Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

Шось останнім часом побільшало число аварій, чи то може я став їх більше помічати, раніше так часто не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

..... Я вообще против того чтобы женщинам права давали ......... ну а еслиб и давали то только через полутора годовые курсы. А то у большинства права купленные, у второй половины получены потому что инструктор который учил вождению, не на дорогу и вождение смотрел, а на ноги в мини юбке (которую кстати специально одевают представительницы слабого пола, когда идут на вождение и экзамен).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось останнім часом побільшало число аварій, чи то може я став їх більше помічати, раніше так часто не бачив

раніш стільки машин не було :) і стільки рудих мавп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Seva:

Наскільки я знаю, винуватцем тієї аварії знову стала б... представниця прекрасної статі :)

Вийшла на дорогу не на пішоходному переході, і малиновий скорп різко загальмував, щоб не зробити з неї відбивну. А водій чорної Мазди 626 не зреагував вчасно і не встиг загальмувати. Ось так буває... :)

2Plum

Хто був винуватцем я незнаю. Можливо і

представниця прекрасної статі :)
. Я не побачів, бо проїхав мімо. По сторонам не дивлюсь :) . А на дорогу :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, жінка має повне право бути за кермом. І я не маю нічого проти цього. Головне - щоб педалі не натискала! :(

It was Joke

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мені не зраджує пам'ять, то ця Вольво приймала участь в гонках на АвтоЛуцьк2006 (при чому досить пристойно виступила). В Луцьку таких машин не дуже то і багато, так що можливо це саме вона і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Адміністратори

Хто що знає.

Я бачив що поперек мосту в самому центрі цієї споруди стояло два пазіка.

А між ними ще купа заліза.

Більше нічого.

В зв'язку з цією пригодою їхав в обїзд на роботу.

Запізнився на 1ну годину :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як їхав на 3 пару то (десь біля 12 годин) то бачів на мосту 1 машину розбиту..........

а одногрупнік розказував то зранку там була пробка від моста (середини) до ДОСААФ(а) і на мості була вроді розбита якась машина з пазіком чє шось типу того.......але була велика пробка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було 4 машини!!!! просто їх шведше всього просто відбуксували відразу!!!!! Ще однією проблемою було те що тралікі стояли без елктрики!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я десь приблизно в 13-00 був у таксопраці і бачив як привезли "розквашеного" мерса 123-го таксі....казали щозранку було сколько сильно і його на втсречну викінуло...

я так зрозумів що із однієї аварії машини!тов того мерса ланжерони передні склало грамошкою-карочє жопа йому,якщо врахувати що до того там вже все проржавіло і прогнило :blink:

от таке от у нас мерседес-таксі йо-ма-йо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, ситуація не з найкращих. До години десятої на більшості доріг була ожеледиця. Оскільки машина в мене без АБС ті інших наворотів, то сам чуть не зачавив одного пішохода, тим самим перевіривши на дійсності стару мудрість: Пішоходи бувають двух типів: або швибді або мертві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішоходи бувають двух типів: або швибді або мертві...

Как говорит мой старый друг со стажем водителя "столько не живут":

- "Бывают 3 вида водителей: ездуны, ездюки и третьи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як відносно гуми, в мене 4 колеса Клебер на шипах, але в таку погоду віддаю перевагу маршрутці. А відносно аварії чув шо лоб в лоб таксіст ще з кимось, мотори в салоні, 1 труп. Кажуть в якійсь машині була маленька дитина. Інші 2 машини зачипили ці дві кучі заліза. Я сам пів десятого доїхав до 5-ї школи і розвернувся, поїхав в обїзд.... Пробка була страшенна, скора і міліція гасали з мігалками туди сюди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гума між іншим нормальна, Gislaved Nord Frost 3, але на голольоді допомагають тільки гусениці :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам їхав тим мостом біля 9 ранку зі сторони троянди. Пробка вже була. Передня машина різко притормозила, змушений був переключитись з 3 на першу, щоб не отримати "задоволення" від ремонту своєї та передньої машини. І був неправий. Винесло мене на зустрічну, добре що пусто було завдяки пробці, та розвернуло в зворотній напрямок. Ніби я не звідти їхав, а туди. Дружина ще день була під впливом. Дякуючи міському керівництву, катків штучних в Луцьку не потрібно, коли природні присутні на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно було швидко переключатись 3-2-1. Друга згасила б швидкість і при переході на першу колеса не пішли б юзом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а вы заметили как красиво повылазили теже самые ямки на дорогах. Например всеми любимые ямки на пешеходном на повороте Грибоедова. Опять ямы будут до октября, а потом замажут на 3 месяца.

