Перейти до змісту

Мене дратує, коли...


erica

Рекомендовані повідомлення

от коли перестанеш називати інших бидлом, і робити помилки у постах, тебе одразу запишуть до Євросоюзу :rolleyes:

ПеСе, ця тема так давно не спливала, я аж потумав, що у деяких життя налагодилось

Таки треба було поставити словник на мозілу...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація сьогодні. Катався я з Plum'ом, він об'їжджає машину яка припаркована з лівої сторони, водій не подивившись в зеркало, відкриває дверку, добре що було куди "втікти" і на зауваження ще й криє матом.

Це напевно в генах закладено, бути не правим і ще й хомити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПеСе, ця тема так давно не спливала, я аж потумав, що у деяких життя налагодилось

Не все так погано у нашому домі :)

А от поза ним.....то якраз тема нашої теми, сорі за тавтологію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація сьогодні. Катався я з Plum'ом, він об'їжджає машину яка припаркована з лівої сторони, водій не подивившись в зеркало, відкриває дверку, добре що було куди "втікти" і на зауваження ще й криє матом.

Це напевно в генах закладено, бути не правим і ще й хомити.

Щастя, що мене з вами у машині не було.... Хтось би головою зачиняв відчинену дверку....

Бо мене дратує, коли остолопи за кермом із купленими правами починають на дорозі "исполнять" !! Хоча я і пішохід, але поважаю чемних і досвідчених водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми були велосипедами. Так він мало того, що відкрив дверку і вийшов, так ще і відразу попрямував через дорогу, навіть не глянувши, чи там хтось їде.

Ще сьогодні двічі були випадки, коли памороки нас обганяли і відразу перед нами включали правий поворот і зупинялись біля тротуара (один раз маршрутка, другий -- якийсь ВАЗ), заставляючи нас гальмувати і об'їжджати їх, оглядаючись, щоб не потрапити під колеса їдучих в лівій смузі автомобілів. Ну невже з них корона впала б, якби вони 10 метрів проїхали ПОЗАДУ нас?!.. До того ж швидкість в нас була цілком нормальна -- 27-30 км/год... Повбивав би... :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трошка офтоп:

памятаю, років зо 5-6 назад бачив пригоду - на повороті з Відродження на Ковалевської велосипедист підрізав копійку на світлофорі (повернув з правого ряду в лівий поворот). ну звідти ясно виліз дядько і почав гнівно згадувати родичів, як він казав, "ровераста". останній, не довго думаючи, зупинився і послав далеко водія, після чого той різко сів в машину і на червоне газанув за велосипедом. сховались обоє на Ковалевської, так що закінчення, нажаль, не знаю)))

так що памороків вистачає з обох боків ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особливо дратує, коли наше шановне людство бидло смітить на кожному кроці, плюється, бухає і матюкається, коли заради якоїсь "супер-знижки" всі валять гуртом в кучу, пхаються бо не встигнуть купити кефір з супер-знижкою в 10 копійок, коли народ жмотиться заплатити в транспорті (а ще вякають, чого тарифи підіймають) і ще при цьому (sic!) хочуть в ЄВРОСОЮЗ!

Запам'ятайте, люди! Свиней у ЄС НЕ БЕРУТЬ! Поки ми не станемо культурними і не створемо культуру "для себе", а не для того, "щоб нас взяли в Європу",

ми будемо свинями.

Сьогодні: біля польського консульства бидлота/гопота, яка рветься в ЄС стоячи в черзі плювала/смаркалась на гарненько вкладену бруківку. Мало того, що соромно було за українців, а ще довелось в такому оточенні простояти 3 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж ти землячкам шмарочки не втерла на порозі Еуропи?:)

Цікаво, чи ти б щось зробив. Втер би шмарочки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж ти землячкам шмарочки не втерла на порозі Еуропи?:)

Цікаво, чи ти б щось зробив. Втер би шмарочки? :)

тобі-так, ти таке мілашко, а мір так часто нєсправєдлів к тєбє :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Мене дратує, мене дико дратує, коли люди, які принесли в життя стільки образ, сміття і непотребу, сміють з"являтися і вимагати ЩОСЬ.

Коли, витерши ноги об честь і гідність, приносять назад свій подертий обставинами зад і випорожнюються

в душу своїми смердючими застійними "мислями".

Карма, сцуко, штука каварна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене дратує коли спориш з людиною і вона тобі доказує шо сама не знає, але впевнена шо це так на 100% і потім проходить час і вона говорить, ну да.. ти був правий :0155: :0155: :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проходить час і вона говорить, ну да.. ти був правий

гірше, коли цього "ну да.. ти був правий" ніхто так і не говорить. Я поважаю людей, які здатні визнавати власну неправоту, нехай навіть через якийсь час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гірше, коли цього "ну да.. ти був правий" ніхто так і не говорить. Я поважаю людей, які здатні визнавати власну неправоту, нехай навіть через якийсь час.

де ж, через себе переступити <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Коли люди спілкуються про політику, таке вже враження що всі такі політологи аж біси беруть, всі розумні а живемо у дупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відать з лютого наступила акуна-матата...

- А як ти розслабляєшся?

- А я не напрягаюсь.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли люди спілкуються про політику, таке вже враження що всі такі політологи аж біси беруть, всі розумні а живемо у дупі.

Мене так прикалує коли хтось "вдає" що розбирається в нашій політиці... так аж настрій піднімається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли люди спілкуються про політику, таке вже враження що всі такі політологи аж біси беруть, всі розумні а живемо у дупі.

Мене так прикалує коли хтось "вдає" що розбирається в нашій політиці... так аж настрій піднімається.

Все зводиться до виду розмови "Цей 5 гривень до пенсії добавив він хароший а цей пільги забрав він поганий, ця гроші вилатила вона хароша, а при цьому сосиски були смачніші і пломбір"... ітдітп

БрЄд кароче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зводиться до виду розмови "Цей 5 гривень до пенсії добавив він хароший а цей пільги забрав він поганий, ця гроші вилатила вона хароша, а при цьому сосиски були смачніші і пломбір"... ітдітп

БрЄд кароче.

What is your advice?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харить коли хтось сяде за комп з жирними руками... і витирай після них клаву і миш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...