Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

От тільки що була сітуешн у мене.

Цікаво хто винуватий би був. Мабуть, що я.

Заправка "Анко" біля Автовокзалу, ну і там багато хто проїджає через неї на Карпенка, я в тому числі, бо їду на стоянку яка як раз дивиться на неї. Так от... повернув від автостанції і як завжди планував по центру проїхати, але там заправлялась якась автівка та і поруч бус підїзжав до неї, бачив ще копійку яка обїзжала їх зліва, я ж побачиши вільний простір справа - тобто біля самої будівлі спрямував туди... і вже проїджаючи біля колонки побачив що чудо-копійка не поїхала прямо, а повертає прям на мене. Різкий тормоз десь метри 2-3 юзом.. Він теж став... Ну, не доїхав я до нього метри з два...

Яка ваша думка... хто б був винен: він чи все-таки я ?

Виноватий із Вас той, хто заїхав/поїхав на АЗС під "керпіч". Тому що на АЗС машини не можуть стикнутись лоб в лоб (виключенням є АЗС - Лукойл на вул. Рівненській)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

От тільки що була сітуешн у мене.

Цікаво хто винуватий би був. Мабуть, що я.

Заправка "Анко" біля Автовокзалу, ну і там багато хто проїджає через неї на Карпенка, я в тому числі, бо їду на стоянку яка як раз дивиться на неї. Так от... повернув від автостанції і як завжди планував по центру проїхати, але там заправлялась якась автівка та і поруч бус підїзжав до неї, бачив ще копійку яка обїзжала їх зліва, я ж побачиши вільний простір справа - тобто біля самої будівлі спрямував туди... і вже проїджаючи біля колонки побачив що чудо-копійка не поїхала прямо, а повертає прям на мене. Різкий тормоз десь метри 2-3 юзом.. Він теж став... Ну, не доїхав я до нього метри з два...

Яка ваша думка... хто б був винен: він чи все-таки я ?

Виноватий із Вас той, хто заїхав/поїхав на АЗС під "керпіч". Тому що на АЗС машини не можуть стикнутись лоб в лоб (виключенням є АЗС - Лукойл на вул. Рівненській)

Ти заправку "Анко" бачив колись ? Там "цеглини" немає і бути не може.. Там 2 рівноцінних заїзда..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді Ти полюбому прав. Чому? Надіюсь здогадаєшся сам...

На всяких там "Алко" незаправляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Десь в пів другої сьогодні. На Львівській, вже майже на виїзді з Луцька.. на кільці до Кромберта... "Шістка" і "Пежо 405".

Схоже на те, що водій Пежо не пропустив "Шістку" виїзджаючи з кільця... Передкі в обох побиті добряче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масштабная авария: Возле метро Нивки столкнулись 42 автомобиля (Фоторепортаж)

или тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аварія не аварія,а так собі пожежа біля стоянки,біля варшавки.О 8.30 ранку.

post-1602-1197964339.jpg

post-1602-1197964522.jpg

post-1602-1197964593.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в 8,25 проїзжала там, то ще нічого не було,   єх,  скільки того часу для біди треба, пару секунд і все..... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 9:30 на остановке напротив "Там-Тама" белый бусик "Мерс" вляпался в 25-ю маршрутку (жёлтую, но не "Богдана"). Немного помялись.

А ещё (чуть не по теме) около 10 часов из вентиляционных шахт здания "Варшавки" повалил густой чёрный дым. Из пирожочной какой-то или парикмахерской - такой штын поднялся... Собралось четыре пожарных машины разных размеров. Но дым пропал быстро. Интересно, как бы машины пробирались к зданию через стихийных торговцев?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык это пожарные тренировались проезжать к рынку IMG24-1198141101.gif

таки проехали и потушили. А стихийных там нет. Там уже давно каждый поворот/закуток/квадратный метр куплен и не дай бог шо - закопают бабки , если кто-то левый примостицца! IMG24-1198141101.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплохая тренировочка получилась - только что выходил, смотрел... 5 больших машин с лестницами и брандсбойтами, пожарники с кислородными баллонами... гы... на дороге к зданию позакрывались почти все "черепахи" :)

Срыв предновогодних продаж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шопена, біля приміщення в якому знаходиться "Октава" сьогодні була непогана аварія, бус "Мерседес" виїжджав з бічної вулиці і не пропустив їдучу по Шопена "хлібовозку", виїхав їй прямо перед носом, в результаті передок газельки розбитий вщент, в бусі також пошкоджений передок і погнуло і аж вивернуло бокову водійську дверку.

Ментів не було точно годину, через скільки приїхали незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ursa Це Еталон був, якраз біля мене на зупинці, на ньому майже не помітно, а в мерсика капот гармошкою.

Сьогодні зранку, між мостом і світлофором на повороті Ковельська-Шевченка ціла цепочка: Богдан (цілий), за ним мерс маршрутка, пазік, між мерсом і пазіком в гармошку легковик, марку не розібрав.

Ввечері на тій же Ковельській між вищезгаданим світлофором і Пакко поперек полоси Ауді-100 з вмятим боком від крила до крила і за метрів 10 другий легковик з зімятим передком, теж важко розібрати, щось давнє, чи Опель Аскона чи Рено. Похоже або Ауді де збоку виїжджала або її розвернуло при гальмуванні.

