Перейти до змісту

Мене дратує, коли...


erica

Рекомендовані повідомлення

От мене, наприклад, дратують водії, яким плювати, що ти стоїш посередині дороги на переході і з дитиною за руку. Вони ж поспішають :mdr: А ще дратують продавці, які на калькуляторі віднімають 12-8 :mdr: А ще дівчата у в"язаних чоботях коли +37 на вулиці :dont: :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене, наприклад, дратують водії, яким плювати, що ти стоїш посередині дороги на переході і з дитиною за руку

Я колись написав про це в темі "Паркующиеся идиоты" :)

Тут же отримав порцію критики від якогось автолюбителя, типу пішоходи тормознуті, чи щось таке. А що ж робити, коли невідомо, чи зупиниться він

А що дратує... Та наче нема такого, щоб щось сильно дратувало) Хіба що наш менталітет - якщо в мене здохла корова, хай ще в сусіда здохне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав анекдот.

Приходить пацієнтка до психіатра:

-Доктор, мене все дратує!

Д:

-Можливо Вам варто зайнятись спортом, погуляти ввечері в парку, пройтись на вихідних по магазинах?

П:

-Спорт, прогулянки, шопінг мене дратує!

Д:

-Можливо варто зайнятися сексом?

П:

-А це що?

Д:

-Ви не знаєте, що таке секс?

П:

-Не знаю. Можете показати?

Д:

-Можу :)

В процесі "показу" пацієнтка роздратовано:

-Доктор, ви будь-ласка визначіться- туди чи сюди, бо туди-сюди мене теж дратує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене дратує, коли мужики списують на ПМС будь-що, що їх в жінці не влаштовує

коли лізеш в холодильник за останньою котлетою, а її вже хтось з"їв

коли наприбиравшись перед Великоднем бачиш на паркеті свіжі брудні сліди

коли, прокинувшись зранку, відчуваєш на подушці слину.. (бррр)

і ні, мужики, місячних у мене нема, просто я дратівлива :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дратує коли хтось каже буду за 3-5 хвилин і приходить/приїжджає за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі мене все дратує.) Ну, але якщо намагатись бути об’єктивним, то найбільше дратує, коли людина понтується, а ще більше, коли ці понти - галімі (безпідставні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене дратує, коли мужики списують на ПМС будь-що, що їх в жінці не влаштовує

Так вы сами нас приучили, чуть какой бзик так сразу ПМС. Вот и получается, если женщина нервничает и раздражается и этому нет никаких причин значит ПМС. И меня раздражает когда женщина любой свой псих списывает на ПМС, ведь это же так удобно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене дратує, коли мужики списують на ПМС будь-що, що їх в жінці не влаштовує

Так вы сами нас приучили, чуть какой бзик так сразу ПМС. Вот и получается, если женщина нервничает и раздражается и этому нет никаких причин значит ПМС. И меня раздражает когда женщина любой свой псих списывает на ПМС, ведь это же так удобно!

отут ви не праві.....ні ні.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене дратує, коли щось складне робиш а за спиною хтось стоїть і дивиться і ще намагається давати тупі поради.

А ще дратує коли хтось не розбираючись в електроніці намагається полагодити сам, а коли не вдається то приносить мені та й ще хоче шоб я то зробив майже за безплатно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інеті давненько існує спеціалізований ресурс http://zadolba.li/, буває, почитую вечорами. От там точно, чого тільки людей не дратує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже тратують курулевни, які плигають на перехід не дивлячись і валять завернувши голову в право - всьо я на зебрі! попробуй наїдь - таке враження що на переході збивають неболяче)) Дратують малолітні барани (неодноразово підмічено хто саме за кермом)для яких відітєлі всі помало сунуться і вони вискакують на зустрічну смугу і тупо летять заставляючи різко вивертати в право... а мо то жара так діє на мене?))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дратує,коли в самий необхідний момент починає сильно щось чи хтось тупити - телефон/комп/програми/мережа перевантажена/в машині лишній баласт на задьому сидінні/дівчина не може визначитись. :huh:

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене взагалі все дратує, але я це якось гладжую. А ще мен дратує мій чоловік, коли зварила їсти - а він кричить шо того не їстими, і сала не їстиме, і мяса, і риби, і плову, і борщу.... так і хочеться сказати гам...на наїжся козел.mdr.gif. А ше дратує, коли начинає порівнювати з тим, що робить його мама. Мол його мама робить набагато краще. А ще коли обіцянок не дотримується. А ще коли збираєшся щось робити, і ти прекрасно знаєш як це робити, а тобі все одно розказують як і шо робити. g16.gif Карочь я якась вся нервна і псіх. Навіть коли згадую то дратуватися починаю.... Кошмар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене нічо так зараз не дратує, як водії маршруток, які постійно стоять на зупинках і чогось чекають... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я особливо дратівлива вранці, коли не висплюсь. І розумію, що оточуючі в цьому не винні, але нічого з собою зробити не можу. Особливо бісить, коли запізнююсь на роботу, сідаю в маршрутку, а водій сунеться як сонна муха, ще й зупиняється на кожній зупиньці і чекає, поки хтось сяде. А ще, коли в маршрутці хтось поруч дуже голосно розмовляє по мобільному про якісь дурниці, коли хтось кашляє навіть не намагаючись стриматись, коли поруч стоїть якесь волохате чудо і те волосся лізе скрізь. Але це проходить. Навчилась з цим боротись, встаю раніше на годинку, і маршрутки вільніші і пішки можна пройтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я особливо дратівлива вранці, коли не висплюсь. І розумію, що оточуючі в цьому не винні, але нічого з собою зробити не можу. Особливо бісить, коли запізнююсь на роботу, сідаю в маршрутку, а водій сунеться як сонна муха, ще й зупиняється на кожній зупиньці і чекає, поки хтось сяде. А ще, коли в маршрутці хтось поруч дуже голосно розмовляє по мобільному про якісь дурниці, коли хтось кашляє навіть не намагаючись стриматись, коли поруч стоїть якесь волохате чудо і те волосся лізе скрізь. Але це проходить. Навчилась з цим боротись, встаю раніше на годинку, і маршрутки вільніші і пішки можна пройтись.

Що ви всі такі роздратовані це

стусуеться тількі нормальних

мужиків.Я в житті себе не дратую

ніякіми проблемами бо люба проблема

вирішуеться а роздратованість проходить.

А життя прекрасне воно в нас одне и

кожен хозяін,барин своїй судьбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі спокійний, але дещо мене дратує

мене дратує постійний шум, наприклад снідаєш а на кухні вімкнений телевізор і, особливо, в рекламі одночасний шум(наприклад гомін або просто шипить для уваги), якайсь мелодія і чийсь голос розповідає про якійсь рекламованого товару, а також гуде холодильник, гупають сусіди і за вікном швидка пищить, і це все одночасно - жах...

а також дратують юзери які не можуть зрозуміти елементарних речей користуванням ПК, - навіть якщо їх вчиш, стоїш над ними і кажеш куди нажимати і щоб ще записали, а потім всерівно подзвонять і розказуй їм це все по телефону, і врешті всерівно щось не те накляцають - а операція то : натиснути л.к.м. 5 разів(я підрахував: звіт з 1С на флешку скинути), або коли бухгалтер з великим стажом не може розібратись в елементарних проводках, а винний в цьому ти, бо програма погана...

а ще коли домовився з людиною, узгодив ціну, а як зробив то починають торгуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли дивлюсь футбол, а людина, яка ну взагалі нічого не шурупає в цьому, питає "а хто грає?". Те ж саме коли читаю книжку летить питання "а що ти робиш?". Роздер би. А ще коли хтось постійно мусить на 5-10 хв запізнитись, от мусить просто і без цього жити не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в маршрутці голосно матюжатсья.

або голосно розмовляють по телефону..маршрутки - то взагалі окрема тема:

- іноді від деяких пасажирів запах просто сногшибатєльний

- іноді водії так поспішають від"їхати пошвидше, що буквально з неї вилітаєш, ризикуючи попасти під колеса

- іноді вікна відкриті так, що протягом сережки з вух витягує, а іноді навпаки закупорено так, що ризикуєш впасти в обморок, в абсолютно нєпрілічну позу

- а іноді попадаються люди - мудаки, вони то є кругом, але чогось найчастіше - в маршрутці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні пости можуть стати декому вагомим аргументом не юзати громадський транспорт в гарячу пору року і не тільки....

велосипеди\мопеди\авто практично вирішують цю траблу. :ok:

Буде як в пісні:

А я - парень молодой,

А я весь такой крутой.

Шпарю, шпарю по столице,

Шпарю, шпарю по Тверской.

Кореш видный, деревенский,

А не фраер городской.

Ветер в харю, а я шпарю,

Что мне грусть, моя печаль.

Видел Аллу Пугачеву -

Горбачева не встречал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ні, мужики, місячних у мене нема, просто я дратівлива

нема? можна вітати? на УЗД вже ходила? хлопчик?

Мене взагалі все дратує, але я це якось гладжую. А ще мен дратує мій чоловік, коли зварила їсти - а він кричить шо того не їстими, і сала не їстиме, і мяса, і риби, і плову, і борщу.... так і хочеться сказати гам...на наїжся козел.. А ше дратує, коли начинає порівнювати з тим, що робить його мама. Мол його мама робить набагато краще. А ще коли обіцянок не дотримується.

то ти ше терпелива

- іноді вікна відкриті так, що протягом сережки з вух витягує, а іноді навпаки закупорено так, що ризикуєш впасти в обморок, в абсолютно нєпрілічну позу

а мені чим більше, тим краще, мабуть тому, що я сережок не ношу.

а мені якось пох...

а мені якось пох, шо тобі пох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...