Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

из салона или не из салона, но машина без номеров не может выезжать на дорогу - это четко прописано в ПДД. талон техосмотра привязывается к номеру машину - думаю это пояснять не надо? ;)

значит этой машине место на штрафплощадке до разбирательств

брррр... не совсем согласен.

как машина может стоять в салоне с номерами и после техосмотра.

кстати, судя по фоткам - машина вполне могла ехать из салона на регистрацию в МРЕО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

мені в салоні відразу і талон тех.огляду видали тільки номер авто вписали вписали, правда і на номери поставили також працівники Волинь-авто (респект ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке враження, що з кожним днем їздити по Луцьку стає все небезпечніше. Поки я доїхав від проспекту Відродження до Підгаєць, на моїх очах було створено 3 аварійно-небезпечні ситуації : одна фабія через дві сплошні розвертається і не дивлячись по сторонам пакує прямо мені в бік, для мерседесів червоний колір то не колір взагалі, і т.д і т.п.

Прикладів такої їзди можна навести маса (доказом, служить кількість аварій на наших дорогах). Скажіть, куди ми котимся? Кожен день права продають пачками. А потім ці "аси", новоспечені творять на дорогах що хочуть.

Цікаво, чи візьметься наша влада колись навести порядок на дорогах.

А поки уважності Вам і удачі !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кого та влада візьметься ??? За себе самих, своїх синочків, чи своїх близьких родичів??? Прості смертні так не їздять, бо це їм часто дорого коштує, а коли в центрі проїзджає який небудь LEXUS чи СHRUSLER, порушуючи все, що можна порушити, ДАІшники пики відвертають, бо добре знають, хто в ньому сидить, а хто не знає, тому так доступно пояснять, що на все життя запам"ятає. Так що нічого тут ніколи не зміниться, поки вся ця бісова влада не зміниться, а якщо і зміниться, то змінить її нова така сама, а якщо і трохи почне колись мінятися, то дай нам Боже до того часу дожити і порадіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впринципі вашу думку розділяю, але все ж біля варшавки капремонт не поганий такий зробили, я аж сам здивувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кого та влада візьметься ??? За себе самих, своїх синочків, чи своїх близьких родичів??? Прості смертні так не їздять, бо це їм часто дорого коштує, а коли в центрі проїзджає який небудь LEXUS чи СHRUSLER, порушуючи все, що можна порушити, ДАІшники пики відвертають, бо добре знають, хто в ньому сидить, а хто не знає, тому так доступно пояснять, що на все життя запам"ятає.

Колись на очі попало, що в Німеччині оштрафували автомобіль президента за порушення правил парковки! Можуть же ж порядок навести. А у нас одне кумовство, і то скрізь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу свою думку, можливо не правий

основна проблема - це діти за кермом. пісюни по 18-20 років за кермом будь-чого відразу перестають мислити тверезо. здається там шило в дупі яке не дає їм їхати по місту спокійно, треба ж всіх абагнать, треба ж паказать шо я магу. декілька разів від аварії мене рятував мій маневр, в об'їзд цього дегенерата, а не його хоча він сам влітав в таку халепу. точно вам кажу - малеча за кермом це біда. права тра давать з 25...

ясно це стосується не всіх. але більшості точно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что наблюдал: 2 идиота (Subaru & BMW) выехали из гаражной стоянки. стали на выезде, погазовали, поговорили между собой и ... решили стартонуть наперегонки (иного объяснения я не вижу). как они стали на старе - отдельный вопрос. результат: у Субару вывернута вся начинка переднего правого колеса нафиг, потому ка он на бровку налетел через 15 метров. колесо отлетело от машины метров на 10. чудак стоит теперь курит...

а таких идиотов полно и на светофорах, где людей полно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... да! В наш час вночі на дорогах набагато небезпечніше ніж вдень! Як не прискорбно звучить, но хвакт!!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля варшавки капремонт не поганий такий зробили

Зовсім не капремонт просто, наложили новий слой афальту :) і це зовсім не надовго ;) мабути скоро вибори ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

права тра давать з 25...