Вот такий деньок аварійний, трохи підтануло і сильний вітер з нульовою температурою зробили каток на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в годин 8 ранку, на Відродження напроти повороту на С.Ковалевську. "Шістка" і "Октавія", хтось когось не пропустив залежно від сигналу світлофору... здається не сильно, але все одно - неприємність значна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера ехали домой вечером.

на одном из перекрестков, за 10 метров до пешеходной зебры лежит человек. от головы метров на 5 лужа крови. рядом скорая, но докторов возле пострадавшего нет. :rolleyes:

следующий перекресток на той же самой улице. за 10 метров от зебры переходит дорогу человек.

через 300 метров Ленинградская площадь. очень загруженная транспортом развязка практически в любое время суток. по одной из примыкающих к прощади (Харьковскому шоссе) переходит женщина. ччерт, это самое!!! широкое место на всем длиннющем шоссе. а рядом, в 20 метрах - подземный переход!

вы мне скажите. ну чем думают пешеходы? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, це якраз те про що я вже не раз говорив. Біда в тому, що наші люди своє життя і здоров'я цінять менше, ніж гроші, так що єдине, що може позбавити нас від таких ситуацій -- величезні штрафи за перехід в неположеному місці. І ДАІшники повинні за цим слідкувати, як це роблять у всьому світі, а не казати "а що з них візьмеш".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні стояв на зупинці біля "Любе" і просто поражався з людей. Якщо їхати від Там Таму в сторону Променя, то за зупинкою є перехід, але купа людей просто валила перед зупинкою тим самим створюючи по трохи пробку, адже там ще і припарковані автомобілі і від цього маршрутчики стоять чекаючи щоб перестроїтися в другий ряд, а тут ще люди нагло валять під колеса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 17:15 по вул. Шевченка від драмтеатру до спортшколи їхав мій знайомий (на старенькому Ford Sierra), точніше батько моєї знайомої, а за ним -- мій брат. На зустріч їхав ВАЗ 2104. Майже порівнявшись зі знайомим, ВАЗ різко вивернув на зустрічну смугу і зі всього маху в'їхав знайомому в ліве переднє крило. Брат відразу став за ним. З ВАЗа вийов водій -- хлопчина років 30ти, п'яний в цицьку, на ногах ледь стояв. Чого він різко виїхав на зустрічну -- не відомо, може заснув. Брат подзвонив мені, через 3 хвилини я був на місці ДТП.

Дорога получилась перекрита, автомобілі об'їжджали аварію по тротуарах. Брат відразу після ДТП викликав ДАІ. Водій ВАЗа пропонував знайомому 500 баксів і хотів роз'їхатись без ДАІ. Наївний... 500 баксів, коли в машині потрібно міняти крило, міняти капот, міняти бампер, міняти фару, міняти решітку радіатора, міняти колісну арку, міняти практично всю підвіску, невідомо що там по кузову буде... В такій машині це 1500 як мінімум! Але поки ми стояли і говорили зі знайомим, те п'яне чудо десь зникло. Люди, які зібрались біля місця ДТП, сказали що він чкурнув десь між будинки. Ми з братом кинулись його доганяти, і метрів через 30 стягнули його з забора, через який він намагався перелізти. Коли ми приволікли його до машин, знайомий дуже дякував, бо сам він тільки після інфаркту, і бігати не може. Каже "я б його вже і не доганяв...". Через трішки той гад почав битись зі свідками, які були старшими людьми, його ледь втихомирили і запхали в машину.

Після цього ми подзвонили в ДАІ і сказали щоб швидше прислали інспекторів, бо замучились вже ганятись за п'яним винуватцем ДТП і відтягувати його з бійок. Через хвилини півтори до нас прийшли два патрульних з гумовими кийками. При них "бігун" почав поводити себе дуже мирно. ДАІ прибуло через години півтори після ДТП... Я з братом були понятими, машини зтягнули з дороги, водіїв повезли в нарко-диспансер на експертизу.

post-51-1198537673.jpg

post-51-1198537829.jpg

--------------------------

Це з одного боку добре, що він в'їхав в машину знайомого. Якби там не було машини, то він вискочив би на тротуар і міг би там когось задавити. І добре, що він в'їхав в крило, а не на метер далі, в водійську дверку, бо удар був такий, що він напевно як мінімум роздробив би таз водію. Ну і добре, що він вискочив на зустрічну не на 5 метрів пізніше, інакше вдарив би машину мого брата (BMW 735i), а це йому було б наааааааабагато дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені батя вчора розказував про цей випадок. Тільки казав що пробка була величезною і неміг в гараж попасти (гараж навпроти спортивної школи). Труба. Тримай нас в курсі... Цікаво чим все закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 19.00 за мостом біля автозаводу (в сторону Лучеська)

Маршрутка №16 лівий бік порваний, стояла біля фокстрону "в кармані" а на тротуарі зразу за мостом справа ауді з добряче розбитою мордою.

Я так і не зрозумів що там трапилось. Мож зто бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 19.00 за мостом біля автозаводу (в сторону Лучеська)

Маршрутка №16 лівий бік порваний, стояла біля фокстрону "в кармані" а на тротуарі зразу за мостом справа ауді з добряче розбитою мордою.

Я так і не зрозумів що там трапилось. Мож зто бачив?

авди непраф. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...