Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

До Привата в Кредо і Правексі не просили ні сканувати паспорта, ні коду, ні фото, тільки переписали дані. Зараз рахунки тільки в Приваті, так що не знаю.

Але маразм конкретний - ДЕРЖАВНИЙ банк порушує ЗАКОН. Супер.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто цікаво, ти більше 1 мільйона пропускаєш через свій рахунок в Приваті в рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, держслужбовець, ТІЛЬКИ офіційна ЗП, який там мільйон... Зате НІКОЛИ не спізнювався з погашенням всього, що знімав з кредитки, навіть у відсотки не влітав... Ну, був би яким боржником злісним, чи реальні мільйони літали б там...

Чим вони керуються, задовбуючи клієнтів - ХЗ... І рахунок не закриєш, бо зарплатний проект там, та й зручна кредитка їхня.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сисадміна в держустанові? Ото як відкрию підприємницьку діяльність - так хай і приходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Сисадміна в держустанові? Ото як відкрию підприємницьку діяльність - так хай і приходять...

не звертай уваги,

halcogen стандартно в більшості тем херню пише

 

в мене також дуже малі суми проходять

зовсім не зрозуміло чого такими маленькими об'ємами цікавляться

 

було б ще зрозуміло якби мільйони туди-сюди, а так

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, раб Божий же собі дозволив місяць тому ВУДКУ махову якусь за 2000+ купити з кредитки (треба було для науки банку дочекатися, щоб безпідставно і незаконно заблочили аванс, виграти суд, розірвати договір і не віддати їм, ще й компенсацію струсити - бо ЗП в мене єдине джерело доходів згідно Закону)... Холєра, замість ходити строєм, риболовним спортом займається, ату його, ату!

Знали б вони про моє захоплення фото, в т.ч. мій D7100 (на який збирав овердофіга часу) - взагалі б маски-шоу певно вислали б :D.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

взагалі б маски-шоу певно вислали б :D.

Кому ти нах потрібен ( :) ). Держ.установа, сам казав. Зверху дали вказівку, а ті виконують мовчки. Ти є сам в держустанові, хіба не отримував безглуздих завдань, аля "копать отсюда і до обєда, с лопатами я договорился". Був би комерційний банк, як раніше, трусилися за кожним клієнтом. А так - пох.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Співробітник відділення Приватбанку в Луцьку продавав дані про клієнтів по 400 гривень. Про це пише 

https://svidok.online/menedzher-pry-vatbanku-prodavav-dani-kliyentiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто вже оплачував комунальні послуги через Монобанк? Як внести реквізити установ (чи перенести з Приватбанку)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Хто вже оплачував комунальні послуги через Монобанк? Як внести реквізити установ (чи перенести з Приватбанку)?

В мене так і не вийшло.  Штурмив підтримку три  дні, спочатку не розуміли що від них хочу, потім сказали вводьте в ручну.  Тут як повезе.  Плачу за дві квартири, одна сама підтягнулася в монобанку, інша ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, IropS сказано:

Вводиш адресу, моня сама все підтягне так як і приват

Повторюся, монобанк, як і приват, впринципі, не підтягує деякі адреси, хто не стикався, повезло, але стверджувати сама все підтягне точно не вірно.  Я думаю, в зв'язку з однаковими розробниками,і відповідно, алгоритмами,  помилка збереглася . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Чотаржу. Не здивуюся, якщо скоро Приват повернуть Коломойському.
 
2 год · 
 

Я тут прочитал пресс-релиз по поводу решения Лондонского суда.

Высокий суд Лондона полностью отклоняет иск ПриватБанка против господина Коломойского.

• Господин Коломойский с успехом добился отмены Всемирного ареста активов Высоким судом
• ПриватБанк сфабриковал иск с целью подачи иска в Лондоне
• Суд обязал ПриватБанк в полной мере возместить судебные издержки господина Коломойского, включая промежуточный платеж в размере 4 миллионов фунтов стерлингов

Высокий суд Лондона полностью отклонил иск ПриватБанка к Игорю Коломойскому и Геннадию Боголюбову и приказал украинскому банку полностью возместить понесенные судебные издержки двум своим бывшим основным акционерам.

