Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

Схоже, що дійсно воно. Не додивився :-)

Було це десь на годину раніше. Я був без десяти сім там, то вже стукнулися. Все по телефону видзвонювали кудись. Машин не обдивлявся, але не думаю, що пошкодження великі. Поцарапав фарбу трохи, може вм'ятина невелика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вчора,ковельська траса.Фуру винесло на узбіччя,стоїть на колесах,але буквою Г.Менти ходять і обдивляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зашёл знакомый, рассказал, что вчера на Владимирской трассе была авария. Ехал автогонщик (в нормальном смысле) на соревнования в Польшу. На дорогу выперлось какое-то пьяное тело с лошадями. В результате удара водитель получил травмы, несовместимые с жизнью, умер по дороге в больницу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав сьогодні в Київ. Мусив, по справах.

Жах.....

На дорозі каша, місцями з льодом, то чистий асфальт, розганяєшся а потім лід....

Ну хто їздить то знає.

Аварї перестав рахувати. Думав що за Житомиром буде чистіша траса а вийшло навпаки.

Фури буксують на найменших горбах, пару штук скало пополам, в кюветах.

Маршрутка Спрінтер їхала на Київ (з рівного чи Луцька) зустрічну машину кинуло на неї (гольф здається). Лоб в лоб... Бачив що пасажир в машрутці пробив головою скло (реально дира від голові), сидів в крові. В гольфі бачив два тіла, гайци не спіщили допомагати, значить.....

бачив джипи в кюветах, шевроле на зустрічній так крутнуло, вже думав буде летіти на мене але кинуло в кювет, пацани вийшли живі здорові, добре що сніг був на обочині нормальний.

водії приторможують біля аварій, їдуть потихеньк пару клометрів а далі знову газу. "Авось зі мною такого не станеться" - кожен думає...

На ніч передають -5, на дорозі думаю буде сплошний лід....

коротше на ніч залишаюсь тут, завтра коли посвітліє буду помаленьку продиратись додому.

Реальна зима!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з годину назад біля істфаку Т4 не розминувся з якимось невеликим фордиком, схожим на Фокуса. Схоже що форд виїжджав з 8 березня, а Т4 їхав з Шопена. Ніби нічого страшного, але точно неприємно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був у Києві. Мусив по справах. ;)

Gabriel трошка налякав, що дорога жахлива....

Під ранок було -7, але траса практично зовсім чиста. Відповідно - зіткнень жодного по трасі.

І льоду не було.... (може це я його не бачив ;) Гірша ситуація в містах - лід.

Так що без пригод повернувся...

Але зима є зима...

Треба думати не лише за себе, але й за ближнього :)

ЩОБ НЕ В'ЇХАВ!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора їздив в Білорусію. Дорога мокра або з залишками снігу була тільки до Переспи. До Ковеля ще було видно сніг на обочині, на полях. А далі -- ніби снігу і зовсім не було. Дорога суха, чиста. Зате які дороги в Білорусії!... Це просто пісня... нам би такі! Особливо я здивувався, коли виїхав на трасу Кобрин-Брест. Я вам скажу, що наша Бориспільська траса по якості курить бамбук, тільки що ширша трохи. І їздять люди в населених пунктах 60, багато де стоять знаки з обмеженням до 40, і цього обмеження майже всі дотримуються. І на трасі я не бачив, щоб хтось їхав більше сотні. А все чому? А тому що штрафи в них просто шалені за порушення ПДР. От вам і заперечення тому, що хтось писав в сусідньому топіку, що великі штрафи не врятують ситуацію на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білоруські судді, навіть коли на Волині, на берегах Ратнівських озер п'ють українську горілку - все одно з острахом позирають на небо: кажуть, що бацька може з вертольотів дивитися... наші - не такі боягузи, це точно.... так само і наші менти - чесністю і правосвідомістю та страхом перед Законом не грішні. Тому просто великий штраф лише збільшить суму хабаря, який буде вимагатися продавцями смугастих патичків. А от зв'язка "Чесний мент" + "Високий штраф" здатна покласти край свавіллю на дорогах, згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора три аварії,майже однакові поцілунки в зад:

1.Карпенка біля переїзду

2.Перехрестя Рівненська-Електроапаратна(стояв без морби бус)

3.Біля цума на переході.При чому навіть коли водії повключали аварійки і почалися розборки,то даїшник навіть не рипнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас великими штрафами ситуацію на краще не зміниш. Люди нічого не бояться. Треба щоб кожен усвідомлював, що покарання неминуче. А так всі знають, що якщо в кишені шелестять купюри - то нічого не буде.

