Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

Приблизно годину тому я їхав біля 5 школи в напрямку до стадіону. Рухався в лівій полосі. Коли я порівнявся з маршруткою, яка їхала в правій полосі (моє переднє колесо було вже попереду її заднього), вона різко і не включивши сигнал повороту почала перестроюватись в мою полосу. Я почав сигналити, але побачив що на мій сигнал маршрутчику наср@ти, я дав по гальмах і ледь встиг відтормозитись, коли він перестроївся в мою полосу і зайняв місце переді мною. Але проїхавши метрів 7 він знову звернув в свою полосу, звільнивши мою. Напевно когось об'їжджав. Коли я знову порівнявся з ним і я був якраз на рівні водія маршрутки, він знову різко вильнув в мій бік, але відразу вирівнявся. Я нажав на сигнал щоб він накінець побачив, що він не сам на дорозі і не робив більше таких віражів в мій бік. Маршрутчик, який схоже дуже кудась спішив, повернувся в мій бік і почав мене матюкати.... і в цей момент він зі всього маху в'їхав в машину, яка їхала попереду. Я не встиг роздивитись що то була за машина, але здається та машина від удару догнала ще одну. Зупинятись я не став -- доля сама наказала його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я почав сигналити, але побачив що на мій сигнал маршрутчику наср@ти, я дав по гальмах і ледь встиг відтормозитись, коли він перестроївся в мою полосу і зайняв місце переді мною. Але проїхавши метрів 7 він знову звернув в свою полосу, звільнивши мою. Напевно когось об'їжджав. Коли я знову порівнявся з ним і я був якраз на рівні водія маршрутки, він знову різко вильнув в мій бік, але відразу вирівнявся.

ты не заметил, у него зеркало целое? может это тот, кто пострадал от знаменитого фонарика? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що поступив правильно, але не завадило б трошки пошифруватися... ІМХО. Бо потерпіло людей більше, ніж один вар'ят-маршруточник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро буде як в анекдоті

викликаєш бус-таксі, кажеш їдем туда-то, а водій - туда не поїду, там Plum :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя фірма знаходиться на вул. Єршова, за автомобільним базаром. І кожен четвер мені приходить по кілька разів пробератись через ту суцільну пробку то в одному то в іншому напрямку.

Знайома ситуація , сам працюю на Єршова, в четверг це шось страшне , то зараз трохи порядок навели , вільніше стало.А які смітникі після завершення базару - то просто жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потом в другом топике, 15ток мало, 15ток мало.......

це скоріше маршрутчиків нормальних мало, та і водіїв тоже. фіг з ним потрачу 300 грн тоже куплю собі ліхтарика - ефективний багатофункціональний прилад :duel: !

Plum :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь біля третьої години напроти повороту на Колос, перед Другою лікарнею. Не поділили дорогу Сенс (Ланос) и Бус-Фольксваген (Здається). У Сенса розбити бампер і крило ліве, у буса ззаду правий бік.

p.s. Замітив що у Сенса на бампері величезна налейка "Forsage" (чи щось схоже). "Дофорсажувався"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Plum, везе ж тобі на машрутчиків! :duel:
Я думаю що не мені одному. Всі, хто багато їздить по місту рано чи пізно стикаються з маршрутчиками і можуть багато "чудових" слів про них сказати.

Вважаю, що поступив правильно, але не завадило б трошки пошифруватися... ІМХО. Бо потерпіло людей більше, ніж один вар'ят-маршруточник.
ну так я ж не є винуватцем ДТП, я не підрізав маршрутчика, не примушував його відволікатись від дороги, не дотримувати дистанцію і взагалі я не вчив його небезпечно їздити, створюючи аварійні ситуації. Я сам чуть не став жертвою того ж маршрутчика, добре що встиг загальмувати. То що мені боятись?
Plum - посланник Судьбы :)

:)

Ну от якось так получилось... Сподіваюсь що хоч якась невеличка частина маршрутчиків отримають від цього урок і будуть їздити акуратніше.

P.S. Хочу уточнити, що я не доклав ніяких зусиль для того, щоб сталось ДТП, і як водію мені дуже шкода, що воно все-ж сталось. Хто б і як не їздив і порушував правила, я вважаю що краще щоб Бог беріг від таких уроків і таких ситуацій. В мене самогоще з годину після того коліна трусились, ніби то я сам в тій аварії побував....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джип сбил трех школьниц на пешеходном переходе

Корреспондент.net

21 Ноября 2007, 16:38

Утром 21 ноября на улице Ленина в поселке Петропавловская Борщаговка Киевской области джип Mitsubishi сбил трех девочек, идущих на уроки в местную школу.

Около 08:30 утра джип Mitsubishi, несмотря на лежачий полицейский и знак пешеходного перехода, на скорости влетел на встречную полосу. Машина сбила девятилетнюю Диану, которая переходила дорогу. После удара авто девочка потеряла сознание.

Сестер Юлю и Янину автомобиль настиг на тротуаре, куда вылетел после того, как под колеса попала Диана.