Суд установил, что Всемирный арест активов («ВАА») был издан ошибочно, и что ПриватБанк намеренно сфабриковал иск таким образом, чтобы у банка возникла возможность вовлечь господина Коломойского и господина Боголюбова к разбирательству [параграф 100]. Судья Фанкурт установил также, что действия ПриватБанка являлись недопустимыми и представляли собой злоупотребление правами господина Коломойского и господина Боголюбова, согласно Статьи 6 Конвенции Лугано, о рассмотрении исков по месту регистрации.

Также Судья Фанкурт отметил «серьезное не раскрытие и искажение информации» ПриватБанком в своем иске [параграф 176] и, соответственно, отклонил Всемирный Арест Активов.

ПриватБанк изначально предъявлял претензии на сумму около 1,91 млрд. долларов США. Судья Фанкурт установил, что максимально возможная сумма «вероятного» иска против Ответчиков, должна быть уменьшена на приблизительно 1,4 млрд. долларов США до 515 млн. долларов США, что представляет собой уменьшение исковых требований, которые изначально были предъявлены ПриватБанком, на 75%. Судья не сделал никаких выводов о том, что какая-либо сумма вообще причитается ПриватБанку...

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Прівєтбанк встановив ліміт 2$ на покупки в інтернеті (купую рідко, дрібнички з Алі до 10$). Збільшувати ліміт треба вручну. Годину прийшлось штормити підтримку в Приват24, щоб здійснити грьобане поповнення МТС на 400 грн.

В дружини теж є картка Прівєтбанк, і теж була така причина. В підтримці сказали що такий ліміт встановили і іншим клієнтам Приватбанку.

 

Знайома хотіла зняти з картки власних 7 к грн - прівєтовський банкомат видав тільки 3 к, а за рештою запропонував звернутись в касу. А там черга 20 чоловік.

 

Це новий спосіб зберегти клієнтів?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я 12го лютого біля опівночі робив покупку на Алі, теж без будь яких проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Vadimm сказано:

Прівєтбанк встановив ліміт 2$ на покупки в інтернеті (купую рідко, дрібнички з Алі до 10$). Збільшувати ліміт треба вручну. Годину прийшлось штормити підтримку в Приват24, щоб здійснити грьобане поповнення МТС на 400 грн.

В дружини теж є картка Прівєтбанк, і теж була така причина. В підтримці сказали що такий ліміт встановили і іншим клієнтам Приватбанку.

просто поплакатись на борді - мало.

варто відразу сказати, що ліміт 2$ на покупки в інтернетах - тільки на карту для виплат. сама назва якби натякає - карта спеціально для отримання зарплатних та інших соціальних виплат (навіть комісія за зарахування ЗП чи пенсії - 0%, а за нецільове, в т.ч. власними коштами через касу - 0.5%).

і це, вважаю, цілком правильно, зважаючи на тотальну фінансову безграмотність населення - плакальщиків за малими лімітами з КДВ в Інтернеті на порядки менше, ніж було б тих, хто плакав би ошуканий шахраями.

для платежів в інтернеті в Приват24 абсолютно безкоштовно відкриваються віртуальні карти, і кошти навіть з КДВ на них в тому ж Приват24 перекидаються без комісії. щойно перевірив в себе ліміт за такими картами - 10 000 дол.США/місяць (і по карті UAH, і по карті USD). вже до 10 років так і користуюсь - перед покупкою, закидаю на віртуалку саме ту суму, на яку планується покупка, і більше 5-10 баксів (чи еквівалент) там не тримаю - і спокійний, що ніхто не скористається без мого відома моїм кредитним лімітом по кредитці, і не залізе в мою заначку на КДВ. бо інтернет-платежі передбачаються передачу всіх необхідних для доступу до коштів даних третім особам.

тому ліміт в 2 бакси з КДВ підтримую (як і для кредитки).

 

11 годин тому, Vadimm сказано:

Знайома хотіла зняти з картки власних 7 к грн - прівєтовський банкомат видав тільки 3 к, а за рештою запропонував звернутись в касу. А там черга 20 чоловік.

так банк намагається підвищити відсоток безготівкових платежів, і тут я також поділяю обурення клієнтів. також мені не подобаються ліміти до 1000грн. в банкоматах інших банків на зняття за один раз коштів з карт Привата, але подобається, що з карт Привата можна знімати в банкоматах інших банків без комісій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid ти не зрозумів мій посил. Картка "Універсальна", кредитний ліміт = 0.  Я з цією карткою вчора нічого не збирався купувати. Хоча завів спеціально щоб закидати на неї гроші і оплачувати податки/комуналку/інтернет/мобільний/покупки в інтернеті.  Раніше це все вдавалось без танців з бубном. Вчора єдиною метою було поповнити мобільний на 400 грн, це теж раніше вдавалось без проблем.

