися по сторонах?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на перехресті повинні уступити дорогу, то хто повинний дивитися по сторонах?
Пішоходи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...