потрібно було швидко переключатись 3-2-1. Друга згасила б швидкість і при переході на першу колеса не пішли б юзом :)

А почему бы просто не подергать легонько тормозом. Если пеердний привод то вынести при таком маневре легко может.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему бы просто не подергать легонько тормозом.

Відстань напевно була вже маленька і так би можна було загальмувати пряму в ту машину. Зимою ABS гарно допомагає гальмувати, такий спосіб шо приторможувати набагато менш ефективний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстань напевно була вже маленька і так би можна було загальмувати пряму в ту машину. Зимою ABS гарно допомагає гальмувати, такий спосіб шо приторможувати набагато менш ефективний.

ИМХО

Но может не так легонько как я написал :ok: но всеравно мне кажеться если нет АБС эмулировать его прерывными нажатиями гараздо ефективней, чем пеключаться на пониженую передачу. Если успевал пееключаться то я думаю что расстояние было еще приличное. Ди п ри торможении стопорятся 2-е пары колес, а при скиде передачи только одна, а при переднем приводе вообще смысла небыло такой маневр делать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смисл робити такий маневр є, був і буде :D

Навіть з переднім приводом. Справа в тому, що якщо переключатись послідовно, не перескакуючи через передачу (хай навіть дуже швидко і зовсім кинувши газ) вірогідність заклинити колеса мінімальна, хоча колеса йдуть максимально в натяжку. При цьому зберігається маневреність автомобіля -- в випадку небезпеки можна не тільки зупинитись, а і обминути перешкоду (що майже нереально при гальмуванні педаллю гальма і за відсутності АБС). При "прокачці" гальм педаллю гальмівна відстань збільшується, тому що частину шляху авто все ж йде юзом, а частину -- без гальмівного зусилля, тобто вільним накатом. У випадку з переднім приводом гальмування двигуном ефективне ще і тим, що під час гальмування задок підіймається, тим самим зменшується його ефективне зчеплення з дорожнім покриттям, зате передні (ведучі) колеса дуже ефективно гальмують машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Факт

Меневр на волзі (задній привід)

Емуляція АБС :D

Результат два круга на набережній навколо себе і зупинка усіма колесами біля бпровки.

І це мені ще повезло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ситуация...

Сегодня около 15:00. Район Варшавского рынка, иду по левой стороне вдоль бутиков по направлению к "Там-Таму", прохожу мимо "Формулы". Кто обращал внимание - там есть переход...

На переход выезжают два пацана лет двенадцати на байках (велосипедах). Их от меня заслоняет припаркованная машина. Какое-то мгновение - звук удара, над крышей машины взлетает байк, визг тормозов...

Выбегаю на дорогу - стоит серебристый ВАЗ-2109 (или 99?) номер АА....АЕ, рядом валяется велосипед с покорёженным рулём и пацан на асфальте... С ним всё в порядке, жив. Сильно ушиблена нога, вероятно помяты рёбра, разбиты руки...

В салоне "Лады" за рулём сидит какой-то штрих и ещё две бабы. Одна из них (лет около сорока! самка, где твой материнский инстинкт?) открывает заднюю дверь: "Ты что, сук@, бл@, куда ты прёшься, твою мать, козёл н*х.."

Народ начинает кричать им, чтоб везли пацана в больницу, они же - рвут с места и исчезают где-то в направлении автостанции (на удивление дорога была свободной)...

Эти твари даже не глянули, всё ли нормально с ребёнком!

Тормозной след идёт через переход, длина его около пяти метров... куда нестись на той дороге, где две машины еле могут разминуться?!

Вызвали ГАИ, по телефону сказали им номер машины, но малого не смогли удержать - он (со страху, наверное) как мог выровнял руль, взгромоздился на байк и уехал... ГАИшники никого не застали, хоть и приехали минут через пять.

В общем - ни пострадавшего, ни свидетелей, ни виновника... Интересно, найдут ли его? И станут ли вообще его искать?

P.S. Кто так делает?! Как можно назвать этих уродов?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

байкеры на переход выехали или вывезли велики?

если выехали - то права баба, ктоторая кричала, а также гаишникам работка по велосипедистам....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...