Грошей там багато не тримаю, оскільки мав прецедент з іншим банком, в якого НБУ забрав ліцензію коли там зберігався мій депозит. З тих пір онлі кеш, майже онлі.

В дружини - картка для виплат, то там питань нема щодо встановлення ліміту, хоча також раніше поповнювала мобільний на 600 грн. І то, ліміт в 2 бакси - це вони так знущаються? Збільшувати вручну ліміт доведеться всім користувачам, які інколи щось купують в інтернеті.

В сапорті щось писали про "інтелектуальну систему, яка сама визначає ліміт на покупки в інтернет, і критерії, по яким вона це визначає, не розголошуються". Якась не дуже інтелектуальна система, імхо.

Змінено користувачем Vadimm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У карти є налаштування безпеки (ліміт на онлайн оплату, ліміт на зняття коштів, …) які легко змінити в Приват24.

Коли ти ще не розібрався з цими налаштуваннями, і для того щоб поповнити мобільний на 400 грн. ти витрачаєш 50 хвилин замість 5-ти – звісно ти є трохи незадоволений.

Але, збільшивши/зменшивши  один із потрібних лімітів декілька раз – це перестає бути проблемою.  

Деякі люди, якщо щось потрібно придбати (квиток на потяг або зняти готівку)  - збільшують ліміт – здійснюють операцію – зменшують ліміт.

Це безпека і особисто мені це подобається.

Можливо, незручність буде тільки тим, хто не користується Приват24 бо ці ліміти прийдеться збільшувати тільки у відділеннях банку, або довгими розмовами з техпідтримкою.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Prot в сапорті ніфіга не перший же оператор мені пояснив що проблема у встановленому системою ліміті. Спочатку просто відправляли на оф. сайт МТС. А взагалі, в Приват24 залажу всього кілька разів на місяць, і картку з собою не ношу, обходжусь готівкою. 

І думаю було б логічно, якби в момент встановлення ліміту банк пислав би мені смс чи імейл із відповідною новиною. Чи хоча б Приват24 розмістив би якесь оголошення на головній сторінці після того як залогінився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.02.2019 at 09:59, Prot сказано:

Деякі люди, якщо щось потрібно придбати (квиток на потяг або зняти готівку)  - збільшують ліміт – здійснюють операцію – зменшують ліміт.

...а деякі люди купують квитки на потяг прямо з Приват24 - і ліміти для розрахунків в інтернеті не враховуються, хочеш - платиш з КДВ без комісій, хочеш - за кредитні кошти з Універсальної...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.02.2019 at 23:59, Vadimm сказано:

І думаю було б логічно, якби в момент встановлення ліміту банк пислав би мені смс чи імейл із відповідною новиною. Чи хоча б Приват24 розмістив би якесь оголошення на головній сторінці після того як залогінився.

тут не можу не погодитись.

неприємним сюрпризом свого часу стало те, що перестали приходити СМС про покупки з карти на суми від 100 до 1000грн. - без попередження ліміт виріс в 10 разів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Цитата

 

Це бімба. У Приватбанка увели домен liqpay.com і перенаправили спочатку на сайт команди Зеленського, зараз вже на youtube з цікавою мелодією.

Команда Зеленського вже і заяву зробила: "Сьогодні багато людей не змогли оплатити свої покупки в інтернет-магазині через додаток LiqPay. Хтось невідомий купив домен LiqPay.com, який раніше належав ПриватБанку та налаштував редірект на наш сайт.

А нам навіть захищатись не треба, тому що ми нічого схожого не робили протягом всієї кампанії та починати не збираємось. Як ви бачите у нас дуже велика аудиторія, а такі способи вже давно не є ефективними. "

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 06.05.2019 at 14:05, zaHARE сказано:

А тим часом Приватбанк показав прибуток в 12,8 млрд.з яких 11,5 млрд грн буде спрямовано на виплату дивідендів для акціонера (державі в особі Міністерства фінансів). 

у 2013році прибуток складав 1,8млрд.

 Різниця в 7 разів!!!!!

