Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

http://magnolia-tv.com/

от перегруза ушел в даун:

Too many processes for this site

Resource temporarily unavailable

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скутеристів ПАДЛЮК потрібно всіх разом зібрати і розстріляти! Сьогоді двох чуть не збив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скутеристів ПАДЛЮК потрібно всіх разом зібрати і розстріляти! Сьогоді двох чуть не збив...

Yarchik слышал))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на переході Варшавка Там Там мамаша з дитиною чуть під грузовик не вскочила. Якийсь дебіл спроектував так, що світлофор починає бамкати коли машини з попереднього зеленого світлофора спокійно рухаються і не вспівають проїхати перехід. А пішоходи, почувши клацання одразу біжать на дорогу. Будьте ОБЕРЕЖНІ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скутеристів ПАДЛЮК потрібно всіх разом зібрати і розстріляти! Сьогоді двох чуть не збив...

Yarchik слышал))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Думаю що Yarchik сам з задоволенням прийняв би участь у процесі... ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скутеристів ПАДЛЮК потрібно всіх разом зібрати і розстріляти! Сьогоді двох чуть не збив...

Yarchik слышал))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Думаю що Yarchik сам з задоволенням прийняв би участь у процесі... :D

Як екс-скутерист, колись відчув на собі ставлення особливої касти автомобілістів - бидла на чотирьох колесах за кермом всякого - від "копійок" і маршруток "Богданів" до Крузаків і БМВ. "Бля, мене якась табуретка обганяє! Ніхуя, щас покажем! Шуганем його малєнько! Прижмем! Не дамо обігнати! БЛЯААААААААДЬ! Обігнав, СУКАААААААА!" - переконаний, саме такі думки роїлися в їх неспотворених інтелектом обличчях. Було в мене тоді два бажання:

1. Бачили "Термінатор-3"? Посмішку цієї дівчинки, яка проти Арні виступала, пригадуєте? Дівчинка блондинка, вся така жидєнька, з металу... так от: чіпляв би на писка тую посмішку, підходив би до передніх дверей, простягував би пістолю, стріляв би в вухо, а решті пасажирів рекомендував би гадати на майбутнь долю, як гадають на кавовій гущі, тільки на візерункові з мозгів, що вкривав би лобове скло.

2. Або як в доброму кіно "Карти, гроші, два стволи": голову водія між двері і кузов, і лупити дверима, поки не зможуть закритися.

Сьогодні я напрочуд добрий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на переході Варшавка Там Там мамаша з дитиною чуть під грузовик не вскочила. Якийсь дебіл спроектував так, що світлофор починає бамкати коли машини з попереднього зеленого світлофора спокійно рухаються і не вспівають проїхати перехід. А пішоходи, почувши клацання одразу біжать на дорогу. Будьте ОБЕРЕЖНІ !!!

Там перехрестя могло би існувати, якби зупинку всетаки перенесли далі в сторону Соборності.... Місце під зупинку заасфальтували, а саму зупинку не перенесли... От і виходить, тролейбуси, маршрутки.... а тут ще від там-тама рух транспорту....

А також світлофор не зовсім правильно налаштований.... Пішоходам він світить занадто короткий проміжок часу :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка -- потрібно було робити заїзд до ТамТаму не відразу з проспекту, а з бувшої Спортивної (Чорновола, чи як вона зараз називається). Це зняло б відразу дуже багато проблем. А так як зараз є -- зупинка, а відразу за нею поворот до ТамТаму -- це ВИГОН! Спробуйте повернути крізь полосу маршруток (які рушають з зупинки і відразу стають на світлофор, вклинитись між ними нереально) не порушивши правила і не матюкнувшись...

Так що зупинка там і має бути, а от заїзд до ТамТаму потрібно закрити, дозволити заїжджати тільки по вуличці позаду ТамТаму (я інколи тудою виїжджав, поки стоянку біля ТамТаму не перекрили наполовину). Ну і ще, що напрошується дуже давно -- підземний перехід від Юванта або Формули до ТамТаму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дві майже один в один аварії.Перехід - передом в зад-передом в зад-3 машини одразу.

