Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

А ещё - вот уже довольно давно смотрю я на название темы и думаю, чем же оно мне не нравится...
Важливо: Сьогодняшнє чергове ДТП

ДТП, насколько я понимаю, Дорожньо-Транспортна Пригода. Почему тогда несогласованные прилагательные идут? :)

Згоден виправляю.

А я став свідком жахливого ДТП в Єгипті. Зустріли нас чотири автобуси в аеропорту Таба і повезли по готелям. Я опинився в четвертому. Десь через п'ять хвилин ми різко зупинились і в світлі фар побачили перевернутий на ліву сторону самий перший автобус. Ще стояла курява від піску і видно було як з автобуса через вікна і двері вилазять люди. Тупорилий єгипетський шумахер, розігнавши автобус до 120 км. на год. тупо входив в поворот десь під дев'яносто градусів. Після перевертання він вискочив з автобуса і втік в пустелю. Сильно постраждало дев'ять чоловік і серед них були маленькі діти. Швидка приїхала десь за годину і це були кошмарні хвилини постраждалих людей. Через чотири дні ми почули, що знову перекинувся автобус на трасі Таба-Каїр. Заснув водій і постраждало ще більше людей. Місцеві водії дуже непрофесійні, дуже швидко їздять і реально страшно їхати особливо вночі. Зовсім інші враження про водія з Ізраїлю, котрий нас возив в Ієрусалим. Також швидка їзда, гори, але ніодного невиваженого кроку на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні черговий раз маршрутка зупинилась перед поворотом до Фуршету, коли я звідти виїжджав. А на кругу якраз столи ДАІшники. Я виїхав і зупинився біля них, кажу що задовбали вже ті маршрутчики, а ви тут стоїте і нічого не робите. Він каже "а що я можу зробити? По-перше, можемо зробити експеремент -- піди на ту сторону круга, зупини маршрутку, під'їдь сюди і скажи щоб він зупинився перед поворотом до Фуршету. Він зупиниться, а я тут як тут, буду протокола писати. Він же відразу соплі розпустить, що от люди, дивіться -- я вас вожу, стаю де попросите, а ті мусора мене штрафують... Та мене ж пасажири проклянуть, і так називають як хочеш!... А по-друге -- все залежить від міського голови. Він сказав за перегруз не дибати, за зупинки в неположених місцях не дибати... і що я можу зробити?.. Он з нового року штрафи мають суттєво збільшитись, може тоді якось наведемо порядок..."

Це слова ДАІшника, який призваний наводити на дорогах порядок... і який порядок в даному випадку можна чекати і на що надіятись? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні аварія на спуску - яровиця-набережна.. новенький Авео помаранчевого кольору не розминувся з девяткою з причіпом... влетів здається посередині між задком Тазіка і причепа... Авео морду помняв... бампер, решітка радіатора, капот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я непомеляюсь, то це був ВАЗ - 115, а ось вдарили його не по центру між прицепом і авто, а прямо в переднє крило, да так що там вся підвіска розлетілась... Як вони так? Незнаю...

А ось у мене була така ситуешн:

виїжаю я значить із стоянки від маг БУМ, що на Електроапаратній, в самий останній момент побачив як на мене з лівої сторони летить ВАЗ-2106... не їде, а летить. Я тормознув. Він став прямо переді мною і щось там розмахує руками і кричить. Пару секунд покричав і поїхав. Я його дігнав на світлофорі. Стаю значить взаді нього... Дивлюсь вибігає. Я відкриваю двері... Чесно кажучи, я різного очікував від нього почути, але такого: "В мене машина така, що я і по морді можу дати!"

Чесно кажучи я незнав що робити крім того як сміятись. Комедія на цьому не закінчилась... Взаді почали сігналити, він сів у машину і поїхав в перед. Став зправа біля якоїсь іномарки, відкрив вікно і почав верещати до нього. Чесно кажучи, через мокро-грязне стікло я побачив лише руку у сторону того дідка на жигулику. Мабуть (я здогадуюсь) це була комбінація з 3-ох пальців, після чого старий просто закрив двері...