49 хвилин тому, nickel сказано:

Хотілося б знати правду. Скоріше за все вижали з Привата все що можна чи заради гарних цифр на виборах чи побоюючись повернення Привата "в радную гавань". Але нашій фірмі, після таких новин, закрили кредитну лінію в Приваті. Думав, що це нетиповий випадок, але під час спілкування з ще одним знайомим взнав, що і їм закрили кредитну лінію. Це ж як треба з вижимати з банку всі гроші, що він тепер не може кредитувати бізнес і, відповідно, знову заробляти.

Отуто на сайті Приватбанку є його річна аудійована фінансова звітність: https://privatbank.ua/about/finansovaja-otchetnost

Класичному банку прибуток дають проценти по виданих кредитах та комісійні доходи.

Якщо дивитись за 2018-й рік, то діючих кредитів (які обслуговуються) -  приріст з 38.3 до 50.1 млрд.грн. на майже 12млрд.грн. (з них левова частина - фіз.особи по картах)

Зате на балансі - 180 млрд.грн. цінних паперів (в основному - ОВДП)

Коштів клієнтів при цьому - 231млрд.грн.

М'яко кажучи, баланс банку, саме як банківської установи - не клеїться, це - фінансова піраміда на держ.ЦП.

"Працюють" на прибуток - в основному ОВДП.

Проценти по ОВДП - платяться, грубо кажучи, за рахунок бюджету, тобто за рахунок коштів платників податків.

Тому вихвалятись тут особливо нічим - практично всі кредити Коломойського і Ко не обслуговуються, проценти по них не платяться (і тіло тим більше не гаситься).

Держава внесла в капітал банку ОВДП - держава виплатила проценти по ОВДП - банк отримав прибуток - банк заплатив дивіденди державі. Серйозне досягнення, що ж тут ще скажеш? Додати можна тільки одне - цей прибуток (і дивіденди відповідно) повинні були б бути значно більші, бо в дивіденди потрапило тільки те, що нові управлінці не змогли "освоїти" та проїсти:

Цитувати

За даними НБУ, за підсумками 2017 року адміністративні та інші операційні витрати Приватбанку склали 22,9 млрд грн, що на 13,6 млрд грн, або в 2,5 разів більше, ніж у 2016 році (9,3 млрд грн).

Витрати Приватбанку на виплату зарплати персоналу зросли на 31% (+818,3 млн грн) – до 3,46 млрд грн; інші витрати на персонал – на 60,3% (+136,4 млн грн) до 362,6 млн грн; витрати на утримання основних засобів – на 95% (+542 млн грн) до 1,1 млрд грн тощо. Витрати за статтею «інші адміністративні та операційні витрати» склали 15,98 млрд грн, що в 4,2 разів більше (+12,2 млрд грн), ніж у 2016 році (3,77 млрд грн).

Раніше НБУ повідомляв, що витрати Приватбанку на консультаційні послуги фінансового характеру за підсумками 2017 року склали 395,6 млн грн (для контексту: в Ощадбанку – 45,7 млн грн, Райффайзен Банку Аваль – 41,6 млн грн тощо). При цьому витрати Приватбанку на аудит становили 22,6 млн грн (в Ощадбанку – 3,7 млн грн, в Райффайзен Банку Аваль – 4,3 млн грн).

 

Хоча операційна діяльність банку таки прибуткова - споживчі кредити дають непоганий дохід, комісійні доходи "жирні", середня ставка по депозитах - біля 5% річних (що є для мене загадкою, але в аудійованій звітності саме таки виходить), бізнес-модель операційних доходів і справді дуже хороша - але це не скасовує того факту, що банк був "пилососом" на банківському ринку на користь однієї ФПГ.

 

І Коломойський в шоколаді (кредити не обслуговує вже котрий рік), і менеджмент нового власника дерибанить і прос*рає десятки мільярдів гривень (в т.ч. на користь старих власників).

 

І реституцію провести нереально, бо немає таких механізмів.

 

І Закон про гарантування 100% вкладів в Приваті так і не підписаний. Але в Приваті багато коштів жирних котів, які не підпадають під гарантії ФГВФО, тому банк ще поживе ;)

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rrid сказал:

І Закон про гарантування 100% вкладів в Приваті так і не підписаний. Але в Приваті багато коштів жирних котів, які не підпадають під гарантії ФГВФО, тому банк ще поживе ;)

 

 Я так розумію,що закон приймали,щоб не здійнялася паніка. І підписувать його немає сенсу, бо положенням цього закону відповідає тільки Укрексімбанк. Та й грошей під це не було й не буде.))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...