1.На перехресті біля автозаводу

2.Біля 5-ї школи

ЗІ Ще прикол бачив,як скутер скутера буксирував за допомогою прапору України))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна аварія вчора була на Рівненській, майже біля Іміджу. Мерс в 220му кузові, друга машина не знаю яка. Якраз в мимо тієї аварії кортеж Тимошенко проїжджав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера вообще был день богатый на ДТП.. лично наблюдал днем, как не разьехалась таврия с иномаркой на небольшом перекрестке напротив спортивной школы, что в центре. жаль не помню название этой улочки с "односторонним" движением между станцией скорой помощи и спортшколой, по которой многие так и норовят поехать в обратную сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль не помню название этой улочки с "односторонним" движением между станцией скорой помощи и спортшколой, по которой многие так и норовят поехать в обратную сторону

а где там станция скорой помощи?

улочка имеется в виду - та, что соединяет Б.Хмельницкого и Шевченко и идет вдоль спортшколы?

это улица Заповитна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет Заповитной все понятно, но там я пока не видел, чтобы кто-то ехал в обратную сторону. я имею в виду улочку заходящую к Шевченко чуть ближе к кольцу со стороны противоположной Заповитной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет Заповитной все понятно, но там я пока не видел, чтобы кто-то ехал в обратную сторону. я имею в виду улочку заходящую к Шевченко чуть ближе к кольцу со стороны противоположной Заповитной

тут есть ответ на твой вопрос? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все Shkoder мав на увазі продовження вул. Івана Франка, яке виходить на Шевченка. А та вуличка, яка йде майже паралельно до Сапалаївки і перетинається з Франка (Затишна, чи як -- назва обрізана) -- вона веде направо до станції Швидкої допомоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так и есть, продолжение (точнее, если верить приаттаченому плану, начало) Франка. вот под домом 18 по улице Шевченко все и было

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://magnolia-tv.com/news/2007-09-26/volin/

фигассе

вот текст:

В ДТП в Волынской области погибло три человека.

Волынь

В ДТП в Волынской области погибло три человека. Предварительная версия трагедии - неосмотрительность водителя. На дугообразном отрезке дороги тот не сбросил скорость, в результате чего автомобиль вылетел в кювет.

Легковая машина "Дачия" направлялся из Киверец в город Рожище. В салоне малолитражки были две женщины и 44-летний водитель. Что побудило его на закругленном да еще и узком отрезке дороги мчаться со скоростью свыше 100 километров - до сих пор не известно. Не понятно и то, в котором часу ночи произошла авария. Поскольку разбитый автомобиль с труппами внутри заметили лишь утром во вторник, 25 сентября, водители-дальнобойщики.

Юрий Панасюк, сотрудник ОДАИ УМВД Украины в Волынской области сообщил: "На участке дороги между населенными пунктами Киверцы и Рожище (дорога территориального значения) произошло дорожно-транспортное происшествие: водитель автомобиля "Дачия", предварительно, не справился с управлением. Автомобиль съехал в кювет, где произошло столкновение с деревом".

Аварийные работы на 98-м километре автодороги "Турийск-Киверцы-Рожище-Поддубцы" продолжались два часа. Одно дело было достать машину из глубокого кювета, другое - вытянуть из-под груды металла изувеченные человеческие тела. К процессу приобщили МЧСников, а место событий, включительно с прилегающей территорией лесопосадки, изучали 10 экспертов.

Валерий Драко, начальник ОДАИ УМВС Украины в Волынской области сообщил: "В результате этого автопроисшествия погибло три человека: водитель 1963-го года рождения, пассажирка 1975-го года, данные о третьем пассажире устанавливаются".

По каким причинам легковик не удержался на дороге и был ли его водитель в момент аварии в состоянии алкогольного опьянения - установит следствие. Однако уже сейчас известно, дилетантом автомобильного дела погибший не был: его водительский стаж 25 лет, а в талоне предупреждений - ни одной записи, передают "АМИ-Новости".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю власника цього зеленого пепелацу з фото у пості №26...

Це нахабний чурка (хачік чи арік - хєр їх тих чорножопих розбере) - не можна , звичайно так казати - але так йому і треба!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже дві години назад знову сталася аварія (приблизно 21:10, 28 вересня 2007 року). На пішохідному переході збили дівчину. Водій Opel Vectra (номер ВК3585АН), стерджував, що не побачив її, посилався, що засліпили фари зустрічного автомобіля (номер АС4822АН, кажись Audi 80, не звернув уваги). Людей назбиралося чимало. Дівчина була при пам'яті, ще сама по телефону говорила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...