Мораль цієї басні така: не літайте там, де біля виїзду стоїть багато припаркованих машин, бо реально нічого невидно... І стережіться "бежевой шестёрки" )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правило ДДД ніхто не відміняв. Дай Дорогу Дурню. І собі спокій будеш мати. Навіщо доганяти дурня й щось йому доказувати? Лише можна наразити себе та інших на небезпеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одногрупник розказува. Їде такий собі дідок на скутері, тут його підрізає який "тіп" на ВАЗ2107 і мало того, прижимає старого до обочини, зупиняється виходить і давай його нагружати старика, але все нетак безкарно вийшло, зупиняється якась іномарка (одногрупник не розгледів, бо маршрутчик вже рушав, а дивитися треба було не на машину, а на події) виходить молодий чоловік і як не "зарядить плюху" для водія ВАЗа, той в шоці, підібгав хвоста швиденько сів в машину і поїхав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні черговий раз маршрутка зупинилась перед поворотом до Фуршету, коли я звідти виїжджав. А на кругу якраз столи ДАІшники. Я виїхав і зупинився біля них, кажу що задовбали вже ті маршрутчики, а ви тут стоїте і нічого не робите. Він каже "а що я можу зробити? По-перше, можемо зробити експеремент -- піди на ту сторону круга, зупини маршрутку, під'їдь сюди і скажи щоб він зупинився перед поворотом до Фуршету. Він зупиниться, а я тут як тут, буду протокола писати. Він же відразу соплі розпустить, що от люди, дивіться -- я вас вожу, стаю де попросите, а ті мусора мене штрафують... Та мене ж пасажири проклянуть, і так називають як хочеш!... А по-друге -- все залежить від міського голови. Він сказав за перегруз не дибати, за зупинки в неположених місцях не дибати... і що я можу зробити?.. Он з нового року штрафи мають суттєво збільшитись, може тоді якось наведемо порядок..."

Це слова ДАІшника, який призваний наводити на дорогах порядок... і який порядок в даному випадку можна чекати і на що надіятись? :)

Ну а чого від міського голови?, а тому, що в нього самого 30 маршруток по місту катаються! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо то маршрутки кривицького, були, зараз не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора біля 21.00 вечора.

Вуличка яка йде від депо і виходить на обїзду на Рованці (де кінцева машрутки №9). Там на ній є такий місточок, зліва стоянка для фур і вуличка повертається під горку вправо і виходить на обїздну.

Так от, який красава на ауді А8 розігнався проскакує той місток, не вписується в поворот, його заносить і задом бє в стовб, машину...... РОЗРИВАЄ на дві частини, перед летить далі в кущі, а зад залишається на дорозі!

Я підїхав хвилин можливо за 5-10 після аваріі, бензин потихеньку виливався на дорогу, мужики зразу попередили щоб ніхто не здумав закурити.

питаю "що з водієм?", а мені показують.... вон ХОДИТЬ, по телефону базарить! казали що подушка спрацювала і його викинуло з машини.

Ауді на червоних номерах.

А водій, казали, був не зовсім тверезий....

просто жах!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що поробиш нова машина, коней під капотом багато - воно зразу троха дах зносить. я памятаю теж як тіко за свою сів, ух 200 коняк під педалькою планку на дорозі починають зносити ;) але якось потім заспокоївся, культурно тепер більше 80 по луцьку не їду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки що була сітуешн у мене.

Цікаво хто винуватий би був. Мабуть, що я.

Заправка "Анко" біля Автовокзалу, ну і там багато хто проїджає через неї на Карпенка, я в тому числі, бо їду на стоянку яка як раз дивиться на неї. Так от... повернув від автостанції і як завжди планував по центру проїхати, але там заправлялась якась автівка та і поруч бус підїзжав до неї, бачив ще копійку яка обїзжала їх зліва, я ж побачиши вільний простір справа - тобто біля самої будівлі спрямував туди... і вже проїджаючи біля колонки побачив що чудо-копійка не поїхала прямо, а повертає прям на мене. Різкий тормоз десь метри 2-3 юзом.. Він теж став... Ну, не доїхав я до нього метри з два...

Яка ваша думка... хто б був винен: він чи все-таки я ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки що була сітуешн у мене.

Цікаво хто винуватий би був. Мабуть, що я.