ясно це стосується не всіх. але більшості точно...

А я думаю так, права в скільки не дай, то поки людина не перебіситься, не заспокоїться. На мою думку всі водії проходять три стадії :

1) Літають як дурноваті

2) Попадають в аварію

3) Починають їздити нормально

Шо ж, так вже у нас повелось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

верхняя бумажка похожа на страховку, нижняя точно техосмотр :(

впрочем любопытно, если номеров на машине нет (по любой причине вплоть до вандализма), но техпаспорт и техосмотр у водителя в порядке, это чем-то серьезным грозит?

ps. кагдиллаг этот присыпанный действительно шевроле, причем Evanda, которая на самом деле Daewoo Magnus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Also called:

Chevrolet Epica

Chevrolet Evanda

Daewoo Evanda

Suzuki Verona

Глобализация, видите ли... :blink:

Похожая история с Chevrolet Lacetti - известный за рубежом как Daewoo Nubira :smile3: И еще несколько марок... :smile3: И чем дальше, тем распространеннее такая практика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Нубіра на Лацетті несхожа... ні всередині ні ззовні.

А вот Авео за бугром - Калос називається, факт :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову була аварія. Біля мосту на Рівненскій самої аварії небачив але тільки вже її наслідкі. Червона Беха добре помяла Жигуля!

=ФОТО БМВ=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову була аварія. Біля мосту на Рівненскій самої аварії небачив але тільки вже її наслідкі. Червона Беха добре помяла Жигуля!

хехе

жигуль стал очень похож на москвич...

если не всматриваться.

Хм. Нубіра на Лацетті несхожа... ні всередині ні ззовні.

факт остается фактом наш Лач = их Нубира :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нумо хлопцi зiб'ємо пару "Асiв" з РПГ-7..... Шютка :smile3:

А літають бо безнаказано все це :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Попадають в аварію

3) Починають їздити нормально

Шо ж, так вже у нас повелось.

ага починають їздити на інвалідних візках.

Просто в нас немає інститутів влади, які б могли контролювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля варшавки капремонт не поганий такий зробили

Георг ти показав біля Старого ринку!

А на рахунок варшавки скажу що зроблено непогано АЛЕ асфальт спотів блище до самого 1 ряду, спотів означає що під нього залили забагато бітуму. Доречі це явище нічим неможливо припинити поки воно саме з часом не пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да на наших дорогах уже давно пора объявить "Военное положение", иначе никак. В последнее время развелось множество всяких "крутиков" и "хвостов поросячих" иначе о них по другому выразиться никак нельзя. Отдельный разговор о нашей доблестной милиции, которая всегда будет контролировать дорогу там где они "нафи..." не нужны, а вот в "жарких" местах их не отыскать. Единственное что может нас спасти так это жёсткий режим во всём и не только на дорогах... Всё начинается ребята с КУЛЬТУРЫ... а её увы у большинства нет да они и не слышали о ней никогда... Был свидетелем момента на СТО, когда приезжает "лицо" и просит механника сменить свечи в его нулёвой RAV-4, и чем я был удивлён так это тем как он говорит... предвзято и с элементами матершины. Где ??? Где культура речи, уважение к собеседнику. Ведь перед ним стоит такой-же человек как и он! Единственная разница только в том что он СУПЕР ПУП а другой простой МЕХАННИК. И самое прикольное... когда сказали цену за работу, он начал торговаться как бабка на базаре! Я просто в шоке.

P.S. Однозначно... расстрел. Гитлер был уродом, но иногда я уважаю его за некоторые поступки. Борьба с безбилетными в общественном транспорте звучит автоматной очередью по сегодняшний день. Жестоко и страшно но это работает!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підтвердження всіх слів, знов аварія на Відродження. В октавії передка нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...