Їдеш населеним пунктом 70 км/годи. Знаєш, що нічого не буде. Максимум - усне попередження. І мєнт знає, що нічого не буде. Навіть і не думє спиняти. Толку йому з того попередження.

В той же час чимало автомобілів обганяють тебе на 120 і більше. Вони також знають, що нічого не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера кстати вроде как хоронили таксиста...

Количество такси , которые двигались в сопровождении гайцев в сторону гаразджи меня просто ввело в ступор!

Эта нескончаемая колонна в два ряда начиналась от выезда из луцка на ровенской и скрывалась за мостом автозаводским!

Такого количества машин в колонне я просто никогда до этого не видел!

А все тройка совершеннолетних юнцов... за 40 гривен всадили в горло ножик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера кстати вроде как хоронили таксиста...

Количество такси , которые двигались в сопровождении гайцев в сторону гаразджи меня просто ввело в ступор!

Эта нескончаемая колонна в два ряда начиналась от выезда из луцка на ровенской и скрывалась за мостом автозаводским!

Такого количества машин в колонне я просто никогда до этого не видел!

А все тройка совершеннолетних юнцов... за 40 гривен всадили в горло ножик.

Да це точно, мені вчора таксист розказував всю ситуацію... Їм грошей називається не хватало день студента відсвяткувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білоруські судді, навіть коли на Волині, на берегах Ратнівських озер п'ють українську горілку - все одно з острахом позирають на небо: кажуть, що бацька може з вертольотів дивитися... наші - не такі боягузи, це точно.... так само і наші менти - чесністю і правосвідомістю та страхом перед Законом не грішні. Тому просто великий штраф лише збільшить суму хабаря, який буде вимагатися продавцями смугастих патичків. А от зв'язка "Чесний мент" + "Високий штраф" здатна покласти край свавіллю на дорогах, згоден.

На рахунок останнього речення - то дуже точно підмічено!

недарма кажуть якщо хочеш щось зробити якісно то робити це потрібно копмлексно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це точно, мені вчора таксист розказував всю ситуацію... Їм грошей називається не хватало день студента відсвяткувати.

Це все гопнікі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все тройка совершеннолетних юнцов... за 40 гривен всадили в горло ножик.

От сук#i. Просто слів не вистачає. Треба привселюдно повідрізати цим "юнцам" рукі і ноги і кинути десь хай валяються..

А шо робити??? З цим треба боротись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все гопнікі :(

ХЗ хто, наскільки я зрозумів було 2 хлопці і одна дівчина. Таксист віз в Cирники. Коли приїхали, ті попросили почекати,поки гроші винесуть, залишили мобілку в залог. Водій чекав, відкрив вікно і закурив, підійшли ззаду і ножом в горло пирнули :angry:

Тут новина в Волинській правді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менты очень сильно постарались вовремя спрятать сучёныша, иначе таксисты сами бы его просто разодрали на фиг....

Я вот не понимаю - на чем выросло это поколение? На каких книгах, песнях или фильмах?