Как сообщили в ГАИ Киевской области, Юля и Янина сейчас находятся в Охматдете. Диану с черепно-мозговой травмой, ушибом мозга и грудной клетки увезли в Институт нейрохирургии. В больнице девочка умерла.

Государственный номерной знак автомобиля АА 3340 СЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шёл минут 20-30 назад по переходу возле "Гостинца".

В пару метрах от перехода стоит "Дэу-Сенс", а у него в ... кхм... попке торчит "Лада-111". Напоминают букву "Г", точнее "L". Вокруг машин толпа из пассажиров и водителей. Общаются. На тротуаре - толпа зевак. Похоже на то, что "Дэу" тормозил перед переходом, а "Лада" выезжала со стоянки - и дальше либо слишком резкий тормоз передней машины, либо кручение головой/базар по телефону.

Повреждений серьёзных не заметил. Фары целые, стёкла на дороге не видны, бампера не помяты. Народ стоит и что-то друг-другу рассказывает, махая конечностями. Наверное, домой не торопятся, сериалы никакие не смотрят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ещё - вот уже довольно давно смотрю я на название темы и думаю, чем же оно мне не нравится...

Важливо: Сьогодняшнє чергове ДТП

ДТП, насколько я понимаю, Дорожньо-Транспортна Пригода. Почему тогда несогласованные прилагательные идут? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь біля 4тої години, на переході біля Променя в сторону Укртелекома, придурок на "Ока" зацепив дитину на переході.

Якраз всі машини стояли, я перед самою зеброю. Видно шо всі стоять, а він десь на швидкості біля 30км проїжджає перехід, і там якраз йшла дитина, років 10 на вигляд, той бачить шо перед ним дитя і починає гальмувати, звісно що не встигає і садить його на капот, тільки частину тіла,

вроді все нормально з малим, напевно шок і подряпини.

Жалко шо я його номера не запам'ятав. Таких уродів треба наказувати і то жорстоко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частково оффтоп, частково портрібна інфа для тих хто часто за кермом, особливо на виїзді! всеж раджу ознайомитись з матеріалом всім водіям. це про найпоширеніші підстави на дорозі http://www.autocar.ua/node/814

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по дорозі на роботу бачив. Біля "Золотого дракона" гольф поцілував в зад богдана (причому нову модель наскільки мені з вікна було видно). Певно Богдан загальмував на світлофорі (а в них нових тормоза нормальні), вот і гольфик догнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що причини цього ДТП -- задній привод, лиса резина, підмерзша дорога і дурнуватий водій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, останнє зіграло свою роль. все інше - деталі! Plum , в тебе , як і в мене, також задній привод... але резина не лиса і між рульом та сідушкою є нормальний процесор, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фотографії складно судити про стан гуми.

Нова "рідна" москвичівська резина всерівно поступається добряче поношеній імпортовій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, я бачу ця тема ніколи не перестане бути "актуальна".

Plum - де ліхтарик купляв? Піду і собі подивлюсь, на всяк випадок. :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, останнє зіграло свою роль. все інше - деталі! Plum , в тебе , як і в мене, також задній привод... але резина не лиса і між рульом та сідушкою є нормальний процесор, правда?
ну, зараз в мене крім заднього приводу і непоганої зимової гуми і водійського досвіду є ще і такі системи як ABS, ASC, ESP (тобто антиблокувальна система гальм, антипробуксовочна система і система курсової устойчивості, в народі "антизанос"). Зірвати машину в занос на невеликій швидкості практично неможливо. Машина сама скидає оберти двигуна, підгальмовує кожне колесо поокремо і вирівнюється, тавіть якщо педаль газу вдавлена в підлогу. Звісно, якщо швидкість велика, то вкупі з немалою масою машини вони створюють таку силу, що ніяка система не зможе на льоду втягнути в крутий поворот машину навіть на самій модній шипованій гумі.

Головне -- не забувати, що всі ті системи відключаються натиском однієї-єдиної кнопочки на центральній консолі :nun:

А нарахунок москвича і літньої гуми... я також одну зиму від'їздив на такому москвичі (саме на черевичку), і гума була літня. І ні одна зупинка від мене не постраждала :)

Правда в решті решт я того москалика побив -- мені напереріз дороги вискочив ВАЗ 2107 і я просто не мав куди подітись, а гальмувати вже було пізно... правда було це вже не зимою :)

да, я бачу ця тема ніколи не перестане бути "актуальна".
Ця тема чим далі тим актуальнішою буде ставати. Нажаль.
Plum - де ліхтарик купляв? Піду і собі подивлюсь, на всяк випадок. :naezd:
Мережа магазинів Свій Час, або звертайся особисто до difoto -- він ще і батарейки до ліхтарика продасть. Хоча для чого вони там?.. Хіба що для збільшення ударної маси :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30.11.07г.

Такої кількості аварій за день я ще не бачив.

Запамьятались дві майже схожі:

1-ша на карпенка.Пошкоджену машину забрали тільки на другий день.

2-га на Грушевського.Бус і черевичок.

А ще ввечері їду по Грушевського і раптом опельок переді мною крутить почало,добре дистанцію тримав і гума хороша-вирулив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...