Ти йому був справа. Я так зрозумів? Ну так він повинен був тебе пропустити а тоді сам їхати... яка різниця куда і чого ти їдеш? Хай навіть ти зрізаєш через заправку (хоча цього не можна робити). Вот почитай тут останній пункт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що поробиш нова машина, коней під капотом багато - воно зразу троха дах зносить. я памятаю теж як тіко за свою сів, ух 200 коняк під педалькою планку на дорозі починають зносити :) але якось потім заспокоївся, культурно тепер більше 80 по луцьку не їду
от навіть не знаю... Поки їздив на машинах по 90-110 кінських сил, то літав по місту жах просто. А зараз 193 кінські сили, то їжджу спокійно, акуратно (хоча машина дозволяє низенько літати), правила майже не порушую, людей на пішохідних переходах пропускаю... Напевно справа все-таки не в конях під капотом, а в тараканах в голові :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки що була сітуешн у мене.

Цікаво хто винуватий би був. Мабуть, що я.

Ти йому був справа. Я так зрозумів? Ну так він повинен був тебе пропустити а тоді сам їхати... яка різниця куда і чого ти їдеш? Хай навіть ти зрізаєш через заправку (хоча цього не можна робити). Вот почитай тут останній пункт.

Да, був справа.

difoto

Posted Today, 18:03

на заправке 2-3 метра юзом?

Ты виноват однозначно.

Ну, около 20км\час ехал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на заправке 2-3 метра юзом?

Ты виноват однозначно.

До чого тут 2-3 метри юзом? Копійка створила аварійна ситуацію, і це були вимушені дії, як були здійсненні для того, щоб уникнути зіткнення, а й можливо, (якби швидкість була більша) то й травмування людей. Він був поміхою справа і водій копійки був зобов"язаний його пропустити, іншого згідно ПДД бути не може. Хоча звичайно на слизькій дорозі так гальмувати не можна, але це не ПДД регламентується, а вимогами безпечної їзди. Тут вже хто як навчений їздить. І не кожен досвідчений водій, зможе правильно загальмувати на слизькій дорозі, коли бачить, що на нього хтось їде :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там всього відстань була метрів 5-6 до перетину з його траекторією... Як зреагував так і натиснув на гальма, і там же не асфальт, а плитка.. тому і юз із-за цього і був, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорожно-транспортное происшествие, вылившееся в перестрелку, произошло 4 декабря в центре Киева, сообщает сайт RUpor.info.

Две иномарки двигались по крайней левой полосе проспекта Победы одна за другой. Водитель шедшей сзади машины сигналил идущему впереди джипу, прося уступить дорогу.

Водитель джипа не обращал внимания на сигналы. Тогда водитель задней машины резко надавил на газ и стукнул джип. Обе машины остановились. Шестеро пассажиров задней машины, не удовлетворившись сделанным, подбежали к джипу и принялись стучать по нему руками и ногами.

Сразу после этого из джипа вылезли вооруженные мужчины и открыли огонь по нападавшим. Выстрелы обратили "автомобильных хулиганов" в бегство. "Стрелки" побежали за ними. По свидетельствам очевидцев, в результате перестрелки никто не пострадал.

http://www.lenta.ru/news/2007/12/04/kiev/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут 2-3 метри юзом?
Ну, около 20км\час ехал.

на заправках стоїть знак максимальної швидкості - 5 км/год. тому Vect0r теж порушував.

в таких випадках в суді ставлять спільну відповідальність (якщо другий учасник теж порушив пдр): збитки сумують і ділять пополам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За перевищення швидкості до 20 км/год. у нас не карають. Так, усне попередження.

На те, хто як літає не так вплаває кількість коней під капотом, як дурь в голові. В більшості, з часом дурі стає менше. Попадеш пару разів в неприємну ситуацію, обільєшся холодним потом - починає доходити. Головне, дожити живим-здоровим, нікого не покалічити до того часу, поки дійде. Браваді на дорозі не місце. Мірятися піпіськами краще в Крупі :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За перевищення швидкості до 20 км/год. у нас не карають. Так, усне попередження.

без аварій - усне попередження, при аварії - порушення ПДР, з усіма витікаючими. тобто штрафу не дадуть, зато при встановленні вини в суді порушення ПДР нічого хорошого не сулить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Поки їздив на машинах по 90-110 кінських сил, то літав по місту жах просто..... Напевно справа все-таки не в конях під капотом, а в тараканах в голові...

значить "таракани" є у всіх, просто в кого коли проходить :P

а в декого взагалі не проходить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що поробиш нова машина, коней під капотом багато - воно зразу троха дах зносить. я памятаю теж як тіко за свою сів, ух 200 коняк під педалькою планку на дорозі починають зносити :) але якось потім заспокоївся, культурно тепер більше 80 по луцьку не їду

Ну на рахунок 80 я б поспорив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...