Ох, зря отменили смертную казнь.....ох, зря....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розірвали б одного-другог - і правильно зробили б. Третій не поліз. А чекати від міліції справедливості - толку? Зараз його сховають, потім термін скоротять. От і виходить - безнаказаність. До добра це не веде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Там-Таму сьогодні знову аварія. ВАЗ-2109 в'їхав в праву задню дверку VW Golf IV. Як я встиг роздивитись, поки проїжджав повз, винуватий Гольф. Він їхав від моста і повертав до ТамТаму з середнього ряду, в той час як ВАЗ рухався в тому ж напрямку і повертав туди ж, тільки з правої полоси. Щоб повернути з правого ряду потрібно проїхати трохи далі вперед, інакше наїдеш правим заднім колесом на тротуар. А проїхавши вперед, він лівим кутком переднього бампера встромився в Гольфа, який повертав з середнього ряду і хотів проскочити, не пропустивши "зубило".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід Піночета відомий всім, мабуть і в нашій країні потрібно таке робити, інакше всім на все наплювати як було так і залишиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив ту саму аварію біля Там Таму. Простояли в пробці з колегою хвилин 10, та ще й ДАЙ-шники перегородили дорогу-в'їзд на стоянку супермаркета. Стояли там прикалувались. Ніяких тобі замірів. Змушені були їхати по зустрічній смузі до магазину. Назад їхали хвилин за 20, то ніяких зрушень не було, за кермом гольфа сиділа дама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом почастішали в Луцьку випадки руху по зустрічній смузі. Сьогодні біля Старого ринку чуть не став свідком наслідків такого руху. На даній ділянці завжди рух в напрямку ЦУМу йде повільніше ніж в протилежному, хоча рух в цьому напрямку йде практично в два ряди, а в зворотньому в один. Ось сьогодні їдучи в напрямку ЦУМа в дзеркало заднього виду побачив що ззаду по зустрічній смузі мене обганяє бус білого кольору. Цей придурук придавив на газ з метою обігнати побільше машин поки горіло червоне світло і зустрічні машини не рухались і потім вклинитись в свій ряд підрізавши когось. А в цей момент із за автобусу вискочив мужик, котрій навіть не міг подумати що там може бути машина. Якби він вийшов хоча б на дві секунди пізніше то точно попав би під колеса так як в буса навіть стопи не загорілись, а мужик зреагував і відпригнув назад. Було видно як він перелякався. Хоча він і сам переходив не на пішоході, поспішаючи сісти в свою Шкоду Октавію котра була припаркована на протилежному боці під заборонним знаком. Стараюсь наказувати таких козлів тупо не пропускаючи їх в свій ряд після того як вони створюють пробку на зустрічній, або їдуть по моїй полосі мені в лоб і блимають щоб їх пропустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий ринок у базарний день - це взагалі щось неземне. Взагалі, стараюсь туди не їздити.

А такі випадки з проскакуванням по зустрічній там один на одному.... Особливо еффектно це виглядає - коли повна "12" ка чи "19"ка таке робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стараюсь наказувати таких козлів тупо не пропускаючи їх в свій ряд після того як вони створюють пробку на зустрічній, або їдуть по моїй полосі мені в лоб і блимають щоб їх пропустили.
Підтримую! Моя фірма знаходиться на вул. Єршова, за автомобільним базаром. І кожен четвер мені приходить по кілька разів пробератись через ту суцільну пробку то в одному то в іншому напрямку. І дуже бісить, коли якісь розумники вирішують, що вони хитріші за всіх і починають рух по зустрічній смузі. Рано чи пізно це все закінчується пробкою, тому що вони лоб-в-лоб зустрічаються з машинами, які їдуть назустріч. І тоді вони включають правий поворот і починають сигналити, щоб їх пропустили в свою полосу. Я принципово НІКОЛИ не пропускаю таких горе-водіїв, бо своєю їздою по зустрічній і створеними пробками вони показують, що поваги до співучасників дорожнього руху вони не мають ніякої, то чому я повинен їх поважати?..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менты очень сильно постарались вовремя спрятать сучёныша, иначе таксисты сами бы его просто разодрали на фиг....

Я вот не понимаю - на чем выросло это поколение? На каких книгах, песнях или фильмах?

Ох, зря отменили смертную казнь.....ох, зря....

на кол сажать =) или что то из класики .. розпятие типа ...

и причем в парке =) там где росинка =)))

имхо весело было бы ...

я б судовольствием посмотрел бы =) ыыыы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...