Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

Приблизно об 11:45 біля Фуршета сталось ДТП. Я якраз був на стоянці біля Фуршету і спостерігав як це відбулось.

З повороту до службового в'їзду до Фуршету на сірій Шевроле Авео виїжджала жінка і, перетинаючи подвійну суцільну лінію, повертала наліво, при цьому намагалась проскочити перед чорним Volvo, яке рухалось від кільця в сторону 40го кварталу. Щоб уникнути зіткнення з Шевроле, водій Вольво змушений був різко загальмувати і вивернути кермо вправо. При цьому його автомобіль розвернуло приблизно на 200 градусів і обома лівими колесами він врізався в бордюр. Від зіткнення бордюр вирвало з землі, а в автомобіля відірвало обидва лівих колеса, сам автомобіль пролетів у повітрі метрів 8, зробив шалений пірует, перекинувся через себе і впав днищем на газон між дорогою та тротуаром. Метра за півтора-два від місця, куди приземлився багажник автомобіля, стояв чоловік з маленькою дитиною на руках...

На щастя, обійшлось без жертв і значних травм -- водій Volvo лишився неушкодженим.

post-51-1167907476.jpg

post-51-1167907489.jpg

post-51-1167907512.jpg

post-51-1167907526.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А машина біля Фуршета ще стоїть... Не увезли. Це сталося напроти мого дому, а я і не знав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та напевно кілометрів 80 була. Хоча на мою думку головну роль відіграла маса, а не швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печальна історія :angry:

але мене дуже образила назва Топіка

Зовсім не розумію чому автор топіка всіх "Баб" (так як він виразився) ставить під одну лінію ???

невже всі баби так погано водять автомобілі

так, я вожу автомобіль, так шевролет ( але це була не я, я в цей час на роботі ), і що по твоему я мавпа :friday:

я вимагаю вибачення за "баб" яку ти поставив всіх під одну лінію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже всі баби так погано водять автомобілі

Не всі "баби" погано водять автомобіль!!! А більшість!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже всі баби так погано водять автомобілі

Не всі "баби" погано водять автомобіль!!! А більшість!!

Я свое ФЕ висказала, і чекаю вибачень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свое ФЕ висказала, і чекаю вибачень

Зрозуміло, не заперечую!

Але уяви, якщо жіночу фразу "Всі мужики козли" всі мужчини сприймали б повністю серйозно і реагували б так само, то що було б... ??? :)

Таке відношення до жінок-водіїв було, є та вряд чи зміниться, так що думаю не варто тобі цим перейматись - нема смислу і ти знаєш, що це говорять не про тебе! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Visenka

Нарахунок баби за кермом -- це не мій винахід, а "народна творчість", яка в даному випадку прийшлайсь якраз доречі. Ну а якщо ти себе причисляєш до "баб" (а не до жінок), то я тут при чому?.. :)

Скажемо НІ фемінізму! :)

2 Difoto

Вона не втікала. На першому і другому фото бачиш таку руду мавпу (Visenka, сорі), яка стоїть зліва задом до об'єктиву? Це вона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Visenka

Нарахунок баби за кермом -- це не мій винахід, а "народна творчість", яка в даному випадку прийшлайсь якраз доречі. Ну а якщо ти себе причисляєш до "баб" (а не до жінок), то я тут при чому?.. :)

Скажемо НІ фемінізму! :)

Цікаво, я перший раз почула тут від тебе таку "народну творчість"

напевне відстала від життя, і себе я не причисляяю до баб, просто не люблю це слово взагалі, до кого б воно не відносилось і фемінізм тут ні при чому

так шо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не люблю це слово взагалі

я багато різних слів не люблю, але не заставляю вибачатися тих, хто їх вживає :)

так шо мир, дружба, голі баби? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так шо мир, дружба, голі баби? :)

добре, мир і дружба, але бережися

я злопамятна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхала з інституту, бачила те нещастя на двох колесах...капєц..ну шо сказати..."некоторые люди - дуры" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхала з інституту, бачила те нещастя на двох колесах...капєц..ну шо сказати..."некоторые люди - дуры" (с)

З якого то ти інституту по тій дорозі їхала? ЛІРоЛ "Україна"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого то ти інституту по тій дорозі їхала? ЛІРоЛ "Україна"? :)

Напевно що з будь-якого інституту можна їхати по тій дорозі - там двох-сторонній рух! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого то ти інституту по тій дорозі їхала? ЛІРоЛ "Україна"? :)

Напевно що з будь-якого інституту можна їхати по тій дорозі - там двох-сторонній рух! :)

Ну хібащо жити на 40. А якщо жити на 33 і вчитися в ВДУ чи ЛДТУ то нафіга туди їхати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхала з інституту, бачила те нещастя на двох колесах...капєц..ну шо сказати..."некоторые люди - дуры" (с)

З якого то ти інституту по тій дорозі їхала? ЛІРоЛ "Україна"? :)

невгадав, з ВІЕМу...живу на 40, тому ізджу тією вулицею кожен день...

Хоча звісно мужик теж мудак...це ж яка швидкість була о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да машинка круто пострадала ! ! ! :)

Та погано що н7етільки вона ! :)

Щей тротуар ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не народна творчість, це народна мудрість! :)

а номери Вольви київські. це конкретна засада попасти в аварію далеко від дому ;)

видно хлопці не вкурсі що в "селі" їздити з такою швидкістю небезпечно,

бо зза хати може раптово виїхати напереріз підвода :)

це в них там, льотають і кожен в свому ряду. а в нас де захотілось тоді і повернув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі!!! Вчора ще була одна аварія, неподалік від Фуршету. Навпроти Шехерезади зіткнулися два Форд Скорпіо (здається два, але один точно). Деталі незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а номери Вольви київські. це конкретна засада попасти в аварію далеко від дому ;)

Точно не знаю але це вроді луцька машина, з обл. держ адміністрації. В нас вистачає машин в Луцьку з київськими номерами. Але не впевнений саме щодо цеї на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Snight:

Машина київська, а хлопці луцькі :)

Я питав в них. Сказали що луцькі. На всякий випадок я дав їм свій номер телефону, якщо знадобиться свідок. Видно не знадобився :)

2Seva:

Наскільки я знаю, винуватцем тієї аварії знову стала б... представниця прекрасної статі :)

Вийшла на дорогу не на пішоходному переході, і малиновий скорп різко загальмував, щоб не зробити з неї відбивну. А водій чорної Мазди 626 не зреагував вчасно і не встиг загальмувати. Ось так буває... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...